Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 839 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: sta mislite o gey paradi, bez krsenja pravila sajta
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:24 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2009 14:03
obrisase onu temu, pa hajde sada da probasmo po pravilima sajta

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:45 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Ne shvatam izvoz te gej parade. To je poèelo u Amerikama gde su bilo kakve parade normalan prizor (karneval, božiæna parada, parada za dan zahvalnosti, itd...) i onda to tamo izgleda manje napadno. Ovde jednostavno izgleda van mesta. Nisam protiv organizovanja okupljanja, to i dalje stoji dozvoljeno u našem ustavu, ako ne grešim; ali parada je previše.

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:47 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ja mislim da pedere treba pustiti da kenjaju jedan dan u godini o svojim pravima, a onda živeti normalno ostalih 364 dana. Nekako bolje tako, jer ako ih tuèemo jedan jedini dan kad se pojave, onda smo veæi problem od njih mi sami.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:49 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2010 17:55
to je isto kao da se okupi masa ljudi sa kugom, kolerom i ko zna chime i krene da paradira promovishutji to kao neshto superkul...

Oder eiskalt die Nacht.
Bestaubt sind die Gesichter,
Doch froh ist unser Sinn,
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis !

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:57 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

izgleda da niko ne razmislja o negativnom efektu na decu i omladinu,

zamislite dodje klinac kuci i kaze tata tata video sam dve cike kako se drza za pisu,
pa kako posle da ocekujemo da deca odrastu u normalne ljude

Sada ako im dozvole paradu, sutra ce im dozvoliti da usvajaju decu, pa cemo onda svi da se cudimo kada se pojavi naslov u novinama `dete korisceno za homoseksualne perverzije` i sta cemo onda, ko ce onda biti kriv

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 16:57 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Isurus je napisao:
to je isto kao da se okupi masa ljudi sa kugom, kolerom i ko zna chime i krene da paradira promovishutji to kao neshto superkul...

Da, brate, u pravu si. Ne da je isto, nego praktièno nema razlike.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 17:00 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

i jel ima neko neki predlog, kakop protiv te izopacenosti da sacuvamo sebe i svoje bliznje

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 17:10 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

tito je napisao:
i jel ima neko neki predlog, kakop protiv te izopacenosti da sacuvamo sebe i svoje bliznje

glasaj za nacionaliste! :thumbsup:

Oder eiskalt die Nacht.
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis !

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 18:47 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
tito je napisao:

Okupi svakoga ko nije kao ti i organizuj sistematska streljanja. Ali, kako æe ispasti da je to preskupo, izgradi kampove gde æe oni koji mogu raditi za poboljšanje ove velike nacije dok æe oni koji ne budu sposobni za rad biti sistematski ubijani u nekoj vrsti gasnih komora (verovatno æe ti rusi dati popust na gas).

...èekaj, to je veæ radjeno.

Say something once, why say it again?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 19:12 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Vecina ljudi zna ko je ovaj genijalni glumac..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_mPWHPbCSEs&feature=related[/youtube]

...ali malo njih zna da je on gej :D

E sad...da li zato sto je gej, umanjuje njegovu glumacku genijalnost? Apsolutno ne....

Ja ga i dalje sa uzivanjem gledam i slusam u filmovima..a voleo bi i u pozoristu da ga gledam..tako da...to da li je neko gej ili nije..to je najmanje bitno...vazno je kakav je covek karakter i cime doprinosi drustvu...

Bio gej ili ne..ovaj covek je maestralan glumac, morate priznati.

Sta hocu da kazem....necija sexualna opredeljenost je najmanje bitna ako isti ne krsi zakon, ne ubija itd...koliko strejt ljudi su zapravo nenormalni pa ih tolerisemo jel?
Zasto preko seksualne orijentacije posmatrate licnost neke osobe? Seksualna orijentacija jako mali deo licnosti coveka.
Moramo se suociti da i oni zive pored nas strejt...oni su tu medju nama..NISU zarazni kako neko pokusava da implicira...
Imaju, to jest, TREBALI bi da imaju POTPUNO ista prava kao i mi strejt...zasto si ti strejt koji lupas izloge i koji napadas coveka iz cista mira bolja osoba? Pa nisi..jednostavno nisi....sta ti vredi sto si strejt, kad si DEBIL....to govorim generalno.

Tako da...parada nam ne moze nazao nista uciniti...nazao nam mogu uciniti ovi koji se spremaju da ih biju....Ovi "nacionalisti" koji jedva cekaju da ih biju..pa oni samo cekaju neki povod za divljanje...gejevi su tu samo sporedni....ovi divljaci koji divljaju, oni divljaju i kad nemaju razloga.....
Podrzavam gej paradu, mislim da oni imaju prava da izraze svoje misljenje.
Jednog dana ih moramo prihvatiti...one way or another...oni su tu bili i kad se nije pricalo o njima....samo sto smo mi neuki, pa mislimo da to dolazi sa Zapada...a zna se da nije tako....cela Anticka Grcka je bila puna gejeva..robovi koji su je gradili...mislite da su imali svoje zene?????

Tako da svi ovi strejt divljaci koji cekaju paradu da bi divljali, a koji su KAO NORMALNI, mogu samo da ga poduvaju cika Gandalfu...drugo i nisu zasluzili u njihovim jadnim, mizernim i pateticnim zivotima...

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 20:08 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
tito je napisao:
izgleda da niko ne razmislja o negativnom efektu na decu i omladinu,

zamislite dodje klinac kuci i kaze tata tata video sam dve cike kako se drza za pisu,
pa kako posle da ocekujemo da deca odrastu u normalne ljude

Sada ako im dozvole paradu, sutra ce im dozvoliti da usvajaju decu, pa cemo onda svi da se cudimo kada se pojavi naslov u novinama `dete korisceno za homoseksualne perverzije` i sta cemo onda, ko ce onda biti kriv

Imas li neki argument u vidu naucnih dokaza da dete koje odrasta sa dva gej roditelja postaje nenormalno? Mislim, i gejevi dolaze iz hetero porodica, i normalnih i nenormalnih kao i svi mi.

Ne tvrdim da deca BAS TREBA DA ODRASTAJU SA GEJEVIMA i DA BAS JE TO DOBRO, ali prosto, ne tvrdim ni suprotno jer ne znam. Znam samo da i deca heteroseksualaca postaju debili zbog porodicnog nasilja, zbog nebrige i bahatosti roditelja, cesto postaju debili jer su im i roditelji isto tako kompletne gluperde. Pod gluperdom smatram cak i svaku nevaspitanu i nekulturnu osobu kojoj ne znam kako ali priroda je dala moc reprodukcije, a pogubni su za drustvo i omladinu pogotovo.

Imam nekoliko prijatelja homoseksualne orijentacije i normalni su mi drugari kao i drugi. Neki su manje neki vise OK a neki su super osobe i dobri, i pametni i kulturni, informisani, drustveno aktivni i ali potpuno normalno ljudi koji zive svoj zivot a za gejomrzce ih zabole ona stvar. I bas mi je drago sto je tako.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 20:58 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010 10:55
Zeljko ne smes da tvrdis da je Gandalf gej.
Sta ce da pomisle mala deca? :lol:

Ili kako ce Palma "da objasni maloj devojcici od 5 godina koja ne zna sta je sex" sta rade cika Gandalf i cika Saruman? EEEJJ PALMA NA VLASTI? TO NORMALNO?

Cime se vi bavite, kuku. Pa to se i hoce, da vi mislite o glupostima, dok oni na vlasti i dalje kradu i upropastavaju...

Poslednji put menjao WarpCore dana 13 Sep 2010 21:07, izmenjena samo jedanput

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 21:01 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

@zeljko... da ti nisi kojim sluchajem peshkirko?

Oder eiskalt die Nacht.
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 21:59 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2010 09:36
Бићу кратак и јасан. Против сам параде педера и педере органски не подносим. Одвратни су ми. :-x

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Sep 2010 22:12 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Cajkovski je bio gey, Oscar Vajld, Jovan Cirilov je gey i mnoge druge istaknute licnosti sadasnjice i jucerasnjice.
Ako dete pita tatu i mamu... zasto se cike ljube, a tati i mami je tesko da odgovore na to pitanje?
A sta ako dete pita.. a mama sta to znaci umreti, ili zasto onaj cika sedi bez ruke na betonu i trazi pare???
U zivotu ima toliko mnogo teskih pitanja na koje je tesko odgovoriti kada mala deca pitaju.. ne vidim zasto bi roditelji uvek i za svako decije pitanje imali i logican i istinit odgovor, cesto ga nismo dobili ni mi...
Ljudi setaju.. so fuckin what??? Uvek se kontekst pederastije stavlja u kontekst... "a deca, sta sa njima?".. deca redovno gledaju vesti i sigurno ce biti upuceni u desavanje.. kao i u sva ostala.. sigurno u vrticu imaju redovne debate po pitanju Iraka i Avganistana.. pa ce na gay paradu reagovati sa totalnom konfuzijum i pomeranjem razuma???
Jedini ljudi koji stvarno brino o pitanju gay parade su homofobi, a zasto je se plase, to samo oni znaju.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 839 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 56  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi