Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Lasta Stara Pazova.
 Post Poslato: 14 Okt 2011 01:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Odgovor je prost: Dunav prevoz nema monopol na ovim prostorima.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 01 Nov 2011 23:43 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
deki_88 je napisao:
Apsolutno netačna informacija, na glavnoj autobuskoj stanici BAS peronska karta iznosi 130 din.što je naravno preterano, a na lastinoj verujem da je mnogo manje, ne znam gde su mi karte od prošlog meseca kada sam išao za Split da vidim koliko je prenoska na lastinoj st.

Izvinjavam se zbog netačne informacije...danas sam proverio i zaista je peronska karta 130 din.....uz to ako se doda i plaćanje parkinga od 90 din za sat vremena,onda otprilike dodje mu to na to...

Vrh 

Post Poslato: 03 Nov 2011 17:26 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Sep 2009 00:40
Iskreno parking je i jeftin, u tom delu kao i u strogom centru parkiranje bi trebalo podici bar na 500 din.po satu pa bi pametnjakovići koristili javni prevoz i bilo bi manje gužve.
Inače oko stanice se svi parkiraju na divljaka u onim uličicama prema Savi i starom Savskom mostu, tako da nema potrebe ovih 90 da računaš. Bolje mi da se pozabavimo sa ovim lopovima iz staropazovačke Laste

Vrh 

Post Poslato: 21 Mar 2012 21:40 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 06 Jan 2012 16:38
deki_88 je napisao:
Bolje mi da se pozabavimo sa ovim lopovima iz staropazovačke Laste

Zaista lopovi. Mesecna karta Golubinci-Stara Pazova 3700 i nesto vise dinara. A da ne pricam o ceni peronske karte. Peronska 40 din a karta Golubinci-Pazova 90 din.

Vrh 

Post Poslato: 22 Mar 2012 12:06 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2011 17:11
Želeo bih da dodam samo jednu stvar koja me naroćito iritira kada je u pitanju peronska karta na stanici u Staroj Pazovi. Naime, '75-'80.. je sredstvima samodoprinosa kupljen plac i izgrađena autobuska stnica kako bi se izmestila autobuska stajališta na centru (ispred Pošte i škole Hrđina Janko Čmelik) te smanjile česte pogibije ljudi. Samim tim stanica je dobrim delom u NAŠEM vlasništvu jer smo se mi sami i naši roditelji odrekli dela svog novca; kao i naši dedovi, babe, ujaci, tetke, stričevi, košmije, znanci i neznanci, pokojni i raseljeni, ali i naša deca jer nisu dobila ni sladoled, ni igračku, ni bioskopsku kartu već su dobila bezbedniju autobusku stanicu. Stoga mi je nejasno zašto plaćam staničnu uslugu ako sam već platio izgradnju stanice? Da li dobijam možda neku dividendu od prihoda te iste staice?

Koliko znam ne.

Ukupna cena 'peronske karte' na BAS-ovoj stanici u BG sadži žetona za ulazak na peron i osiguranje i rezervaviju i još neke gluposti i doista je paprena!!

Vrh 

Post Poslato: 25 Maj 2012 16:36 
Novi Kolač
Novi Kolač

Clementoni je napisao:
Nije mi jasno kako "Dunav prevoz" ,koji ima mnogo manje putnika,kartu od Stare Pazove do Beograda naplacuje 160 din a Lasta 210.

Ovo vise ne vazi.

Cekam ja jutros 'Dunav prevoz', dodje on na vreme, udjem u autobus, sednem. Sve je kao i pre dva meseca kad sam se poslednji put vozio s njima, isti autobus, isti vozac, samo imaju novog konduktera. Ali...
Dodje on da naplati kartu, ja kazem: "Do Beograda". On nesto promumla cenu karte a ja nisam dobro razumeo pa mu odgovorim: "180"? a on kaze: "ne, 280". Kad sam cuo da je rekao "280" umalo se nisam slogirao. Pa zar za dva meseca da podignu cenu za skoro 80%, sa 160 na 280 dinara. Stvarno su retardi. A bili su najjeftiniji.
Ista situacija i u Novoj Pazovi. Udje neka zena i trazi kartu do Batajnice a on njoj:"140 dinara". A ona zacudjujucim i ljutitim glasom:" 140 dinara do Batajnice"???!!!
I tako, ceo put do grada sam bio pod utiskom da bih imao 70 dinara vise da sam samo sacekao 10 minuta i otisao drndavim lastinim autobusom a ne lepim autobusom "Dunav prevoza". A sta sam sve mogao da kupim za tih 70 dinara...

Vrh 

Post Poslato: 25 Maj 2012 23:13 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
LaPaz je napisao:
Želeo bih da dodam samo jednu stvar koja me naroćito iritira kada je u pitanju peronska karta na stanici u Staroj Pazovi. Naime, '75-'80.. je sredstvima samodoprinosa kupljen plac i izgrađena autobuska stnica kako bi se izmestila autobuska stajališta na centru (ispred Pošte i škole Hrđina Janko Čmelik) te smanjile česte pogibije ljudi. Samim tim stanica je dobrim delom u NAŠEM vlasništvu jer smo se mi sami i naši roditelji odrekli dela svog novca; kao i naši dedovi, babe, ujaci, tetke, stričevi, košmije, znanci i neznanci, pokojni i raseljeni, ali i naša deca jer nisu dobila ni sladoled, ni igračku, ni bioskopsku kartu već su dobila bezbedniju autobusku stanicu. Stoga mi je nejasno zašto plaćam staničnu uslugu ako sam već platio izgradnju stanice? Da li dobijam možda neku dividendu od prihoda te iste staice?

Koliko znam ne.

Ukupna cena 'peronske karte' na BAS-ovoj stanici u BG sadži žetona za ulazak na peron i osiguranje i rezervaviju i još neke gluposti i doista je paprena!!

Stavrno ako se neko malo vise razume u pravo neka prokomentarise ovo.

Vrh 

Post Poslato: 24 Jul 2012 21:00 
Novi Kolač
Novi Kolač

debeli sremac je napisao:
LaPaz je napisao:

Koliko znam ne.

Stavrno ako se neko malo vise razume u pravo neka prokomentarise ovo.

Zaista bi trebalo malo ovo prokomentarisati i raspitati se kod nekog ko se razume u pravo.
Danas cujem u autobusu, vozac kaze, da ce sad kad zavrse renoviranje stanice peronska karta poskupeti, prema njegovim recima, na 100 dinara. Stvarno bi bio bezobrazluk da toliko poskupi, tako da ne verujem bas toliko ali da ce da poskupi, mislim da sigurno hoce.
A ako se to zaista desi, trebalo bi organizovati neki protest, peticiju, nesto, bilo sta...
Po mom misljenju, realna cena preonske bi bila duplo manje nego sada, znaci 20 dinara.

Vrh 

Post Poslato: 07 Feb 2013 14:02 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 07 Feb 2013 13:43
Polako svi prelaze na voz...

Vrh 

Post Poslato: 18 Mar 2013 16:35 
Novi Kolač
Novi Kolač

Novi Sad: peronska karta-15 din + 7 din-osiguranje = 22 dinara
Stara Pazova: peronska karta-40 din + / = 40 dinara

I gde je tu logika?

Vrh 

Post Poslato: 19 Mar 2013 20:59 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
40 dinara peronska, omg....

Koliko su para uzeli, malo su i sredili...

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 05 Jul 2013 20:48 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
VitezKoja je napisao:
Novi Sad: peronska karta-15 din + 7 din-osiguranje = 22 dinara
Stara Pazova: peronska karta-40 din + / = 40 dinara

I gde je tu logika?
Карта за Голубинце 110 дин, а станична услуга 50 динара. :joj:

Vrh 

Post Poslato: 23 Okt 2013 17:05 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Ne znam dokle ce ova lasta da drzi monopol,kao tu je i lika trans ali ja ne vidim neke razlike. Kao prvo apsurdno je da mi iz Banovaca obilazimo i kruzimo i idemo prvo do Batajnice,pa onda do Zemuna umesto da lepo postoji autobus ili kombi koji bi odmah picio autoputem kad nam je autoput na pet minuta...

Drugo steta sto nemamo gradski,nego ovako placamo lopovima iz laste ogromne pare dok se mnogi iz Batajnice i Beograda mogu da svercuju u gradskom i voze po jeftinijim cenama. Takodje apsurdno je i to da ne krene da se gradi neka zeleznicka stanica i blizu Banovaca,tako da celo podunavlje moze da se vozi vozom i da stigne mnogo brze do Beograda.

Vrh 

Post Poslato: 24 Okt 2013 08:16 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
A drug,da te pitam.Kuda bi auto putem stigao?Trenutno.Dok se petlja ne završi,a neće skoro,to nam je što nam je.

Vrh 

Post Poslato: 24 Okt 2013 15:05 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Pa kako kuda vec godinu dana idem tim autopute produzim iznad Batajnice i nastavim onim novim autoputem pored surcinskog aerodroma i dalje ka Gazeli. Stignem do Novog Beograda za 20 minuta kolima,a na primer motorom da idem 200 stigao bi sigurno za 10 minuta i mozda manje,ne mozes da verujes koliko se brzo stigne.

Steta samo sto nemamo voz jer me nekad glava zaboli kad se vozim autobusom i znam da staje na svakoj stanici i dok prodje celu Batajnicu, pa Zemun izgubis minimum sat vremena iz Banovaca a karta paprena do Batajnice.

Ali i da hoce da prosire prugu ne bi bilo moguce,zato sto se neko pametan setio pa napravio prugu blizu Vojke a sa ove strane gde se gradi delhaize pruge nema,zamislimo da imamo onaj brzi voz sto ide do Vukovog pa mi bi stigli za pola sata do Zemuna mozda i za 20 minuta...

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku