Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dve sahrane
 Post Poslato: 08 Nov 2013 19:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Zeljko je napisao:
Garnet, Brankica ne da je u pravu 90% vec je u pravu 100%. :)
Da se ja pitam, ona bi bila Predsednik, stogod, imala bi najvece privilegije u zivotu koje mogu da se imaju.

Po meni,90%. :) Za neke stvari baš i nije u pravu.

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 22:30 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
garnet je napisao:
Zeljko je napisao:
Da se ja pitam, ona bi bila Predsednik, stogod, imala bi najvece privilegije u zivotu koje mogu da se imaju.

Mozemo i o tome debatovati :) Svaka njena recenica je potkrepljena dokazima i proverena mali milion puta. To se zove istrazivacko novinarstvo, a ne rekla-kazala.

Reci za koje stvari nije u pravu? Gde je to pogresila? NIKO, apsolutno je niko nije demantovao do sad.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 23:05 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
garnet je napisao:
U jadan.Evo,suza mi krenula.Kakav tekst.Mene sramota?Pa nije zbog mojih odluka foruma napustilo 90% ljudi,nego zbog nečije samovolje,biča i sl.

Vidi, forum je napustilo barem 10 MOJIH prijatelja i ljudi koje poznajem zbog takvih kao što si TI. Zbog stavova koji zastupaju takvi kao TI i zbog načina pisanja koji praktikuju takvi kao TI. Eto, da rešimo i tu misteriju.

I nije da ih ne razumem, ne bih ni ja mogao da čitam svaki dan tvoj rečnik, prenaglašeni šovinizam, homofobizam i šta sve ne. Pročitaj tvoje postove, ko će normalan sa tobom da priča osim mene koji sam tu po službenoj dužnosti? I još se pitaš gde su ljudi, a odgovor ti u ogledalu. ;)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 09 Nov 2013 23:02 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
garnet je napisao:
U jadan.Evo,suza mi krenula.Kakav tekst.Mene sramota?Pa nije zbog mojih odluka foruma napustilo 90% ljudi,nego zbog nečije samovolje,biča i sl.

Vidi, forum je napustilo barem 10 MOJIH prijatelja i ljudi koje poznajem zbog takvih kao što si TI. Zbog stavova koji zastupaju takvi kao TI i zbog načina pisanja koji praktikuju takvi kao TI. Eto, da rešimo i tu misteriju.

I nije da ih ne razumem, ne bih ni ja mogao da čitam svaki dan tvoj rečnik, prenaglašeni šovinizam, homofobizam i šta sve ne. Pročitaj tvoje postove, ko će normalan sa tobom da priča osim mene koji sam tu po službenoj dužnosti? I još se pitaš gde su ljudi, a odgovor ti u ogledalu. ;)

Pazi da ti ne poverujem.Imali smo mi postove i Cassa,Hausa,Duckie i drugih,gde su ti lepo objasnili neke stvari.A,ovo ,da su otišli zbog MENE,i MOJIH pisanija,brate,ispadaš ne smešan,već glup. :whistle: Izvini što to tako kažem,ali stvarno,ko bre da poveruje u ovakvu GLUPOST!!!!!Hahahahahhahahahahaaha!!!Jebote,pa zato se ovo zove forum.A ti šatro nisi mogao da me banuješ,pa da sačuvaš SVOJIH 10 drugara,nego si dopustio Garnetu strašnom da ih otera? :joj: Hahahhahahahaha!!NE MOGU DA PRESTANEM DA SE SMEJEM. :roll2: Po službenoj dužnosti? :joj: :D Ajde,svi ćemo isto da mislimo,i to po mogućstvu kao ti,biće nam MNOGO zanimljivo.

Vrh 

Post Poslato: 09 Nov 2013 23:04 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
garnet je napisao:
Zeljko je napisao:

Mozemo i o tome debatovati :) Svaka njena recenica je potkrepljena dokazima i proverena mali milion puta. To se zove istrazivacko novinarstvo, a ne rekla-kazala.

Reci za koje stvari nije u pravu? Gde je to pogresila? NIKO, apsolutno je niko nije demantovao do sad.

Možemo naravno,samo će admin da se smori ili da smara.A tiče se navijača.Jednim delom.

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2013 16:43 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
RicMan je napisao:
garnet je napisao:

Pazi da ti ne poverujem.Imali smo mi postove i Cassa,Hausa,Duckie i drugih,gde su ti lepo objasnili neke stvari.A,ovo ,da su otišli zbog MENE,i MOJIH pisanija,brate,ispadaš ne smešan,već glup. :whistle: Izvini što to tako kažem,ali stvarno,ko bre da poveruje u ovakvu GLUPOST!!!!!Hahahahahhahahahahaaha!!!Jebote,pa zato se ovo zove forum.A ti šatro nisi mogao da me banuješ,pa da sačuvaš SVOJIH 10 drugara,nego si dopustio Garnetu strašnom da ih otera? :joj: Hahahhahahahaha!!NE MOGU DA PRESTANEM DA SE SMEJEM. :roll2: Po službenoj dužnosti? :joj: :D Ajde,svi ćemo isto da mislimo,i to po mogućstvu kao ti,biće nam MNOGO zanimljivo.

Razumem ja da je najlakše reći da lažem, mogu taksativno da ti navedem te nickove, ali čemu? Prvo, nije ok prema tim ljudima, drugo, kada si ti nešto shvatio čak i kada ti se nacrta da ne može očiglednije? Vidi, ja ne mogu tebe da banujem zbog postova koje ti kačiš, jer oni ne krše pravila foruma. Ne mogu da te banujem zbog ideologija, stranaka, ličnosti koje zastupaš i koje napadaš sa druge strane. Kada nisi banovan zato što si se sladio smrću desetina ljudi samo zato što su Amerikanci, onda ti je sve jasno koliko smo tolerantni po pitanju primitivizma i gluposti. Tačnije, reći tebi da si glup je kompliment. Tako normalan čovek ne može da razmišlja. Imaš 30+ godina, porodičan čovek, pogledaj tvoj post jbt, kao da ga je napisao narkoman na nekoj droZi, hahaha, hehehehe, hiigigigig, CAPS LOCK CAPS LOCK, pa to je strašno, na sve ostalo si praktično nepismen. :wacko:

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2013 17:44 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Deder obojica smirite strasti ili cu ja da vas banujem :D

garnet hocemo da nastavimo debatu o Brankici u temi Insajder?? Postavio sam odavno tu temu, pa mozemo tamo nastaviti da ne offujemo ovde. Idi tamo i reci mi sta je Brankica pogresila u vezi navijaca. :) Isto si i za Brisa Tatona govorio pa se ispostavilo da nisi bio u pravu :) :P

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2013 23:03 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Šta nisam bio u pravu?

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2013 23:09 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

I nije da ih ne razumem, ne bih ni ja mogao da čitam svaki dan tvoj rečnik, prenaglašeni šovinizam, homofobizam i šta sve ne. Pročitaj tvoje postove, ko će normalan sa tobom da priča osim mene koji sam tu po službenoj dužnosti? I još se pitaš gde su ljudi, a odgovor ti u ogledalu. ;)[/quote]

Pazi da ti ne poverujem.Imali smo mi postove i Cassa,Hausa,Duckie i drugih,gde su ti lepo objasnili neke stvari.A,ovo ,da su otišli zbog MENE,i MOJIH pisanija,brate,ispadaš ne smešan,već glup. :whistle: Izvini što to tako kažem,ali stvarno,ko bre da poveruje u ovakvu GLUPOST!!!!!Hahahahahhahahahahaaha!!!Jebote,pa zato se ovo zove forum.A ti šatro nisi mogao da me banuješ,pa da sačuvaš SVOJIH 10 drugara,nego si dopustio Garnetu strašnom da ih otera? :joj: Hahahhahahahaha!!NE MOGU DA PRESTANEM DA SE SMEJEM. :roll2: Po službenoj dužnosti? :joj: :D Ajde,svi ćemo isto da mislimo,i to po mogućstvu kao ti,biće nam MNOGO zanimljivo.[/quote]

Razumem ja da je najlakše reći da lažem, mogu taksativno da ti navedem te nickove, ali čemu? Prvo, nije ok prema tim ljudima, drugo, kada si ti nešto shvatio čak i kada ti se nacrta da ne može očiglednije? Vidi, ja ne mogu tebe da banujem zbog postova koje ti kačiš, jer oni ne krše pravila foruma. Ne mogu da te banujem zbog ideologija, stranaka, ličnosti koje zastupaš i koje napadaš sa druge strane. Kada nisi banovan zato što si se sladio smrću desetina ljudi samo zato što su Amerikanci, onda ti je sve jasno koliko smo tolerantni po pitanju primitivizma i gluposti. Tačnije, reći tebi da si glup je kompliment. Tako normalan čovek ne može da razmišlja. Imaš 30+ godina, porodičan čovek, pogledaj tvoj post jbt, kao da ga je napisao narkoman na nekoj droZi, hahaha, hehehehe, hiigigigig, CAPS LOCK CAPS LOCK, pa to je strašno, na sve ostalo si praktično nepismen. :wacko:[/quote]

A šta nedostaje mom postu?Zbog čega sam nepismen?Ti si savršen,bezgrešan?Ti ne bolduješ,ne stavljaš VELIKA SLOVA(toliko smaraš sa engleskim sranjima da je to bezobrazno)?Tvoji tekstovi odišu gramatičkom ispravnošću,tečno se izražavaš,upotrebljavaš stilske figure,jednom rečju,savršenstvo.Narcisoidnost je bolest.Jel to znaš?

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2013 23:14 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A evo i treće sahrane.Za ovu ženu niste ni post napisali,bitno je da ste se proseravali o velikom borcu za ljudska prava.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=775731

Vrh 

Post Poslato: 11 Nov 2013 02:15 
WitchKing
Korisnikov avatar

Fali ti razmak posle svake tačke npr, pogledaj si postove, deluje sve kao jedna rečenica, skoro pa jedna reč. Drugo, gramatika manje više, stil pisanja ti je kao nekom klincu od 16 godina sa stormfront, delijesever, pfcgrobarizauvek foruma.

Al kao što rekoh, ne kršiš pravila foruma, ja samo dajem opservaciju...

Pogledaj, za 5 godina barem na ovom forumu nisi naučio ni post da kvotuješ kako treba. :(

Vrh 

Post Poslato: 11 Nov 2013 19:42 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Jel ti to u nedostatku argumenata tražiš ljudima neke greške,koje po meni,su totalno nebitne,barem u forumskom pisanju?Ti si savršena jedinka,bez mane?Sve što ti kažeš,mora i JESTE biti tačno i nikako drugačije?Smeta ti svako drugačije mišljenje i svako ko ti protivreči automatski je protiv tebe i tebi sličnih?Narcis?Idi mami i tati traži greške.Ako imaš nešto pametno da prozboriš,ti izvoli.Proseravanje ostavi za te tvoje ortake,koji su jadni napustili tvoj cenjeni forum,zbog moje malenkosti.Njima ridaj i žali se,i traži im greške.Pogledaj SI postove?I ti meni nešto kažeš?Tebi je bitno kako se kvotuje? :-? Jel ti mene zajebavaš bre?Kome je bre to bitno?Zabole me bre za kvotovanje! :D :lol: :roll2:
Ne znam da kvotujem. :frost: Jebi ga,šta da ti kažem.Nije mi to najbitnije u životu.A tvoj stil pisanja?Kopiranje Marčela,bedan i jadan,što bi ti rekao,copy-paste?Idi bre na takmičenje iz srpskog kada si tako nadaren.Vi liberali,zapadnjaci ste savršeni,nesumnjam da bi uspeo u tome.

Vrh 

Post Poslato: 11 Nov 2013 21:22 
WitchKing
Korisnikov avatar

Kopiranje marčela? :lol:

Na čemu si ti jbt...

p.s. ne sumnjam se piše odvojeno :D

Vrh 

Post Poslato: 12 Nov 2013 09:04 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ma u redu je. 8-) Pogledaj SI postove.

Vrh 

Post Poslato: 12 Nov 2013 11:51 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.novi-svjetski-poredak.com/20 ... g-poretka/

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 46 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi