Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Pazova Cafe » Predstavi se i upoznaj ostale...

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 59 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Najbolji profesor/ka gimnazije
 Post Poslato: 21 Jan 2008 15:14 

Znam da je ovoj temi prikladnije mesto offtopic carstvo, ali buduci da je ugnjezdena medju temema kao sto su Ko ide u gimnaziju? Koju srednju skolu ste zavrsili i gde? Prisecanja, ili ti nabadanje o glupostima za '84. ... mislim da moderatori mogu da progledaju kroz prste?

Elem, kog se profesora rado secate iz staropazovacke gimnazije i zasto?

Ko je bio najbolji profesor u svakom smislu reci PROFESOR. Znaci, ko je bio dobar predavac, pedagog...

Ja se cesto setim Dejana Dabica, ne zato sto je dobar predavac, ali bio je laf, uvek spreman za salu, ali u granicama...
Izuzuetno mi je draga i pokojna Ana Fabijan. Biologiju sam uvek voleo, ona je to videla jos u prvoj godini kada smo se bavili mikroskopiranjem kada sam ja bio prilicno aktivan, pa sam do mature uvek ocene dobijao prepricavajuci Opstanak i slicne emisije.
Takodje postujem i Sipicki Anu, iako sam 4 godine vukao keca i odgovarao u junu za 2. Ali bila je fer prema meni.
Namerno ne spominjem popularne profesore kao sto su Jeca, Branka, Kacarevic, Cemerski, Borovinicka, Sosa.... Oni se podrazumevaju, ali ovo troje cu zaista pamtiti ceo zivot!

----------- Dopuna: 21 Jan 2008 14:14 ---------

Mislim, pamticu i Kremicku, ali tema je najbolji profesori, a asocijacija na nju mi je malko suprotna od poente teme.

Poslednji put menjao bozapub dana 23 Jan 2008 15:17, izmenjena samo jedanput

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 15:23 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Benjamin je bio tata, excentrièan, èudan, ali mi je delovao skroman, dostojanstven nekako, a pri tom je bio i dobrièina. Nikad mu neæu zaboraviti facu ushiæenu i radosnu kada mu KAO damo neki zadatak koji nismo mogli da rešimo, da nam pokaže (kako bi vreme prošlo), i on se najviše od svih nas iznenadi kad proverimo rešenje, a ono bude taèno :D

Bila mi je draga i Biljana iz matiša, bila je nova, tek došla, sva potresena, drhtav glas, a dobrica je bila, simpatièna.

Dabiæ je bio lik svoje vrste, baš "èudan", al moglo se sa njim zezati, kao i Ljuba Latinac za koga nisi znao da li je genije ili budala.

Najviše nisam voleo Anu Šipicki iz istorije, nasmejala se po jednom za svaku godinu mog srednjoškolskog školovanja.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 15:33 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2006 01:56
RicMan je napisao:
Bila mi je draga i Biljana iz matiša, bila je nova, tek došla, sva potresena, drhtav glas, a dobrica je bila, simpatièna.

Ljuba Latinac za koga nisi znao da li je genije ili budala.

Najviše nisam voleo Anu Šipicki iz istorije, nasmejala se po jednom za svaku godinu mog srednjoškolskog školovanja.

Ljuba genije...najveci lik od profesora...ja sam kod njega dobijao pluseve samo zato sto sam se javio da "cuvam" dnevnik :) dok on pise po tabli.

Sipicka se,dok sam ja isao,nasmejala samo jednom,kol`ko se ja secam.

A Biljana je posle predavanja godinu dana matisa nama,cuvenim "bekavcima" pobegla glavom bez obzira i onda je dosao nesretni Kole...zao mi coveka... :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 15:34 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 02:05
jelica :clap: :clap: :clap:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 15:40 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2007 14:24
RicMan je napisao:
Benjamin je bio tata, excentrièan, èudan, ali mi je delovao skroman, dostojanstven nekako, a pri tom je bio i dobrièina. Nikad mu neæu zaboraviti facu ushiæenu i radosnu kada mu KAO damo neki zadatak koji nismo mogli da rešimo, da nam pokaže (kako bi vreme prošlo), i on se najviše od svih nas iznenadi kad proverimo rešenje, a ono bude taèno :D

Dabiæ je bio lik svoje vrste, baš "èudan", al moglo se sa njim zezati, kao i Ljuba Latinac za koga nisi znao da li je genije ili budala.

Ne bih se slozila za Biljanu iz matisa..Preplasena i nesigurna, odvalila u dnevnik 25 keceva iz prvog pismenog zadatka..Bas mi je bila zestok smor...Bas smo kuburili sa njom..A i kolektivno bezali, pa je plakala... :blush: ....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 16:28 

Bilja je bila OK, steta sto je otisla i dosao Kole... Ljuba je prica za sebe, strasno me podseca na Djuru Mornara...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 20:35 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2007 13:37
Dzele je najbolji :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2008 20:59 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 14:39
e ovako ja sam najvishe gotivio Borovinicku i zbog nje sam zavoleo hemiju koja mi je bash ishla, a i dan danas malo zalim shto nisam upisao hemijski fakultet... ne znam zashto ali najdraze mi je kada nju sretnem na ulici, zena je uvek nasmejana, gotivila me, odlagala nam kontrolne, retko kome davala kecheve tj davala ih je u nevidjenim kolichinama ali na kraju ih uvek prepravljala u sve moguce ocene, ko je hteo da nauchi hemiju pored nje je to lako mogao, jdednom rechju zena-zmaj :thumbsup:
pored nje naravno JECA, ona nas je vukla i pomagala kad god je bilo potebno, a za pravdanje chasova je bila maher, a i dan danas me zove kada mi je rodjendan :)
e da a Branka profesorka engleskog takodje spada u sam top porfesora po mom izboru i ukusu, totalna faca uz koju nije bilo problem nauchiti engleski, a i svaki chas je bio zanimljiv i pun dobre zajebancije koja se i dan danas preprichava :lol:
@Skols e Kole nije znao shta ga snashlo :lol:
p.s. Bozo pokreni topic i koga nismo bash neshto voleli!!! :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 08:21 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2007 19:00
Citiraj:
Benjamin je bio tata, excentrièan, èudan, ali mi je delovao skroman, dostojanstven nekako, a pri tom je bio i dobrièina. Nikad mu neæu zaboraviti facu ushiæenu i radosnu kada mu KAO damo neki zadatak koji nismo mogli da rešimo, da nam pokaže (kako bi vreme prošlo), i on se najviše od svih nas iznenadi kad proverimo rešenje, a ono bude taèno Very Happy

Mladicu u drugoj klupi, imas zuti karton :lol:

bio bih tvoj brat
ti si moj brat

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 09:13 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2007 11:44
milezi je napisao:
e ovako ja sam najvishe gotivio Borovinicku i zbog nje sam zavoleo hemiju koja mi je bash ishla, a i dan danas malo zalim shto nisam upisao hemijski fakultet... ne znam zashto ali najdraze mi je kada nju sretnem na ulici, zena je uvek nasmejana, gotivila me, odlagala nam kontrolne, retko kome davala kecheve tj davala ih je u nevidjenim kolichinama ali na kraju ih uvek prepravljala u sve moguce ocene, ko je hteo da nauchi hemiju pored nje je to lako mogao, jdednom rechju zena-zmaj :thumbsup:
pored nje naravno JECA, ona nas je vukla i pomagala kad god je bilo potebno, a za pravdanje chasova je bila maher, a i dan danas me zove kada mi je rodjendan :)
e da a Branka profesorka engleskog takodje spada u sam top porfesora po mom izboru i ukusu, totalna faca uz koju nije bilo problem nauchiti engleski, a i svaki chas je bio zanimljiv i pun dobre zajebancije koja se i dan danas preprichava :lol:
@Skols e Kole nije znao shta ga snashlo :lol:

dragica ortakova keva bas je dosta ljudi hvale

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 11:39 

milezi je napisao:

To ne bi bilo fer... lako je pljuvati po profesorima. Ja bih odmah mogao da ispljujem dvoje, troje. Nisu to ti gresni ljudi zasluzili. Zamisli da pred tobom sedi 40ak likova kao sto smo mi bili... Nije to lak posao. E bas zato svaka cast ovim gore pomenutim ljudima koji su, i pored toga sto su imali nas za "protivnike" ipak uspeli da nas nauce necemu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 15:03 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 14:39
@ da Bozo u pravu si, bilo bi to bash ne pravedno... stvarno 40 manijaka na chasu i treba da iskulirash ehhh svaka im chast :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 16:45 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2006 01:56
milezi je napisao:
@ da Bozo u pravu si, bilo bi to bash ne pravedno... stvarno 40 manijaka na chasu i treba da iskulirash ehhh svaka im chast :)

Pogotovo ove staropazovacke vojcane :P :P :P :bleh:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 18:33 

skols je napisao:
Pogotovo ove staropazovacke vojcane :P :P :P :bleh:

Tacno tako... Sa nama Novopazovcanima (da, tada sam bio Novopazovcanin) nikad nije bilo problema... :whistle:

osim onomad kad sam bio u poziciji levog smajlija :bicycle:

Nego da se vratimo na profane. Ajde da iskomentarisemo sve koji su nam predavali... Znaci, knjizice u ruke, setite se predmeta, maticnih im nastavnika, tastaturu predase i pocnji!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 22 Jan 2008 19:34 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2007 17:26
@skols
Biljana je pobegla jer je nama bila razredna! :lol:
Onog jadnog Koleta mi stvarno nekad bilo zao, ali su ti momenti kratko trajali...
Najzalije mi ga je bilo kad smo ga Vuk i ja sasvim sluchajno pogodili naslonom stolice u glavu.
On se jadan okrenuo, pogledao nas, i nastavio da neshto shatro pishe po tabli...
Tad mi ga ja bilo zao... :lol:
Slazem se sa RicManom za Bendzu.
Chovek je vrhunski car!
Jes da nije bio neshto kao profesor, tj. nije znao da objasni stvari, ali je totalno ok lik.
Shipicku sam gotivio, iako sam kod nje uvek vukao keca...
Jbg, kod zene se bar znalo shta treba da znash za koju ocenu, za razliku od Kremicke koja, manje-vishe, ocenjuje kako joj ko deluje zreo i sl.
Mislim da je onima koji su uchili ruski, ili samo bili na chasu istog, Cvijovicka najomrazeniji profesor ikad! :D

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 59 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Index boarda » Pazova Cafe » Predstavi se i upoznaj ostale...