Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Lasta Stara Pazova.
 Post Poslato: 24 Okt 2013 19:35 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
A oni sto rade u Zemunu?Galenika,Geomasina,Teleoptik,skole...

Vrh 

Post Poslato: 25 Okt 2013 16:11 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Pa pricam o ljudima koji dolaze u Beograd turisticki ili u soping,a ja kad idem u Beograd uglavnom idem da nesto kupim,vidim itd...a cimanje je preko Batajnice,dobro nije toliko cimanje,ali opet lasta sa kartom dere dok Batajnica bukvalno placa samo bus plus,mi moramo i bus plus i lastu.

Trece voz bi po meni bilo idealno zato sto bi karta bila jeftinija,mnogo brze bi stigli,ali prvo valjda ce i jednog dana kod nas ubrzati vozove,ali valjda ce i izgraditi neku prugu da prolazi pored Banovaca jer realno celo podunavlje uglavnom gravitira ka Beogradu a treba stati sa monopolom laste kad tad na put.

Vrh 

Post Poslato: 25 Okt 2013 16:34 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Znas li koliko kosta izgradnja jednog kilometra pruge? Ne mogu odrzavati ni ovu bg-su...Gradsku liniju do Banovaca ce uvesti TEK kada za to budu imali interes, pa makar za to ptpisalo i 100% banovcana, a sigurno nece obracati paznju na "pojedinca koji bi da putuje turisticki u shoping za 10-15min do Bg bez da se staje u bataji i zemunu". O, Boze...

Vrh 

Post Poslato: 25 Okt 2013 17:51 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Pa sta da stajem u Bataji kad realno su isto ko Banovci i Pazova jedino sto imaju gradski,za Zemun se ne slazem Zemun je vec deo Beograda i tamo i nesto mozes da vidis i posetis...

pa gradsku ne bi mogli ni da uvedu u Banovce zato sto nismo deo Beograda,ali na prugu mislim,ja sam jednom prolazio kroz Austriju i tamo je u svakom mestu skoro zeleznicka stanica i vozovi su mnogo brzi,

drugo sto da se to ne ostvari da do Beograda stignem za 15 minuta kad mi gravitiramo ka Beogradu a ne ka Novom Sadu...

Ako su ovako skupe karte lastine onda mi se vise isplati da kupim tomosa pa lepo 50 na sat do Beograda bar cu ustedeti vise para...

Vrh 

Post Poslato: 25 Okt 2013 18:01 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Razumem ja tebe, ali prevoznici razumeju samo interes tj. novac. Oftopic: nekad davno pre 20-ak godina kad sam stanovao u n.pazovi isao je gsp bg sa linijom 701 do centra nove... Ne znam da li sada ide. Mislis na tako nesto da se uvede i za Banovce?

Vrh 

Post Poslato: 25 Okt 2013 18:54 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Don Shone je napisao:
Pa pricam o ljudima koji dolaze u Beograd turisticki ili u soping,a ja kad idem u Beograd uglavnom idem da nesto kupim,vidim itd...a cimanje je preko Batajnice,dobro nije toliko cimanje,ali opet lasta sa kartom dere dok Batajnica bukvalno placa samo bus plus,mi moramo i bus plus i lastu.

Trece voz bi po meni bilo idealno zato sto bi karta bila jeftinija,mnogo brze bi stigli,ali prvo valjda ce i jednog dana kod nas ubrzati vozove,ali valjda ce i izgraditi neku prugu da prolazi pored Banovaca jer realno celo podunavlje uglavnom gravitira ka Beogradu a treba stati sa monopolom laste kad tad na put.

Pa jel pričaš o turistima ili o nama Banovčanima?Ja ti kažem da je TRENUTNO suludo da Lasta ide obilaznicom.Ranije,BILA je linija koja je išla autoputem.Privatnici činimi se dva puta,Lasta je jedno vreme imala jedan jutarnji koji je išao autoputem,i uključivao se kod lakat krivine,kod Savića.Tako da ti nije baš tačna konstatacija da toga nema.E što bi to trebalo češće da bude,to je već druga tema.A za voz,pa kuda ta pruga da ide?

Vrh 

Post Poslato: 26 Maj 2014 14:19 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 26 Maj 2014 14:13
Moze li neko da mi kaze koji sve prevozi postoje od Batajnice do Nove i Stare pazove? Koje su cene prevoza (pojedinacne karte) svih prevoznika? Cuo sam da postoje i taksisti koji voze za neke fiksne pare, da li je to istina i ako jeste, koje su pare u pitanju?
Sve ovo isto me zanima i za relaciju Batajnica - Banovci.
Unapred hvala :)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku