Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: IDEA u Staroj Pazovi prodaje pokvarenu hranu
 Post Poslato: 02 Apr 2013 22:44 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
Meso iz radnje u naslovu izbegavam vec 2 godine, zbog loseg iskustva, a sad bi dodao i Medius, onaj veliki u Novoj Pazovi. Kupljene karamel bombone kojima je istekao rok trajanja, i pakovanje cevapa, e sa cevapima je fora, posto su pakovani u dva reda, gornji koji vidis kroz foliju je lepo crveno meso, dodjemo kuci, krece pecenje istih, kad donji red onako sivkasto-braon boje. Ladno uvaljuju starije meso i zamaskiraju sa redom lepih cevapa.

Vrh 

Post Poslato: 02 Apr 2013 22:50 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
TomosRider je napisao:
Идеа је само пример, прва међу једнаким. Ништа боље нису ни локалне клаонице за прераду меса свашта нам уваљују.

Najvise volim da kupujem u jednoj lokalnoj mesari, posto dodjem dobro jutro komsija, dobro jutro, daj mi kilu toga i to toga, mesar kaze komsija nije to za tebe, sad cu ti donet sveze, ode pozadi i donese to sto sam trazio, i godinama nemam zamerke. Ali ce neko koga ne poznaje odneti ono iz vitrine kuci.
PS: nadji svog mesara i drzi se njega :svinjche:

Vrh 

Post Poslato: 05 Apr 2013 20:43 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2009 16:25
debeli sremac je napisao:
TomosRider je napisao:
Идеа је само пример, прва међу једнаким. Ништа боље нису ни локалне клаонице за прераду меса свашта нам уваљују.

Najvise volim da kupujem u jednoj lokalnoj mesari, posto dodjem dobro jutro komsija, dobro jutro, daj mi kilu toga i to toga, mesar kaze komsija nije to za tebe, sad cu ti donet sveze, ode pozadi i donese to sto sam trazio, i godinama nemam zamerke. Ali ce neko koga ne poznaje odneti ono iz vitrine kuci.
PS: nadji svog mesara i drzi se njega :svinjche:

E pa, ja nemam mesare u komšiluku, a ovi iz većih radnji nisu vlasnici i ne smeju da kažu "nije to za tebe" jer će dobiti otkaz.
Uostalom, pisala sam prošle godine i o pokvarenim jajima u Idei - pa bih po toj logici onda morala da nađem u komšiluku i farmu jaja :(, lokalnu mlekaru gde mi neće uvaliti aflatoksin, lokalnu fabriku čokolade da ne kupujem buđavu, lokalnu fabriku patika da mi ne uvale bofl i ko zna šta još. Malo neizvodljvo...
Ne volim protekcionizam, a i za svoje pare imam pravo na korektan proizvod.

Vrh 

Post Poslato: 05 Feb 2014 02:48 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Савет продаваца: месо потопите у чај од камилице. :lol:
http://zelenenovine.wordpress.com/organ ... 10-godina/

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 08:37 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Meni je ubedljivo najbolji mesara Krnjajic,imaju kvalitetno i jako ukusno meso,ovi ostali i ne bas a po supermarketima mi se i ne svidja nesto meso,cini mi se da je kvalitetno u merkatoru.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku