Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 27 Okt 2009 13:46 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Sep 2009 18:25
Ima 3 dela o ovome a prozeto je u sustini sa svim po malo, Opasnost nije grip vec vakcina

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pnHcrM6mkvg[/youtube]

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Nov 2009 02:17 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
Sav sam se preznojao, dok sam odgledao sva tri dela. Msm. Strasno, ja mu verujem, ali sta uraditi po tom pitanju. Kako spreciti, i kako se leciti?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 00:09 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
housecafe je napisao:
Kako spreciti, i kako se leciti?

Leèiti se kao i od bio kog gripa. ;)

Inaèe, danas baš dobijem mail na poslu, kružni naravno, od nekog lekara analitièara, msm, on je napisao mišljenje, i kaže da u vakcini ima dosta štetnih materija koje loše deluju na èovekov mozak, na trudnice i sl.

Naravno, to zvuèi ozbiljnije kako je tamo napisano, piše koji su sastojci u pitanju, a mislim i da ima link ka yt gde taj lik to prièa, tj doktor.

Kaèim sutra..

I ja se ne vakcinišem, pa da mi džabdžabE daju tu vakcinu. ;)

----------- Dopuna: 03 Nov 2009 23:09 ---------

Opa...

Sad èujem našeg ministra zdravlja kako kaže da æe morati da se potpiše i ko nije hteo vakcinu i ko jeste?!

Kao, ovaj što nije prihvatio, mora da potpiše da posle ja njega ne bi pitao što mi se to desilo???

:lol: :-? :-o :evil:

Pa ne potpisujem, nema te sile

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 00:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Sve je to,po meni ,velika propaganda,u smislu da bi se što bolje i što više prodala vakcina. Nema sumnje da je virus veštaèki proizveden,ali nije zadovoljio svoje epidemiološko širenje po svetu,nekako je "na mišiæe" postao pandemija. Sad æe nas sluditi oko te vakcine da ne znaš šta da razmišljaš,a kad ne znaš šta da razmišljaš onda te bombarduju vestima kako je dvoje ljudi (od 7 miliona) umrlo i kako je 160 ljudi(od 7 miliona) zaraženo gripom,a jedan je (od 7 miliona) životno ugrožen,i nateraju te da samostalno pristaneš na vakcinu. Danas je i gosn. Tomica G17 Milosavljeviæ malte ne ucenio ljude da svi moraju da prime vakcinu,a ko neæe da primi,moraæe da potpiše izjavu da na svoju odgovornost neæe vakcinu,pa šta mu bog da.
Jednom reèju:Teorija zavere.

Ja neæu da primam bocu,a ni moja porodica. :-x

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 00:13 
Šunjalica
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2006 11:30
Evo i ja da se oglasim..
Recimo ja se nikad nisam vakcinisala protiv gripa.
Nama cale nije davao da se vakcinisemo, jer je uvek govorio da ne veruje da ce nam ta vakcina ista pomoci, a i ko zna kakvih supstanci ima u njoj...
Tako da se ni protiv ovog mutant gripa necu vakcinisati.

A inace, majka moje majke se uvek vakcinise vec godinama i uvek zaglavi gripcinu najgoru, tako da...

:)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 02:47 

Od prvog do èetvrtog razreda osnovne škole dok sam živeo u rodnom kraju svake jeseni je dolazilo osoblje iz doma zdravlja u školu i vakcinisalo protiv gripa sve djake odreda bez ikakvog pitanja, a ko nije bio tog dana u školi ostave mu kod uèiteljice pozivnicu da se javi u ambulantu radi vakcinisanja. Dakle može se zakljuèiti da te vakcine nisu štetne, jer niko nije imao problema iako su svi vakcinisani. Evo ja hvala bogu nikad u životu nisam imao grip, pa i ne znam kako to izgleda, a nadam se da neæu nikad ni imati.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 04:57 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
necu se vakcinisati...ako se vakcinisem onda ce znati gde sam :D

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 17:12 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Zeljko je napisao:
necu se vakcinisati...ako se vakcinisem onda ce znati gde sam :D

Baš tako, iz istog razloga nisam hteo da uzmem liènu sa èipom :thumbup:

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 20:25 
WitchKing
Korisnikov avatar

Evo teksta maila koji kruži:

Citiraj:
DAKLE: ni pod razno se ne vakcinišite!!!!!!!!!!!!!!

Ovo sam vam na brzinu preveo pismo ovog farmaceuta koje je Nebojsa poslao, oprostite na mogucim greskama u prevodu. Mislim da je ovaj tekst znacajan.

Miodrag S.

Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istrazivao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeæi naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvoðaèi vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzeæe od mogucih tuzbi u sluèaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za koju znate da je deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzeæe u sluèaju nezeljenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus Svinjskog gripa ubio je oko 2 / 3000 ljudi ukupno. Obican gripa ubija 40 000 ljudi godisnje, pa zasto se onda stitimo od Svinjskog gripa a ne od obicnog gripa? Da li to smisla? Zbog cega se onda podize ovolika panika?

Vakcina protiv Svinjskog gripa sadrzi 2 užasno opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje ošteæenja mozga. Je li pametano ubrizgavati thimerosol, i dobiti ošteæenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostecenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obièni grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv Svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da pocne da ubija vase sopstvene celije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje jos nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vase neroðeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego obican grip?

Ja sam struènjak za kritièku analizu lekova i njihove uèinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dodje do mene sa špricom punim Vakcine protiv Svinjskog gripa, ili da dodje blizu moje porodice jer cu je uzeti iglu od njih i probosti ih njom serijom veoma jakih uboda!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u laboratoriju pita: želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila zeli da ima pravno osloboðenje od moguce tuzbe, i onda pogledajte njihova lica koja ce imati izgled tipa: O, boze moja, pa vi ste me izresetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!

ENGLISH

I'm a qualified pharmacist. I've been researching the swine flu vaccine that
our government has bought for us (using our money, by the way) and its a hundred times more dangerous than the swine flu itself. Something that freaked me out is that several swine flu vaccine manufacturers have asked governments to give them an exemption from lawsuits, in case the vaccine caused harm in people.
If you made a vaccine that you knew worked, then why would you need a legal exemption in case it hurt people? Massive warning sign. They don't believe its safe. The swine flu itself has killed about 2/3000 people total. The regular flu kills 40 000 plus per year- so why are we freaking out about swine flu, and not normal flu? Does that make sense? No. If the regular flu kills 40 000 plus per year, and the swine flu only killed 2/3 000 - then why are governments buying it in advance, giving it to us for free, and giving drug manufacturers immunity to legal cases against them? Does that make sense? No.

The swine flu vaccine contains 2 horribly dangerous compounds - one is called thimerosol. It is made 50% of mercury. It binds to receptors in your brain, and
basically causes brain damage. Is it smart to be injected with thimerosol, and get brain damage, dropping 10 IQ points and going dumb, in order to avoid getting a flu that kills 95% less people than regular flu? No. The other horrible in gredient is called squalene. Squalene accidentally tricks your immune system into killing your own cells, which creates autoimmune diseases like asthma, multiple scelerosis, diabetes, and a bunch of diseases that we don't have a name for yet (because squalene hasnt been used for that long, and we have little data on its effects) - is it smart to inject yourself with that stuff, in order to avoid a relatively mild flu, like the swine flu? No. If you're a pregnant mother about to take Panvax, ask yourself this - why would you take Panvax, when it contains Neomycin and Polymyxin B Sulfate - both of which exhibit positive risk to unborn children - so as to avoid what? A mild flu, that kills 95% fewer people than the regular flu? Look, I'm a funny guy. Yeah, I make good Facebook groups. People join them by the thousands, and laugh. But I'm also a qualified pharmacist. I scored in the top 0.1% of my state in school.

I'm expert at critical analysis of drugs and their effects on humans. And let me be blunt -if someone came up to me with a syringe full of swine flu vaccine, or came near my family with one -I would take the needle off them and poke them with it myself - followed by several very hard punches. This stuff is poison. Don't take it. Don't let your friends take it. Don't let your family take it. If some idiot in a lab coat asks you if you want it, ask them about thimerosol, squalene, and why the company making it wants legal exemption from being sued, and watch their face go into "omg (O my God) I'm being asked serious questions that I don't have the answer to" mode.

Kako lud klip!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uR5p_bD3uLc[/youtube]

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 21:09 
Korisnikov avatar

NAPOMENA: VAKCINA PROTIV NOVOG GRIPA, SADRZI VEOMA OPASNE MATERIJE-THIMEROSOL, U CIJEM JE SASTVAU 50% ZIVE!!!!!THIMEROS. SE VEZE NA RECEPTORO U MOZGU, I UZROKUJE TRAJNA OSTECENJA....
DRUGI OPASAN SASTOJAK JE SQUALENE...DA UPROSTIM, TA MATERIJA POCINJE VREMENOM DA UBIJA VASE SOPSTVENE CELIJESTO STVARA AUTOIMUNE BOLESTI-ASTAM, MULTIPLA SKELEROSIS..ITD.

SLAZEM SE SA NASIM POZNATIM FARMACEUTOM, I SA JOS MNOGIM LEKARIMA, DA JE OVA NOVA VAKCINA OTROV. STA VISE RECI...SEM DA NEKO TAMO TRLJA RUKE OD LOVE DO KROVA, NAS FORSIRAJU DA PEREMO RUKE I ISPIRAJU NAM MOZAK!!!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 21:21 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Izumitelji vakcina nikad na meni nisu zaradili pa nece ni sad. :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 21:32 
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
Izumitelji vakcina nikad na meni nisu zaradili pa nece ni sad. :D
Zeljkonja, video sam te jutros. Jako si bled. Da nisi nesto navukao,? :bleh:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 21:49 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Greska :D Mene sigurno nisi jutros video jer ja sam iz kuce izasao tek oko 5 sati, i to na trening na tri kuce od mene. :bleh: :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 22:38 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2008 01:13
...

Tek da malo razbijem jednoglasje koje vlada na ovoj temi.

Da li ste se zapitali kada uzimate cigaretu koliko štetnih i kancerogenih supstanci ima u duvanu? Šta se sve vezuje za æelije mozga i uništava isti a nalazi se u alkoholu, marihuani... Koliko puta godišnje popušite cigaretu ili se napijete (ili uradite)? Koliko puta godišnje treba da primite vakcinu?

Kako je smanjen broj obolelih od tuberkuloze? Koga znate da je oboleo od bolesti Veliki kašalj? Koliko bi bilo umrlih da nije bila obavezna vakcinacija protiv velikih boginja?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Nov 2009 22:49 
WitchKing
Korisnikov avatar

Enka je napisao:
Da li ste se zapitali kada uzimate cigaretu koliko štetnih i kancerogenih supstanci ima u duvanu? Šta se sve vezuje za æelije mozga i uništava isti a nalazi se u alkoholu, marihuani... Koliko puta godišnje popušite cigaretu ili se napijete (ili uradite)? Koliko puta godišnje treba da primite vakcinu?

Apsolutno se slažem. Kao što rekoh na drugoj temi, mnogo stvari koje redovno konzumiramo imaju razna delovanja na nas, naše telo i psihu a da toga nismo ni svesni.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere