Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » Off Topic

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Biciklovi, biciklizam - rekreativan i malo ozbiljniji..
 Post Poslato: 01 Maj 2007 03:53 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Dakle, vozite li, koliko, vaš najveæi poduhvat, i sl?

Ja obožavam, leti se ne skidam sa bajka, najdalja relacija koju sam dosegao je Beograd, sledeæi je NS, pa možda i nešto dalje. Ako ima hrabrih neka se jave da krenemo u poduhvat zajedno. :)

Danas sam se ponovio sa novom makinom, kaèim fotku sutra or prekosutra, prošla 2, malo reæi sjajna bajka su mi otuðena, nadam se da æe ovaj da potraje malo duže :( jer ide kao zmajina! 8-)

Aj, kaèite, da vidimo ko šta tera. :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2007 04:39 
Slučajni Prolaznik
Slučajni Prolaznik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2006 03:27
Ne vozim ja, al vozi moj prijatelj, supermod na mycity-ju, i to vozi k'o zmaj :)
http://www.mycity.rs/Nase-slike/Druga-t ... -2007.html
http://www.mycity.rs/Nase-slike/Prva-tr ... Banja.html
http://www.mycity.rs/Nase-slike/22-04-2 ... Sajam.html
http://www.mycity.rs/Nase-slike/25-03-2 ... i-4ta.html

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2007 05:39 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2007 21:37
richi,nadam se da necesh pomisliti da je i ovo jedan od spamova,ali vozim ubedljivo najbolju makinu u opshtini a ista je profesionalna,znachi samo pro majstori voze... 8-)
kupljena u nemachkoj pre 10 godina a made in usa,ne ko 99% bicikala na nashem trzishtu koji su made in taiwan i sl.
tada je placena 1700 dm i danas je, mogu slobodno da kazem u besprekornom stanju.manje vishe tehnichki podaci...
shto se tice relacije najdalja je, mozda shabac,mada kad bi se gledali km a ne relacija sigurno sam nabio i stotinjak km,kruzeci,vozeci se...
ako si za, nikakav problem mi ne predstavlja voznja, samo za pocetak neke,malo rekreativnije relacije odnosno nekih 15-ak km,za pocetak.u svako doba.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2007 18:23 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2006 01:23
mogu i ja!!!

jedno par ulica, onako rekreativno... :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2007 20:19 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Pre par godina isao sam biciklom u Titel, starim putem preko Fruske gore do Novog Sada i dalje do Titela. Trebalo mi je vise od tri sata, ali osecaj je bio odlican, voleo bih to da ponovim nekada.
Inace u to vreme sam imao jos nekoliko slicnih poduhvata ali ka manje zanimljivim i manje udaljenim lokacijama...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Maj 2007 21:40 
WitchKing
Korisnikov avatar

Neocassius je napisao:
Pre par godina isao sam biciklom u Titel, starim putem preko Fruske gore do Novog Sada i dalje do Titela. Trebalo mi je vise od tri sata, ali osecaj je bio odlican, voleo bih to da ponovim nekada.
Inace u to vreme sam imao jos nekoliko slicnih poduhvata ali ka manje zanimljivim i manje udaljenim lokacijama...

Vraæaj se u formu polako, ako oš da ponoviš to do Titela jedared, nudim se u startu makar ne preživeo. Živeo avanturistièki duh, dole usedelice i igra na sigurno! :-x :)

Prvo bih voleo da overim NS, pošto BG jesam, ako ima neko voljan za jurcanje banstolom na 2 toèka, neka se javi!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 02:56 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2006 01:53
I ja volim da vozim bajk,ranije nisam silazio sa njega,cesto voznja po lokalu,Nova Pazova,Vojka,Golubinci...A sada,uh,nesto mi mrsko

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 11:32 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2007 20:23
obozavam duge voznje,ali ja sada samo koristim bike za odlazak na posao. pre sam isao po svim dunavskim selima. krenem putem do banovaca,pa beska,onda surduk i vratim se u pazovu letnjim putem preko petrovic salasa. nemam vise vremena,a i bike mi je u rasulu. mogao bih ponovo da ponovim to. lep je osecaj. mogli bi mi forumasi da se skupimo,pa opalimo do ns-a(maricev predlog). :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 13:20 
Avlijaner
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Neocassius je napisao:

Vraæaj se u formu polako, ako oš da ponoviš to do Titela jedared, nudim se u startu makar ne preživeo. Živeo avanturistièki duh, dole usedelice i igra na sigurno! :-x :)

Prvo bih voleo da overim NS, pošto BG jesam, ako ima neko voljan za jurcanje banstolom na 2 toèka, neka se javi!

Vidi banstol je ozbiljan izazov, govorim iz iskustva...
Treba biti u mnogo dobroj formi, radicu na tome pa da nesto organizujemo. A zasto da ne, mozemo da povedemo i googla, ali morace da smanji porcije piva ako hoce da izdrzi. :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 15:24 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

pa da... vise ni ne pijem pivo. postajem dobra osoba..:) a kondicije imam,za to se ne brinem...
:thumbup: :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 16:06 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Hmm, prosle nedelje smo se sreli... Istina bio si na bicklu, ko zna mozda i zboris istinu...
Mada hmm... :dry:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 16:15 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

ako sam imao zeleni bike i crveni kacket,onda ne znam koga si video! :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 17:35 
WitchKing
Korisnikov avatar

Može ko hoæe pa i Google. :D Ja kreæem sa svakodnevnim aktivnostima, a pošto se stalno gembla neki sport, kontam da bi izdržao. Missim, nisam od onih koji odustaju. 8-) A i ne moramo da verglamo kao da blesavi, laganica, pa odmor, æepi, sladoled, i sl.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 20:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
Meni treba dobar majstor za popravku mog bajka,da se ne hvalim kostao je 2500 dm sav je od dur aluminiuma.Najduza voznja je bila ispred Pinkija u Zemunu pa do Progara Bojkovacka suma.Strava obezbedjenje od pocetka milicija,hitna kola servis biciklova hrana pice bilo je nezaboravno.Organizovao je grad Beograd sledeca tura se trebalo ici na Avalu,ali nisam imao snage.Nas oko 50tak uvek sam bio predzadnji. :thumbsup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Maj 2007 22:36 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pa dobro Lale, ko je taj što je bio poslednji?! :lol: :lol:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » Off Topic