Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: "Vedska medicina , i danasnji kasapi
 Post Poslato: 11 Sep 2009 23:48 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 09 Sep 2009 16:04
Licno sam prisutstvova lijecenju covjeka kojem su dijagnostirali metastazu raka,i posa je da umre u svom krevetu. Brat mu je bio,jedan od najboljih doktora u toj bolnici.On je sam tvrdio da njegovom bratu nema spasa.Medjutim , sve u njegovom zivotu , bilo je posveceno Bogu.On sam govori,da je njegovo vrijeme doslo , i bio srecan ka dijete sa cokoladom. Konzilijum je odlucio sto i ostali.Ali ,Indijki rishi se pojavio s"neba u rebra" u kasnu noc.Ukucani su se prepali mnogo vise,no bolesnik.Risi se samo poslije uputio pravo u bolesnicku sobu ,a na Rishijem stavio mnogo svijeca.proveli su zajedno 3 noci i 3 danaKad su roditelji pitali zasto bi neko sa Nepala dosa da lijeci dijete iz Evrope?On je Rekao,da se dijete okupa toliko koliko njegova majka ima drangulilia pun ormar!Iz vrece je izvadio amestiti rekao da ih ostave nasamo.Poslije 3ipo sata,djecak je izasa iz sobe ozaren i siguran,da je besmrtan >Rishi nije rekao nista,samo je izasao iz kuce , istim smijehom kao kad je i stigao.Djecak ga je trazio svuda,ali ga Nikad nisu nasli !

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Index boarda » Blogovi » Blogovi