Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 167 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Tajna udru
 Post Poslato: 22 Apr 2009 22:18 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ok, imamo dosta toga na forumu o ovoj temi, ali mislim da je to uglavnom u neadekvatnim topicima, pa koristim priliku da otvorim ovaj kako jasno mesto za sve prièe i klipove tog tipa...

Za poèetak jedan dosta uopšten video, tj emisija sa historyja o tajnim udruženjima, naravno, ništa bez Davida Icke-a.

[GVideo]http://video.google.com/videoplay?docid=1270081493781521177[/GVideo]

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 02:14 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 19:17
Odlièna tema!! Razmišljao sam da pokrenem slièan topic al' gazda brže razmišlja...

Šta reæi i odakle poèeti na ovako široku temu...?
Mislim da se odgovor o gospodarima planete nalazi u "Zeitgeist" dokumentarcu, vezano za bankarski sistem. Familije Rokfeler i Rotšild bankarski magnati upravljaju planetom svojom privatnom imovinom zvana "Federalne rezerve SAD".
Gotovo sigurno da su pokretaèi & inicijatori svih zala koje su se desile na zemlji u 20-om veku kao što su ratovi i velike ekonomske depresije.
Ubeðen sam da stoje i iza današnje SEKE, èime su primorali vladu SAD da pozajmi 800 milijardi dolara, koje æe im vraæati godinama uz verovatno vruæu kamatu.

Ovo je sasvim solidan dokumentarac, koji zaista uopšteno govori o sedmostepenoj piramidi na èijem vrhu se nalazi moæna dvanaestorka - Iluminati, uglavnom amerikanci meðu kojima su Dejvid Rokfeler, Henri Kisindžer, Zbignjev Bžežinski, Džordž Buš senior, a koji su svi pod dobrim uticajem britanske krune.
O ovome sam odavno èitao iz sjajne "špijunske" knjige Dejana Luèiæa - Islamska republika nemaèka i drugi tom - Zavera amerièkih Hazara...
Ko nije proèitao neæe se pokajati ako poène da ih èita...

and I'll kick your bitchy little ass...
You punk...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 10:41 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Pridruzimo se Sionu :D

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 16:03 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jul 2006 22:38
Odlicna tema!

Jedan od novijih filmova Obama Deception. 1/12 delova.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KrpRocaEfQE&feature=PlayList&p=9657816B36974DC0&index=0&playnext=1[/youtube]
Film govori o tome na koji je nacin vlada iz senke uspela da prevari americku i svetsku javnost, poturajuci Obamu kao novog predsednika, afro-amerikanca koje ce popraviti ono sto je Bush zabrljao. Kako ustvari funkcionise bankarski sistem i kakve sve malverzacije izvodi najjaca privatna banka na svetu - USA Federal Reserve. Film je uradio jedan od vodecih americkih novinara u borbi protiv novog svetskog poretka Alex Jones. Alex Jones se "proslavio" tajnim snimanjem masonskog rituala u cuvenom Bohemian Grove-u sastajalistu americke masonske elite.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 21:14 
Industrijski rakun

Pridružio se: 05 Maj 2007 19:41
Nismo jedini koji upiremo prst u ovakva tajna drustva. Da budem iskren, za ove Bilderberg-ovce sam prvi put sada cuo... a ovi ostali su mi poznati.
Glavno pitanje jeste dali ce jos par hiljada/miliona ljudi koji saznaju za sve ovo, ciniti neku razliku i uticati na delovanje ovako mocnih tajnih drustava. Globalno otreznjenje populacije je utopija - neostvarivo, pa cak i da se uspe u nastojanjima da se vecini otvore oci, ja tvrdim da nema tog oblika delovaja koji bi uspeo da onemoguci "vuka koji je promenio dosad hiljadu dlaka" da i dalje to radi i na taj nacin opstaje.
Valjda smo kao populacija i tako genetski predodredjeni da se uvek na hazardni nacin vecito igramo ovaca i pastira. :dry:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 21:34 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
JA sam za Bilderberg grupu cuo jos 90-ih....tadasnji rezim je stancovao tekstove o tajnim drustvima i masonima samo tako.....da li je Sloba bio u pravu?? :D
Ako verujete u sve ove teorije zavere onda morate priznati da su Sloba i Seselj u pravu.... :D

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 22:22 
WitchKing
Korisnikov avatar

SIROMA je napisao:
Da budem iskren, za ove Bilderberg-ovce sam prvi put sada cuo... a ovi ostali su mi poznati.

Ovo me jako èudi sa obzirom da Bilderbergovci èine sam krem svetske politièke elite, tj takvi ljudi se viðaju na njihovim skupovima.

Da ponovim kuriozitet: ceo svet zna da se oni sastaju i gde, ali NIKO ne zna o èemu oni prièaju, nije li to frapantno :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2009 23:05 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Da su to zaista tajna društva i teorije zavere na tim nivoima o kojima se govori, ti ne bi mogao da to pogledaš na jutubeu :)

Korporacije poseduju svet, ne tajna društva. Šta æe im peæine i rituali kad imaju salu za konferencije?..

...na kraju, može to sve i biti tako, ali zašto bi se ti cimao, brini se o svome životu, niko te ne može naterati da budeš ovca ako neæeš, ljudi obièno izaberu lakši put, ali ni nemoj da pokušavaš da otvaraš oèi ljudima, nema smisla...

think globally, act locally... ili neka slièna fraza... :thumbup:

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Apr 2009 05:54 
Korisnikov avatar

Grupa Bilderberg je poznata širem auditorijumu, i u toj grupi se uglavnom nalaze ljudi na bitnim funkcijama i poznati javnosti.
Oni svojim skupom samo skreæu pažnju javnosti sa PRAVOG masonskog skupa - Iluminata, gde se donose odluke o sudbini sveta. A korporacije i tajna društva vode isti ljudi...

You punk...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Apr 2009 14:51 
Industrijski rakun

Pridružio se: 05 Maj 2007 19:41
Mislim da tu nema "pravog" i "laznog" masonskog skupa... to mi je suvise naivno zakljucivanje.
Treba sam sagledati neke cinjenice:

Dakle imamo vise tajnih drustava koja su medjusobno povezana medju kojima postoji odredjena hijerarhija.

Imamo najuticajnije ljude sveta kao najvise clanove (vodje) tih drustava.

Imamo iste ljude u vise tajnih drustava.

Imamo "gvozdenu zavesu" koja u vidu glupavih i besmislenih rituala i izmisljenih ludorija treba da nam skrene sumnju u pogresnom pravcu.
(Ej bre, daleko od toga da se ti skupovi svode na ozderavanje i druzenje)

Sve ovo daleko vise lici na BUDUCI GLOBALNI APARAT sa svim svojstvima ministarstava u drzavi povezanih hijerarhijom sa tacno odredjenim zadacima i najmocnijim ljudima u centru tog sistema.

Jedna moneta!
Jedna banka!
Jedan jezik!
Jedna nacija!
Jedan centar moci!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Apr 2009 16:29 
Korisnikov avatar

SIROMA je napisao:
Mislim da tu nema "pravog" i "laznog" masonskog skupa... to mi je suvise naivno zakljucivanje.

Dakle imamo vise tajnih drustava koja su medjusobno povezana medju kojima postoji odredjena hijerarhija.

Naravno, to sam i hteo da kažem... Kada sam rekao PRAVI potencirao sam na skup, tj. sastanak, ne na masonske grupe. Grupa Bilderberg, poznata javnosti, svojim sastankom zaokuplja pažnju auditorijuma sa onih koji se zapravo i pitaju za sve.
To je javni skup a ovaj drugi je tajni...
Odatle i kreæe hijerarhija...

Slika

----------- Dopuna: 26 Apr 2009 15:29 ---------

Da dodam...
Ko bude imao vremena neka pogleda ove tri fenomenalne epizode South Parka, "Imagination land I, II i III... oduševio sam se... Pored toga što sam se slatko nasmejao, impresionirao sam se èinjenicom da u Americi ipak postoje pametni, i još uvek nezatupljeni ljudi, koji nisu robovi sistema... Baš bih voleo da èujem utiske... :thumbsup:

http://www.southparkstudios.com/episodes/118663/
http://www.southparkstudios.com/episodes/124885/
http://www.southparkstudios.com/episodes/127561/

You punk...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Apr 2009 17:48 
WitchKing
Korisnikov avatar

SIROMA je napisao:

Imamo iste ljude u vise tajnih drustava.

Imamo "gvozdenu zavesu" koja u vidu glupavih i besmislenih rituala i izmisljenih ludorija treba da nam skrene sumnju u pogresnom pravcu.
(Ej bre, daleko od toga da se ti skupovi svode na ozderavanje i druzenje)

Sve ovo daleko vise lici na BUDUCI GLOBALNI APARAT sa svim svojstvima ministarstava u drzavi povezanih hijerarhijom sa tacno odredjenim zadacima i najmocnijim ljudima u centru tog sistema.

Jedna moneta!
Jedna banka!
Jedan jezik!
Jedna nacija!
Jedan centar moci!

Te grupacije o kojima si govorio tj tajna udruženja su naravno šarlatanske grupacije koje sprovode ideje i zahteve onih koji su iznad njih, pardon iznad svih. Tj nisu oni šarlatani, nego se ne pitaju apsolutno ništa, kao ni ti ni ja, samo su provodnici ideja i nareðenja, George W Bush je najklasièniji moguæi primer. To bi bio siže celokupne prièe.

A da se ide na uikrupnjavanje slike sveta, pa to je jasno kao dan, svet ima zajednièku vojsku koja se stalno širi, nato, ima EU, imaæe uskoro i jednu Ameriku sa istom valutom, kao i zajednicu Azijskih država, da ne govorimo da ima prazna stolica u Ujedinjenim Nacijama i tako dalje..

Tako da, to je fakat, opet podseæam, gledajte klipove Davida Icke-a koji je o tome govorio kada još nije bilo ni naznaka realziacije nekih od tih stvari..

Što se tièe obreda.. To nikako nisu naivne stvari, pogledati "Inside Bohemian Groove", Alexa Jonesa (Amerièka Amaterska Verzija Dejvida Ajka) koji je tamo upao i uspeo da snimi obred sa sve velikom sovom u centru pažnje a sova je jedan od najveæih simbola iluminata, ima je naravno i na doalru u æošku, ako se bolje pogleda ;)

Naravno, pristup zabranjen obiènim smrtnicima ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Apr 2009 07:40 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008 21:01
pa samo svevidece oko na novcanici 1 dolara objasnjava stvari, i nisam mogao da verujem da je to tako javno! Video sam njihov rokovnik tj svesku koju je moja sestra dobila na poklon sa utisnutim sestarom i onom kantom.....ffs....ja odlepio, reko da nije u masonima, kad ispade da je dobila od drugarice lol

al samo da vidite sponzore na rokovniku:
IBM
NEC
Zepter
i mnoge druge strane i domace dobrostojece firme, ah da i rokovnik je od koze, nikad nisam bolji video....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Apr 2009 07:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2006 11:49
Bubuš je napisao:
Ko bude imao vremena neka pogleda ove tri fenomenalne epizode South Parka, "Imagination land I, II i III... oduševio sam se... Pored toga što sam se slatko nasmejao, impresionirao sam se èinjenicom da u Americi ipak postoje pametni, i još uvek nezatupljeni ljudi, koji nisu robovi sistema... Baš bih voleo da èujem utiske... :thumbsup:

nisam skapirao paralelu sa ovom temom

http://www.myspace.com/lowpezmusic
http://www.last.fm/music/Lowpez

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Apr 2009 15:28 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2009 02:52
Mislim da oni koji vladaju svetom iza sebe imaju jednu ideju... a mnostvo uticajnih i manje uticajnih organizacija...
Pre svega ne bi se trebalo bazirati na to KO su ti koji vladaju svetom ( iz senke naravno ) nego koja je to ideja koja ih okuplja u tom cilju...
Ideju mozete naci u Sionskim Protokolima, ko ih je citao, zna o cemu se radi, ko nije, trebao bi da procita...
Postoje mnoga nagadjanja da su u pitanju falcifikati, u vreme kad su se pojavili, dve godine pre izbijanja oktobarske revolucije... medjutim, naknadna istorija i dogadjaji dematuju u potpunosti pokusaj demantovanja istih klasifikacijom da se radi o falcifikatu...

Pozadina ideje vladanja svetom, nije nova, stara je koliko i civilizacija, i u principu je samo obrada Talmuda, za koji se isto verovalo do pocetka proslog veka, a i trudilo se da se ljudi ubede, da Talmud ne postoji..
Medjutim, Talmud je za razliku od Tore, zakonik ponasanja i delovanja koji se u sinagogama prenosi usmenim predanjem i ucenjem, dok je Tora, pisani dokument i kao takav, prenosi verske stavove, kao i ostale vere u svetu... osnova propagiranja Tore je slicna sa ostalima, propagira mir, toleranciju ... bla bla...
Za razliku od Tore, Talmud je radikalni i mozda najfundamentalniji oblik ucenja.. gde svako ko nije jevrejin, jeste "Goja" sto u bukvalnom prevodu znaci stoka...
Kako talmud nalaze, prema stoki se ponasa kao prema stoki... itd , itd... i o tome dosta mozete procitati na netu ( hvala bogu na internetu, svima je mnogo toga dostupnije nego do sad.. ).

Iz takve osnove i podloge rodili su se gore spomenuti Protokoli....
A ko zeli da ih procita moze to uciniti :

Ovde

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 167 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » X-Files! Mistika, Ezoterija, teorije zavere