Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 839 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: sta mislite o gey paradi, bez krsenja pravila sajta
 Post Poslato: 03 Mar 2014 22:35 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2014 21:57
Gej parada je društveno korisna, kako iz ekonomskih, tako i iz zdravstvenih razloga. Gej parade su civilizacijski iskorak. Na primer, one su bile sasvim normalne još u antičkoj Grčkoj, pa i u Vavilonu. Možda je to deo istorije, a možda i deo budućnosti. Da je Zoki živ, on bi isto podržao ovo što pišem, ali nije, pa ne može.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 22:39 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2009 15:51
Ja sam za. Nažalost živimo u primitivnoj Srbiji, punoj predrasuda o nekim benignim stvarima. Homosexualizam je nešto poput veštice u doba inkvizicije. Proći će i to. Još max. deset godina. Slažem se da bi gay parade doprinele ekonomskom razvoju Beograda, i stavile ga na turističku mapu popularnih destinacija sveta.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 22:49 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Tačno tako... znam da će ovo izgledati malo "napredno", ali mislim da je za "turističku gay destinaciju" Beogradu potrebno nekoliko vrhunskih gay prostorija za zabavu (ono što seljaci zovu "javna kuća")... ovo što Beograd nudi imao je Beč pre hiljadu godina, mislim ono...

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 22:51 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Potpisujem ovu izjavu.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 22:54 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Ko po dogovoru. :D Uigrano, nema šta.

Mislim da je deset godina suviše mali vremenski period da bi se stvari promenile.
Ja sam protiv parade. Samo protiv parade.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 22:58 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Onda si i protiv homesexualaca. To je isto kad bi rekao nisam rasisista ali sam protiv crnaca. Samo crnaca.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 23:01 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Zašto si protiv parade? Kako misliš da pošalješ poruku ljudima i deci koja se vaspitavaju u klerikalnoj državi? Da lepimo plakate na kojima su gej parovi? To nije dovoljno, niti efikasno. Ovo društvo mora da prihvati homoseksualce (nespretan naziv), kako bi što pre ušli u EU, kako bi nam standard bio veći, kako bi stekli ugleda pred celom međunarodnom zajednicom. Pa još malo će i u Tirani da bude parada, a mi ništa. Severna Koreja će je organizovati pre nas. Šta smo mi? Šta je ova zemlja? Da je Zoki živ, danas bi gej bio predsednik vlade ili ministar odbrane!

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 23:20 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Andalusian je napisao:
Onda si i protiv homesexualaca. To je isto kad bi rekao nisam rasisista ali sam protiv crnaca. Samo crnaca.

Nisam. A ne bih da se ponavljam. Izvrti temu. Ne možeš da porediš te dve stvari.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 23:24 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Cowboy_Bruce_Lee je napisao:
Zašto si protiv parade? Kako misliš da pošalješ poruku ljudima i deci koja se vaspitavaju u klerikalnoj državi? Da lepimo plakate na kojima su gej parovi? To nije dovoljno, niti efikasno. Ovo društvo mora da prihvati homoseksualce (nespretan naziv), kako bi što pre ušli u EU, kako bi nam standard bio veći, kako bi stekli ugleda pred celom međunarodnom zajednicom. Pa još malo će i u Tirani da bude parada, a mi ništa. Severna Koreja će je organizovati pre nas. Šta smo mi? Šta je ova zemlja? Da je Zoki živ, danas bi gej bio predsednik vlade ili ministar odbrane!

U principu, protiv svega sam što se nameće po svaku cenu. Niko njima ništa ne brani, imaju svoja prava. Znam da su ugroženi i da od tih prava često ostane samo slovo na papiru, al gurati po svaku cenu paradu ne ide. Bar ne još. Nudili su im svaki put i druge lokacije, prostore, al ne. Centar grada i bog.
Mislim da i on ne bi išao tako daleko. A ako te baš interesuje, da li znaš u kojoj partiji ima najviše gejeva i to na nekim funkcijama? Sps!!!Verovao ili ne.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 23:36 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
U principu, protiv svega sam što se nameće po svaku cenu. Niko njima ništa ne brani, imaju svoja prava. Znam da su ugroženi i da od tih prava često ostane samo slovo na papiru, al gurati po svaku cenu paradu ne ide. Bar ne još. Nudili su im svaki put i druge lokacije, prostore, al ne. Centar grada i bog.
Mislim da i on ne bi išao tako daleko. A ako te baš interesuje, da li znaš u kojoj partiji ima najviše gejeva i to na nekim funkcijama? Sps!!!Verovao ili ne.

Kako im niko ništa ne brani? Kada si video da se neki gej par slobodno ljubi i drži za ruke - eto u Pazovi? Zamisli tek južnije! Ovo što se tiče SPS mi je poznato. Ima ih dosta i među anarho-sindikalistima. Odnosno, svi mi koji podržavamo tri opcije smo ujedno blagonakloni (prirodno politički i umno): liberalizam, socijalizam, anarhizam.

Vrh 

Post Poslato: 26 Mar 2014 14:44 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Mani ga Garnet vidis da se izmotava :D Spamuje jer mu je dosadno :D Samo da bi potpalio vatru :D

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 26 Mar 2014 15:56 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A brate neka, barem se na forumu nešto dešava. :D Samo se malo pogubio od tolikih naloga i tema. :lol: Negde hvali Zorana, negde ga kudi. Cccc... :)

Vrh 

Post Poslato: 26 Mar 2014 20:00 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
A brate neka, barem se na forumu nešto dešava. :D Samo se malo pogubio od tolikih naloga i tema. :lol: Negde hvali Zorana, negde ga kudi. Cccc... :)

Verovatno aludiraš na Andalusiana, ali veruj mi - nemam ja više naloga od ovoga. Andalusian je jedan sasvim drugi lik, takođe stari forumaš od pre 7-8 godina... mi smo banovani tada bar stotinjak puta... svaki dan smo banovani, kada smo govorili da Tadićeva vlast vodi u potpuno ekonomsku i političku katastrofu, a da se gej populacija koristi u dnevno-političke svrhe. Gej populacija boluje od genetske modifikacije, ali od 1970-tih, oni se koriste na Zapadu u smislu desetprocentnog glasačkog tela. Kao kada bi narkomanima dao oduška i kazao - vi ste normalni iako živite za dop, to je vaše pravo, vi jednostavno uživate u imaginaciji. Pridobio bi još veći postotak uz malo razrađeniji program u tom smeru. Kako god - u vreme kada smo mi ovde pisali i kada su društvene mreže bile nešto bogatije, ali nedovoljno interaktivne, narod je verovao da će Tadić "svojim vezama sa Zapadom" da preporodi Srbiju, a Kosovo da sačuva. On je to obilato koristio, gradeći svoj imidž na kultu ličnosti Zorana Đinđića, koji je s namerom građen od više kolaboracionista, koji se nalaze u danas zavađenim partijama. Sećam se kada je 2008. godine zapretio da će Albanci proglasiti nezavisnost ako on ne pobedi na izborima. Na taj način je uzeo više procenata nego bilo ko drugi. Naravno, dve nedelje nakon što je on potvrdio vlast žutih fašista, Kosovo je proglasilo nezavisnost. Narod je prevaren, ali siromašnima nije ni do čega. Pao je pre dve godine, nije uspeo da opet vara ljude, iako je specijalno utreniran od strane zapadnih gazdi. Nije pomoglo. Imperija za koju je radio, ruši se kao kula od karata, svakim danom sve više. Jedina nada njegovim fašistima na Zapadu jeste - nuklearni rat. U suprotnom, svi oni sužnji, koji su ovih decenija bili zatrpavani bombama, poješće Vašington, doslovno i uskoro. Zato se moli za mir. Pedere prepusti njihovoj bolesti, neka žive, neka rade - ali nemaju prava da javno pozivaju na uništenje porodice, kao što to rade preko svojih portala. To je tek tema za razmatranje.

Vrh 

Post Poslato: 27 Mar 2014 10:09 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Jel ih ti braniš ili ne? :D

Vrh 

Post Poslato: 27 Mar 2014 14:01 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Jel ih ti braniš ili ne? :D

Ne bih dopustio da se fizički zlostavljaju ili da im se zabrane njihova osnovna ljudska prava. Bez obzira što sam ih često prozivao u smislu "povešati po Terazijama", nisam tako zaista mislio, nego sam trolovao, izazivao budale koje su se primile na priču o "osnovnim ljudskim pravima i slobodama", a sami sebi su ih ukinuli prihvatajući vlast tzv. "liberalne demokratije". Na primer - čak u vreme crvenog Slobe postojala je snažna opoziciona televizija i drugi mediji. Dolaskom Đinđića i ekipe koja je proklamovala "pravu građansku demokratiju" - nestalo je slobodnih medija. Svi su pevali u istom horu, a tako je i danas, te ćemo uskoro, možda za koji dan, imati jednopartijski sistem. Isto je pokušala DS, ali je bila providna i neozbiljna, te su je čak i bivše platiše sa Zapada precrtale. Ne mogu narkosi da vladaju zemljom, nije realno čoveče, koliko god oni išli na jednonedeljne kurseve iz "retorike", PR menadžmenta i slično... džaba... narkić je narkić i on propada... :D

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 839 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi