Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Buka u Novim Banovcima
 Post Poslato: 24 Avg 2011 07:48 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Prijatelju,MORAŠ da prijaviš buku(ili neki drugi razlog)da bi patrola došla.Ako imaš u evidenciji gomilu poziva(a svi se snimaju)onda možeš da digneš frku,jer imaš opravdanje,a ako ne prijaviš,oni će uvek da se vade na to.Kapiraš?

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2011 08:14 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 24 Nov 2008 16:27
Ne prijatelju , na jedan takav problem koji se vidi iz aviona a boga mi i čuje treba da reaguje neko ko prima platu za taj posaotako što će kaznom da ga dovede u red ili oduzme dozvolu za rad kao sledeći korak. Ali taj službenik policije ili komunalne policije verovatno visi na šanku te terase .To ti je ista situacija kao sa ovim taksistom u Beogradu koji je pokušao da uradi Đilasovu ženu ,pa ga ispred kuće , na kraju vožnje sačekao Đilas i sad zamisli kolika će bulja da mu bude od karanja za primer . A pomisli samo koliko je običnih ljudi pokušalo da se izbori sa ološem koji ih potkrada pa su bili izbačeni iz kola kao budale.Što znači, moram jedno veče da organizujem roštilj za predsednika opštine.... :)

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2011 10:29 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Znači, tebi u stvari TRN U OKU nije buka, nego policija? Ako ja dobro shvatam.

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2011 10:44 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Opet ti kažem,moraš da prijaviš,kao i za sve ostalo.Raspitaj se,ovako nećeš ništa postići.Policija ne može fizički da pokrije komplet naselja(zamisli tek u gradu),zato i postoje prijave. :thumbup:

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2011 11:18 
Novi Kolač
Novi Kolač

Čekam neka bolja vremena .Nisam u tolikom baš problemu ,mnogo je gore onima koji tu žive. Ja sam tu nešto kao višestruki povratnik :) ,neraskidivo povezan sa Dunavom kome se redovno vraćam a društvo će vremenom sigurno biti dovedeno u red.

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2011 11:55 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Ok, nemam dalje komentare, matiran sam... :joj:

Vrh 

Post Poslato: 27 Sep 2011 09:34 
Novi Kolač
Novi Kolač

Zvao muriju uza vikend , bila neka svadba da li u Kondoru ili Terasi , jebem li ga , ispratio sam celu svadbu iz dvorišta udaljenog jedno 700-800 metara , katastrofa kako to odvratno zvuči sa strane , dobiješ utisak da svaka budala može "odsvirati" svadbu ....Elem , razgovor sa dežurnim je protekao u njegovoj strepnji da ja ne podnesem prijavu jer bi jel te morao on svojom intervencijom , da zbog neke zamlate , da nekom prekida slavlje , pa nije lepo majku mu.Na to njegovo snebivanje ja mu kažem tj pitam , šta mi da radimo , koji živimo u ulici i došli smo da se odmorimo , a nismo gosti svadbe u bilo kom smislu ( predjelo , čorba ,glavno jelo , torta , pečenje, vino ,pivo , rakija itd) osim što moramo da slušamo larmu do 11:30 PM? Dramska pauza .Dalje rekoh , vidi , prijatelju ne brini , neću sad da podnosim prijavu ali bar porazgovarajte sa vlasnikom koji ima dozvolu da radi kako kažeš do pola jedan , ali odakle mu ideja da izbaci deset kubika zvučnika na terasu toliko da Dunav talasa kad krene otišla je Danijela ..... Teško da se za takav rad dobija dozvola .Zvanična ne sigurno....

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku