Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » TV

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: ruzicasta kuga
 Post Poslato: 01 Jun 2010 23:14 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 16:20
Isurus je napisao:
ha!
prichate o ukidanju farme i pinka a otvarate topike o istoj sa ciljem da saznate shta se dogadja... jao jao... :busted:

brate ni ja ne kontam ...
sta ce to ovde

pardon na off

See me !!!

See me 2!!!

├º╞É»'-H╔┘█┘▀VWc`↔PFE◙○○^↔↔▲S■╚₧║z╚▒

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Jun 2010 23:48 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Evo ja æu rado da vam objasnim, da bi neki Pazovèan/ka koji to gleda diskutovao o tome ovde, a ne negde drugde.

Ko razume ok, ko ne, može da mi pošalje PP da mu objasnim.

Nadalje, ontopic.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jun 2010 00:46 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
Pa, da, jasno je da to vecina forumasa ne gleda, ali to ne znaci da ne mozemo da se tome par puta i nasmejemo... Manite se puritanizma i slicnih kompleksa...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jul 2010 12:52 
WitchKing
Korisnikov avatar

Odneo Bojaniæ pare, ne komentariše niko?

Nisam gledao uopšte, osim što na forumima ne naletim na linkove koje ljudi kaèe kada se desi nešto "zanimljivo", ali ova je farma slika i prilika Srbije, idiotske VIP elite i u vremenu i prostoru zalutalog naroda koji nema pametnija posla i drugaèije zabave osim trošenja vremena na gledanje psovaèine i svaða maloprepomenutih.

Mitroviæ naravno veæ planira treæu farmu.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jul 2010 19:07 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
RicMan je napisao:
Odneo Bojaniæ pare, ne komentariše niko?

Nisam gledao uopšte, osim što na forumima ne naletim na linkove koje ljudi kaèe kada se desi nešto "zanimljivo", ali ova je farma slika i prilika Srbije, idiotske VIP elite i u vremenu i prostoru zalutalog naroda koji nema pametnija posla i drugaèije zabave osim trošenja vremena na gledanje psovaèine i svaða maloprepomenutih.

Mitroviæ naravno veæ planira treæu farmu.

Nemoj da se priklanjaš tim komentarima koji su opšte-kritizerskog sadržaja... "Farma je slika i prilika Srbije"
Farma nije nikakva slika i prilika Srbije... veæ je to skup patetiènih, nekuturnih, glupih i neobrazovanih pojedinaca, tzv. zabavljaèa, pevaèa i cirkusanata za koje, ne znam po kom osnovu treba posmatrati kroz prizmu celokupnoe države... gde su tu medicinske sestre, poljoprivrednici, univerzitetski profesori, domaæice, majstori, studenti, stakloresci i optièari?
Ti ljudi su birani s tom namerom da naprave nešto gnusno u èemu su i uspeli.. i oni i tzv. producenti... i dobro je da se niko od forumaša puno i ne trza u smeru da prièa o tim spodobama, jer oni to i ne zaslužuju.

Gledani jesu.. ali da se na TV daje "Opstanak" ili "Hit parada".. ljudi bi i to gledali, jer je u prirodnoj navici ljudi veæ 50-ak godina da doðu s posla i upale TV.. ili comp.. isto je to njesra.. najbolje je družiti se ili baviti se sportom.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jul 2010 21:15 
WitchKing
Korisnikov avatar

Farma jeste slika i prilika Srbije, pri tom ne mislim na stanare veæ ljude koji su natrpali Mitroviæu milione evra u džep svojim idiotskim glasanjem za one sramote tamo. Koliko èovek treba da je lud da troši svoj novac na tako nešto, koliko treba da mu je dosadno da gleda farmu 5, 6 sati dnevno što je radilo više od 50% stanovništva?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 01:37 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Poèinje....

Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 03:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Poèinje? Extra, keva æe manje da baulja po kuæi i da me smara raznoraznim pridikama roditeljskim. :D

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » TV