Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Insajder
 Post Poslato: 16 Nov 2013 11:57 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Ne znam sto si umislio da ona izmislja da neko hoce da je ubije. Uostalom sve to se moze i proveriti ako bas zelis. Imas u knjizi i ime i prezime nacelnika/sefa policije, i policijsku stanicu iz koje je dobila obezbedjenje itd, sve sa imenima i prezimenima i adresama. Ako bas mislis da ona izmislja, navescu ti imena i adrese pol. stanice pa ih pozovi i uveri se sam. Bar je to lako.
A kao drugo, ona nije ni htela to obezbedjenje koje je prati u stopu 24 sata. Zamisli da te neko prati non stop 24 sata? To nije zivot. To je horor.
I onda se javi neki lik da kaze da je ona sve to umislila i da treba u penziju.
Krajnje nezahvalno.

A ovamo verujes da je Hitler ziveo u Argentini do svoje 60 i kusur neke godine. Primeni onaj tvoj zadnji citat Ive Andrica koji si uputio meni i na sebe malo.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 13:15 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ne znam koliko malouman čovek treba da bude da sav svoj kredibilitet koji je stekla godinama beskompromisne borbe protiv SVIH političara, stranaka, mafijaša ukenjaš tako što ćeš da izmisliš ne znam koliko atentata oko sebe za šta postoje službene beleške koje su objavljene u knjizi. Sve što je napisala moglo bi da se proveri vrlo lako i onda bi je razapeli svi živi i mrtvi, samo je ona mnogo, mnogo pametnija od toga...

Što se tiče izreke Ive Andrića, imam i jednu: ne pričaš o knjizi koju nisi pročitao. :P

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 13:24 
WitchKing
Korisnikov avatar

Za Bebu je rekla da joj je izuzetno išao na qrac. Ona je prenosila u info programu citate nacionala tj feljton koji je od Đinđića pravio kriminalca i dilera cigarama. Moram reći - :lol:. On je zamrzeo B92 zbog toga što je sa ostalim novinama za maloumne a znamo koje su - doprinosila toj atmosferi linča Đinđića i spremanja atentata u smislu prikaza njegove smrti kao posledicu mafijaškog obračuna.

Ona je toliko bila čovek da je priznala u knjizi da je nasela na tu propagandu i da je verovala da je Đinđić kriminalac. Naravno, na suđenju oko duvanske mafije postoje jasna svedočenja novinara i ljudi koji su u hajci učestvovali i priznal ida je sve bilo fabrikovano. Bebin nastup u insajderu je bio početna tačka za sva istraživanja oko atentata. Ispostavilo se da je naravno sve što je rekao bilo tačno, a ponavljam, u to vreme ona tj B92 pa i ona lično jer je uređivala info program i Beba bili su veliki al iveliki neprijatelji, tužbe, klevete i sl. Priznala je i da je htela da ga "razbije" u intervjuu, ali naravno, teško protiv onoliko inteligentnog čoveka koji neverovatno brzo razmišlja.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 13:40 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Mislio sam da bolje kapirate... Odgovorite sebi ana sledeca pitanja i sve ce vam se samo kazati! 1.Da su zaista hteli da je ubiju, da li bi bila danas ziva? 2.Da li su joj dali "obezbedjenje" da bi joj sacuvali zivot ili da bi je ometali u radu i saznali na cemu radi da bi obavestili na vreme one koji treba da budu obavesteni? 3.Mislite li da su policijski svi dosjei istiniti ili su poneki frizirani da bi imali odresene ruke u odredjenim situacijama? Vise necu pisati o doticnoj, jer ce vreme pokazati istinu. Ende.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 13:53 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

1. Cim su operativci utvrdili da joj preti ozbiljna opasnost, dodelili su joj obezbedjenje. A to je cini mi se bilo posle emisije sa navijacima. I od tada joj preti realna opasnost.

2. Zar ti stvarno mislis da oni koji zele da budu obavesteni na vreme moraju da koriste Brankicu koja dolazi do informacija preko zakona o javnom dostupu informacija??? Pa i sami to mogu da rade pobogu.

3. Mozemo se sloziti sa ovim pod brojem tri.

Opet mi nisi jasan, o kakvoj istini govoris i sta ce vreme pokazati?
Da Brankica laze i da radi za neki DB, CIA sta li vec???
Sto ne bi pisao vise o doticnoj? Samo polemisemo. Tu smo da razmenjujemo misljenja koliko god bila razlicita.
Zaista mi nije jasna tvoja averzija prema njoj. Jedino ako si u navijackim krugovima, e to je onda vec druga prica.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

1. Što da ne bude živa? Imala je 3, 4 čoveka konstantno oko sebe, u kritičnim momentima i više + svi ljudi koji rade na logistici za koje ona nije ni znala da postoje.

2. Kako su to oni nju ometali u radu? Ona nije imala rokove za svoje emisije. Spremala ih je koliko je želela i kada je želela. Teme nisu bile tajna i uglavnom su se znale dosta pre, rekao sam koliko su spremane neke emisije, i oko 6 meseci. Da je neko hteo da to sazna, postoje mnogo lakši načini, npr daš nekom iz b92 100e da to sazna i voila. Na stranu što ne vidim apsolutno nikakvu prednost niti korist bilo koga što će da zna da će da bude na tapetu, samo će ranije da krene da se znoji.

3. Naravno da nisu svi istiniti, ali ovo su kopije dokumenata, prepisane od slova do slova. Samo neopisiva budaletina može da to sve izmisli da digne dramu svojoj knjizi, ne znam da li na to ciljaš, ali tako mi se čini. Sva imena u knjizi su potpuno autentična, dakle svako ali bukvalno SVAKO bi mogao to da proveri za pola sata i da joj se usere u život i od nje napravi najveću jadnicu i kompleksaša ikad.

I istorija je već dosta toga pokazala, svi insajderi su obrađivali teme koje niko nikad nije imao muda da pokrene u ovoj zemlji a suštinski se tiču kulture života, prava, pravde, korupcije, ubistava, kriminala. Neke emisije su rezultovale direktnim hapšenjima dan posle emitovanja. Sve i da ne bude hapšenja, svako ko rizikuje praktično svoj život da izgura teme kojih se NIKO ali NIKO ne dotiče baš zato što zna kakvi su to ljudi i da glave lete kao od šale - ne da je heroj nego je bog i možemo samo da se molimo svetom petru da imamo jednom u nekoj vladi barem 5 toliko poštenih i iskrenih ljudi koji veruju u idelae pravde i poštenja.

p.s. sve te teorije da je ona plaćenik, da je ona čovek ovih ili onih, to su jednostavno smešne teorije... Ako pogledate istorijat videćete da nema stranke i čoveka koga nije zapljunula i to muški. Nema kome se nije zamerila, od stranaka, do tajkuna. Prosto je NEVEROVATNO meni barem da su ljudi pre spremni da se svrstaju na stranu svih njih umesto na njenu čiji je jedini greh što sa 100% jasnim dokazima govori da su svi korumpirani, da kradu milione i milijarde, itd, itd. To valjda samo o ovoj jebenoj zemlji može da postoji, jedan takav paradoks.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:29 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
RicMan je napisao:
Za Bebu je rekla da joj je izuzetno išao na qrac. Ona je prenosila u info programu citate nacionala tj feljton koji je od Đinđića pravio kriminalca i dilera cigarama. Moram reći - :lol:. On je zamrzeo B92 zbog toga što je sa ostalim novinama za maloumne a znamo koje su - doprinosila toj atmosferi linča Đinđića i spremanja atentata u smislu prikaza njegove smrti kao posledicu mafijaškog obračuna.

Ona je toliko bila čovek da je priznala u knjizi da je nasela na tu propagandu i da je verovala da je Đinđić kriminalac. Naravno, na suđenju oko duvanske mafije postoje jasna svedočenja novinara i ljudi koji su u hajci učestvovali i priznal ida je sve bilo fabrikovano. Bebin nastup u insajderu je bio početna tačka za sva istraživanja oko atentata. Ispostavilo se da je naravno sve što je rekao bilo tačno, a ponavljam, u to vreme ona tj B92 pa i ona lično jer je uređivala info program i Beba bili su veliki al iveliki neprijatelji, tužbe, klevete i sl. Priznala je i da je htela da ga "razbije" u intervjuu, ali naravno, teško protiv onoliko inteligentnog čoveka koji neverovatno brzo razmišlja.

Za šta je tačno ljigavi Beba bio u pravu?Beba je za tebe inteligentan čovek?Unapred dobijena pitanja i odmah brzo razmišlja?

p.s.Imaš dosta gramatičkih i pravopisnih grešaka.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:32 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Koliko je Zoran imao obezbeđenje oko sebe?Atentat na papu,Kenedija...Mislite da se život može zaštititi sa par čoveka?Ako su hteli da je sklone,sklonili bi je.Neko iz mase je u pravu.Par pandura će da ih spreči.Pusti to.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:37 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Citiraj:
p.s. sve te teorije da je ona plaćenik, da je ona čovek ovih ili onih, to su jednostavno smešne teorije... Ako pogledate istorijat videćete da nema stranke i čoveka koga nije zapljunula i to muški. Nema kome se nije zamerila, od stranaka, do tajkuna. Prosto je NEVEROVATNO meni barem da su ljudi pre spremni da se svrstaju na stranu svih njih umesto na njenu čiji je jedini greh što sa 100% jasnim dokazima govori da su svi korumpirani, da kradu milione i milijarde, itd, itd. To valjda samo o ovoj jebenoj zemlji može da postoji, jedan takav paradoks.

Isto koliko je i tebi teško da poveruješ da je tako nešto moguće.Ne kažem da je to tačno,ali...Opet počinješ.Ja i samo ja sam u pravu.Njenom radu svaka čast,rekao sam već.Skidam kapu.Ali me niko neće ubediti(pošto je ovo Srbija)da je neko ne gura i štiti.Što opet naravno,ne mora da znači da je to automatski loše.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:38 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
RicMan je napisao:

Za šta je tačno ljigavi Beba bio u pravu?Beba je za tebe inteligentan čovek?Unapred dobijena pitanja i odmah brzo razmišlja?

p.s.Imaš dosta gramatičkih i pravopisnih grešaka.

Izvini, ali doneo sam racionalnu odluku da ne komuniciram sa tobom preko foruma više. Tvoji stavovi me iritiraju, narav mi je takva da ne mogu da ih ne nazovem kako zaslužuju, a ti si sve samo ne fer sagovornik, prišivaš ljudima osobine, omiljene političare, ideologije, jednostavno izmišljaš stvari i optužbe što je jako nekulturno i čak i kada ti se jasno pokaže da nisi u pravu, ti ne odustaješ. Sa obzirom na funkciju koju nosim, ne mogu da razgovaram sa tobom kako bih želeo, pa bolje nikako u cilju izbegavanja ljudima već dosadnih mojih i tvojih rasprava po milion puta na jedne te iste teme.

Iz najbolje namere zaista.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:40 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ok Garnet, ajd neka je Brankica i placenik od statijaznamkoga :D PA STA ONDA??? :D Pa da sam siguran i da jeste placenik, rekao bi tim ljudima koji je placaju, DAJTE JOJ JOS 10 PUTA TOLIKO. :D
Mislim sta? Jel tebi bitnije da li je ona placenik ili rezultat njenog rada??? :D
Pa JA BI BIO NAJSRECNIJI DA JE TO ISTINA DA JE NEKO GURA I STITI. NAPOKON NEKO DA GURA I STITI NESTO NORMALNO U OVOM BOLESNOM DRUSTVU.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:47 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Citiraj:
Izvini, ali doneo sam racionalnu odluku da ne komuniciram sa tobom preko foruma više. Tvoji stavovi me iritiraju, narav mi je takva da ne mogu da ih ne nazovem kako zaslužuju, a ti si sve samo ne fer sagovornik, prišivaš ljudima osobine, omiljene političare, ideologije, jednostavno izmišljaš stvari i optužbe što je jako nekulturno i čak i kada ti se jasno pokaže da nisi u pravu, ti ne odustaješ. Sa obzirom na funkciju koju nosim, ne mogu da razgovaram sa tobom kako bih želeo, pa bolje nikako u cilju izbegavanja ljudima već dosadnih mojih i tvojih rasprava po milion puta na jedne te iste teme.

Slušaj kompleksaš,ako je neko ovde iritantan,to si ti sa svojim narcisoidnim proseravanjima.
U tu tvoju čantaru si utuvio da si savršen,da si uvek i jedino ti u pravu,niko drugi.Ti prišivaš meni da sam rusofil,homofob,nacista,nacionalista i šta već ne.
Razgovaraj ti kako želiš,slobodno.Ne moraš da se kriješ iza "funkcije"!I nemoj samo ti o kulturi.Vređaš ljude,nazivaš ih maloumnim,glupim.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 14:52 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zeljko je napisao:
Ok Garnet, ajd neka je Brankica i placenik od statijaznamkoga :D PA STA ONDA??? :D Pa da sam siguran i da jeste placenik, rekao bi tim ljudima koji je placaju, DAJTE JOJ JOS 10 PUTA TOLIKO. :D
Mislim sta? Jel tebi bitnije da li je ona placenik ili rezultat njenog rada??? :D
Pa JA BI BIO NAJSRECNIJI DA JE TO ISTINA DA JE NEKO GURA I STITI. NAPOKON NEKO DA GURA I STITI NESTO NORMALNO U OVOM BOLESNOM DRUSTVU.

Jel samo ja budem opomenut i proglašen nepismenim i glupim kada stavim velika slova(ne CAPS LOCK)? :whistle:
I opet vas molim da čitate šta pišem.Napisao sam da to ne mora da znači automatski nešto loše.I nigde nisam rekao da žena nije u pravu.Osim za neke delove o navijačima.

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 15:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Citiraj:

Slušaj kompleksaš,ako je neko ovde iritantan,to si ti sa svojim narcisoidnim proseravanjima.
U tu tvoju čantaru si utuvio da si savršen,da si uvek i jedino ti u pravu,niko drugi.Ti prišivaš meni da sam rusofil,homofob,nacista,nacionalista i šta već ne.
Razgovaraj ti kako želiš,slobodno.Ne moraš da se kriješ iza "funkcije"!I nemoj samo ti o kulturi.Vređaš ljude,nazivaš ih maloumnim,glupim.

Bitno je da si ti fleksibilan. :svinjche:

Vrh 

Post Poslato: 16 Nov 2013 23:30 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ništa manje od tebe. :srednjak:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi