Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Rezultati lokalnih izbora Stara Pazova 2016
 Post Poslato: 24 Apr 2016 20:20 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Кад будете имали резултате поставите их у тему.

Vrh 

Tema posta: Re: Rezultati lokalnih izbora Stara Pazova 2016
 Post Poslato: 24 Apr 2016 22:55 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

OO SNS održao je konferenciju za novinare na kojoj je Đorđe Radinović predsednik OO SNS saopštio preliminarne rezultate glasanja na teritoriji opštine Stara Pazova. Prema njegovim rečima, a na osnovu podataka kojima raspolaže OO, na lokalnim izborima SNS je prešla 50%, na pokrajinskim 58%, a na republičkim oko 60% glasova. U OO SNS očekuju da će na lokalu preći i procenat od 55 % glasova u mandatima negde između 30 i 35 odbornika. Radinović je istakao da je ovo veliki uspeh SNS i dodao da su izbori prošli bez problema i incidenata.

rtv Stara pazova sajt

Vrh 

Post Poslato: 24 Apr 2016 23:20 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Џокеј каже напредњаци убедљиво, али оно што је занимљиво, по његовим речима, СРС осваја око 5,5%.

сремска тв

Vrh 

Post Poslato: 25 Apr 2016 15:45 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Citiraj:
Na osnovu konačnih rezultata dobijenih od Opštinske izborne komisije, od 48 mesta u lokalnom parlamentu 29 će pripasti koaliciji „Srbija pobeđuje – Aleksandar Vučić“, 4 odbornika će predstavljati listu „Grupa građana Izbor za našu opštinu“, 4 odbornika će predstavljati Srpsku radikalnu stranku a po 3 odbornika će imati lista Demokratske stranke, Socijalističke partije Srbije i liste „Goran Jović uz Pazovački pokret do pobede –SDS – LDP – LSV”. Svoja 2 predstavnika će imati i Zelena stranka kao manjinska lista. Liste „Dveri – DSS”, „Dragan Marković Palma- Jedinstvena Srbija“ i „Probudimo Pazovu – Miloš Crnomarković – Narodni pokret Drina – Dinara – Dunav – Ruska stranka“ nisu prešle cenzus.
Kada su u pitanju izbori za pokrajinsku skupštinu birači staropazovačke opštine su nejveće poverenje dali koaliciji oko SNS-a sa 53,38% odnosno 16.203 glasova, a kada su u pitanju izbori za republičku skupštinu ova lista je osvojila 17.499 glasova birača staropazovačke opštine, odnosno 54,46%.
Izborni proces je protekao bez nepravilnosti a na biračka mesta je izašlo

Jednom rečju - sramota.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 25 Apr 2016 18:42 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Шта си ти очекивао?

Vrh 

Post Poslato: 26 Apr 2016 01:25 
WitchKing
Korisnikov avatar

TomosRider je napisao:
Шта си ти очекивао?

Sramotu :)

Vrh 

Post Poslato: 26 Apr 2016 21:36 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

U novom sazivu Skupštine opštine Stara Pazova je 29 odbornika koalicije oko Srpske napredne stranke, po četiri iz Srpske radikalne stranke i iz Grupe građana „Izbor za našu opštinu“, po tri odbornika imaju Socijalistička partija Srbije, Demokratska stranka i koalicija okupljena oko Pazovačkog pokreta, a na dva odbornička mesta ima pravo Zelena stranka. Koaliciju oko Srpske napredne stranke predstavljaće prvih 29 imena sa izborne liste „Aleksandar Vučić – Srbija pobeđuje“. To su: Đorđe Radinović, Nedeljko Kovačević, Dragana Stević, Bogdan Miljević, Zdenko Gašić, Jelena Ivančević, Janko Havran, Dragomir Kantar, Rada Žugić, Dušan Skopljak, Mirko Peršić, Zora Ljepoja, Velimir Lukić, Živojin Gavrić, Anđa Tirinda, Saša Milićević, Bojan Šarac, Slavojka Mirković, Branislav Ristić, Aleksandar Tukelić, Lozana Lazić, Vladimir Jovanović, Siniša Inđić, Jovana Lepšanović, Milan Čečarić, Dragan Milaš, Snežana Tabaković, Dragan Nedeljković i Mitar Ašćerić. Sa izborne liste „Dr Vojislav Šešelj Srpska radikalna stranka“, u odborničkim klupama sedeće: Srđo Komazec, Dragan Roksandić, Vesna Savić i Dejan Mitrović. Grupu građana „Izbor za našu opštinu“ u Skupštini opštine Stara Pazova predstavljaće: Milan Turanjanin, Ana Pejović Stanković, Nenad Gligorić i Bogoljub Milanović. Odbornici Socijalističke partije Srbije biće: Zoran Vukašinović, Lazar Vračević i Jelena Borovac. Demokratsku stranku će predstavljati: Slobodan Ilić, Jovan Tišma i Sandra Dronjak. Iz Koalicije „Goran Jović uz Pazovački pokret do pobede Socijaldemokratska stranka, Liberalno demokratska partija, Liga socijaldemokrata Vojvodine“ u skupštinu su, shodno rezultatima izbora ušli: Goran Jović, Mišo Filip i Milinka Maćerak. S obzirom da je „Zelena stranka“ ostvarila pravo na dva odbornička mesta, predstavljaće je: Vladimir Antonijević i Jan Đurčik. Opštinska izborna komisija će im do 29. aprila u ponoć dostaviti rešenja o odborničkim mandatima, u roku od 30 dana mora se održati konstitutivna sednica novog saziva Skupštine opštine Stara Pazova. Prvu sednicu saziva predsednik dosadašnjeg saziva, a do izbora novog rukovodstva, njome predsedava najstariji odbornik aktuelnog saziva, najverovatnije dr Mišo Filip. Naravno, u zavisnosti od konstitusanja postizbornih koalicija, skupštinski sastav će se promeniti jer po imenovanju odbornika na neku dužnost ili funkciju, u odborničke klupe će sesti sledeći po redu sa izbornih lista. Na sajtu starapazova.rs mogu se videti svih deset izbornih lista i svih 315 kandidata koji su bili u trci za 48 odborničkih mesta.

Vrh 

Post Poslato: 27 Apr 2016 22:05 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

RicMan je napisao:
TomosRider je napisao:
Шта си ти очекивао?

Sramotu :)
то смо и добили

Vrh 

Post Poslato: 04 Maj 2016 22:12 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Jahanje naprednih kretena jos 4 godine. Jad i beda.

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2016 18:06 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Hahaha, opet čićVu na vlast. Prosto ne vjerovatno! Eto vam ga, ko zadnji ostane nek ugasi svjetlo. Ja više nemam ni snage ni volje glasati za Šešelja. Mislio sam kad se vrati, srušiće pizdu izdajnika, a ono samo 8%. Srbijo aj zdra'o!

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2016 12:48 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Hahah glasa za Seselja a pali za Nemacku :D to je ta radikalska doslednost i patriotizam.
Ides u Nemacku GDE JE SVE KONTRA STO BI SESELJ RADIO.
Ides u Nemacku, u sistem koga se Seselj gnusa i protiv cega se bori ceo zivot.
Ides u sistem koji Seselj NIKADA ne bi dopustio u Srbiji.

A sto se tice tih 8%..pa sta ocekujes? SNS su bivsi radikali. Jbte i previse vas je.

Idi za Nemacku i neka ti je sa srecom. Makar nesto i da naucis tamo ko covek i da preuzmes neke njihove vrednosti, pa nam se javi ovde posle i pricaj nam kako je.

Mnogi radikali koji odu u svet ostanu i dalje zatucani ko tocilo. Nadam se da nece biti isto i sa tobom.

A da je kojim slucajem vlast i sistem u Nemackoj onakva kakvom Seselj zeli da bude u Srbiji, ne bi ti bajo mogao ni da prismrdis Nemackoj.

Ali nista cudno, vama radikalima je kontradiktornost srednje ime :)

Samo nemoj tamo da nas blamiras sa Seseljem i njegovim forama. To ovde moze da prodje medju nasim sabanima, ali tamo ce da te gledaju kao homofobicnu budalu i izbegavace te.
To ti je moj savet.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2016 21:14 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pozdrav Željko! Zaista ne znam kakve si to radikale upoznao, ali sebe i većinu (istinskih) radikala koje poznajem ne smatram zatucanim. Izjednačavanje SNS-ovaca i radikala, kao i negacija postojanja desničarskih i nacionalističkih partija širom Evrope (pogledati pod Austrija, Francuska...) pokazuje da nisi obrazovan. Osobe koje nisu istog mišljenja kao ti, etiketiraš (zatucani, homofobi, šabani...) e, to pokazuje tvoju kulturu. Želim ti dobro zdravlje i sreću. Aj, zdra'o!

Vrh 

Post Poslato: 21 Maj 2016 10:38 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Kako nazvati takve ljude drugacije?
Ljude koji mrze demokratiju i koji mrze ljude drugacije sexualne orijentacije? Kako nazvati ljude koji vide zaveru U SVEMU i cak i kad im das dokaze crno na belo, oni su i dalje uvereni da je zavera?
Kako nazvati ljude koji se dive autoritativnim rezimima i koji demokratiju vide samo kroz "americke bombe" i koji kazu kad se desi neko sranje negde na zapadu "to ih bog kaznjava jer su nas bombardovali" (a vrlo cesto nidje veze ti ljudi sa bombardovanjem nemaju), ili isto bas juce video glupe komentare u vezi onog australijskog glumca koji je glumio u seriji Spartak, a koji je umro od raka, kazu gluperde "tako mu i treba, zasluzio je, oni su nas bombardovali", misleci da je on iz Amerike. E TO je VRHUNSKA zatucanost i debilizam.
Za mene JESU glupi i zatucani ljudi koji tako lupetaju nevidjene gluposti i koji Ameriku gledaju samo kroz bombardovanje i kroz Klintona. NEMA DALJE.
E vidis, ako to nije zatucano i glupo do bola, onda ne znam sta je. Prosvetli me onda sta je zatucano molim te.
A sto se tice desnicara u Nemackoj, Austriji, Francuskoj itd...da, ima ih..samo sto kad to Seselj kaze, on to kaze kao da desnicari vladaju u celoj Evropi i kao da su vecina (sto bi on to voleo) i onda dodjes ti i kazes "eto vidis.." :D :lol: Ali u istoj toj Nemackoj, Austirji i Francuskoj TAKODJE imas NA SVAKOM koraku muzeje, izlozbe itd o WW2 koji podsecaju na njihovu ruznu proslost. Ali to Seselj nece da kaze jel...
Oni za razliku od nas govore o tome i stide se svoje nazi proslosti i ne serendaju kao i mi "ceo svet protiv nas, oni su nas bombardovali i hteli su da nas uniste". Velika razlika u mentalitetu druze moj.

Ides u sistem gde i ti i gej i crnac i musliman i belac imate maltene ista prava.
Ides u sistem gde mozes ostvariti svoja osnovna gradjanska prava. Prava na rad i na soc. zastitu.
Ides u sistem gde mozes da izrazis sve svoje licne i verske slobode.

Sve ono cega u majci Rusiji nema a koju radikali uzdizu u nebesa.

Znaci ides u CENTAR onoga protiv cega se Seselj ceo zivot bori.
Kako ces ti to izdrzati, ja ne znam :lol: :lol:

Sto se tice Nemacke, nadam se da ces tamo nesto i nauciti u odnosu prema zivotu, prema odgovornosti uopste i da ces se ovde vracati pametniji nego sto si bio. Sistemi kao u Nemackoj teraju ljude da budu bolji u svemu. A samo duduk ostane isti kakav je bio. Verovatno ces se posle 10 godina zivota u Nemackoj smejati sam sebi u sta si bio verovao dok si ziveo u Srbiji.
Zivi bili pa videli.

To ti kazem ja, bivsi radikal, koji sam kao tinejdzer mislio kako su kul zardjale kasike i kako pedere i lezbejke treba ubiti i koji sam nosio crnu kosulju na dan kada je Arkan ubijen, jer sam jadan naivan mislio kako je on bio "veliki srBin" a zapravo obican kriminalac i drzavni ubica kome se jebe za sopstveni narod i koji prodaje maglu sa onom njegovom sponzorusom pevaljkom naivnom i bednom dvonoznom stadu u Srbiji, koje kada zavuce ruku u pocepani dzep, dotakne asfalt.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 21 Maj 2016 11:40 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Ne pronalazim se u tvojim opisima, ne znam šta bih ti odgovorio, pomešao si nešto, ili ti tako doživljavaš sve glasače radikalne stranke. Što se Nemačke tiče, tamo ne idem da živim, da perem suđe i toalete... Idem regularno preko svoje firme da radim ono za šta sam se obrazovao i nemam nameru tamo ostati. Dakle porez ću i dalje plaćati ovde, kao socijalno i penziono, a zarada će mi biti uplaćivana na račun u Srbiji. Arkana, Cecu i Rusiju nikad nisam ni voleo, iako imam naklonosti ka bratskom ruskom narodu. Uvek sam govorio da želim u New York, i pre 8 godina na ovom istom forumu... Tako da ja zaista ne znam o kome ili čemu to pišeš.

Vrh 

Post Poslato: 21 Maj 2016 11:59 
WitchKing
Korisnikov avatar

neko iz mase je napisao:
Hahaha, opet čićVu na vlast. Prosto ne vjerovatno! Eto vam ga, ko zadnji ostane nek ugasi svjetlo. Ja više nemam ni snage ni volje glasati za Šešelja. Mislio sam kad se vrati, srušiće pizdu izdajnika, a ono samo 8%. Srbijo aj zdra'o!

Da, da... Toliko o tome "Kada izađe Šešelj, jebaće im kevu".

A ispade Vojvoda Acikina desna ruka. Sve što su radili za i posle izbora, radili su zajedno, dok je godinama postojala fama o njegovom povratku i borbi protiv kuma i uništavanja Vučića. Da sam ja SRS glasač, osećao bih se poprilično namagarčeno, ispade da je Voji do vlasti isto kao bilo kome drugome..

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi