Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Brenexer pi
 Post Poslato: 20 Nov 2009 22:12 

I tako tri budale, ja, jaro i dražo. Poslepodnevna vruæina - ona majska, kartamo i kontamo šta æemo. Ajmo u grad reèe jedan, složišmo se svi. Al da bude zanimljivije takmièimo se ko više piva može toèenog na stingu popiti, sledi razvaljivanje i niko i ne zna ko je pobedio. Odlazimo u kogo na bulevaru, da bih u suprotno ubedio dvojicu pijanih drugara rekoh- ma mogu i na rukama hodati (što uglavnom i mogu) ali pri pokušaju padoh kao sveæa, obuæom zakaèih zid, na zidu osta crna crta, pa nas izbaciše napolje. U radnji kupujemo vinjak, seli smo na iviènjak piti kad naidje èova i poèe nam srati što tu pijemo, ustanem udarim ga i šutnem nogom u bulju, a smaraè odlazi s'reèima da saèekam 5min. Jaro uze onu flašu razbije je i viknu bežmo budalo udario si pandura. Odlazimo u big mamu i maltretiramo Dj-a, a pošto je izbacivaè frend jari nije nas izbacio nego nas poslao u baštu kafiæa na samoj z.jovinoj ulici gde nadjošmo tri budale sliène nama, pa izbi opšta šorka. Brzo naidje marica, pa se razbežašmo kud koji, a zborno mesto nam je teniski teren iza hotela putnik. Kad smo se sastali udjošmo u prvi taxi, pa pali na n.naselje. Usput se sa jarom koji sedi nazad sa mnom dogovaram da ne platimo vožnju. Kad smo stigli na 'cilj' izadjošmo i viknušmo dražo beži, a dok smo trèali taxista maladi cvikeraš je vikao seljaci stanite. Drugi dan oko podneva matori mi upada u sobu govoreæi: ustaj ako æeš sa mnom kod mirka na slavu (djurdjevdan) èudno gledajuæi u mene. Pogledah po sebi, a ono masnice i kraste po meni svukud po telu osim po licu... Tog dana sam se èitavo vreme valjao od smeha i sms-ovao tada još besplatnim 063 porukama, te su me ostali gosti na slavi èudno gledali misleæi verovatno da sam duševno oboleo od prošlog djurdjevdana...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Nov 2009 18:07 

Svake subote sam sa kumom na stingu za šankó ispred toèilice za pivo zazuzimao mesto taèno u 21:45. He, uvek dolazim 15min ranije, a tako i on, pa smo u dogovoreno vreme u 22:00 znali piti veæ treæe pivo koje su veseli šankeri Ljubo i Despo velikom brzinom toèili. Oko 23 iskupi se nas 20-ak poznatih, kum i ja oko toèilice, uvek levo od mene Jaro sa njegovom ekipom, pa Dražo, a s' desne Maja s drugaricama, pa Milana s drugaricama. I tako posle silnog pijanèenja i proseravanja, posle ponoæi odlazili onako èoporativno peške do keja na brod next svi pijani, jer ko neæe da pije ja i jaro ga uhvatimo pod ruku odvuèemo do stepenica i uz pretnju bacanjem niz iste dve-tri cuge mu saspemo niz grlo, a najèešæe Maji. A, na nextu nikad nisam znao šta se dešava, a ne retko sam spavao u nekom æošku. Zorom onaj ostatak nas ode na brzu klopu, pa kuæi. I tako te 2000-e svaka jebena subota je bila ista, kao da svake igraš neku igricu 6-7 h, pa je celu znaš od prvog do zadnjeg nivoa. Isti ljudi, ista mesta, isto vreme, sve isto.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Nov 2009 20:18 

Jednog petka u posetu mi je došao buraz od tetke iz pazove, isto smo godište, dva razreda u osnovnoj smo sedeli u istoj klupi. Izadjemo na sting, na kojem se razvališmo ko majke. A, buraz inaèe miran momak, to veèe družeæi se s'nama toliko se primio na anarhiju i bunt i opijanje da me je iznenadio. To veèe sam ga izvlaèio iz nekog renoa, ni danas mi nije jasno kako je ušao ni zašto, razbio je prozor na nekoj zgradi, prevrnuo kontejne i bog zna šta sve, jer neseæam se ni ja. Drugi dan kad smo ustali, rekoh mu ajmo negde na kafu, a on oblaèeæi jaknu poèe da se valja od smeha izvlaèeæi iz džepa radio antenu za auto i mercedesov znak koje je otkinuo negde sa nekih auta prethodne noæi...

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Blogovi » Blogovi