Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 14 Apr 2010 19:01 

Težak radni dan, pa qtr-dva više i zakljucah. Bila je tu, isprièasmo se, popišmo po rakiju, zapališmo po cigaru, a onda sam otvorio oèi i shvatio da sam sam u sobi... Kakvo se jebeno razoèarah, još jedan šmrk i nastavih s'kljucanjem, jer prezirem ovako okrutnu realnost. Moj život kad bi bio knjiga zvao bi se: "dobrodošli u najgori krug pakla"!
Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Apr 2010 07:55 

Slika
Ovo mi je najdraži dio novog naselja i grada opæenito. Tu lijevo sam išao u osnovnu školu PVB, u sredini sam imao prvu žemsku, a desno na klupi èesto otpadam sa mojom rajom.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Apr 2010 09:02 

Danas æe u Donjem Duboviku, sjedištu opštine Krupa na Uni, biti obilježena godišnjica formiranja 11. krupske lake pješadijske brigade. Kako je planirano, prvo æe naèelnik Opštine Mladen Kotur primiti porodice poginulih boraca, a zatim æe prisutni položiti vijence kod centralnog spomen obilježja i posjetiti spomen sobu. Nakon toga, biæe služen parastos poginulim borcima u hramu Svetog Jovana Bogoslova, a zatim æe se gostima obratiti predsjednik organizacionog odbora Mladen Kotur, predstavnici Brigade i drugi gosti. U proteklom odbrambeno- otadžbinskom ratu poginulo je 310 boraca ove brigade za koje je spomen soba izgraðena 2008. godine. Tokom rata, 926 boraca krupske lake pješadijeske brigade je ranjeno, a kroz Brigadu je prošlo 2 811 boraca.
Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Maj 2010 20:46 

Lijep Ðurðevdan je danas bio u NS vozaèima koji su se zadesili poslije kiše u temerinskoj ulici!
Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Maj 2010 11:32 

Samo sam bio iskren. Kazao sam da mi se svidjaju njene sise, a trebao sam kazati oèi. Kazao sam da ima dobre noge, a trebao kazati osobine. Kazao sam da volim biti u njenoj, a trebao sam kazati u srcu. I sad pijem rakije uz Merlinovu mjuzu sam- "nek tvoja njedra budu mi jedra"... Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Maj 2010 20:27 

Duga iznad Elemira kod Zrenjania prije 5min slikana. Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Maj 2010 11:45 

Slika
Grafit na atomcu u ul. M.Mariæ...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 25 Maj 2010 08:13 

Slika
Cicamaconja se komir'o.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jun 2010 18:43 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 22 Maj 2010 22:03
tuzit ce te udruga stititelja zivuljki sto si sherovao gudru sa micekom :bye: :thumbsup: :bleh:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Jun 2010 00:44 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2006 01:15
drugi zirant je napisao:
tuzit ce te udruga stititelja zivuljki sto si sherovao gudru sa micekom :bye: :thumbsup: :bleh:

lol :clap: :clap:

ma maca je chill
moze samo da dobije orden od umicitelja

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Sep 2010 15:34 

LAJKA I GARO Tamo na Baniji u mome selu ljudi su obiènu kuænu džukelu što šeta avlijom i drijema lijeno nazivali lijepim imenom æeno. Obiènu kuèku, poput svih kuèki što hoæe za nogu ujesti muèki bila šarena,crna il žuja zvali su lijepim imenom: kuja!! U svakoj avliji u kojoj je sijeno bio je privezan nekakav æeno. Kad proðeš uveèe po mome kraju sa sviju strana æenovi laju. Imao sam kuju ko žišku ljutu po leðima crnu, po trbuhu žutu. Ona je stalno pred kuæom stajala i neprestano na nekog lajala. Ako bi neko u avliju skreno na njega bi navalio i sin joj- æeno!! Zvali su se Lajka i Garo na rastanku sam sa njima razgovaro: "Obièni ste i niste rasni više ste od mene hrabri i èasni! Èuvajte našu kuæicu dragu nek vas ubiju na kuænom pragu!! Mi æemo od sad, od ovog èasa lutati svijetom poput vas pasa!! Bilo je jasno i mome Gari da su nas izdali gospodari. I njegov ode podvita repa ostavi njega u avliji da krepa. Rakete smo imali, topove, puške obrana spade na æeneæe njuške. Ovo je dvoje žestokih pasa branilo avliju do posljednjeg èasa. Ubiše moga vjernoga Garu dok je branio prilaz ambaru. Na kuænom pragu ubiše Lajku jebem im majku!! (Profesor Stevo Maoduš).

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 26 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Blogovi » Blogovi