Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Vuk M. Djuricic i njegov "Maldivi" show :)
 Post Poslato: 18 Avg 2015 12:26 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 18 Avg 2015 11:57
Pozdrav,
voleo bih da pokrenemo pricu, najvise da sira javnost sazna, o vasem komsiji Vuku Djuricicu koji ovih dana "prikazuje sebe u najboljem svetlu" u reality show programu "Maldivi" na Peconijevoj TV Happy.

Ko je taj covek? koliko je uticajan? Ko ga Gura? Odakle mu novac.. Da li je sve tacno sto lupeta u Maldivima. Kako su ribe lude za njim, kako krese svaki dan drugu. Hvalio se kako ima 3 fakulteta (od cega su 2 verovatno poljoprivredni i muzicki, posto mu cuvanje ovaca i sviranje frule najbolje ide od ruke). Omaklo mu se jednom pa je pomenuo da ima svoju turisticku agenciju.

Bahat je, bezobrazan, nevaspitan... A Vidim da ima organizovanu kampanju. Gomila prijatelja i placenih botova ga hvali i podrzava po youtube i drustvenim mrezama. Cak je stavio za sebe da mu je zanimanje komicar.

Provalio sam da ima neke veze sa Milimirom M. Djuricicem Zorzom.. Sudeci po prezimenu, izgleda da su familija.. Na fejsbuk uzajamno lajkuju jedan drugom postove i slike..

Zasto sve ovo pisem? Zato sto mislim da javnost ima pravo da zna vise , onu tamnu, PRAVU, stranu ovog. Osim sto je bio predsednik mesne zajednice Nova Pazova, mora da ima jos informacija, prljavog vesa, u prilog liku i delu "velikog" Vuka...

a i dobro bi bilo da se ogradite od ovakvih. Da ljudi ne pomisle da svi koji dolaze iz Stare Pazove, kao Vuk i njemu slicni..

Vrh 

Tema posta: Re: Vuk M. Djuricic i njegov "Maldivi" show :)
 Post Poslato: 18 Avg 2015 22:25 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Što ne pišeš sa starog nicka? Zaboravio šifru ili? Što se tiče konkretno posta, nemam šta za napisat, jer ne znam o čemu ti to...

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 00:54 
Novi Kolač
Novi Kolač

nemam ja stari nick.. trazio sam na netu neki forum gde se skupljaju ljudi iz mesta odakle je
ovo je najblize sto sam nasao.. doduse nisam trazio po fejsbuku, pokusacu i tamo ako se ovde svi budu pravili da ne znaju nista (verovatno ste ponosni na svog predstavnika? ili gresim?)

tako da ono, cisto me interesuje vole li ga zaista ljudi (I ZASTO?) ili je istina posve drugacija..
i da, ono sto ispliva ovde, svakako planiram da rasirim po netu posle.. treba ljudi da znaju sa kakvim imaju posla.. a ne da toaletoidni novinari dizu u nebesa prevarante, kurve, kriminalce i slicnu bagru. Izgleda da nikome nije stalo do pravde, do dobrih ljudi, do lepog vaspitanja.. sto si veca bitanga, to imas vise obozavalaca, to je show.. Zasto je to tako? mislite o tome... (da nije po onoj narodnoj "slican se slicnom raduje")

p.s.
da ti osvezim pamcenje:
vuk djuricic:
https://www.youtube.com/watch?v=a6-xjr8yXzM
https://www.facebook.com/djuricicm.vuk
https://www.google.com/search?q=vuk+m+d ... k+djuricic

milimir djuricic:
https://www.facebook.com/people/Milimir ... 1939741773
https://anonimuspazova.wordpress.com/20 ... icic-zorz/

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 01:49 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Prvo, koliko znam, dečko je iz Nove, ne iz Stare Pazove.

Drugo, izbrisao sam ti sve uvrede na račun momka, i nemoj to više da radiš. Tražiš istinu o njemu, ali te to nije sprečilo da ga nazoveš pogrdnim imenima jedno 3, 4 puta. Izgleda da već imaš formirano mišljenje.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 02:41 
Novi Kolač
Novi Kolač

pa imam misljenje, ali nije do kraja formirano..

zato vas i pitam da napisete cinjenice o njemu, da bi mogao da ga formiram do kraja
neka si obrisao uvrede, verovatno je i tako bolje.. ali sta da radim kad mi ide na zivce..

a koliko vidim, vi ga branite.. nemoguce da niko nista ne zna o toj familiji, osim da je iz Nove Pazove i da je bio predsednik MZ neko vreme. A Nova Pazova je u sastavu opstine stara Pazova..

veliko je to m*do izgleda, pa niko ne sme da se zameri..
zato nam tako i ide u Srbiji, malogradjanstina i urodjena potreba da se klanjamo silnicima

razuverite me...

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 05:31 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
@ DonKih0t NE branim ja tog čoveka. Nego ne znam ko je on, a "maldive" ne gledam. Ako te nervira, seti se da je tv jedno, a realan život nešto sasvim drugo, pa ljudi zarad slave/novca rade što inače nebi. Priznaćeš da u N.Pazovi ima verovatno mnogo likova "iritantnijih" od njega, ali takvi nisu predmet interesovanja šireg kruga ljudi.

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 10:18 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Шта је следећа тема? Где је певала Венди или колико је Карлеуша имала гледалаца, која певачица је ставила силиконе, шта ради Екрем... Што би уопште неко требао да губи време размишљајући ко је тај пајац. Комичар, швалер, ријалити учесник... Јака ствар. :hammer:

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 10:29 
Novi Kolač
Novi Kolač

on je politicar u vasoj opstini
bio je predsednik mesne zajednice Nova Pazova..

to menja stvari.. nije bas u rangu ekrema, iako je po mentalnom sklopu
ocigledno tu negde

p.s.
a u vezi njegovog starijeg rodjaka ili vec sta mu je.. taj zorz, njime su se bavili i vasi lokalni anonimusi, pogledaj linkove

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 11:09 
WitchKing
Korisnikov avatar

DonKih0t je napisao:
.a koliko vidim, vi ga branite..

razuverite me...

Ne znam kakve činjenice očekuješ...

Ako se dobro sećam, trenirali smo basket jedno kratko vreme zajedno, pre sto godina.

Ali nisi ti ovde da saznaš činjenice, msm da tebi treba potvrda presude.. Zašto ti je to toliko bitno uopšte.

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 11:17 
Novi Kolač
Novi Kolač

ma.. ne volim ljude kao on... mislio sam eto, ako srbija sazna kakva *$@#$@^ hoce pred kamere i dobijaju svojih 5 minuta, osecacu se bolje zato sto sam ucinio jedno (u nizu?) dobro delo :)

ne zezam se, ozbiljno tako mislim

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 13:08 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ali kako da Srbija sazna kada ni ti ne znaš, pa si došao ovamo da pitaš?

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 13:45 
Novi Kolač
Novi Kolač

pa u tome i jeste problem..

ja sam ocekivao od vas kooperativnost, a ne nadmudrivanje :)
ko ce bolje da poznaje nekog od onih koji zive u njegovoj blizini

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 13:46 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pa ako krenemo da g apljujemo to je kooperativnost, ako ne znamo ništa, onda je to nadmudrivanje...

Vrh 

Post Poslato: 19 Avg 2015 13:50 
Novi Kolač
Novi Kolač

otkud ja znam? :)
neka ostane tema, mozda se pojavi neko ko nesto zna pa je kooperativan
a mi sto ne znamo nista, da se ne nadmudrujemo vise? :)

Vrh 

Post Poslato: 24 Avg 2015 13:15 
Novi Kolač
Novi Kolač

Zdravo opet! :)

od nase zadnje prepiske je proslo neko vreme, u medjuvremenu su se pojavili neki tekstovi na netu. Nisam ja autor, ali govore bas ono sto je mene interesovalo..
Pa ono, kako ste rekli da ne znate nista o njemu ili vrlo malo (pa cak ni to da mu je Zorz otac), mozda vas interesuje za kim delite zivotni prostor (u sirem smislu)

procitajte tekst sa http://maldivi.info/istina-o-vuku-duricicu

isto tako, posebno je interesantan komentar jednog vaseg sugradjanina sa fejsbuka:
Marko Pancic Ja sam iz Stare Pazove i ovo što ste objavili je istina. Vuk je bio član SNS-a, ali je izbačen jer su znali za njegove kockarske dugove i ostale poroke! Zatim se učlanio u SPS, pokušavajući da preuzme opštinski odbor SPS-a u Staroj Pazovi, međutim kada nije uspeo isčlanio se. Pred lokalne izbore 2012. godine je uz pomoć lokalnog tajkuna osnovao grupu građana "Za opštinu Nova Pazova" i dobio 10.00 evra da pređe cenzus i uđe u lokalnu skupštinu..Plaćao je svaki glas 20 evra, ali nije prešao cenzus, jer građani Nove Pazove znaju ko je Vuk i njegov otac Žorž (prevaranti), pa nije prošao na izborima, pa je dužan tom tajkunu da vrati pare. Nakon toga se učlanio u DS, ali posle emisije na bosanskoj televiziji u kojoj je priznao da je strastveni kockar i da duguje mnogo para izbačen je iz DS. Nedavno se učlanio u Novu Srbiju. Znači Vukova priča da nije bio član ni jedne stranke je laž.

to je sve, narode
pozdrav!

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi