Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Zatrovano Mleko?
 Post Poslato: 17 Maj 2013 14:04 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Volim ovako da postujem.Nisam pročitao u tvom "zakoniku"da je zabranjeno.Braniš ga,inače ne bi onako napisao.Možda ne direktno,ali ga braniš.Taj zakon je menjan više puta u zadnje vreme.Nisi odgovorio na pitanje gde su pare za labarotoriju?Nisi odgovori zašto evropske mlekare koje su sve pokupovale po Srbiji,otkupljuju,prerađuju i na kraju prodaju takvo mleko?Da li bi ga prodavali u Evropi takvo?Zašto njih niko ne proziva?Gde je njihova odgovornost?Moral?Kazne?Penali Evropi?Tužbe?Zašto mi nisi odgovorio koliko dugo postoji zakon sa vrednosti 0,5 % aflatoksina u mleku?Koliko dugo pijemo mleko sa tom vrednošću?Od kad?I?U čemu je problem sada?

Vrh 

Post Poslato: 17 Maj 2013 14:10 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Howe je napisao:
Jebi ga ,da se sutra pojavi vest : U centru Indjije vozac NN na pesackom prelazu pregazio babu od 80 godina dok je prelazila ulicu.Medju 10 ocevidaca nalazio se i G Jesic koji je pozvao policiju i dao opis automobila.
Sta bi rekao ostrascen covek?Ma kakvi to je izmisljeno cim je ovaj G J dojavio,verovatno hoce da skrene medijsku paznju sa sebe na nesto drugo ,lopina jedna !
Takav je i ovaj "mlecni"slucaj.Nema veze sta je povod,sta su cinjenice,nalazi iz laboratorije nisu vazni,vec ko je javio !Ej..
Treba biti ili bezobrazan ili glup pa tako tumaciti EGZAKTNE rezultate.Tu nema mesta politici,kako je i Knezevic krenuo da se brani,vec bato sve lepo pise u pravilnicima i zakonu.Cak i sad 2 uzorka debelo ne odgovaraju zakonskim normama i ?Nesto ne vidim da je drzava reagovala.Hoce li sad Knezevic opet dici dozvoljenu granicu aflatoksina na 1 ug kako bi definitivno imali najbolje mleko na svetu?
Prica oko vlasnika mlekara ne amnestira drzavne organe(inspekciju) od odgovornosti ako mleko nije ispravno.Sta je mene briga cija je mlekara ako mleko ne valja.Uzgred ta "strana" firma koja ima monopol, je domaca.Strana je isto kao Miskovicev Hemslejd sa Kipra.

Ja nisam nigde rekao da neko ne treba da odgovara,ali vama je to dzabe pričati.Ali za razliku od vas dvojice,ja gledam obe strane.Ja sam i otvorio ovaj topic i lepo sam napisao šta i kako. 8-) Ali opet kažem,ostrašćenima(vidi se u ovom slučaju ko je u stvari ostrašćen)džaba sve. :) Vi lupetate po svom i kraj.Naravno da nisu krive mlekare,nego samo inspekcija i naš seljak. :frost: :-? Opet i tebe pitam?Što ga onda otkupljuju i opet puštaju u promet? :woot: I nije tačno da je domaća,ne obmanjuj narod ovde.Evropska.i to veći deo. ;)

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2013 13:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
garnet je napisao:
Volim ovako da postujem.Nisam pročitao u tvom "zakoniku"da je zabranjeno.Braniš ga,inače ne bi onako napisao.Možda ne direktno,ali ga braniš.Taj zakon je menjan više puta u zadnje vreme.Nisi odgovorio na pitanje gde su pare za labarotoriju?Nisi odgovori zašto evropske mlekare koje su sve pokupovale po Srbiji,otkupljuju,prerađuju i na kraju prodaju takvo mleko?Da li bi ga prodavali u Evropi takvo?Zašto njih niko ne proziva?Gde je njihova odgovornost?Moral?Kazne?Penali Evropi?Tužbe?Zašto mi nisi odgovorio koliko dugo postoji zakon sa vrednosti 0,5 % aflatoksina u mleku?Koliko dugo pijemo mleko sa tom vrednošću?Od kad?I?U čemu je problem sada?

Ne možeš tako da postuješ, to se podrazumeva, ne zbog mene već zbog ljudi koji to čitaju pa skroluju po strani da bi pročitali deset puta po 2 reči, to bukvalno spada u osnovu neekog forumskog bontona, raspitaj se slobodno.

Da ti odgovorim na sva tvoja pitanja koja si mi postavio u slučajevima o kojima nemam pojma: ne znam, ne znam, ne znam iz prostog razloga jer ne znam pre svega o čemu uopšte pričaš. Samim tim, ne mogu nekoga ni da branim kada ne znam zašta ga branim. On je za mene samo neko ko je izvor tih informacija, isto bih rekao da je u pitanju Aleksandar Vučić ili neka druga ličnost koju organski ne podnosim. Ovo je tema o mleku ne o Ješiću, otvori temu o njemu i iznesi šta imaš pa ćemo tamo o njemu. Imamo OPET otrovno mleko, mene briga da li je otrovno jedan milijarditi deo mere preko granice ili duplo, jebeno je otrovno, neka neko nešto uradi da to više ne bude. Ali ne, vlast promeni zakon a sve ostane isto :hail: Pa to samo ovde može da prođe među ovim stadom ovde. Ovo ostalo što pričaš, pa dok je vlast sa stavom da je "sve ok", naravno da niko drugi neće ništa da preduzme. Ne vidim da je bitno koliko neki zakon postoji, bitno je da postoji i da je promenjen samo i SAMO pod pritiskom vlade i da se skine odgovornost sa iste i njenih ministara.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2013 20:37 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A dok je Jesic bio na vlasti,poslovale su te iste mlekare koje on danas optuzuje.Koliko je tad bio dozvoljeni nivo?Dok je on bio na vlasti desila se i afera sa kukuruzom koji je oboleo,nije povucen i na kraju,godinu dana kasnije,imamo zarazeno mleko!Nista ne znas a opet komentarises?Kakve veze ima?A kako nema?Tad ti nije bilo bitno kakvo mleko pijes,danas jeste?Ne razumem.Ne znas o cemu pricas?Moja su pitanja jasna,direktna i precizna.Ako ne mozes da odgovoris,onda jebi ga.Ne znam ni sta polemisemo onda.

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2013 00:31 
WitchKing
Korisnikov avatar

Čoveče, da je neko objavio to isto za vreme Ješića, a on promenio zakon, ja bih mu se rado israo po glavi kao bilo kome. Ne znam što ti je toliko teško da poveruješ da postoje ljudi koji nešto govore zarad svojih ubeđenja, a ne zato što im tako kaže neki političar, ne mogu da ti opišem koliko mi se .... za S-V-E njih. Najradije bi da svi nestanu.

I krajnje ti je vreme da na pitanja odgovaraš navodeći primere iz prošlosti. Imamo ovo što se dešava sada, objavljeno, i daj da vidimo šta se sa time da raditi. Koga biše briga šta je bilo i šta može da bude. Vidim da imaš pik na Ješića, kao što sam ti rekao, otvori temu o njemu, iznesi zamerke, pa ćemo da vidimo, i ja sam čuo ponešto, da mu se vlast opasno natakla na grbaču zbog svega sa mlekom... Napisao si more teksta svega si se dotakao, samo nisi reč kritike napisao, kao da ti je tata ovaj ministar, kako mu već ime, prosto mi drago što ga nisam zapamtio.

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2013 07:53 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pa pogledaj pocetak topica,koji sam ja otvorio!!!I naravno da sam kritikovao.A vi niste Jesica.Tu je problem.Knežević se zove,i uopšte mi nije simpatičan.Još iz vremena ds-a!Meni je bitno šta je bilo,jel gospodin koji sada kenja po mleku,to nije radio u svoje vreme.Lepo sam ti napisao za kukuruz,lepo sam te pitao za 15 miliona za labaratoriju,za mlekare,a ti ne odgovaraš.I pojasni mi molim te početak drugog pasusa,tj. tu rečenicu.Mislim da si tu neku nit izgubio. :-?

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2013 08:27 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.njuz.net/apoteke-traze-da-se ... ra-u-krvi/

Malo da ubacimo humora.Ima sličnosti. :D

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2013 10:51 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Pa pogledaj pocetak topica,koji sam ja otvorio!!!I naravno da sam kritikovao.A vi niste Jesica.Tu je problem.Knežević se zove,i uopšte mi nije simpatičan.Još iz vremena ds-a!Meni je bitno šta je bilo,jel gospodin koji sada kenja po mleku,to nije radio u svoje vreme.Lepo sam ti napisao za kukuruz,lepo sam te pitao za 15 miliona za labaratoriju,za mlekare,a ti ne odgovaraš.I pojasni mi molim te početak drugog pasusa,tj. tu rečenicu.Mislim da si tu neku nit izgubio. :-?

Hteo sam reći da je vreme da NE odgovaraš na pitanja pominjanjem stvari iz prošlosti...

Kao što sam rekao, ne znam odgovore na tvoja pitanja, nemam šta da ti odgovorim.

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2013 12:42 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Znam ja šta si ti hteo da rekneš,samo volim da te ispravim. :D :)

Vrh 

Post Poslato: 11 Okt 2013 10:20 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ješić saslušan.Čekamo rasplet čuvene afere aflatoksin.I možda još nečega.

Vrh 

Post Poslato: 11 Okt 2013 11:21 
WitchKing
Korisnikov avatar

Napakovaće mu sve što imaju ili će barem da probaju, videćemo šta će biti. Vidim da je Ješić nikad aktivniji na fb i twitteru, očigledno se smatra ugroženim.

Vrh 

Post Poslato: 11 Okt 2013 17:58 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Mislim da mu ne mogu nista, nemaju osnova.

Vrh 

Post Poslato: 11 Okt 2013 22:48 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Jok,jadan on.Pošten.

Vrh 

Post Poslato: 13 Okt 2013 13:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

neko iz mase je napisao:
Mislim da mu ne mogu nista, nemaju osnova.

Koliko ja znam, ganjaju ga za sukob interesa, neke stanove i zgrade po iostranstvu, i sl. Tj ne ganjaju, već imaju neke dokaze, da li će to da potegnu, nem pojma.

Vrh 

Post Poslato: 13 Okt 2013 19:30 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ako će po zakonu,potegnuće.Ako budu trgovali,neće.Prosto.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi