Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 309 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jun 2010 10:08 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 18 Jun 2007 16:50
@g.Majstor
Кад год сам написао проценат учешћа Н. Пазове у попуњавању општинског буџета био сам обрисан (ево и сада, да би задовољио твоју знатижељу, ризикујем брисање). Тај проценат није мањи од трећине (неки тврде да иде и до 40%) и није исти сваке године (варира). Навешћу ти само један пример (пошто то није тема) инвестиције која превазилази све изграђено у Новој у задњих 20 и више година: Нацинална кућа фудбала. Наслов "С. Пазова најзад добија базен" нисам ја измислио већ је преузет са www.pazova.org. Иначе на изборима за Савете МЗ (на локалу већ одавно не гласам ни за кога) је нама Новопазовчанима, по питању локације за градњу базена, обећавано нешто сасвим друго. И то од оних који чине актуелну власт (и у Савету МЗ НП и у општини СП).
@Новосађани
Ви мора да сте неки жешће докони ликови кад стално висите на овом форуму. Мене савршено не занима шта се, у локалним оквирима, дешава у Н. Саду. То што захваљујући, "проевропској и социјално одговорној" влади, правите државу у држави ми већ и те како смета (није тема па да не објашњавам зашто и због чега?). Ево јавно, ако ће вам бити лакше, признајем да сам искомплексиран. Btw кад смо код комплекса нисам срео искомплексираније индивидуе од Новосађана спроћу Београда.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jun 2010 13:58 

@Plavi Prvo nisam novosadjan nego novljanin (brdjanin s'kozare i Une), u ns-u samo stanujem pola života. Drugo- nisam dokon, nego sam stalno online bio kuæi, na poslu, u kafiæu ili bilo gde. Treæe- bg i ns se ne mogu porediti jer je ns selo za bg. I na kraju kao radikal se borim protiv vojvodjanske autonomije i stvaranja države u državi. A ti, ti znaš sam svoju istinu i nije je potrebno posebno komentirati.

----------- Dopuna: 08 Jun 2010 12:58 ---------

I šta ti znaèi to "Btw" na æirilièno pismu života ti? Hehehe

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jun 2010 14:48 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

@Vojnik Sreæe
Зар то није Подгрмечје (Нови Град)? Ових неколико опаски на рачун Новосађана сам навео јер ми није јасно шта је ту вама занимљиво на крајње локалним темама као што је изградња базена у СП или НП (односно учешће у финансирању те градње)? Могу да разумем да моји ставови нису по вољи Старопазовчанима, али зашто сметају вама Новосађанима, "не ми јасно". Ако тако коментаришете локалне вести и из других средина (Суботица, Сомбор, С. Митровица, итд.), шта друго човек може да закључи него да патите од вишка времена. Зашто Btw? Да разбијем монотонију и да се ви "латиничари" за тренутак одморите од ћирилице.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jun 2010 14:58 

Novi Grad je pod zapadnim padinama Kozare, a istoènim Grmeèa, pa zavisi sa kojeg si brda. A, naravno da me ne zanima šta rade u drugim opštinama. Pazova me zanima jer sam u njoj stanovao 2god, imam u njoj mnogo rodbine i prijatelja, a saradjivao sam ili saradjujem sa odredjenim firmama iz Pazove, pa me zato zanima sve što se kod vas dešava.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jun 2010 01:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XAVxa5HhlRs[/youtube]

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jun 2010 02:17 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2010 17:55
e dobro su se setili... i bazen i prekopotrebna bajk staza... konachno... mada bi te bajk staze mogli izmedju svih naselja da nabudzhe.... to nije neka investicija a mnogo je korisno... samo da ne bude smeshna kao ona u indjiji... ono kad god vidi stomak mi se prevrtje... shirine nema ni pola metra a od silnih naparkiranih auta nemozhe ni da se koristi :lol:
oni indjijanci su skroz smeshni ljudi.... ali skroz :lol:

nego eto... nadam se da tje ovi separatisti novopazovachki na forumu bar malo da se stishaju s obzirom da se bazen gradi na izlasku iz nove a ne stare...

Oder eiskalt die Nacht.
Bestaubt sind die Gesichter,
Doch froh ist unser Sinn,
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis !

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jun 2010 11:54 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Ја нисам ни тврдио да место градње базена, и целог комплекса, није ближе НП него СП (самим насељима), то је и онај клинац у прилогу несвесно "одвалио" (после се "исправио"). Само да то није КО НП, и да је у предизборној кампањи за Савете МЗ нама Новопазовчанима за градњу базена помињана друга локација (бара на новом насељу). На крају и многа грчка острва (од којих је велики број ненасељен) у Егејском мору, око којих се "млате" Грци и Турци, су знатно ближа обалама Турске него Грчке. Али су ипак грчка. Мада, морам признати, да је локација (гледајући општину СП у целини) скоро идеална. Једини разлог, и то "мали", за забринутост нас Новопазовчана је што по формирању општине Н. Пазова, ми остајемо без базена (упркос значајним средствима која ћемо дати за његову изградњу). Или новопазовачки јаничари (и јавни и прикривени) мисле да су завршили посао и да од формирања општине НП нема ништа? Како год нека се изгради базен па да се од следећег лета, ако се по старом добром обичају не пробију рокови, брчкамо у комшилуку (а не да идемо у Инђију или Бгд).

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jun 2010 13:47 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2009 00:20
A hoce se formiranjem opstine Nova Pazova podici zidina visine 16 metara izmedju k.o. Nova i k.o. Stara Pazova? Opet ce vam biti bazen na istoj udaljenosti... :hammer:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jun 2010 14:22 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

@Džoker
Ја сам више за Мажино линију. Наравно да ће базен бити ту где јесте, само што ће приходи ићи искључиво у СП (добро и на то смо у великој мери навикли, али би мало да се одвикнемо). Због тога и јесам за то да се прецизно дефинише учешће (у оној суми преко 80 милиона, а што ће финансирати општина СП) у изградњи и СП и НП, и осталих МЗ наравно, како после не би било проблема у расподели прихода. Или што каже наш народ "љубав за љубав, а сир за паре".

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Jul 2010 23:28 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2007 01:50
Taj bazen nije izmedju Nove i Stare nego je u Novoj ,ne lazite narod to je Novopazovacki bazen :bleh:

Ne moze mi nista sljam

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Jul 2010 00:27 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
vuksa je napisao:
Taj bazen nije izmedju Nove i Stare nego je u Novoj ,ne lazite narod to je Novopazovacki bazen :bleh:

Potpisujem... :censored:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Jul 2010 01:37 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
vuksa je napisao:

Tako je! A sad odoh da spavam i sanjam bazen u S.Pazovi :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Jul 2010 11:57 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2007 11:44
pa dajte posle kuce fudbala posle te staze za trke i posle bog zna jos cega da i nova pazova dobije nesto :thumbsup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Jul 2010 11:58 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Da, prosto se ne mogu nabrojati koristi koje mi imamo od kuæe fudbala.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Jul 2010 12:24 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2007 11:44
nije ricman stvar samo u koristi koju cete imati nego i o samoj urbanizaciji mesta
ljudi ce bar biti zadovoljniji desavanjima u naselju i da se nesto radi..
sta da ti kazem za novu pazovu evo ti vidi samo kulturno leto...doduse mozda je i bolje dati pare lokalnim zabavljacima nego dovesti valentina i atomce koji pomeni su mustikle odavno

----------- Dopuna: 19 Jul 2010 11:24 ---------

nego eto... nadam se da tje ovi separatisti novopazovachki na forumu bar malo da se stishaju s obzirom da se bazen gradi na izlasku iz nove a ne stare...

hehe isurus :lol: :lol: :lol:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 309 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Trn u oku