Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Pazovacafe - liga izuzetnih d
 Post Poslato: 22 Maj 2010 13:04 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Ponesen stvarno lepim oseæanjem, morao sam da se izrazim u formi bloga.

Proèitah juèe da je Vincent zaslužio stipendiju za svoj maturski rad. Svaka mu èast, još jednom mu najiskrenije èestitam.
Lepo je proèitati da se u našoj opštini dešavaju i kreativne, korisne i lepe stvari, da ima uspešnih ljudi. Poslednjih meseci uèlavnom èitamo o veèitoj dilemi da li Nova Pazova treba i može da se oDCepi, ili oTCepi, ili oCepi.. Iz dana u dan èitamo dosadne i izlizane politièke parole jako malog kruga ljudi koje to izgleda interesuje. S vremena na vreme uleti po koji komentar o sportu, po koji vic, i nekoliko mišljenja o aktuelnim filmovima... I to je to.. Ovaj forum se izgleda u poslednje vreme formirao po principu - pametniji popušta. Ja volim ovaj forum, volim Staru Pazovu i volim Staropazovèane, te sada zvanièno izjavljujem da neæu da popuštam.! Pozivam i sve Vas koji tužno gledate kako polako tonemo u more mediokriteta i površnosti, pa èak i dublje, da se trgnemo, da oplemenimo ovaj forum idejama, smislom. Pozovite nove ljude da se pridruže, pišite o vašim utiscima, nadanjima, uspesima i neuspesima. Na ovom forumu postoje ljudi koji su i potvrðeno uspešni i priznati, a koje je samo entuzijazam pogurao da uspeju. Prièam o Vincentu, SambucueElfu, Željku, Yeahlennu, BrackoNeu, Enki i još par dugih za koje ja znam. Siguran sam da ih ima mnogo više, ali da se kriju tu meðu nama nemotivisani da uèestvuju u ispraznim diskusijama. Hajde da ih motivišemo. Ne mogu sam. Pomozite mi...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Maj 2010 18:57 

Pozivaš druge u pomoæ, kukaš k'o neka baba, a da se nisi niti jednog trenutka zapitao da to nije možda žetva onog što su administratori kao ti i tebi slièni posejali? Misliš da nisi ni malo kriv za po tebi katastrofalno stanje? Zapitaj se malo, znaš onu narodnu: "prvo pogledaj svoju avliju..."

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Maj 2010 22:29 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 25 Jan 2007 03:19
Vojnik, ko je tebi dao 'voljno' taj treba da se zapita. :D

No,htedoh reci da se slazem sa Bozom.
Treba da se pise o uspesima i lepim stvarima malo vise :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Maj 2010 00:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Vojnik_Sreæe je napisao:
Pozivaš druge u pomoæ, kukaš k'o neka baba, a da se nisi niti jednog trenutka zapitao da to nije možda žetva onog što su administratori kao ti i tebi slièni posejali? Misliš da nisi ni malo kriv za po tebi katastrofalno stanje? Zapitaj se malo, znaš onu narodnu: "prvo pogledaj svoju avliju..."

Jeste žetva, jedinia i najveæa greška je što se sa pojedincima nije ranije posupalo onako kako su zaslužili. To jeste deo naše krivice, i za to svi mi i ja prvi treba da snosimo odgovornost. Dozvoljeno je korišæenje jezika i naèin ponašanja koji normalan svet ne želi da gleda, a kamoli da bude deo njega. Svako ima svoje mišljenje što je malo aktivnih ljudi, to je moje.

I ako neko nije kriv za to, onda to nije bozapub.

Inaèe, podržavam Božu, i treba animirati ljude, ali opet sve je na njima. Veliki broj njih i dalje poseæuje forum, èita i informiše se, ali nije toliko aktivno.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Avg 2010 18:43 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2007 11:44
draganm, dzabar.jabjab, Isurus, mkgromovi, pajko, Pink Floyd, Vaxter, Zeljko

danas u 17. 43

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Avg 2010 20:48 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2010 17:55
netje ljudi da pishu zato shto se deshava da se sasvim normalni postovi obrishu... pa eto... bar je ranije tako ishlo i tad je mnogo ljudi diglo ruke... mene lichno vishe zabole za pazovu i ne zhelim se preterano opteretjivati nekim teshkim lokalnim temama jer jednostavno nije vredno toga... tu sam radi razbibrige... ako se ponekad ukljuchim u neku temu ukljuchio sam se i to je to... ali nemam ambicija iskreno....

Oder eiskalt die Nacht.
Bestaubt sind die Gesichter,
Doch froh ist unser Sinn,
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis !

Vrh 

Tema posta: Re: Pazovacafe - liga izuzetnih džentlmena i dama?
 Post Poslato: 28 Feb 2012 17:51 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2012 05:53
Da li je ovo prepisano od Stendala ? Prvi stih me podseti na

"Sto se bjeli u gori zelenoj " pa sam pomislila mozda je Geteov prevod Hasanaginice no cini mi se da nesto nedostaje ali svidja mi se ova Latinska izreka .

Pa kad Vam se ne svidja tema o ODTCCepljenju NP.mozda bi ste mogli napraviti temu "Sta mi se ili KO mi se svidja u ST.P.

Eto na mene je veliki utisak ostavila Automehanicarska radionica " REMAX" ,kako su nam ljudi brzo popravili auto i bili izuzetno ljubazni a i nisu bili skupi ,cak su nas pozvali na rucak dok cekamo , iako smo imali HR. registraciju svaka im cast , ljudi za divljenje .

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Index boarda » Blogovi » Blogovi