Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » Off Topic

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 07 Mar 2009 21:01 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2008 19:54
AAAAA pa nisu problemi kada se redovno posecuje cika zuba :D

Vrh 

Tema posta: Re: Preporuèite dobrog privatng zubara u ST.Pazovi!
 Post Poslato: 16 Nov 2014 07:30 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Препоручите доброг стоматолога у Пазови и околини.

Vrh 

Post Poslato: 21 Nov 2014 03:47 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Čujem da su ljudi zadovoljni sa onom zubarkom iz tržnog centra city, preko puta autobuske u Staroj Pazovi.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 21 Nov 2014 11:17 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Imam jako dobro iskustvo sa dr. Lolin iz Novog Sada. Posle 11 godina straha od zubara,moja ćerka je rešila sve strahove i probleme kod njih. Izuzetno ljubazni i stručni,a ništa skuplji od Pazovačkih.

Vrh 

Post Poslato: 22 Nov 2014 01:36 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ja idem kod Končara u Batajnici. Lik je ubica. UBICA. Sve živo zna, razbija. Problem je što bukvalno ne može da se upadne tamo, jer ne može da postigne. Ja sam uspeo jer su rođeni burazer i brat od ujaka uspeli. Inače, no way. Mada, kada se ljudi tamo pojave, on prihvata sve, nema srca čovek da odbije. Legenda.

Vrh 

Post Poslato: 22 Nov 2014 18:32 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Čovek pitao za Staru, a vi NS i Bataja... Najbolji je onaj zubar kojem veruješ! (mislim da ovo pravilo važi za sve zdravstvene radnike).

Vrh 

Post Poslato: 23 Nov 2014 03:29 
Korisnikov avatar

Ja sam dao predlog jer ni jedan zubar iz PAzove mi ne deluje pouzdano,i ta moja sumnja je iz iskustva. A ti "neko iz mase" idi po Pazovi,niko ti ne brani,kao što i meni niko ne brani da idem u NS.

Vrh 

Post Poslato: 23 Nov 2014 05:22 
WitchKing
Korisnikov avatar

Mogu ja da mu verujem koliko hoću, ako on ne zna šta radi.

Vrh 

Post Poslato: 23 Nov 2014 08:05 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
@Pa80 Nisam ništa loše mislio, samo sam konstatovao da je čovek pitao za Staru P. Ja zaista nemam pojma kakvi su zubari po pazovi, jer sam tamo zadnji put kod zubara pre 22godine i to u Novoj P. kod Zlate u državnoj ambulanti...
@RicMan Pa, na to sam i mislio. Ako ti veruješ da je tvoj izabrani zubar dobar, da zna znanje i da će sve biti OK, tada obično nemaš strah, te komotnije sedaš u stolicu i uglavnom sve bude dobro. Nešto kao placebo efekat, autosugestija...

Vrh 

Post Poslato: 24 Nov 2014 22:53 
Korisnikov avatar

neko iz mase je napisao:
@Pa80 Nisam ništa loše mislio, samo sam konstatovao da je čovek pitao za Staru P. Ja zaista nemam pojma kakvi su zubari po pazovi, jer sam tamo zadnji put kod zubara pre 22godine i to u Novoj P. kod Zlate u državnoj ambulanti...
@RicMan Pa, na to sam i mislio. Ako ti veruješ da je tvoj izabrani zubar dobar, da zna znanje i da će sve biti OK, tada obično nemaš strah, te komotnije sedaš u stolicu i uglavnom sve bude dobro. Nešto kao placebo efekat, autosugestija...

Ne mislim ni ja da su oni loši,...ali imaju jako loš pristup pacijentima. Supruga i ja smo od malena svojoj ćerki objašnjavali o "stomatološkoj kulturi" pranja zuba i posećivanju zubarima. Prvi put kada je otišla na pregled kod zubara,čuvena zubarka Bojana je "uništila" sva ta naša ubedjivanja jer je dete izašlo iz ordinacije uplakano i krvavo.
Isti takav loš pristup je bio i kod sledeća dva zubara iz našeg doma zdravlja,i to je trajalo godinama,dok nije otišla u Novi Sad. Ne kažem da su ovi "naši" glupi i ne osposobljeni sa svim potrebnim aparatima...ali,pristup pacijentima je OČAJAN.

Vrh 

Post Poslato: 24 Nov 2014 23:20 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 01:26
Lokacija: zaista, gde ja živim ? reče aždaja i lupi se po glavi.
Nema tu mnogo filoSofije, onaj državni ima xy minuta po pacjentu, oni su maltene kao radnici na obradi pilića, imaš minut da očerupaš kokošku i tako do kraja radnog vremena tok ti privatnik za dobar dan uzme 1000 dinara. S obzirom koliko koštaju naravno da mogu jednom pacjentu da posvete pola sata i da idu okolo naokolo, pričaju, zamajavaju dečicu, da između pacjenata naprave pauzu od pola sata a i prijatniji su jer realno gledano mlate pare (zubari će uvek biti potrebni a kad se mora ići mora se, nema alternative) i znaju da će imati posla i stura i za mesec dana i mogu sebi lepo platu da obezbede. I ja bi bio srećan i raspevan po ceo dan da imam 70K platu...
Uglavnom, ja idem kod Tanje u beogepsu, sasvim je ok, možda malo skuplja od ostalih, koliko god može gleda da zakaže kad tebi odgovara (ja nemam vremena da se cimam do NS ili Bataje ili BG čak i da su tamo jeftiniji i bolji) i tako.

Decu nemam ali da imam ja bi uradio sledeć, odveo bi ih kod privatnog zubara, obavezno žene jer one znaju bolje sa decom i prva intervencija bi bilo nešto bezveze tipa ultrazvučno čišćenje kamenca, kao nešto se radi a ništa ne boli, ne bi čekao da se pojavi problem, siguran sam da to ne bi ni koštalo tako mnogo a deci bi mnogo značilo da ne dobiju komplekse kao što smo ih mi dobili što smo morali da posećujemo dečiji dispanzer i žvakamo one bljutave bombonice u školi o_O

Vrh 

Post Poslato: 24 Nov 2014 23:33 
Korisnikov avatar

Ne znam da li znaš da i u domu zdravlja naplaćuju 1000 dinara vađenje zuba,skoro kao kod privatnika.

Vrh 

Post Poslato: 24 Nov 2014 23:46 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 01:26
Lokacija: zaista, gde ja živim ? reče aždaja i lupi se po glavi.
Nemam pojma, nisam tamo bio odavno da kucnem u drvo, a nadam se da ni neću uskoro ići, njima nije cilj da leče ljude već da štrajkuju za veće plate, delimično ih i razumem ali ako su hteli lovu nije trebalo da idu za lekare a ako su hteli da leče i pomažu ljudima onda nek to i rade...
Od tih 1000 sigurno veći deo ide domu zdrvlja nego zubaru...
... a da ne pričamo o tome da su im oprema i prostorije (bili!) katastrofa (možda su ih i sredili, ne znam, nisam davno bio na svu sreću), većina naših WC-a je bolje sređena nego njihove "ordinacije"...

Vrh 

Post Poslato: 26 Nov 2014 14:55 
WitchKing
Korisnikov avatar

Samo jedna stvar, koja važi ne za Stomatologe već za sve radnik u Pazovačkom zdravstvu: BEŽATI OD NJIH GLAVOM BEZ OBZIRA!!!

To je jedna nesposobna, nekvalitetna, praktično grupa amatera koja pored toga što je nestručna, enormno je i bahata i neodgovorna.

Zubi su nešto neprocenjivo i decu bi pre sam lečio nego da ih vodim kod lokalnih idiota. Isto važi i za stomatologe. Dok on radi za par desetina hiljada dinara, a pri tom zna da njegove/njene kolege koje rade privatno uzimaju hiljade evra mesečno, mogu samo da zamislim koja je to motivacija.

Vrh 

Post Poslato: 26 Nov 2014 19:16 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Нашли смо стоматолога у Новој Пазови. Био на слави и тема.. кад њих неколико препоручилу ту особу. Сад шта ће бити.. видећемо.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 30 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Ostale teme » Off Topic