Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 07 Nov 2009 19:25 

Eh još kad bi tako ažurno kao kioske odnosili kontejnere pune smeæa ušli bi u europu 15dana ranije garantovano!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 10:47 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 20 Avg 2007 11:11
Ima li neko informaciju šta æe biti od svega toga, postavljanje nekih tipskih kioska ili kupovina novina u BG ?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 15:33 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2009 00:20
Imas novine u lokalima u kojima su preseljeni kiosci...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 15:41 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2007 05:23
Privremeni objekti ili kiosci se uklanjaju u cilju privoðenja prostora (javne površine) nameni, taènije sreðivanju i ulepašavanju javnih površina.
Štampa i druge maloprodajne stvari koje su se prodavali u kioscima æe se prodavati u lokalima kao i svuda u ureðenim društvima.
Kiosci postoje ukoliko nema adekvatnog prostora ili ako lokalna samouprava želi da prihoduje neki novac na raèun zakupa javnih površina, ali to naravno onda ide na štetu nesreðenih centralnih delova naselja.
Naravno to je uvek pitanje i dilema šta je intencija u ovakvim sluèajevima?
Ja sam lièno pristalica ureðenih centralnih delova naselja, a maloprodaju prebaciti u lokale.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 15:55 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Sep 2007 21:07
Svuda u svetu postoje kiosci, na Menhetnu postoje kiosci za novine samo u Pazovi su se pronašli debili da izmišljaju toplu vodu. Jadna je to vlast kad se udruže lopovi sa tajkunima.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 16:03 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Sada æe likovi da prodaju novine po æoškovima kao pre 80 godina! Pa da onako vièu, i reklamiraju vesti.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 16:20 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Problem je što su sve lokale u centru zauzele banke... Jedino da one poènu da prodaju novine... Koliko ih sada ima u Pazovi? Najmanje 30...

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 16:51 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Da ali koliko je zakup tih lokala u centru. Toliki da samo banke i mogu tu da budu. Oèigledno našem lokalnom Miškoviæu smetaju kiosci jer se ne vide njegovi lokali koje je kupio za tepsiju ribe kada je preuzeo stari Centrosrem na veoma transparentan i pošten naèin. Sada se takav i njemu slièni doèepao vlasti pa može da radi šta hoæe. Posle æe DS-u ðavo biti kriv što sa takvima ulazi u koaliciju. Tuga.... to bi bilo identièno kao da Ðilas u Beogradu uðe u koaliciju sa Bekom i Miškoviæem, a Ješiæ u Inðiji sa Peconijem.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 16:52 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Da izvinete, ali svi lupate bez potreba (cast izuzecima)...
Zasto je to sad problem?! Jel taj neko placao za to sto je imao kiosk na javnoj povrsini? Jeste! E sad ce da placa da bude u lokalu gde mu i jeste mesto! Pogledajte Novu Pazovu gde se u centru prazni lokali nalaze upravo iza tih kioska!? Ja recimo ne kupujem novine vec ih citam na internetu, a i kada moram da ih kupim, kupim ih u nekom od lokala kao sto je onaj kod Lara farm apoteke... zasto tako ne bi i ostali?!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 17:04 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Ja sam prièao o Staroj Pazovi ne o Novoj. Raspitaj se malo koliko je zakup za onaj lokal na samom centru koji je još prazan pa æe biti jasno. Taj ko to zakupi sigurno neæe novine prodavati.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Nov 2009 21:48 

Jbg kupujem novine u istoj prodavnici u kojoj kupujem svako jutro kruh, cigare, pivo i ostalo tako da mi kiosci ništa ne znaèe, a recimo svidjaju mi se oni kiosci što su uklopljeni u stanice gradskog prevoza, pa raja može kupite sve što joj zatreba dok èeka bus.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Nov 2009 10:41 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

mirrrre je napisao:
Ja sam prièao o Staroj Pazovi ne o Novoj. Raspitaj se malo koliko je zakup za onaj lokal na samom centru koji je još prazan pa æe biti jasno. Taj ko to zakupi sigurno neæe novine prodavati.

Ja pricam generalno o kioscima u nasoj opstini. Inace znam koliko kosta zakup, tacno u cent, ali ti lokali i nisu predvidjeni za tu namenu! Nece neko prodavati novine u 100m2, za te namene postoje lokali u trznim centrima, konkretno u Staroj Pazovi postoji trzni centar izmedju srednjoskolskog centra i mlinpreka koji je poluprazan! ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Nov 2009 23:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
pobednik je napisao:
Privremeni objekti ili kiosci se uklanjaju u cilju privoðenja prostora (javne površine) nameni, taènije sreðivanju i ulepašavanju javnih površina.

Svaka èast, sve je sreðeno od javnih površina, još samo tih... Koliko, 20ak kvadrata je ostalo?

Drugim reèima, šta æe konkretno da se desi sa kvadratnim metrima gde su bili kiosKi?

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Nov 2009 00:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
RicMan je napisao:
pobednik je napisao:

Svaka èast, sve je sreðeno od javnih površina, još samo tih... Koliko, 20ak kvadrata je ostalo?

Drugim reèima, šta æe konkretno da se desi sa kvadratnim metrima gde su bili kiosKi?
Sta ce?
Pa Parking, imam tako jak osecaj da ce postaviti parkinge i uvesti inkasanta koji ce naplacivati ili sms naplacivati, parking mesto. :busted:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Nov 2009 00:33 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Citiraj:
Štampa i druge maloprodajne stvari koje su se prodavali u kioscima æe se prodavati u lokalima kao i svuda u ureðenim društvima.

XA xa ,a gde to ?Po kafanama? ;) U kojim uredjenim drustvima?Tamo novine nece ni postojati za godinu -dve jer ih svi citaju sa neta?

Citiraj:
Ja sam lièno pristalica ureðenih centralnih delova naselja, a maloprodaju prebaciti u lokale.

I sad treba pozatvarati sve kioske jer si TI pristalica?

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku