Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 25 Nov 2009 07:46 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
Posalji meni na priv!!!
:lol:

Sala :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 25 Nov 2009 17:19 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2009 18:25
Emisija o svinjskoj gripi iz 1976 kad je pokusano ono sto se danas desava na svetskoj sceni samo tada nije bilo komunikacije kao danas i kako je svet tj SAD prolazila kroz propagandu, otpor i posledice kao danas, 1 od 12 delova, pogledajte bar uvod...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=47HVfPO7K2k[/youtube]

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Dec 2009 00:16 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 04 Dec 2009 23:05
Hteo bih da napomenem da nijedna vakcina nije apsolutno bezbedna,. Medjutim, korist od vakcinacije kod nekih bolesti znatno prevazilazi rizik od mogucih komplikacija. Sto se tice H1N1 smatram da je vakcinacija neophodna samo kod rizicnih grupa(bolesnici sa hronicnim plucnim i srcanim oboljenjima,gojazne osobe,imunokompromitovani bolesnici,...) dok je kod zdravih osoba nepotrebna s obzirom da je klinicka slika bolesti izazvane ovim virusom uglavnom blaga i bez komplikacija. Kad je u pitanju odluka o vakcinaciji smatram da je na svakom da sam odluci sta je za njega najbolje. 8-)

----------- Dopuna: 04 Dec 2009 23:16 ---------

Sto se tice Gijen-Bareovog sindroma(GBS) spomenutog u gore postavljenom video klipu hteo bih da kazem da njegov uzrok ne mora striktno da bude vakcina protiv H1N1 posto on moze da bude izazvan i vakcinama protiv drugih bolesti kao i samom infekcijom ovim ali i mnogim drugim virusima i bakterijama. 8-)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Dec 2009 23:16 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Nemojte puno da se ljubite... samo u ruku... ako je baš neophodno...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Dec 2009 17:33 

Jbt ovo je postalo gadno: kod ujaka komplet ukuæani imaju grip njih 6, a kod sestriæa u razredu od 30 djaka njih osmoro ih je bilo danas na nastavi, a ovi na TV samo nabrajaju nove smrtne sluèajeve. Ovo je postalo zabrinjavajuæe, svaki stoti gradjanin ima novi grip, a ovi vakcinaciju nisu poèeli. Pitam se šta èekaju, da svi prirodno dobiju imunitet tj. preležanim gripom. Najgore od svega je to što mnogi od nas imaju jak imunitet pa i ne osete kad se zaraze, pa su zato najgori jer ga prenose.

----------- Dopuna: 15 Dec 2009 16:33 ---------

A, biæe veselo, evo ide Nikoljdan, pa katolièki božiæ, NG, pravoslavni božiæ, stefandan, srpska NG, jovandan, pa kontam kad se svi za praznike lepo izgrlimo i izljubimo i tako razmenimo sve mikroorganizme da æe pola srbije proslavu savindana doèekati u krevetu sa novim gripom, jer se oèigledno niko neæe vakcinisati, a i sam sam odustao od iste, jer nikad gripao nisam i nadam se da æu i ovaj na nogama preboleti, a i ova vakcina mi se èini ne sigurna.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Dec 2009 20:01 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2007 12:34
Gledao sam skoro neku emisiju na HRTV, gde jedna lekarka objashnjava da je taj virus pushten da mutira kako bi se smanjio broj stanovnishtva, a ujedno zaradilo na vakcinama. I u tu prichu su uklopili Rok Felera :dry:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Dec 2009 23:15 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Milly_O2 je napisao:
Gledao sam skoro neku emisiju na HRTV, gde jedna lekarka objashnjava da je taj virus pushten da mutira kako bi se smanjio broj stanovnishtva, a ujedno zaradilo na vakcinama. I u tu prichu su uklopili Rok Felera :dry:

Ja bih se samo složio sa lekarkom. ;)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Dec 2009 00:01 

Ma nije vakcina opasna kao vakcina, nego njen dodatak: pojaèivaè imuniteta koji je opasan za osobe od 20-40godina starosti, jer kad se inaèe jak imunitet pojaèa (a u ovoj vakcini je 10puta jaèi nego u obiènoj!!!) dolazi do toga da imunitet napada normalne æelije, pa ne retko dolazi do paralize, zato sam odustao od vakcinacije, jer sam zdrav ko konj, pa kontam da mi jebeni grip ne može ništa, a ako je grip jaèi od mene- onda jbg i ne treba da živim.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Dec 2009 02:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2007 12:34
RicMan je napisao:
Milly_O2 je napisao:

Ja bih se samo složio sa lekarkom. ;)

Ne kazhem ja nishta protiv toga, slazhem se i ja sa tim, nego smajli sam stavio na Rok Felera, jer hoce da manipulishu sa celim svetom preko chipova.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Dec 2009 14:33 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Imate ovde listu svih vakcina i pdf fajlove njihovih sadržaja, korišæenja, istrživanja o sporednim efektim, sve, nadjite onu koja vas zanima. Koliko ja vidim, živa se dodaje samo paketima od po 10 doza kao prezervativ, dok manje doze je ne sadrže uopšte. Takodje i druge vakcine drugih gripova tokom godina su i još uvek sadrže istu kolièinu žive.

http://www.fda.gov/BiologicsBloodVaccin ... 093833.htm

Onaj pojaèavaè imuniteta je http://en.wikipedia.org/wiki/Squalene

Dok su pravljena istraživanja sa vakcinama koje ga sadrše nisu nadjeni loši efekti, niti sklonost ka auto-imunim bolestima. Takodje, vakcine sa ti dodatkom se koriste u Evropi od 1997, dok u Americi, odakle sva ta paranoja i potièe, Squalene nije odobren za korišæenje i nema ga u nijednoj vakcini.

http://www.nytimes.com/2009/09/22/healt ... .html?_r=1

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Dec 2009 18:57 

@vincent Da, koristi se u svim vakcinama pojaèivaè imuniteta, ali u ovoj svinjskoj ga ima višestruko više nego u obiènoj.

----------- Dopuna: 16 Dec 2009 17:57 ---------

@vincent Da, koristi se u svim vakcinama pojaèivaè imuniteta, ali u ovoj svinjskoj ga ima višestruko više nego u obiènoj. I ko kaže da nije bilo auto-imunih bolesti, kad kažu da se ne retko javlja paraliza (lakša)? Kako bilo da bilo meni lièno je sigurnije biti zaražen gripom, jer kontam da ga neæu ni osetiti, nego primiti vakcinu. Ajd ovi hronièni bolesnici i slabi- njima jedino je vakcina manje rizièna od gripa.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Dec 2009 14:38 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Citiraj:
. I ko kaže da nije bilo auto-imunih bolesti, kad kažu da se ne retko javlja paraliza (lakša)?

Loše sam se izrazio. Hteo sam da kažem da i bez njega i sa njim jako je mala razlika u procentima tih sluèajeva. Ima na nekom od linova tabela sa procentima.

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Dec 2009 20:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2006 11:49
opushteno, evo ga i koziji

http://www.myspace.com/lowpezmusic
http://www.last.fm/music/Lowpez

Vrh 

Tema posta: Vakciniso se ministar
 Post Poslato: 24 Dec 2009 18:10 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 16:20
Ministar i ekipa se vakcinisali ... znaci dokle su spremni da idu to je strashno !

Javno se bockaju sa kojekakvim "vodicama" nebi li ipak naterali narod
da se vakcinise i opravdali masne provizije od kupovine vakcina ...

tuga brateee

See me !!!

See me 2!!!

├º╞É»'-H╔┘█┘▀VWc`↔PFE◙○○^↔↔▲S■╚₧║z╚▒

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Jan 2010 19:35 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2010 09:36
Tresla se gora, rodio se mis.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere