Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » Serije

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 16 Jun 2009 10:44 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
Odgledao sam sve do kraja - i naravno usrali su ga - kraj je bledunjav i na kraju opet ostaje konstatacija da su se zaustavili na prvoj sezoni - serija bi bila remek delo.

U prvoj sezoni - iako su im se sve kockice neverovatno slozile (jedan pogresan korak i sve je moglo da ode u q), serija nije toliko vredjala inteligenciju gledaoca.

Ono posle sto je usledilo je samo jedna duga razvodjena zavrsnica ...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Jun 2009 10:49 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 17:24
Ja ne znam kako sam uopšte izgurao drugu sezonu, a na treæoj sam odustao posle par epizoda i tu je bio kraj PB-a za mene...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Jul 2009 16:39 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ok, pošto sam odgledao celu 4. sezonu, da sumiramo... Btw, to je poslednja sezona, nema više, za one koji ne znaju. Biæe spojlera!

Pod 1, tvorcima serije se mora odati priznanje za jednu stvar. Dinamiku serije koja što se toga tièe beži za koplje svim ostalima. Opet su uspeli da naprave sezonu tako da veæ na pola mislim da æe kraj, što je zaista raritet. Ono što ide na uštrb toga je realnost, jer dosta puta scenaristi pribegnu malo tupavim stvarima kako bi ostali u sferi "stalno napetog", ali ja æu pre da gledam glupo napeto nego realno a dosadno, i tu se završava sva prièa oko toga.

Pored toga prednosti serije su svakako par fenomenalih kastinga, pre svih, meni barem, Abruzzi za koga i te kako mislim da je moglo da se napravi mesta u postzatvorskoj eri serije, sa svojim mafijaškim vezama i sl. Fenomenalni T-Beg kao i Belik za koga smo tek posle kraja prve sezone videli šta može kao glumac kada se iz okrutnog èuvara pretvorio u najveæu pièkicu od svih, da proste dame koje ovo èitaju. Mahon takoðe sabija, Sam Skofild je takoðe "napravljen" za ulogu koju igra, ali zato njegov brat na momente ubija smisao svemu. ok, on treba da bude glup, ali on je baš sirovina koja jednostavno iritira na ekranu. Agent Self - totalno amaterski odraðena uloga, to se moralo bolje, ako mene pitate.

Jako mi je žao što su sahraniili Majkla na kraju serije. Nisam to oèekivao nikako, ipak je podneo toliko žrtava u celom serijalu, i da na kraju jedino on zagine - pomalo mi ubija smisao svemu. Spasio je brata, zapoèeo je lanac u kome je izginulo desetine i stotine ljudi, da bi na kraju i sam rikno. Idiotarija, koja me je doduše više dotakla nego da je sve full happy na kraju...

Serija je naravno prepuna gluposti. Ali da bi Prison Break bio to što je bio, kontam da nisu imali izbora. Prva sezona je verovatno nešto najbolje što je ikad snimljeno u formi serije, drugi i treæi serijal plaæaju danak što su snimljene posle onakve prve, ali 4. po meni diže konaènu ocenu ipak iznad proseka. Napeto je, sa dosta preokreta, i spletova i raspleta prièa.

Tako da, so long Priosn Break, sve u svemu, ok smo se družili.

7/10

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Index boarda » Opste teme » Filmovi&Serije&TV » Serije