Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Gradska kanalizacija u St. Pazovi
 Post Poslato: 09 Maj 2013 12:30 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 28 Jan 2013 09:45
Pokusacu da upozorim ako neko uopste obraca paznju,na nelegalno prikljucenje na gradsku kanalizaciju,koje je uzelo maha,sa c im se dosta ljudi slaze,dokaza nemam ali dosta se prica o tome, i nevidim da opstina radi nesto po tom pitanju. Ispada da mi koji smo se legalno prikljucili na kanalizacionu mrezu, i platili 500-600 E i placamo racun za vodu 50% vise, zbog kanalizacije,obicne budale,i da vlast u stvari kaznjava one koji hoce posteno,to je sramota za vlast i bivsu i sadasnju,koja neradi nista po tom pitanju.Ja cak znam neke koji su se nelegalno prikljucili na kanalizacionu mrezu,ali sta sad ja treba da budem taster i da obavljam posao onih koji glade da ne kazem sta u opstini i primaju plate za to,Umesto da idu po kucama i proveravaju.

Vrh 

Tema posta: Re: Gradska kanalizacija u St. Pazovi
 Post Poslato: 09 Maj 2013 13:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Nesmem da kazem je napisao:
ali sta sad ja treba da budem taster i da obavljam posao onih koji glade da ne kazem sta u opstini i primaju plate za to,Umesto da idu po kucama i proveravaju.

Da, treba da budeš taster. Za idiote ćeš da budeš taster, za normalne ljude savesni građanin.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 09 Maj 2013 15:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Vidim da ima ozbiljnih najava za širenje kanalizacione mreže u celoj opštini.Ima tekst na pazova.org.Falim te bože.Samo da krenu to ozbiljno da rade.21 vek je ipak.A što se naplaćuje voda 50% više onima koji imaju kanalizaciju?

Vrh 

Post Poslato: 10 Maj 2013 04:40 
Novi Kolač
Novi Kolač

Vezano je placanje potrosnje vode sa placanjem kanalizacije,koliko se utrosilo vode logicno je i da je otislo u kanalizaciu osim onih koji gradsku vodu koriste za zalivanje basti,i neplaca se voda vise 50% nego 60%.Sto se tice ozbiljnosti najava za sirenje kanalizavione mreze po celoj opstini,neznam, najave su najave a dela su dela,nije cak ni izgradjena celokupna mreza u St. Pazovi,stalo se,moze se pretpostaviti zbog cega-lova,nema love nema nastavka gradjenja kanalizacije.

Vrh 

Post Poslato: 10 Maj 2013 05:13 
Novi Kolač
Novi Kolač

RicMan je napisao:
ali sta sad ja treba da budem taster i da obavljam posao onih koji glade da ne kazem sta u opstini i primaju plate za to,Umesto da idu po kucama i proveravaju.

Da, treba da budeš taster. Za idiote ćeš da budeš taster, za normalne ljude savesni građanin.

OK. savesni gradjanin,pa od cega da krenemo od onih koji su se preko veze zaposljavali u toj istoj opstini,ili od onih koji su poslove dobijali po partijskj liniji,i rodbinskoj i prijateljskoj i kumovskoj vezi i koji ce i dalje dobijati, prijatelju kada se promeni drustvo i ja cu postati taster,tebi svaka cast ali verujem da 99% ljudi u ovdasanjom podneblju drugacije razmislja,i opet kazem ,neko treba da radi svoj posao, a neradi.A savesni gradjanin cu postati kada bar na policijskim kolima ce pisati-U sluzbi i zastiti gradjana-a i oni su usli u policiju vecina preko veze.

Vrh 

Post Poslato: 10 Maj 2013 07:57 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.pazova.org/index.php?option= ... &Itemid=91

I država učestvuje.

Vrh 

Post Poslato: 12 Maj 2013 00:26 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
Dosao meni majstor pre nekoliko godina, prikljucio me na kanalizaciju, mi savesni pa prijavili, dosla neka dva lika koja znaju manje od mene o kanalizacinoj mrezi, rekli kao OK, i platili prikljucak. Garantujem da nismo prijavljivali sami sebe, dan danas niko ne bi dosao i ne bi placali. Da bi te provalili morali bi da ti prekopaju dvoriste da utvrde koja cev gde vodi.

Vrh 

Post Poslato: 12 Maj 2013 12:51 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Da imam gde da ubodem cev,sam bi se prikljucio,veruj mi.Ove ko doceka...

Vrh 

Post Poslato: 15 Maj 2013 06:54 
Novi Kolač
Novi Kolač

debeli sremac je napisao:
Dosao meni majstor pre nekoliko godina, prikljucio me na kanalizaciju, mi savesni pa prijavili, dosla neka dva lika koja znaju manje od mene o kanalizacinoj mrezi, rekli kao OK, i platili prikljucak. Garantujem da nismo prijavljivali sami sebe, dan danas niko ne bi dosao i ne bi placali. Da bi te provalili morali bi da ti prekopaju dvoriste da utvrde koja cev gde vodi.

Eto pa sada se onda cudimo zasto nam je kako je,ti mislis da nepostoji sistem za otkrivanje kradje prikljucaka na kanalizaciju,a sta mislite napr da li bi to moglo tako u Nemackoj ili Svajcarskoj,a to je samo jedan delic celokupnog lopovluka sto se desava uopste u Sbiji. Moja zena je samo nabacila za jednog koji se nelegalno prikljucio,kad je placala vodu,znate sta joj je odgovorila ona za salterom, znamo mi za njega ali sta ces jadnik nema para, Da popiz.....s a on uvek obucen u novo, nezna se sta u stvari radi,lenj toliko da ga nisam video da je uzeo motiku ili lopatu u ruke,i sada o cemu mi ovde pricamo-zemljo dembelijo ko te gazi. I da ti kazem lako je utvrditi ko krade . Svaki prikljucak koji je uveden 1 metar u dvoriste ima poklopac od gore i kada se skine i negde u dvoristu ili u kuci pusti voda, vidi se da li tece voda u gradsku kanalizaciju ili ne prema tome nepricaj ,da mora da se prekopa dvoriste to su nebuloze,opet naglasavam da NEKO NERADI SVOJ POSAO i tacka, valjda je zauzet kako da sebe sto vise nafatira.

Vrh 

Post Poslato: 15 Maj 2013 08:11 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Proveriti je najmanji i najlakši problem.Treba sankcionisati ovakve stvari.Ali pre toga,omogućiti svima da imaju kanalizaciju,tj. mogućnost na priključenje.Pa ko hoće hoće,ko ne ne.

Vrh 

Post Poslato: 15 Maj 2013 22:29 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
debeli sremac je napisao:

Eto pa sada se onda cudimo zasto nam je kako je,ti mislis da nepostoji sistem za otkrivanje kradje prikljucaka na kanalizaciju,a sta mislite napr da li bi to moglo tako u Nemackoj ili Svajcarskoj,a to je samo jedan delic celokupnog lopovluka sto se desava uopste u Sbiji. Moja zena je samo nabacila za jednog koji se nelegalno prikljucio,kad je placala vodu,znate sta joj je odgovorila ona za salterom, znamo mi za njega ali sta ces jadnik nema para, Da popiz.....s a on uvek obucen u novo, nezna se sta u stvari radi,lenj toliko da ga nisam video da je uzeo motiku ili lopatu u ruke,i sada o cemu mi ovde pricamo-zemljo dembelijo ko te gazi. I da ti kazem lako je utvrditi ko krade . Svaki prikljucak koji je uveden 1 metar u dvoriste ima poklopac od gore i kada se skine i negde u dvoristu ili u kuci pusti voda, vidi se da li tece voda u gradsku kanalizaciju ili ne prema tome nepricaj ,da mora da se prekopa dvoriste to su nebuloze,opet naglasavam da NEKO NERADI SVOJ POSAO i tacka, valjda je zauzet kako da sebe sto vise nafatira.

mozes da se prikljucis posle tog poklopca, i pustaj vodu do mile volje nista se ne vidi

Vrh 

Post Poslato: 04 Feb 2015 15:06 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Gradska kanalizacije (govnovod) je pukao izmedju Nove Pazove,Stare Pazove i Vojke,napravivši fekalno jezero koje preti da napravi ekološku katastrofu. Širio se nesnosni smrad prema Vojki (ali ko mari za Vojčane). Da li će se neko od nadležnih setiti da nešto uradi,pošto se smrad proširio do ulice Vere Miščević u St. Pazovi,a takodje i do gradskog bazena kod Nove Pazove. Ili ćemo čekati da se ravnomerno proširi na celu Opštinu,pa da se bratski,zajedno gušimo u smradu,pijući zagadjenu vodu (jer je u blizini fekalnog jezera i izvorište vode za Staru i Novu Pazovu).

Vrh 

Post Poslato: 08 Feb 2015 12:10 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Verovatno su kontali pošto nikada neće napraviti bazen da barem imamo jezero...

Narod je i ovako navikao da pliva u govnima.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 07 Avg 2015 08:04 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.pazova.org/index.php/vesti/d ... oj-opstini

Ajd i ovo da vidimo.

Vrh 

Post Poslato: 07 Avg 2015 21:19 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Одакле мени 1000 евра за прикључак а немам ни за хлеб већ данима.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo