Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 15 Nov 2009 16:43 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Sad kad dobijemo vize (tj. bezvizni režim), treba svi da odputujemo u Brisel i da kašljemo i kijamo na sve strane...
I naravno... pod rukom jedno peèeno prase da odnesemo u goste... :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Nov 2009 16:45 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2009 18:25
To su sve osobe narusenog imunoloskog stanja pa su podlegle visokim temperaturama i pitanje je od cega su umrli jer nemaju snagu da se brane, ja neznam koje vakcine i kome davaju ali davaju i padaju sa nogu i kad nije bilo da se nadje ampula za tetanus koja kosta 30din ja sam je tamo nasao...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Nov 2009 18:35 

A, sa tim tetanusom nisu normalni, kad god dobro razbijem glavu ili se jako povredim šibnu mi po jedan za svaki sluèaj.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Nov 2009 02:26 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Smorio sam se malo, i našao neke informacije...

Guillain-Barré syndrome koji spominju jer su ga dobili ljudi koji su bili vakcinisani 70ih, tj. napadanje nervnih æelija od strane organizma, 10-20 miliona ljudi dobije svake godine od samih virusa, ne od vakcinisanja. Kad se to uporedi sa 523 sluèaja medju 48 miliona vakcinisanih 1976e, to je jako malo.

Izvor > New Scientist

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Nov 2009 01:54 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Opet ja sa informacijama koje dolaze ovog puta od druge koleginice (ne radi sa mnom u kancelariji, pa zbog toga malo kasni info) :)

Elem, njen ujak živi u Švajcarskoj i njegov odlièan prijatelj radi u Novartisu, firme od koje smo mi kupili vakcine. I njen ujak ga naravno pita "reci druže, šta da radim, dal da vakcinišem ženu, decu, šta da radim...?"

A ovaj odgovara tipa ne mogu ništa da ti kažem detaljno /o sastavu leka i tome slièno, poslovna tajna naravno/, ali mogu da ti kažem da se ja i moja porodica sigurno neæemo vakcinisati.

Naravno, i tamo se NIKO od zaposlenih neæe vakcinisati.

Mislim da je svaka dalja prièa na ovu temu suvišna. Ako tako prièaju ljudi koji rade u Novartisu, onda je sve kristalno jasno.

Btw, koleginica ima 30+ godina, odmah da kažem, dok neko nije posumnjao u autentiènost iskaza, dakle istina milion posto.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Nov 2009 02:10 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Treba reæi da postoji dve vrste vakcina... Skuplja i jeftinija... Skuplju nazivaju èistom, a jeftiniju prljavom zbog raznih primesa èije èišæenje košta dodatno... Naša vlada je naravno organizovala kupovinu prljavih iako je torlak nudio ove èiste samo što nisu mogli da obezbede traženu kolièinu, a Novartis je dan nakon objave da æe oni snabdevati Srbiju vakcinama kontaktirao kinesku firmu koja je izgubila od njih na onom tenderu ponudivši im otkup velike kolièine vakcine kako bi imali obeæanu kolièinu za naše tržište...
A što se tièe ministara i ostalih upravitelja ovom državom, verujem da je dovoljna kolièina èistih vakcina veæ poruèena za njih i njihove porodice...

Druga stvar... Urednik poznatih Beogradskih novina, koga naravno ne smem da imenujem, mi je rekao kako je kroz razgovor sa izvesnim Amerikancem, doktorom iz Svetske zdravstvene organizacije, došao do saznanja da je osim vakcine veæ dokazano izmeðu 15 i 20 drugih efikasnih metoda preventivne zaštite od gripa meðu kojima su i redovno unošenje odreðenih kolièina vitamina C i D1, kao i ishrana obogaæena crnim i belim lukom... Meðutim od toga velike farmaceutske firme ne mogu da zarade ogroman novac pa je zabranjena zvanièna prièa o tim stvarima...

A što se tièe kontrole medija o kojoj sam ranije govorio. Pre nego što je krenula cela ova prièa o vakcinama iz vrha države je organizovan "brifing" na koji su pozvani urednici svih medija u zemlji... Tada im je jasno stavljeno do znanja da nikakva prièa protiv vakcina niti pisanje bilo kakvih nauènih èlanaka koji na negativan naèin govore o vakcinaciji i kvalitetu vakcina neæe biti tolerisan i da æe se smatrati udarom na samu državu... Nisu im reèene eventualne posledice ukoliko ipak napišu nešto negativno o tome ali uglavnom su svi shvatili šta im je poruèeno...

Ovo su neke stvari koje definitivno nisu za prièu, pa se nadam da æe ostati meðu nama... :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 20:23 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ponovo prièe od drugarice. Dobre drugarice naravno, dakle 100% istina.

Deèko od njene najbolje Drugarice je iz Slovenije, krenuo je ovamo, pa kao da se vakciniše, jer je kod nas Epidemija, i sl. Dobio vakcinu - sutra dan dobio facijalis (ako se tako zove) - pola face mu je totalno ukoèeno. Totalno.

Good luck sa vakcinom. :) Trebaæe vam...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 20:35 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
RicMan je napisao:

Deèko od njene najbolje Drugarice je iz Slovenije, krenuo je ovamo, pa kao da se vakciniše, jer je kod nas Epidemija, i sl. Dobio vakcinu - sutra dan dobio facijalis (ako se tako zove) - pola face mu je totalno ukoèeno. Totalno.

A u bre s kime se ti druzis ... Ala ta tvoja drugarira laze ... znaci strasno ... hahaha ... kako uvek decko ili prijatelj od najbolje drugarice itd ... E kad taj decko dodje vamo da nas upoznas s njim , jel ti to ona ista prijateljica sto je videla taj beli kombi?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 20:42 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2009 18:25
Ovo postaje tako konfuzno :-?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 21:14 
WitchKing
Korisnikov avatar

g.Majstor je napisao:
RicMan je napisao:

A u bre s kime se ti druzis ... Ala ta tvoja drugarira laze ... znaci strasno ... hahaha ... kako uvek decko ili prijatelj od najbolje drugarice itd ... E kad taj decko dodje vamo da nas upoznas s njim , jel ti to ona ista prijateljica sto je videla taj beli kombi?

Ne, to je devojka jednog od najboljih drugara.

Al u svakom sluèaju ti hvala na "poverenju" što misliš da sa 29 godina mogu da se palim na kojekakve prièe, neproverenog porekla. U neku ruku, to je kao da si rekao da lažem što je sve samo ne primereno, taènije, vreða.

Kao što rekoh, sreæno sa vakcinom.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 21:31 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
RicMan je napisao:
g.Majstor je napisao:
RicMan je napisao:

Ne, to je devojka jednog od najboljih drugara.

Al u svakom sluèaju ti hvala na "poverenju" što misliš da sa 29 godina mogu da se palim na kojekakve prièe, neproverenog porekla. U neku ruku, to je kao da si rekao da lažem što je sve samo ne primereno, taènije, vreða.

Kao što rekoh, sreæno sa vakcinom.

Ne izvrci ... nisam rekao da lazes!!! Izneo sam samo svoje misljenje o tome, a dal cu da se vakcinisem ... pa ...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 21:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ok, pardoniram, nisi, ali si se svakako sprdao sa mojim postom, što mu i nije neka razlika, iako je tema za sve, samo ne za zezanje.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 22:08 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
Primetila sam da se u Srbiji digla panika oko svinjskog/pticjeg/whatever gripa (correct me if I'm wrong).

Mislim da je sve to marketing, verovatno Miskovic proizvodi one maske ili nesto tako slicno. U Austriji, Slovackoj i Ceskoj, koliko ja znam, nema ni govora o tome. Da, ima kao par slucajeva, ali nista ekstremno, vise ljudi umre od obicnog gripa.

Ja stvarno nisam videla da ovde bilo ko i spominje masku, vakcinu, zna se da gripa ima, ali niko ne dize frku, nije tema broj jedan definitivamente.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Nov 2009 22:32 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
RicMan je napisao:

I onda je Mrmot zamotao cokoladu. Licno sam video na televiziji, znaci 100% istina.
Vakcinu, necu primiti.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 25 Nov 2009 02:19 
WitchKing
Korisnikov avatar

Šta god mrmot da je zavio, stvari koje sam rekao su stoprocentna istina, lako bih mogao doæi do slike dotiènog momka, što naravno nikad ne bih uradio.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere