Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Insajder
 Post Poslato: 29 Jan 2008 21:34 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Emisija koja otkriva tajne naseg prljavog drustva u proslosti.
Emisija istrazivackog novinarstva koja radi posao umesto istraznih organa.
Prvo Insajder objavi nesto, pa tek onda policija reaguje i pocinje da hapsi...
Da li je normalno drustvo u kom jedna emisija mora da prikaze istinu javnosti i tek onda policija deluje?

Novinarima poput Brankice i ostalima koji rade na Insajderu se preti smrcu i govori se za njih da su izdajnici Srbije, umesto da im se dodeli Nobelova Nagrada.

Svaka cast svim ljudima koji ucestvuju u kreiranju ove emisije. Treba imati muda za tako nesto u Srbiji dembeliji. Kamo srece da je vise tako hrabrih i dobrih novinara i istrazivackog novinarstva! :thumbup:

http://www.youtube.com/watch?v=ana5d5x2UbA

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jan 2008 21:59 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2007 17:04
Brankica ima muda volovska.Kao i cela njena ekipa.
RESPECT!!!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jan 2008 23:22 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 21:38
èuva njih neka druga mafija :)

lako je tako imati muda :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jan 2008 23:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Mar 2007 17:04
Od mafije ne moze da te sachuva nikakva mafija.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 02:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2007 14:24
Pomalo je detinjasto verovati da ovi slobodni, hrabri novinari koji raspolazu delikatnim i obimnim podacima nemaju dobro cuvana ledja...
u Srbiji je to prakticno nemoguce..
Ali svaka cast na poduhvatu..

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 11:07 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2007 19:00
Rah! je napisao:
Pomalo je detinjasto verovati da ovi slobodni, hrabri novinari koji raspolazu delikatnim i obimnim podacima nemaju dobro cuvana ledja...
u Srbiji je to prakticno nemoguce..
Ali svaka cast na poduhvatu..

Dobro receno

bio bih tvoj brat
ti si moj brat

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 11:35 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Šta reæi osim diviti se na profesionalizmu, hrabrosti i sposobnosti da se dokopaju pojedinih informacija. Insajder je najbolji pokazatelj u kakvom nam je stanju država kada treba par novinara da nam kaže ono što svi znamo da bi se pokrenule i delovale institucije nadležne za te oblasti, dakle tužilaštva, mup i sl. Evo, Bata Kan Kan juèe uhapšen, dan posle insajdera.

A najbolje èuvaju leða sami sebi time što tako javno iznose sve informacije jer sve i da se nekome nešto desi od njih, to bi samo potvrdilo navode iz insajdera i dodatno opteretilo spominjane ljude. A ako i stoji neko iza njih, ima moju zahvalnost što stoji iza nekoga ko je spreman da rizikuje svojlu liènu bezbednost i privatnost da bi raskrinkao stvari koje su jedino u insajderu iznete na svetlost dana, a i više nego slikovito govore koliko je ovo društvo degenerisano i koliko svi znaju sve, a pri tom æute zbog moænih pojedinaca, i sivih eminencija u svim sferama života.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 11:45 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2007 00:37
Kada ce da pohapse Zvezdine i Partizanove ex funkcionere...hehehehe

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 12:48 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
sanchezz je napisao:
Brankica ima muda volovska.Kao i cela njena ekipa.
RESPECT!!!!!

Brankica ima leða, koja imaju muda volovska!
Pre ce to biti!

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 15:47 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2007 19:00
Citiraj:
A najbolje èuvaju leða sami sebi time što tako javno iznose sve informacije jer sve i da se nekome nešto desi od njih, to bi samo potvrdilo navode iz insajdera i dodatno opteretilo spominjane ljude. A ako i stoji neko iza njih, ima moju zahvalnost što stoji iza nekoga ko je spreman da rizikuje svojlu liènu bezbednost i privatnost da bi raskrinkao stvari koje su jedino u insajderu iznete na svetlost dana, a i više nego slikovito govore koliko je ovo društvo degenerisano i koliko svi znaju sve, a pri tom æute zbog moænih pojedinaca, i sivih eminencija u svim sferama života.

A jesi cuo ti za eliminisanje ljudi putem "slucajnih" nesreca, recimo saobracajki i sl. I ne moraju direktno da ugroze tu osobu vec nekog njenog bliskog u znak opomene. Ovo je Srbija i ako nemas neciju zastitu takve stvari se ne rade samo zarad istine. Tu temu su nacela ova dvojica momaka na Avali u emisiji goloseum, gde se u par emisija moglo cuti i o konkrentim imenima. I bas cudno, od nove godine emisija se ne emituje? Sad napravi paralelu izmedju njih dva obicna novinara koji su prvi pokazali odredjenu drskost i odlucnost da pricaju o toj temi i Insajdera koji se normalno emituje. Nikakvog objasnjenja za prestanak emisije nema, ali je jasno svakome ko je pratio. A Brankica jos provokativnije napada, i sta se desava-samo raste gledanost. I ja treba da poverujem da iza nje niko ne stoji? I treba da poverujem da ne postoje teme koje namerno nece da istrazuje jer nekome to ne odgovara?

bio bih tvoj brat
ti si moj brat

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 16:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

trooper je napisao:
A jesi cuo ti za eliminisanje ljudi putem "slucajnih" nesreca, recimo saobracajki i sl. I ne moraju direktno da ugroze tu osobu vec nekog njenog bliskog u znak opomene. Ovo je Srbija i ako nemas neciju zastitu takve stvari se ne rade samo zarad istine. Tu temu su nacela ova dvojica momaka na Avali u emisiji goloseum, gde se u par emisija moglo cuti i o konkrentim imenima. I bas cudno, od nove godine emisija se ne emituje? Sad napravi paralelu izmedju njih dva obicna novinara koji su prvi pokazali odredjenu drskost i odlucnost da pricaju o toj temi i Insajdera koji se normalno emituje. Nikakvog objasnjenja za prestanak emisije nema, ali je jasno svakome ko je pratio. A Brankica jos provokativnije napada, i sta se desava-samo raste gledanost. I ja treba da poverujem da iza nje niko ne stoji? I treba da poverujem da ne postoje teme koje namerno nece da istrazuje jer nekome to ne odgovara?

A izvini, ok, onda pokakim im se na sav rad, nema veze što su oni JEDINI u ovoj smehotresnoj državi koji se bore da se neke istine otkriju, nema veze što nas država, mup i vlast sankaju kao mlade majmune i ne rade ništa po nekim pitanjima dok tamo neki Insajder ne objavi to prvi, nema veze što neko direktno svoj život stavlja na kocku (imaš novinare koji prièaju o èemu ne treba, pa im kašikare pucaju na prozorima), sve to nema veze JER IZA NJIH NEKO STOJI, jel...

Pa mislim, šta i ako stoji? U pitanju je opšte dobro ovog naroda, koga briga ko sad iza toga stoji?

To je kao kad bi postavio pitanje "KO DEDA MRAZU DAJE POKLONE?!!" Odakle mu??!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 16:41 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
RicMan je napisao:

Pa mislim, šta i [b]ako stoji? U pitanju je opšte dobro ovog naroda, koga briga ko sad iza toga stoji? [/b]

uuuu
A sta ako stoji neko kome su takodje ruke okrvavljene do lakata. I na nacin "prikazivanja istine" pokusava da skloni konkurentnu stranu.
I to ne radi "radi opšteg dobra" nego radi "sopstvenog dobra".

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 16:44 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
bigfoot je napisao:
RicMan je napisao:

Pa mislim, šta i [b]ako stoji? U pitanju je opšte dobro ovog naroda, koga briga ko sad iza toga stoji? [/b]

uuuu
A sta ako stoji neko kome su takodje ruke okrvavljene do lakata. I na nacin "prikazivanja istine" pokusava da skloni konkurentnu stranu.

Hmmm..hehe..sigurno svako ima nekog ko ga cuva..ali mislim da je sad glupo raspravljati o tome..pa gde bi to islo? To je kao ono, sta je starije, pile ili jaje..
Vazno je da se neke prljavstine resavaju....

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 16:54 
WitchKing
Korisnikov avatar

bigfoot je napisao:
uuuu

Hahaha, "ruke okrvavljene do lakata" :D

Pa naravno, onda ništa, treba otkazati insajdere. Ako ne znamo šta SVI rade onda ne treba da znamo šta radi bilo ko

Drugim reèima, dok ne znamo šta rade SVI neka radi svako šta hoæe :lol: :lol: :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Jan 2008 16:58 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2007 00:37
Richi radi za kriminalnu grupu zvanu kladionice

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Politika, drustvo, socijalni odnosi