Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: ...
 Post Poslato: 07 Okt 2009 00:55 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
U poslednjih nekoliko dana imam utisak da najmanje jednu, a verovatno i više meðusobno blisko povezanih osoba, nikako ne uspevam da razumem... Taènije ne mogu da shvatim jednu njihovu ideju vešto implementiranu u izuzetno smešnu seriju sa zanimljivim sporednim glumcima koji likovima zaista daju nešto posebno i izvlaèe èak i one sa manje provedenog vremena na mom monitoru izvan okvira obiènosti... Dok su tek glavni glumci i likovi koje oni tumaèe prièe za sebe, ali u najpozitivnijem smislu...

Ipak da ne bih dozvolio svojim mislima da odlutaju predaleko od onoga o èemu sam poèeo da pišem, vratiæu se na tu ideju èiji nastanak i kasniji razvitak nikako ne uspevam da razumem pa nakon svake odgledane epizode postajem sve više zbunjen...
Kreatori serije su meðu glavne likove ubacili dvoje duhovitih i šarmantnih mladih ljudi suprotnog pola koji rade zajedno i bez obzira što dobar deo svog radnog vremena provode u prijatnim razgovorima i što nam veæ nakon prve odgledane epizode postaje oèigledno da meðu njima postoji snažna duhovna i fizièka privlaènost, oni iz dana u dan nastavljaju sa svojim kancelarijskim igricama, a niko od njih se ne odluèuje da napravi prvi korak ka sreænom i plodnom zajednièkom životu...
Jesu, da bi dali verodostojnost toj ideji o gledanju i nediranju, ubacili u seriju i rekordno dugaèku (trogodišnju) veridbu, za koju su glavni krivci veæ pomenuta mlada dama i ne baš preterano inteligentni momak iz prizemlja, tj. skladišta firme koja je centar svih dešavanja u samoj seriji... Meðutim ma koliko se trudili da nam daju razloge zbog èega meðusobno zaljubljeni ljudi ne treba da budu zajedno, i dalje se nekako samo od sebe postavlja isto pitanje, da li oni koji su stvorili ovu seriju nemaju pojma šta æe im biti nova glavna sporedna prièa ako više ne bude tog kancelarijskog flertovanja, ili žele sve nas, patetiène jadne duše, koji željno išèekujemo razvitak jedne lepe ljubavi pred kamerama, što duže da drže u neizvesnosti kako bi se o epizodi u kojoj se to dvoje napokon poljubi po prvi put, pisali mitovi narednih 50 godina? Ili je u pitanju nešto treæe, ili èetvrto, ili peto?

Pomoæ u raskrinkavanju ove zavere, ili možda samo misterije, oèekujem od svih vas, mojih prijatelja, neprijatelja, ali i od ostalih koji su se prevarili pa potrošili svoje vreme na èitanje svih gluposti koje sam upravo napisao...

Zato pravac prvi slobodan raèunar, ili dvd player i gledajte „The Ofice“, a posle i sa ostalima ovde podelite svoje teorije o razlozima za dugotrajno muèenje svih onih koji navijaju za to da Pam i Jim na kraju priznaju jedno drugome svoja oseæanja i žive zauvek sreæno...

I za kraj... Ako sluèajno niste romantièna duša poput nekih od nas, tu su i Michael i Dwight i još neki, tako da vam je dobar provod zagarantovan kako god da ste okrenuti... :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Okt 2009 10:33 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 00:13
Ja ne gledam tu seriju, i ne znam da li æu dolaziti do nje, pa æu komentarisati samo neke tvoje izraze :D 'rekordno duga veridba' i sad ja oèekujem da kažeš 10 ili više godina, kad ono - tri godine... Meni to uopšte nije previše u raznim sluèajevima, a i zar je važno da li je sproveden u brak ili ne, ako se vole? Meni je to vrlo lepo kad su oboje jako mladi, npr...
Mada mi zapravo nije uopšte jasno kakva je radnja u toj seriji, koji lik je u vezi sa kojim, ko se voli ili ne, pa si možda i ti dao taj komentar jer se slaže sa datom situacijom, ali u drugim sluèajevima bi mi baš zaparalo oèi kao što i sada jeste...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Okt 2009 12:08 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Mislim da je došlo do nesporazuma i da mi spamuješ blog ovim postom... :)

Veridba izmeðu devojke i nekog momka, koji radi u skladištu i pojavljuje se samo povremeno, nema neke prevelike veze sa onim što sam pisao, veæ je samo ubaèena u seriju da bi se naveo neki razlog suzdržavanja te devojke da zapoène vezu sa momkom iz njene kancelarije u koga je zaljubljena...

Veridba obièno znaèi da su ljudi rešili da se venèaju i da nakon nje aktivno rade na ispunjenju tog cilja, a ako pripremni poslovi za jedno venèanje traju tri godine, onda bi to trebao da bude jasan znak da nije baš sve kako treba...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Okt 2009 12:58 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 00:13
Ok, znam da si hteo da kažeš da je to pokazatelj kako nije sve kako treba u ovom sluèaju, ali ja sam htela da kažem nešto drugo...
Izvini na spamovanju. Neæu više pisati.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Index boarda » Blogovi » Blogovi