Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Ostale teme » Off Topic

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 03 Mar 2008 01:29 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2007 18:04
Cassius je napisao:

Ne znam da li da mi te bude žao što sanjaš ovakve snove ili da budem sreæan što se ja svojih ne seæam...

ja sam sa svojim snovima srecna
chak se osecam bolje naspavano posle tako nekog sna nego kad se ne secam sna
uglavnom mi u snu sve deluje tako realno
i kad se probudim osecam se kao da sam se upravo vratila iz nekog drugog sveta, avanture, nevazno da li sam u snu osetila strah, srecu ili bilo kakvu drugu emociju
snovi su za mene neshto predivno i ja volim da zivim u njima kad odem u krevet :D >:D< >:D< >:D< >:D<

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Jun 2008 08:50 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Sanjao sam noæas da sam kupio 4 karte (za mene, druga, i neke 2 devojke koje ne poznajem) za koncert Simon & Garfunkel u Španiji, i da imam i plaæen put. Da prevoz treba da dodje na deseti preon na pazovaèkoj autobuskoj stanici, i ja dodjem, a tamo stoji obièan Lastin bus. Pomislim da moj prevoz kasni, kad ono, u vreme kad treba da podjemo, iza busa krene auto kog nisam video od busa, i ode bez mene. I ja tada trèim za njim skoro do parka i mašem nekim peškirom za plažu, i on konaèno stane, ja se ukrcam, saèekamo druga i one devojke, i odemo :)...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Jun 2008 19:36 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2008 14:06
Nocas sam sanjala da se svadjam sa nekim tipom oko kante sa iscepanim papirima i na kraju sam je istresla kroz prozor :D :D :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Jun 2008 23:17 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 00:04
Sundjer Bob je napisao:
Nocas sam sanjala da se svadjam sa nekim tipom oko kante sa iscepanim papirima i na kraju sam je istresla kroz prozor :D :D :D

:roll2: :roll2: :roll2:

ja vec nedelju dana sanjam halloween.. :unsure:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 00:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ljudi, ne ložite se na snove. Ja sanjao da æe Ruje da uzmu Evropsko Prvenstvo, a Španci ih nakantali samo tako... Nešto tu ne štima.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 14:46 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Jbte tek sad sam se setio sta sam sanjao prosle noci...

Ja u Lastinom busu..na centru Stare Pazove...prolazimo jako brzo kroz semafor...vozac koci....autobus se zaneo u stranu..i dok se zanosi ja kroz prozor vidim napolju gomilu pesaka..to jest..koji cekaju na semaforu....i gledam kako idemo na njih......bus ih udara i kosi sa bocnim delom a ja to gledam i vristim..strasno..bus se jos okrece..gledam iza...vidim ljudi raszmazani po asfaltu...strasno....opet drugi nalet na druge pesake...strasno...kraj :-? :-o

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 17:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2007 01:06
Sanjo sam da je moja baba kasapila pokojnog dedu. :lol:

Moga vrta ljiljan

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 18:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2007 12:34
Hmm... skoro sam bash imao chudan san... Predveche stojim kod crkve i odjednom pochne vetar da duva, posle nepun minut pochelo da seva i munje udaraju po crkvi.... I mi svi udjemo u crkvu da se sklonimo od nevremena, a unutra sve svece pogashene, nema svetla i kako sam ushao sa ljudima u glavnu prostoriju gde ljudi dolaze da se mole bogu, video sam svuda obeshenu novorodjenchad. Znachi male bebe koje su obeshene kanapom oko vrata i od duzheg vremena stajanja na konopcu i od hladnoce su poplavele.. Neznam kako ali u opshte se nisam uplashio u snu, ali prizor je bio jeziv.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 18:17 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Milly_O2 je napisao:
Hmm... skoro sam bash imao chudan san... Predveche stojim kod crkve i odjednom pochne vetar da duva, posle nepun minut pochelo da seva i munje udaraju po crkvi.... I mi svi udjemo u crkvu da se sklonimo od nevremena, a unutra sve svece pogashene, nema svetla i kako sam ushao sa ljudima u glavnu prostoriju gde ljudi dolaze da se mole bogu, video sam svuda obeshenu novorodjenchad. Znachi male bebe koje su obeshene kanapom oko vrata i od duzheg vremena stajanja na konopcu i od hladnoce su poplavele.. Neznam kako ali u opshte se nisam uplashio u snu, ali prizor je bio jeziv.

brate koji horor si gledao da si tako nesto sanjao....

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2008 18:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2007 01:06
brate milly što ja nisam ti?gotiva ti je san!

Moga vrta ljiljan

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Jul 2008 15:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2007 03:22
xexe, ja sajnao pre godinu dana nesto slicno tako.. tj, grmi, i mi smo u to vreme na jednoj velikoj njivi, i svi se sklanjamo pod jedan hrast.. e sad, ko je bio samnom, nesecam se :evil:

----------- Dopuna: 06 Jul 2008 14:48 ---------

Milly_O2 je napisao:

meni je jezivo shto citam ovo, brate, jel tebi dobro?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Jul 2008 18:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2007 09:40
ahahahah :D :D i shta je onda bilo?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Jul 2008 21:54 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2008 17:36
evo moj san od pre dva dana

bila sam na sahrani,navodno je umro moj deda,ali je na kraju ustao ziv i zdrav,nisam imala mamu,a tata je otishao od kuce,ziveli smo u kuci koja je licila na manstir,oma pored groblja.zatim su usledile josh 2 sahrane...odmah posle tih sahrana otishla sma na svadbu,stajala sam sa strane,mlada je bezala,vijali su je i na kraju upucali u ledja a koza joj se oljushtila,skinula skroz,a ja sam samo stajala i posmatrala.onda sam otishla u shupu,tamo su mi bile sestre i boba sa njima,bilo je kucica raznih boja od jednog cove,svi su krvarili,bili su visoko na jednoj polici,cova je bio isuvishe star da bi se penjao pa me je zamolio da ih ja skinem,uradila sma to.zatim sam se odjednom stvorila na bazenu u indjiji,u peskovitom delu,bilo je zivog peska,nebojsha i ja smo se tamo zajebavali,na kraju je raskinuo sa mnom.ja sma pocela da se drogiram,navukla sam i bobu,dok smo bile na jednom mestu i shmrkale,nashla sma tatu

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Jul 2008 02:20 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2008 14:06
TaNyA-RoCkY-92 je napisao:
evo moj san od pre dva dana

bila sam na sahrani,navodno je umro moj deda,ali je na kraju ustao ziv i zdrav,nisam imala mamu,a tata je otishao od kuce,ziveli smo u kuci koja je licila na manstir,oma pored groblja.zatim su usledile josh 2 sahrane...odmah posle tih sahrana otishla sma na svadbu,stajala sam sa strane,mlada je bezala,vijali su je i na kraju upucali u ledja a koza joj se oljushtila,skinula skroz,a ja sam samo stajala i posmatrala.onda sam otishla u shupu,tamo su mi bile sestre i boba sa njima,bilo je kucica raznih boja od jednog cove,svi su krvarili,bili su visoko na jednoj polici,cova je bio isuvishe star da bi se penjao pa me je zamolio da ih ja skinem,uradila sma to.zatim sam se odjednom stvorila na bazenu u indjiji,u peskovitom delu,bilo je zivog peska,nebojsha i ja smo se tamo zajebavali,na kraju je raskinuo sa mnom.ja sma pocela da se drogiram,navukla sam i bobu,dok smo bile na jednom mestu i shmrkale,nashla sma tatu

:drol: Jos mi samo fali da se navucem na to sra*e

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jul 2008 00:09 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
ja sam kao klinac sanjao da je nindza doshao kroz prozor i odsekao pola glave mom caletu i onda ja ishao da trazim tu drugu polovinu.... josh onda sam znao da cu kad porastem da budem nindza

Say something once, why say it again?

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 405 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća

Index boarda » Ostale teme » Off Topic