Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » Serije

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 371 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Serije!
 Post Poslato: 29 Jun 2012 22:54 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
:D :roll2: Srecom.

Vrh 

Post Poslato: 13 Jul 2012 19:46 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2012 00:27
ako neko ima neki link za seriju "" The Killing "" ali samo za prvu sezonu i epizodu 2 i naravno da je free streaming bio bi zahvalan ako bi ga postavio na forumu unapred hvala

Vrh 

Post Poslato: 14 Jul 2012 21:46 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

pardon epizoda 1 je i prva i druga epizoda,my bad

Vrh 

Post Poslato: 18 Jul 2012 11:34 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
SPOILERI O DR HOUSE-u!

Dobar je kraj. Sreća pa nismo videli Vilsona kako umire, smorio bi se opasno jer je jako simpatičan lik.

Kontao sam da će na kraju u onom "odjavnom" delu da svima saopšti da je živ, barem prvoj ekipi, al izgleda da je samo Forman bio blagosiljan saznanja.

Inače, smorio sam se najstrašnije na kraju serije, kao i uvek kada se završi neka serija koju dugo gledam. Kao da sam izgubio nekoga ili nešto.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 18 Jul 2012 14:24 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
Haus se upisao u istoriju, odgledao sam i onaj specijal sto je snimljen zajedno sa zadnjom epizodom i OK je kraj, serija je na kraju ipak opravdala svoj visoki renome.

Inace krenuo opet Breaking Bad, sad opet ima sta da se skida nedeljno.

Ja sam btw poceo da gledam Continuum i onako moze da se gleda ali nista specijalno.

Takodje sam poceo i Wilfreda da gledam sa Drvenim Elajzhom u glavnoj ulozi - ali mi serija posle tri odgledane epizode nit smrdi nit mirise.

Anger Management sa Charlijem isto prosek, ne znam kakav je ovaj Longmire jel gleda neko tu kaubojstinu?

Vrh 

Post Poslato: 18 Jul 2012 17:33 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ja krenuo Fringe S4, završio sam how i met youre mother, takođe ću BB da gledam redovito (ok uvodna sezona, mada malo glupa sva ona priča sa lap topom i da ga nisu odmah pogledali šta ima na njemu i sl nego stoji X dana u nekoj šupi).

Posle toga wire, pa ćemo da vidiom šta dalje. :)

Vrh 

Post Poslato: 01 Okt 2012 01:43 
WitchKing
Korisnikov avatar

Breaking Bad, na pola sam poslednje sezone sastavljene od 2x8 epizoda.

Svaka čast piscima, majstorski se vodi priča, tenzija ne jenjava, svi smo na ivici sedišta i tako to...

Skajler je debela krava

Jedan od naj momenata mi je kada je Mike skemban. Jako sam se smorio. Pri tom, to je prelomni momenat u kome Walt postaje ništa više do običan kriminalac, bez kontrole, bilo kakve i empatije,

Say my name momenat mi je pretrpan. Moglo se "kulturnije" naznačiti njegova moć i rezultat do tada postignutog. A ne dolazi lik sa 15 milki a ovaj mu kao nekom klincu kome stariji učenik na odmoru udari dve macole - "say my name". Yeah right.

Najbolji momenat sezone: kada rasklapaju bajs od klinca koga su roknuli u pustinj, takve sekvence su ono što razlikuje BB od tone ostalih serija koje ne kažem da su loše, ali BB nije samo dobar, BB je jednostavno vrhunski kvalitet na mnogo, mnovo nivoa.

Vrh 

Post Poslato: 01 Okt 2012 10:20 
Robocop
Korisnikov avatar

Blokbaster u najavi - Last Resort...

Andre Braugher u pilot epizodi - gluma maestralna ;)

Poceo da gledam i REVOLUTION - i deluje kao limunada, kao nestalo struje u celom svetu i ne mogu to da oprave, posle 15 godina ljudi zive bez ajfonova u AMerici i jako im je tesko :)

Vrh 

Post Poslato: 24 Nov 2012 04:49 
WitchKing
Korisnikov avatar

Završio ja žicu tj wire, ima tipa mesec dana, ali nikako da ovde zapljunem final word.

Elem, serija je fenomenalna, i tu nema dileme. Ipak, možda sam malo više očekivao zbog komplimenata tipa "nešto najbolje snimljeno kamerom ikad", itd, itd. Iskreno, nije mi baš toliko vrhunsko delo, ili barem ne kao što mi je Six Feet Under, to mi je već nešto najbolje što je ikad snimljeno kamerom, ikad.

U suštini, imam samo jedan "problem", a to je Avon Barksdejl koji mi je totalni miss casting. Sa svojim ramenima od 30cm i onim blaženim gay glasićem, nikako nisam uspeo da ga skontam kao nekog lika pred kojim kleca ceo Baltimor. Zato su 4. i 5. sezona objasnile, a objasnile su jer je Marlo objasnio Avonu kako se neke stvari rade. Možda su trebali zarolati Avona i Stringer Bela, glupo je zaista bilo gledati kako ga ovaj dvori, a sposobniji je i pametniji po svakom osnovnu. Na stranu što je ko od brda odvaljen.

Sve ostalo je super, pre svega taj poludokumentarni karakter i konstantan utisak kao da gledaš "cops". Glumci su valjano odradili svoje, mada je katastrofalno prošla ona deformacija Kime iz treše i kačketa u one tetkaste pantalone i štikle, bio sam video da ste je pljuvali ovde, nisam znao zašto, ali posle 4. i 5. sezone mi se javilo. Ako izdvojim Omara, Bablsa i Mc Naltija kontam da sam izdvojio likove koji su 90% ljudi najsimpatičniji, ali generalno su svi barem ok. Od debelog narednika do onih klinaca po ulici.

Vrh 

Post Poslato: 18 Maj 2013 23:59 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

gledam seriju `VIKINGS`,znam vikings ? ali Gabriel Byrne glumi u seriji.Sta ja znam meni se svidja ali tek je prva sezona,videcemo kako ce ici dalje.Ako nista drugo preporucujem je zbog Gabriel Byrne-a da je odgledate i ako nije glavni lik u seriji.Toliko od mene za sada `over and out`.

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2013 13:26 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Serija je odlicna.Odlicna.

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2013 13:28 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ja sam zaglavio na Fringe, peta je i poslednja sezona a žešće sranje, a ja opet volim da završim, pa samo odlažem gledanje i gubim vreme umesto da se posvetim nečemu drugom. :(

Vrh 

Post Poslato: 04 Avg 2013 22:39 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Preporucujem COPPER prica o jednom irskom panduru u starom new york-u,poput Gangs of New York samo po meni mnogo bolje uradjeno i ne radi se o bandama.Niko od poznatih nije u seriji ali su dobro odradili posao.

Vrh 

Post Poslato: 05 Avg 2013 12:52 
Robocop
Korisnikov avatar

Evo jedno zabavna serija na temu zenskog zatvora (ne mislim na WC problem, nego ona zgrada sa resetkama :) ).

Radio je za Netflix Kenji sto se potpisao i na Weeds, ova serija je u vrlo slicnom fazonu.

U pitanju je "Orange is the new black" i prati dogadjaje koji prate ne bas standardnog zenskog robijasa sa zivopisnim zatvorskim likovima.

Last Resort koju sam preporucio na osnovu pilot epizode mozete slobodno da obidjete, tesko americko sranye je u pitanju.

Mozda se nekom svidi "Under The Dome", meni malo bezveze da gledam kad vec znam kraj ali ko nije citao knjigu moze da mu bude interesantno.
Radnja je smestena u malom americkom gradu koji jednog dana prekriva neprobojna providna kupola ;)

A trenutno mi se vrti na TVu Ray Donovan - Shrajber u glavnoj ulozi igra lika koji uvek ima resenje da izvadi poznate face iz LA sa njihovim problemima, i drzi sve konce u svojim rukama dok mu iz zatvora ne izadje otac (koga glumi Dzon Vojt) i krene da pravi probleme i privatno i na poslovnom planu.

Vrh 

Post Poslato: 05 Avg 2013 21:32 
WitchKing
Korisnikov avatar

Srga je napisao:
Radnja je smestena u malom americkom gradu koji jednog dana prekriva neprobojna providna kupola ;)

Joooj, al me zagolicalo :D

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 371 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » Serije