Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Datum,zeleneo svetlo?
 Post Poslato: 17 Okt 2013 08:16 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
RicMan je napisao:
A šta misliš, da me neko pitao 99 da li sam za to da se potpiše Kumanovski sporazum, da ne bi bio? Čak je i tada svako znao da će da potpiše kad tad, što se na kraju desilo.

Ako ti je Čeda najgori ološ od petog oktobra, blago onda tebi.

To tada,i tako,ni Čeda ne bi potpisao.Ako on nije najgori proizvod 5 oktobra,molim te reci mi ko je,šta je?Rekao si da se gadiš ovih danas,tajkuna,korumpiranih političara,a ko je najgori ako nije Čeda?

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 08:19 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

pa80 je napisao:
garnet je napisao:
pa80 je napisao:
Ne znam kako Garnet...ali ja bih odmah otišao u taj truli zapadni svet.

A reci mi,ko te,šta te drži?Mnogi su otišli,odlaze,neki se vraćaju.Sad bar možete,tako kažete,nema viza.Jbg.Zar ne?

Jesi li skoro bio na nekom graničnom prelazu prema zapadu? Carinici nas gledaju isto onako kako smo mi gledali Madjare,Rumune,Čehe i Poljake pre 30 godina.. Dobro je što me puštaju bar jednom godišnje (figurativno) da vidim šta je uredjen život. Mada lake ruke mogu i to da nam ukinu.

Jesam bio sam.Sve je isto.Ja ti o tome i pričam.Neće nas tamo.Ni ovakve ni onakve.Vize će nam vratiti zbog šiptara,istih onih koje su 99 branili od krvoločnih Srba.Ironija,zar ne?Ali neka,i treba.Da se opametimo.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 08:24 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
...i za vreme bombardovanja sto je veca steta napravljena, to je veci bog Sloba bio u narodu...svi znamo da su ljudi koji izginuse u zgradi RTS-a mogli biti evakuisani i spaseni a to NAMERNO nije ucinjeno. Sloba ih je zrtvovao NAMERNO da bi se eto svalio sav bes naroda na NATO a u isto vreme Sloba dizao u nebesa jos vise. A tek price kako smo pobedili NATO itd i kako nam privreda buja za vreme tih 78 dana bombardovanja, e to je tek nakaradno...tipicno ponasanje za svakog diktatora. Katastrofa sta smo sve preziveli pod njegovom vladavinom, NIKOM se ne ponovilo.

Ja vam opet govorim da nema potrebe da mi govorite ko je i šta je bio Sloba,jako dobro znam,i to sam gore objasnio.Ali tvrdim da su ovi posle njega isti,ako ne i gori.Ne znam za vas,ali ja znam gde sam bio i devedsetih(na žalost sa Čedom),i 99 i 5 oktobra.Po vama,vidim da ste vi verovatno bili u kućama.Nema potrebe da mi pričate kako je šta bilo,znam ja to jako dobro.Doživeo sam.Ali,lepo vam sad kažem,putujte igumani na zapad,a nas ostavite da se "patimo"bez istog.Ok?

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 09:47 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Ja ne znam sto se toliko nerviras i cemu tolika mrznja prema zapadu? Mislim tolika mrznja prema zapadu kao da smo talibani jbte...
Nikome od obicnog naroda nije bilo dobro ni pre 5 oktobra a ni posle. Samo politicarima.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 10:13 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Govnima koji su bombardovali moju zemlju,ubijali moj narod,a sve u ime rušenja Miloševića(pazi kurca nisu mogli drugačije da ga sklone)i ljudskih prava(koji oni sami krše stotinama godina unazad)želim sve najgore u životu.Nije to mržnja.To je normalna reakcija.Oni nas mrze,a mi smo kratkog pamćenja.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 10:52 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ja ne znam sto si utripovao da nas mrze. Ne mrzi nas niko. Vec smo na losem glasu zbog nesrecnog Slobe. A ako nas neko mrzi, to je BAS ZBOG SLOBE a ne zato sto smo srbi.
Ja nikad nisam imao problema sa strancima zato sto sam iz Srbije. Cak sta vise ja sam se cesto tripovao kad je bilo manjih problema u komunikaciji u vezi nekih mojih crteza kad nece da mi odgovore da je to zato sto sam srbin i to iz Srbije. Eto vidis sta cine PREDRASUDE. Cak sam i ja pao pod taj uticaj par puta.
I te price kako smo mi srbi centar sveta i kako se ceo svet urotio protiv nas samo zato sto smo pravoslavci, to su za mene teske gluposti i paranoje. Takve gluposti plasiraju ovi lokalni takozvani pisci koji prodaju svoje baljezgarije o teorijama zavere u tirazu od 1000 primeraka pa se onda srbende naloze na takve price kao muva na govna i onda muku mucis sa njima da ih uveris da to nije sve bas tako. I naravno, gomila srbalja onda poveruje da je zaista Vatikan i ceo svet protiv nas srba. A istina je totalno drugacija, ceo svet niti nas mrzi, niti je culo za Srbiju ikada, osim po zlu zahvaljujuci Slobi devedesetih godina. I to je sve sto je svet cuo za nas. Znaci ne budi tvrdoglav- NE MRZE NAS.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 12:03 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
garnet je napisao:
RicMan je napisao:
A šta misliš, da me neko pitao 99 da li sam za to da se potpiše Kumanovski sporazum, da ne bi bio? Čak je i tada svako znao da će da potpiše kad tad, što se na kraju desilo.

To tada,i tako,ni Čeda ne bi potpisao.Ako on nije najgori proizvod 5 oktobra,molim te reci mi ko je,šta je?Rekao si da se gadiš ovih danas,tajkuna,korumpiranih političara,a ko je najgori ako nije Čeda?

Pa najgori proizvod petog oktobra je bez konkurencije Koštunica. Pa ceo DB koji nije smenjen zahvaljujući kojima je i Zoranu skinuta glava, pa onaj smrdljivi debeli Mihajlović koji je Legiji davao obezbeđenje kada nije smeo jer je ovaj penzionisan, i tako dalje, i tako dalje. Ja ne znam zašto je uopšte Čeda loš proizvod petog oktobra. Bio je Đinđićev potrčko, odrađivao prljavštine koje su morale da se odrade, i to je to. Znamo ko je Legiju postavio na čelo najjače državne bezbedonosne službe, nije sigurno ČEDA. A kao pukovnik i komandand policije, legija je bio neko sa kime je moralo da se priča da peti oktobar i sve posle prođe kako treba. Da su bili dobri prema njemu, ne bi Zoran bio ubijen, ubijen je jer su hteli da ga hapse. Ti kontaš da je Čeda sa njima šurovao jer je valjda, nagađam, bilo doabr sa njima i radio za njih, a ja mislim da se viđao sa njima u opisu posla.

A sa obzirom da Čeda praktično nije video vlasti od 2003, koja je tvoja teorija, kako je on postao milioner, šta li?

I Čeda najgori Tajkun :lol: Pa ti očigledno ni ne znaš šta je tajkun. Šta je sa ovim šupkom što je dobio ušće zemljište na poklon? Beko? Fu cking Mišković? Čeda je u odnosu na njih PUKA SIROTINJA. Da ne govorim o ostalim političarima koji su dobili po stranačkoj direktivi pozicije u jakim državnim firmama pa sve uništili ili pokrali, tipa Kolubara, Pa NIS - Bajatović, itd, itd. Ne, Čeda je problem. Jbt, da ti je pobio sve najmilije mislim da ga ne bi toliko mrzeo, na šta svakako imaš pravo.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 12:21 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
garnet je napisao:
Ja vam opet govorim da nema potrebe da mi govorite ko je i šta je bio Sloba,jako dobro znam,i to sam gore objasnio.Ali tvrdim da su ovi posle njega isti,ako ne i gori.

Svako ko zna kako je bilo za vreme Slobe a ima iole normalne poglede na svet, ljudske potrebe, moral, sistem vrednosti NE MOŽE DA KAŽE DA JE TADA BILO BOLJE. Sa tiraninom ubicom na vlasti, platom od tri marke, hiperinflacijom, intenzivnom pljačkom građana, ratovima, i nemaštinom osnovnih namirnica. Ja znam da postoji grupa ljudi kojima je tada bila ok, to je sps i julovski šljam koji je pokrao sve što je mogao, ali oni su procentualno zanemarljivi u odnosu na narod koji je jedva preživljavao.

Citiraj:
Ne znam za vas,ali ja znam gde sam bio i devedsetih(na žalost sa Čedom),i 99 i 5 oktobra.Po vama,vidim da ste vi verovatno bili u kućama.

Biće da sam bio na skoro svim protestima pre petog oktobra kog nisam mogao da izvrdam sa posla i da sam bio aktivni otporaš ponosno noseći obeležja istog dok su me komšije i ostali popreko gledali. A sve i da nisam bio, to što si ti bio nije ti neki argument u raspravi. Pogotovu ne za tezu da je bilo bolje za vreme Slobe.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:35 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=766420

Jedan od uslova su ispunili.Idemo dalje.Pazi ovog šta kaže,moramo.Ovo su pravi ciljevi tog vašeg zapada.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:36 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
Ja ne znam sto si utripovao da nas mrze. Ne mrzi nas niko. Vec smo na losem glasu zbog nesrecnog Slobe. A ako nas neko mrzi, to je BAS ZBOG SLOBE a ne zato sto smo srbi.
Ja nikad nisam imao problema sa strancima zato sto sam iz Srbije. Cak sta vise ja sam se cesto tripovao kad je bilo manjih problema u komunikaciji u vezi nekih mojih crteza kad nece da mi odgovore da je to zato sto sam srbin i to iz Srbije. Eto vidis sta cine PREDRASUDE. Cak sam i ja pao pod taj uticaj par puta.
I te price kako smo mi srbi centar sveta i kako se ceo svet urotio protiv nas samo zato sto smo pravoslavci, to su za mene teske gluposti i paranoje. Takve gluposti plasiraju ovi lokalni takozvani pisci koji prodaju svoje baljezgarije o teorijama zavere u tirazu od 1000 primeraka pa se onda srbende naloze na takve price kao muva na govna i onda muku mucis sa njima da ih uveris da to nije sve bas tako. I naravno, gomila srbalja onda poveruje da je zaista Vatikan i ceo svet protiv nas srba. A istina je totalno drugacija, ceo svet niti nas mrzi, niti je culo za Srbiju ikada, osim po zlu zahvaljujuci Slobi devedesetih godina. I to je sve sto je svet cuo za nas. Znaci ne budi tvrdoglav- NE MRZE NAS.

Nek sam istripovao.Ne vole nas i tačka.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:40 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ajd dobro, ako si toliko navalio, u pravu si. :D sta da ti kazem :D

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:45 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
garnet je napisao:
RicMan je napisao:

Pa najgori proizvod petog oktobra je bez konkurencije Koštunica. Pa ceo DB koji nije smenjen zahvaljujući kojima je i Zoranu skinuta glava, pa onaj smrdljivi debeli Mihajlović koji je Legiji davao obezbeđenje kada nije smeo jer je ovaj penzionisan, i tako dalje, i tako dalje. Ja ne znam zašto je uopšte Čeda loš proizvod petog oktobra. Bio je Đinđićev potrčko, odrađivao prljavštine koje su morale da se odrade, i to je to. Znamo ko je Legiju postavio na čelo najjače državne bezbedonosne službe, nije sigurno ČEDA. A kao pukovnik i komandand policije, legija je bio neko sa kime je moralo da se priča da peti oktobar i sve posle prođe kako treba. Da su bili dobri prema njemu, ne bi Zoran bio ubijen, ubijen je jer su hteli da ga hapse. Ti kontaš da je Čeda sa njima šurovao jer je valjda, nagađam, bilo doabr sa njima i radio za njih, a ja mislim da se viđao sa njima u opisu posla.

A sa obzirom da Čeda praktično nije video vlasti od 2003, koja je tvoja teorija, kako je on postao milioner, šta li?

I Čeda najgori Tajkun :lol: Pa ti očigledno ni ne znaš šta je tajkun. Šta je sa ovim šupkom što je dobio ušće zemljište na poklon? Beko? Fu cking Mišković? Čeda je u odnosu na njih PUKA SIROTINJA. Da ne govorim o ostalim političarima koji su dobili po stranačkoj direktivi pozicije u jakim državnim firmama pa sve uništili ili pokrali, tipa Kolubara, Pa NIS - Bajatović, itd, itd. Ne, Čeda je problem. Jbt, da ti je pobio sve najmilije mislim da ga ne bi toliko mrzeo, na šta svakako imaš pravo.

U opisu mu posla bilo(potpredsednik vlade)da ide u Šilerovu da se druži i radi sa onima koji će mu ubiti šefa?Brate,imaš gadan problem...Baš,baš.Jeste najgori proizvod jer su svi ovi bili to što jesu i pre 5 oktobra.Nemaš bre pojma ni šta pričaš.Ne znam koje si godište,očigledno si tad bio mnogo mali,ili se praviš naivan.Pa kaži ti meni kako je postao milioner?Od plate,paušala poslaničkog...Putnih troškova.Jesi ti svestan šta pričaš?I gde sam ja rekao da je Čeda tajkun majke ti?Rekao sam šljam,ljudski ološ.Rekao sam ti gore,sve ove što si nabrojao,ti likovi su bili to i pre 5 oktobra?Stvarno si se pogubio.On je ovo nakrao posle 5 oktobra i to ga čini najodvratnijim proizvodom 5 oktobra!!A tu Kolubaru nije pokrao Ćeran iz DS-a,nego samo sps,dss i ostali?A živković i njegovi vinogradi?Pajtić,Vlahović i ostali bankarski stručnjaci iz ds-a?I to bili aktivni u vreme Zorana?To zaboravljamo?

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:47 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
Ajd dobro, ako si toliko navalio, u pravu si. :D sta da ti kazem :D

Ma i da ne mrze,BOMBARDOVALI SU NAS!!!!!UBIJALI SU NAS!!!i SAD SU NAS POROBILI.Ekonomski najviše.I kreće,GMO,parade,šarade,ovo smete,ovo ne...Itd,itd...Ne mogu više ni da kucam.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 14:54 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Garnet,iz čiste znatiželje...koji je po tebi jedni ispravan političar. Po meni takvih nema,...šta ti misliš?

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2013 15:15 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Biće da sam bio na skoro svim protestima pre petog oktobra kog nisam mogao da izvrdam sa posla i da sam bio aktivni otporaš ponosno noseći obeležja istog dok su me komšije i ostali popreko gledali. A sve i da nisam bio, to što si ti bio nije ti neki argument u raspravi. Pogotovu ne za tezu da je bilo bolje za vreme Slobe.[/quote]

Pozdravio te Homen i ostali otporaši,sa sve svojim funkcijama i lepim računima u bankama na egzotičnim ostrvima.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi