Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Zabava » Ljubav&Sex

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 15 Sep 2009 21:29 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2006 11:49
eto, svi se slazhemo :P
a da se ne naglaba dalje nagadjanjem, da neshto i pojasnimo
romantika je shirok pojam, a ja sam u trenutcima emotivne dokolice
odluchio da pustim rech o temi mojih misli, i ona je sletela ovde
verovatno sam pogreshio
ono shto sam napisao i ne spada u romantiku nego vishe u dokaz ljubavi
pod time mislim da je taj neko koga sam pustio da ode previshe razmishljao
da li treba da ode ili ne, odlazio i vracjao se previshe puta...
a ako nekoga stvarno ozbiljno volish,
te sumnje ne treba da postoje u tolikoj meri, i da se ispoljavaju tako chesto...
nemojte misliti da je to bila laka odluka
niti kukavichka, jer kukavice uvek biraju lakshi put
chak je i lakshe odlaziti kad postane teshko, pogotovo kad mislish da uvek mozhesh da se vratish
uradio sam to iz plemenitih razloga
mozhda nije najromantichnije na svetu, ali meni tako deluje (.

http://www.myspace.com/lowpezmusic
http://www.last.fm/music/Lowpez

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Dec 2009 05:55 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2009 17:22
e ak oti mislis da je romantricno onda jeste :D ae ak oti je romanticno da das 100 evritja :D nece se baci :P

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Dec 2009 14:10 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2007 20:24
dve godine živimo zajedno, i svaki dan odvojimo neki komad za romantiku.poslednji put,iscepkala sam slikicu iz blica, na temu-ljubav je-kad je on ceo tvoj svet.i poklonila mu.èuva je u novèaniku.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Dec 2009 15:01 

Romantika je: kad joj vimsta tuki u stau i kad mi èevi rau rau!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Dec 2009 20:13 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2007 12:42
Bice loodo romanticno kad mi jednom ne pobegne ispred kuce. :love:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Dec 2009 20:06 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 16:20
:whistle:

See me !!!

See me 2!!!

├º╞É»'-H╔┘█┘▀VWc`↔PFE◙○○^↔↔▲S■╚₧║z╚▒

Vrh 

Tema posta: Re:
 Post Poslato: 08 Jan 2010 11:58 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 17:24
R2D22 je napisao:
Šta je to nešto najromantiènije što ste uradili za nekoga (ili neko za vas), bilo da je reè o izrazu ljubavi ili o neèemu da ljubav opstane ?

Pa kad sam bio mlaði, u srednjoj školi, zaljubio sam se u jednu devojku iz Nove, ono, ljubav na prvi pogled, ali ona nije htela ni da èuje za mene, pa sam ja tako u onoj ludoj zaljubljenosti saznao gde ona živi, napisao 41. pesmu Rabindranat Tagorea, kupio buket cveæa i zapalio na gajbu, pokucao, ona mi otvorila, ja joj dao i okrenuo se i otišao... :blush:

i ni tad se nismo smuvali... :D

ali su, posle toga, sve moje drugarice bile zaljubljene u mene maštajuæi da se to njima desi... :D

posle smo se smuvali i bilo je prelepo... :blush: i pošto sam bio klinja i švorc stalno sam za nju smišljao neke do it yourself romantiène varijante, stopirao po cièi zimi, kiši i snegu za Novu po tri sata, napisao punu svesku poezije i dao joj, pravio kojekakve javne budalaštine... :blush:

za jednu drugu devojku sam nacrtao strip o devojci koja u krevetu èita knjigu i zaspi i knjiga joj ostane na grudima, a naravno, u tom stripu, ja sam bio knjiga i najviše od svega sam voleo da joj ostanem na grudima kada zaspi... :blush:

inaèe, smatram da je romantika baš bitna za vezu i da èini ljubav i vezu iznova svežom i živahnom, bilo da je reè o nekim "bljutavim" buketima cveæa ili sveæama (namerno pod znacima navoda, pošto ne smatram to bljutavim), spremanja playlista ili rezanja kompilacija do nekih sasvim, za svaku vezu, specifiènim stvarima, stinicama i sl...

Ja takoðe, volim da kuvam, ali samo ako kuvam za nju (inaèe me mrzi... :D )... tako da je jedna od poslednjih stvari i bila u tom maniru... sinoæ sam joj poslužio veèeru u krevetu, ušuškali smo se i sakrili od hladnoæe (od sexa mrka kapa, pošto sam se ZABETONIRAO na Badnje veèe, pa mi je organizam u teškoj havariji od tad, mozak ne dobija odgovore na pitanja gde je jetra, želudac i ostali delovi tela, funkcionalnost ne postoji... :D )...

I tako... trenutno radim na uglavljivanju Pesme za nas dvoje od Mike Antiæa u Wish you were here od Pink Floyda kako bih mogao da joj izrecitujem te stihove uz klavirsku pratnju... za sada fino ide i mislim da æe zvuèati baš onako, romantièno... :blush: :)

I vijam karte za Air da je vodim na jedan sexy, romantièan koncert... :)

Ja sam baš romantièna duša... :blush: :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Apr 2010 00:50 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
romantika...:)) on je meni ucenik, stariji od mene do duse... traje kurs jos 3 nedelje, u jednoj ozbiljnoj instituciji tako da za sada romanticne sekire drzimo zakopane, ali hemija se zesce rasplamsava... a kad se zavrsi kurs... eh... :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Maj 2010 20:44 

Veverica je napisao:
romantika...:)) on je meni ucenik, stariji od mene do duse... traje kurs jos 3 nedelje, u jednoj ozbiljnoj instituciji tako da za sada romanticne sekire drzimo zakopane, ali hemija se zesce rasplamsava... a kad se zavrsi kurs... eh... :)
A, kad se završi kurs...eh... uèiæe ga gramatiku i pravopis.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Maj 2010 20:48 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

hahaha aaa, ne, to je vec savladao :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Maj 2010 20:51 

Veverica je napisao:
I on je pismen i gramatièki potkovan kao ti? (I on reèenicu poèinje malim slovom)?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Maj 2010 22:18 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
Eh ... sta je to najromanticnije sto sam uradio za nekoga :) Dosta sam toga romanticnog uradio, ali ima nesto romanticno cime se i ponosim i nesto sto mi je zaista drago i uvek se rado setim, a kad se setim uglavnom ... Eh ta ljubav, eh ta mladost ... napisao 3 pesme (kao trilogija o mojim osecanjima prema njoj) sve tri sam joj poslao a samo od zadnje sam ostavio jednu kopiju meni. Na tu trecu pesmu sam napisao i muziku (ne koristeci ni jedan instrument, vec komponujuci iz glave i sve to stavio na papir) tek kasnije nakon par godina sam to sve nabacio na komp i odslusao pesmu kako ona zaista zvuci. Ta pesma nikoga ne ostavlja ravnodusnim (traje skoro 12 minuta), cesto ljudi (narocito devojke) sebe uhvate da puste po koju suzu dok je slusaju. Bas je puna emocija, i ima nesto u njoj, kad god je cuje neka s kojom sam uvek se desi raskid, tako da je vise ne pustam ni jednoj zenskoj s kojom imam nesto, tvrde da su u pesmi previse jake emocije upucene toj devojci. Eto mislim da je to najromanticnija stvar. Devojka kojoj je pesma posvecena nikad nije cula tu pesmu sa muzikom, ali posto sam krenuo da ispravljam greske u melodiji (tj da dodajem pozadinu) mozda jednom kad pesma bude kompletno gotova, mozda je i preslusa. U svakom slucaju urodilo je plodom, mozda nismo vise zajedno, ali smo zato prijatelji koji se jako postuju pa mozda cak i vise od toga.
Naziv pesme je Jednoj od srca

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Maj 2010 23:52 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Vojnik_Sreæe je napisao:
Veverica je napisao:
I on je pismen i gramatièki potkovan kao ti? (I on reèenicu poèinje malim slovom)?

da, moze mu se! :D pogotovo na netu!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Maj 2010 00:58 

Veverica je napisao:
Vojnik_Sreæe je napisao:
Veverica je napisao:

da, moze mu se! :D pogotovo na netu!
A, jel? To sam htio proèitati. E, pa onda nemoj da zapišavaš druge forumaše kad urade istu stvar! Sluèaj zatvoren. Drugovi forumaši laku noæ vam želim.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Maj 2010 01:23 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Jedno je veliko i malo slovo, 80% forumasa je bar jednom pocelo recenicu malim slovom. Da li recca 'ne' stoji odvojeno ili je spojena sa glagolom - toje oduvek bio glavni pokazatelj (ne)pismenosti, Ajde, laku noc.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Index boarda » Zabava » Ljubav&Sex