Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Tehnicka strana sveta » PC&Konzole&internet » Igre

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 29 Apr 2008 17:02 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2008 21:04
Ljudi na ovom forumu se jako malo pricao forumu.STA SE SA VAMA DESAVA!!! Dajte da organizujemo turnir ili cak sta vise ligu aaaaaaaaaaaaaaa?!?!?!PISITE NA OVU TEMU !! :clap:

----------- Dopuna: 29 Apr 2008 15:02 ---------

evo neke ip adrese :

82.117.194.227:27015
82.117.194.227:27016
195.26.159.86:27015
Server prvi - 82.117.194.227:27017
Server drugi - 82.117.194.227:27018
212.200.139.134:27015
82.117.194.227:27015
212.200.164.6:27015
212.200.164.13:27015
62.193.128.133:27013
212.124.160.7:27015
62.193.128.133:27019
194.106.162.180:27015

Abakus CS Server Public 1.6 (obavezan sXe)

195.252.102.196:27015

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Apr 2008 17:07 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jul 2006 22:38
Predpostavljam da si mislio - da se na ovom forumu jako malo prica o CS-u?
Iskreno, ja igram bar 2-3 puta nedeljno po nasim serverima. Oko turnira ili lige, pa ne znam, trebalo bi dici server. U principu nije ni to problem, ali ne verujem da ima dovoljno zainteresovanih za CS, da bi sve to imalo svrhu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2008 11:42 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

pa naravno da ima zainteresovanih ja sam jedan od njih!!!!

----------- Dopuna: 01 Maj 2008 9:42 ---------

Treba Da se organizuje turnir u cs 1,6 hitno?!?!?!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2008 18:22 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
ja sam za, mada mi malo zeza latency od kad sam promenio provajdera

p.s. "...4 uzvichnika su jasan znak mentalne nestabilnosti..." valjda tako ide.. citat iz "kosacha" (opet, valjda, davno sam chitao)

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Maj 2008 13:28 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Dobar decko je napisao:
pa naravno da ima zainteresovanih ja sam jedan od njih!!!!

----------- Dopuna: 01 Maj 2008 9:42 ---------

Treba Da se organizuje turnir u cs 1,6 hitno?!?!?!

U vreme najveæe moguæe najezde CS-a an svetu pa i kod nas, nisi imao 3 ozbiljna klana, a kamoli više njih za turnir, tako da na to možeš slobodno da zaboraviš.

Ali ideja o nekom serveru "lokalnom" nije loša, mada i ima nekih pokušaja, liuènih inicijativa, i voonline valjda i dalje radi koliko znam.. Uglavnom: server za cw je 22,3e meseèno, ja sam nagovarao neku ekipu sa kojom igram, a igram èešæe u poslednje vreme da zakupimo, i isplati se makar i 1 clan war odigrali na 3, 4 dana.. Ali trenutno nema hleba da se cimam sa tim, finansiski bi ispratio uvek.

A igram na cs srbiji uglavnom, tj uvek u poslednjih par meseci, barem 3, 4 puta nedeljno, uglavnom uveèe oko 00h, 23h, gore dole, tu negde.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 09:37 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Ma to je ok upravu si za ono evo ja gledam ljudi cepaju CS-Source ko besni i ja ga malo igram preko neta ali nije toto bez nasih servera tako da sranje .videces za par godina kad budemo imal svoje servere i kad se bude igralo i kod nas ko ludo bice isto pitanje upucemo tebi samo za source?!?! :bicycle:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 13:53 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2006 18:16
CS-source = shit ^^

Igrao sam CS aktivno jedno 3-4 godine ali vishe ne! Igram 2x nedeljno kad me zovu na mix ili neshto.. Imao sam 3 Steam servera sa "cruel-gaming-om" ali posle ESL-a kada se klan raspao, propali i serveri...

Ovo oko turnira.. Od mene mozhe.. Doveo bi 3-4 solidne ekipe i sebi okupio solidan mix xD.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 15:19 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pa mozemo da se dogovorimo jednom da se nadjemo na nekom serveru ikli da ga ja rezervisem a sta kazes na to

----------- Dopuna: 06 Maj 2008 13:14 ---------

Kreiranje Grafita za Counter-Strike

1. Uvod

Zovu ih grafiti, sprejevi, logoi, zovite ih i Vi, ja se ne bunim. Njihovo pravljenje je veoma prosto, ne morate nikakav umetnik da budetem samo Vam treba jedna slika koju želite da pretvorite u sprej za counter-strike 1.6 ili source. Pretpostaviæu da imate sliku koju želite da pretvorite u sprej.
Šta Vam treba?

Pre nego što poènete potreban Vam je program za smanjivanje slika, GIMP æe završiti taj posao odlièno, možete da ga skinete sa http://gimp-win.sourceforge.net/. Ukoliko imate bilo koji editor slika, gimp Vam nije ni potreban!

OGRANIÈENjA!!!

U Counter-Strike-u 1.6 sprej može imati maksimalne dimenzije 256×256px, evo tabele sa velièinama koje su dozvoljene.

Zelenom bojom su oznaèene dozvoljene velièine, a crvenom bojom su oznaèene velièine koje ne odgovaraju igri. Ove dimenzije važe samo za Counter-Strike 1.6, ne i za Counter-Strike Source. Najbolja velièina spreja je 96×96px. Ja lièno ne bih brinuo mnogo o dimenzijama jer u nastavku teksta, programi koje opisujem za konvertovanje slika, mogu i da smanje sliku na maksimalnu dozvoljenu u igri.

Counter-Strike 1.6 sprejevi

Trebaæe Vam program koji može da konvertuje sliku u .wad fajl, preuzmite Decal Converter sa http://rapidshare.com/files/96381354/De ... verter.zip.

Kada ga preuzmete, raspakujte ga na desktopu i u tom folderu æete naæi DecalConverter.exe fajl koji trebate da pokrenete.

Ja æu u ovom tekstu da opišem kreiranje spreja sa slikom iznad.

Kada se Decal Converter, idite levo gore na File, Open, Browse i otvorite sliku koju želite da upotrebite kao sprej u CS 1.6.

U mom sluèaju:

Sada æemo da napravimo ovu sliku providnom (u ovom sluèaju da uklonimo sivu boju oko teroriste). Pod Transparent Color trebali bi da vidite polje koje je automatski obojeno u sivo. Kliknite Replace on izaberite max ya Width i Height. Slika bi sada trebala da ima plavu pozadinu.

Ok, došlo je vreme da napravimo wad fajl, idite Decal gore, pa Make Decal, izaberite Add, pa zatim naðite Desktop. Kada kliknete na OK napravilite ste svoj sprej koji se zove pldecal.wad. Idite u svoj Counter-Strike direktojum, najèešæe je to C:\Program Files\Steam\SteamApps\<email>\counter-strike\cstrike, I u njega prebacite pldecal.wad fajl. Steam više ne objavljuje CS koji koristi fajl pldecal.wad za sprej. Promenite ime fajla u tempdecal.wad ali prvo obrišite postojeæi teampdecal.wad. Da ne biste obrisali ovaj sprej kada podesavate igru kasnije, dodajte mu atribut read-only, otvorite properties fajla (desni klik miša pa properties, zadnja stavka dole), štiklirajte read-only i kliknite ok.

Vreme je za testiranje. Otvorite counter-strike 1.6 i uðite na neki server. Evo mog rezultata:

Èestitam, upravo ste napravili svoj sprej za CS, ukoliko želite moj da pogledate, skinite ga sa http://rapidshare.com/files/96386143/tempdecal.zip.

Counter-Strike Source

Kada je Valve izbacio Source verziju CS-a kreiranje sprejeva je postalo mnogo lakše. Valve je shvatio koliko su popularni custom sprejevi i zato je u CS Source ugradio opciju za Import sprejeva, èak su i animirani sprejevi bili moguæi zahvaljujuæi Source endžinu. Evo i slike koju æemo da konvertujemo za sprej:

Kopirajte sliku u C:\Program Files\Steam\SteamApps\<email>\counter-strike source folder da biste joj lakše pristupili iz CS-a. Zadim pokrenite CS Source, kliknite na Options. Izaberite Multiplayer ako veæ niste tamo, i izaberite Import Spray. Trebali bi da vidite sliku koju ste kopirali u CS Source folder. Izaberite je i

idite na Open.

Slika bi sada trebala da se pojavi kao sprej.

Lepa moguænost ovoga je što možete da importujete koliko god slika poželite u CS Source i menjate sprejeve po želji bez konvertovanja svake kao u 1.6 verziji igre. Moj sprej izgleda ovako:

To bi bilo to od mene za sad.

----------- Dopuna: 06 Maj 2008 13:19 ---------

stize kako da citujete kako da otkrijete citera i kako da iz kikujete

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 16:15 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2007 03:22
Ja na netu pikam samo quake 3 i 4! CS me nezanima, jer 90% playera fanatika koristi SSW ili super simple wallhack, a oko 30% auto fire! quake 3 i 4 serveri su u pure mod update-u i ne podrzavaju skoro ni jedan autofire h00k i WH.. Q3/4 napred! A u ostalom, clan sam 7 klanova, samo u quake 3.. i leader, tj. vlasnik sam jednog brojnog Q3 klana FH$, sto ima 18 members, znaci navukao sam se, ponekad umem da pikam igricu 4-5 sati dnevno.. 8-) :evil:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 16:51 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2006 18:16
PENOM je napisao:
Ja na netu pikam samo quake 3 i 4! CS me nezanima, jer 90% playera fanatika koristi SSW ili super simple wallhack, a oko 30% auto fire! quake 3 i 4 serveri su u pure mod update-u i ne podrzavaju skoro ni jedan autofire h00k i WH.. Q3/4 napred! A u ostalom, clan sam 7 klanova, samo u quake 3.. i leader, tj. vlasnik sam jednog brojnog Q3 klana FH$, sto ima 18 members, znaci navukao sam se, ponekad umem da pikam igricu 4-5 sati dnevno.. 8-) :evil:

pa pazi, koriste SSW naravno ali samo NON STEAM igraci :). Preko steama mozda koriste SSW ali za 7 dana VAC2 ih uvati i ostaju bez acc-a sto znaci da gube orignaln igru zbog cheata i ne mogu na ni 1. steam serveru da igraju..

Imam quake 3 na cd.. Mozes mi objasniti kako se igra da probam jer nema sta nisam probao xD.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 17:13 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Evo vam mala pomoc oko uklanjanja citare kako da ih nadjes itd.....

Sta citeri vide kada koriste CHIT?!?!?!
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=vq3xT4J-omo

Kako da provalis CHITERA
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=__EuxBg9HVA

Inaravno kako dase branis sa chiterom

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=wA4SEocnC4Y

----------- Dopuna: 06 Maj 2008 15:07 ---------

Evo i par trikova :

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=MQaHILKK0Ak

----------- Dopuna: 06 Maj 2008 15:11 ---------

http://www.youtube.com/watch?v=foDYRpNRDxg

----------- Dopuna: 06 Maj 2008 15:13 ---------

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=f9ubcr_5-q4
POGLEDAJTE OVO OBAVEZNO
:thumbsup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2008 21:28 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2007 13:37
jer neko ima server ovde u pazovi?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Maj 2008 23:30 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Imamo mi ali neka sugava fora 20min. besplatno na dan sranje usustini!!!

Vrh 

Tema posta: Re: COUNTER STRIKE 1,6
 Post Poslato: 04 Apr 2011 08:21 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 04 Apr 2011 07:13
0wNaGe Public IP:193.104.68.7:27072 Upadajte!!! :))) GL ^ HF

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Index boarda » Tehnicka strana sveta » PC&Konzole&internet » Igre