Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Novi izbori su ispred nas... Mart!
 Post Poslato: 11 Mar 2014 11:59 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Enka je napisao:
RicMan je napisao:
ne voli Vučića

Ovo samo po sebi nije dovoljno. Ali, kod mene ima veliki plus jer je imao m... da otvoreno kaže šta misli o njemu, i argumentovano, barem tako zvuči. Jedini minus koji ima kod mene je to što je uopšte bio u vladi zajedno sa ppv. Niko nije savršen, pa Raduloviću mogu da oprostim tu grešku jer je na vreme izašao iz vlade.

Pa upravo tako. Čovek je bio veliki kritičar svega što se /nije/ radilo, i onda je došao pussylips i rekao mu "ok, evo ti fotelja pa te vidimo". Sad, meni je stvarno bolje da neko ko (tako ispade) nije deo tog ogavnog političkoh establišmenta uzme poziciju i proba da uradi nešto, osim što je kritikovao. Po meni, bolje 2 ok ministra nego nijedan. Posle se ispostavilo da nije imao autonomiju u radu, verovatno su ga malo podcenili u smislu karaktera i odlučnosti, pa nastao kuršlus...

Naravno da to samo po sebi nije dovoljno, naveo sam kao jednu stvar u nizu samo, ono što si sama navela je mnogo bitnije. Jasno se distancirao od čoveka kome se uvlači u guzicu cela Srbija, od Tadića, ispada i Čede, a kontam da SVI ali SVI ostali jedva čekaju neku ponudicu da im se prišljamče u budućoj vlasti, tako da...

Howe je napisao:
Radule sve da je i Mesija licno a nije,prebacu tek nesto vise od 1% tako da ...

Odprilike je to to. Ali svaki glas može da mu znači da malo stavi stranku, šta li već predstavlja na noge, doda joj malo autoriteta, privuče još neke ljude u dubućnosti, pa ko zna... Slušao sam ga neki dan, kaže, sada je ušao u politiku i kao nema nazad, tu je da ostane, što mislim da je bitno za političku scenu. Ne kažem da je on to što fali, ali je ipak neko nov koji iznosi barem na uho validne argumente, trpimo i mnogo gore od njega.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 12:29 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
make_install je napisao:
garnet je napisao:
Samo ne zaboravite da proverite kako je radio kao stečajni upravnik, koliko je dobro radio, gde je još bio zaposlen i za koga dok je bio u vladi?

Zašto ne pomogneš ljudima, pa daš te informacije koje imaš, kad već o tome diskutuješ?

Ako te interesuje, i to želiš da znaš, saznaćeš to za manje od dva minuta. Ako hoćeš.

I da dodam. Nemam ja ništa protiv čoveka, naprotiv. Ajd da kažeš, sveža krv. Samim tim što ga Vučić uopšte ne napada, ne spominje, dovoljno govori. Samo mi je smešno što to nije odmah rekao, nego je čekao da kao izađe iz vlade, pa onda. Što si sedeo toliko vreme tamo? Udri po njima odmah, nema čekanja. Ovako, ostaje malo gorak ukus...

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 13:10 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Da mogu da glasam, glasao bi za Radulovića. On bar deklarativno zeli da promeni sistem ako mu je za verovati. Sto niko drugi osim Djindjica nije radio....

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 13:32 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Maj 2011 12:23
garnet je napisao:

Ako te interesuje, i to želiš da znaš, saznaćeš to za manje od dva minuta. Ako hoćeš.

Ako su izvori informacija tabloidi, onda ništa... :) Ili grešim?

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 13:38 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
garnet je napisao:
Nije Ikarus, nego Ikarbus. :) Molim lepo. :P

Pa bili ovi iz Beobilda, Sat-a, da ga slikaju na miru. Kompletnog.

Svetsko čudo, nego šta. ;)

Nije Ikarbus, ja kazem gde sam ja bio, a to je Ikarus FAO sa kojim delite dvoriste ;)

Bice interesantno kad pocne proizvodnja autobusa, da li ce nalepljeni znak mercedesa ostati na frontu kao sto je bio za slikanje ;)

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 13:51 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
RicMan je napisao:
Na 50% sam da glasam za Radulovića. Ima skoro sve preduslove. Ne nervira me, tek je ušao u politiku, ne voli Vučića i izneo je konkretne primere gde nam ovaj radi o glavi, i sve što priča mi manje više zvuči razumno i u skladu sa realnošću.

Mogu ti reci i ja sam nesto vise od 50% za Radulovića!

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 13:56 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Citiraj:
bice interesantno kad pocne proizvodnja autobusa, da li ce nalepljeni znak mercedesa ostati na frontu kao sto je bio za slikanje

ja da sam vozac (recimo) stavio bi ovako nesto da se ne zajebavam svako jutro :D
Slika

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 14:12 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
make_install je napisao:
garnet je napisao:

Tebe mrzi sam da potrazis?Ili si lenj ili zajebavas
Radulovic je po meni kalkulant a to ne volim.Prvo njegovo gostovanje kod Olje sam zapamtio :bilo je to par meseci pre nego sto ce postati ministar,pricalo se o politici Vlade,Vucicu...ostala dva gosta cijih se imena ne secam su razlozno "pljuvala"po ekonomskoj politici Vlade a Radule mi je ostao u secanju kao puvanjak - nista nije rekao,samo je nesto vrdao,nije smeo da zucne.Mozda je vec tada slutio da ce biti ministar a kad je zavrsio svoje ministrovanje ,na sva usta ih pljuje !Malo ljigavo?
Nazalost nigde na YT nema te emisije ili je ja nisam nasao...

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 14:43 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
garnet je napisao:
I da dodam. Nemam ja ništa protiv čoveka, naprotiv. Ajd da kažeš, sveža krv. Samim tim što ga Vučić uopšte ne napada, ne spominje, dovoljno govori. Samo mi je smešno što to nije odmah rekao, nego je čekao da kao izađe iz vlade, pa onda. Što si sedeo toliko vreme tamo? Udri po njima odmah, nema čekanja. Ovako, ostaje malo gorak ukus...

Sedeo je tamo jer je čovek pokušao nešto da uradi. Kada je video da od toga nema ništa, izašao je (nagađam). U suštini, za nas je to jedina šansa za boljitak neki. Individualci, nestranačke ličnosti, jer svako ko je iz stranke radiće po nalogu vrhovnog vođe, ništa na svoju ruku, i sl.

Howe je napisao:
Tebe mrzi sam da potrazis?Ili si lenj ili zajebavas
Radulovic je po meni kalkulant a to ne volim.Prvo njegovo gostovanje kod Olje sam zapamtio :bilo je to par meseci pre nego sto ce postati ministar,pricalo se o politici Vlade,Vucicu...ostala dva gosta cijih se imena ne secam su razlozno "pljuvala"po ekonomskoj politici Vlade a Radule mi je ostao u secanju kao puvanjak - nista nije rekao,samo je nesto vrdao,nije smeo da zucne.Mozda je vec tada slutio da ce biti ministar a kad je zavrsio svoje ministrovanje ,na sva usta ih pljuje !Malo ljigavo?
Nazalost nigde na YT nema te emisije ili je ja nisam nasao...

Pa, kako se uzme. Ako je znao da će da bude u vladi, logično je da neće da kenja o nekome ko će mu dati ministarsko mesto. No, morao bih da vidim šta je pričao a šta nije, pa da komentarišem. Ako je jednostavno pravio neke kompromise po cenu da proba nešto da uradi za opšte dobro, onda je to po meni, u ovakvoj situaciji u državi, vredno pokušaja. Kad kažem ovakva situacija mislim na toralni raspad i na najgore političare na svetu.

Pa ljudi, mi nemamo jednog krštenog političara za koga vlada opšti koncenzus da u njih ljudi imaju poverenja koliko toliko i da nisu već isprljani maksimalno. Jedina šansa su nam ovakvi likovi koji se niotkuda pojavljuju i pričaju i rade stvari van dugogodišnjih klišea na koje smo navikli.

Na kraju, nisam ekspert za njega i njegova dela, vreme će pokazati koji su mu motivi, koliko je sposoban i šta može. A politika je kurva najveća, to znamo svi, a većih kurvi od ovih naših nema, tako da ne verujem nikome u potpunosti, pa ni njemu, ovo su sve neke ovlaš impresije. :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 15:06 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Srga je napisao:
garnet je napisao:
Nije Ikarus, nego Ikarbus. :) Molim lepo. :P

Pa bili ovi iz Beobilda, Sat-a, da ga slikaju na miru. Kompletnog.

Svetsko čudo, nego šta. ;)

Nije Ikarbus, ja kazem gde sam ja bio, a to je Ikarus FAO sa kojim delite dvoriste ;)

Bice interesantno kad pocne proizvodnja autobusa, da li ce nalepljeni znak mercedesa ostati na frontu kao sto je bio za slikanje ;)

A ok, moja greška. :D Nekad je to bila jedna firma, a sad, rasparčano. Najavi se sledeći put preko foruma, pa da se i vidimo. ;)

Po najavama da, trebao bi. E sad, videćemo...Ne verujem više nikom ništa...

Vrh 

Post Poslato: 11 Mar 2014 15:14 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

make_install je napisao:
garnet je napisao:

Nisu. Naći ćeš i podatak da je činimi se 2012 kažnjen sa 100.000 dinara jer je vodeći jedan postupak nabacio posao svojoj ženi koja vodi knjigovodstvenu firmu. Zvanična stranica agencije za licenciranje steč. upravnika.

Vodio je oko 15-16 takvih postupaka i uzeo jako lepu kintu. Ne kažem da nije po zakonu, all baš lepa kinta za nerad. Pričam o svim tim upravnicima.

Vrh 

Post Poslato: 14 Mar 2014 13:21 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Najzad...

Prikačeni fajlovi:
1959942_1430059593905628_1066855338_n.jpg
1959942_1430059593905628_1066855338_n.jpg [ 67.46 KiB | Pogledano 1126 puta ]

Post Poslato: 14 Mar 2014 14:46 
The Prvokator
Korisnikov avatar

http://networkedblogs.com/UNG0u

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 14 Mar 2014 19:33 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Meni je ovo vrlo sumnjivo. Za nekoga ko se školovao i radio na zapadu, ko je vrlo obrazovan, mnogo gramatičkih grešaka i veoma zbunjujuće napisano.
Ono što je meni još zapalo za oko, onaj deo gde je rekao da traži da se prestane sa kopanjem stečajnih postupaka koje je vodio. Zašto? Da li se boji nečega? On ne treba da bude proveren? Ne razumem.
Moli za nekog svog da prođe aminovanje na vladi, da bi ugasio neku agenciju? :-?
Ne znam, meni deluje kao mutan tip. Treba nama sveža krv, ali ovaj tip... :unsure:

Vrh 

Post Poslato: 14 Mar 2014 21:35 
The Prvokator
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Moli za nekog svog da prođe aminovanje na vladi, da bi ugasio neku agenciju? :-?

Da zahteva svog čoveka od poverenja, kako bi zatvorio Dikićevu perionicu para prako navodnih stranih investicija.

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi