Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Blogovi » Blogovi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 29 Sep 2009 00:17 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2007 15:41
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hVI3sqDQ1Rc[/youtube]

Ne volim kad me uzmu na nisan: da l' sam od njinih il' bas i nisam.....Sloven sam, belac, slobodni strelac, za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.... :dry:

od juèe tek si tu,i o tebi malo znam
al mogu život svoj da ti dam
uz mene naði mir,nikad sumnju,nikad bol
moja ljubav biæe zalog za to...
Mili,
poklanjam ti svaki dan svog života...kada se moj san ostvari,i ti æeš kao i ja biti sretan...
toliko,toliko te ljubim...
VOLIM TE....CUDO MOJE

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Okt 2009 19:31 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Bilo jednom jedno dete koje se pripremalo doæi na svet. Jednog dana ono upita Boga: - "Gospode, rekli su mi da æeš me sutra poslati na Svet, ali ja sam tako sitan i nemoæan, kako æu živeti tamo?"

Bog odgovori:
- "Od svih anðela izabrao sam jednog za tebe. On æe te èekati i štititi. Svaki dan æe ti pevati i smešiti se. Tako æeš ti osetiti njegovu ljubav i biti æeš sretan."
- "Dobro, kako æu ih razumeti kad mi nešto kažu,kada ne znam njihov jezik?" - zapita dete.
- "Anðeo æe ti govoriti najlepše i najslaðe reèi koje æeš moæi èuti na svetu i pažljivo i sa ljubavlju nauèit æete prièati."
- "Èuo sam da na Zemlji ima dosta loših ljudi, tko æe me štiti?" - zabrinuto nastavi dete.
Bog se nasmeši i kaže:
- "Tvoj æe te anðeo uvek štiti, pa bilo to i po cenu njegovog vlastitog života."
Dete pogleda Boga i moleæivim glasom kaže:
- "Ali ja sam veoma tužan što Te više neæu moæi videti."
- "Tvoj æe ti anðeo uvek prièati o meni i nauèit æe te putevima koji vode do mene."
Tada u raju nastade tišina i glasovi sa Zemlje dopriješe do njega. Dete shvati da treba iæi pa postavi posljednje pitanje:
- "Gospode, ako sad moram iæi, molim Te, reci mi kako se zove moj anðeo"

Bog odgovori s velikim osmehom:
- "Nije važno kako se zove, ti æeš ga zvati MAMA

Mili,
poklanjam ti svaki dan svog života...kada se moj san ostvari,i ti æeš kao i ja biti sretan...
VOLIM TE....CUDO MOJE

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Okt 2009 20:00 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2007 09:40
lajkujem. >:D<

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Okt 2009 01:18 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wdtZZ_W91MI[/youtube]

.....Volim te sto si pitoma.....

Mili,
VOLIM TE....CUDO MOJE

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Okt 2009 22:03 

Gradinar - Rabindranat Tagore Nikada ne kažeš reè koju bi trebalo. Da te ne bih ocenio, izmièeš mi na hiljadu strana. Da te ne bih pomešao s mnogima, stojiš odvojeno. Poznajem, poznajem lukavstvo tvoje... nikada ne ideš putem kojim bi trebalo. Tvoj prohtev veæi je od prohteva drugih, zato æutiš. Pritvornom ravnodušnošæu ne haješ za moje darove. Poznajem, poznajem lukavstvo tvoje... nikada ne uzimaš što bi trebalo.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Okt 2009 17:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2007 09:40
Koracam jos kao da idem...

Koracam jos kao da idem
necem u susret, gledam i mislim,
a preda mnom su sve same neminovnosti,
bez izlaza, bez odlaganja.

Kamen koji moze samo
Da tone.
Zavesa koja se svega jednom spusta,
a nikad ne dize.
Prica o ptici za koju se zna jedino
Da je odletela.

Zivota nema, smrt ne dolazi.
Neshvatljiva, duga, nepodnosljivo duga,
Ljudska sudbina.

(Beograd, maj 1968)

Pisao: I.Andric

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Okt 2009 21:54 

R. Tagore - Èeznem da ti kažem najdublje rijeèi Èeznem da ti kažem najdublje rijeèi koje ti imam reæi ali se ne usuðujem, strahujuæi da bi mi se mogla nasmijati. Zato se smijem sam sebi i odajem tajnu svoju u šali. Olako uzimam svoj bol, strahujuæi da bi mogla ti uèiniti. Èeznem da upotrebim najdragocjenije rijeèi sto imam za te; ali se ne usuðujem, strahujuæi da mi se neæe vratiti istom mjerom. Zato ti dajem ružna imena i hvalim se svojom surovošæu. Zadajem ti bol, bojeæi se da neæeš nikada saznati šta je bol. Èeznem da sedim nemo pored tebe, ali bi mi inaèe srce iskoèilo na usta. Zato brbljam i æaskam olako, i zatrpavam svoje srce rijeèima. Grubo uzimam svoj bol, strahujuæi da bi mogla ti uèiniti. Èeznem da te ostavim zauvijek, ali se ne usuðujem, strahujuæi da bi mogla otkriti moj kukavièluk. Zato ponosno dižem glavu i dolazim veseo u tvoje društvo. Neprekidne strijele iz tvojih oèiju èine da je moj bol vjeèito svjež.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 82 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Index boarda » Blogovi » Blogovi