Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Sport u opstini

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Tr
 Post Poslato: 02 Jul 2008 03:13 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2007 01:26
Lokacija: zaista, gde ja živim ? reče aždaja i lupi se po glavi.
Pozdrav svima,

gledam ovu stomaèinu i dupe i ne sviða mi se šta vidim pa razmišljam šta bi mogao da preduzmem povodom toga, setio sam se da bi mogao da trèim malo pa da pitam da li se može slobodno trèati na stadionu u st.p. (znaèi bez plaæanja neke ulaznice na stadion ili nešto slièno), da li veæ ima ljudi koji tu trèe, u stilu nekih grupa tipa poèetnici/oni koji veæ duže vreme trèa isl... postoji li neki termin za to??
Ja bi voleo da se prikljuèim nekoj grupi poèetnika jer bi mi to mnogo znaèilo za motivaciju, ako budem sam krenuo neæu daleko stiæi... ispašæe mi duša posle 2-3 kruga i zdravo trèane.

Takoðe, ima tu jedna tema o fitnes centru, neko je želeo da pokrene nešto u tom pravcu ali na toj temi nema novih komentara veæ 7 i više meseci pa da pitam jel bilo nešto od toga, ranije sam išao u teretanu (u subotici) i mogu reæi da sam se oseæao mnogo "zdravije" nego sada. Imam ja i neke tegove, znam neke vežbe, pravilno izvoðenje ali nemam volje za to a kad u teretani vidim ljude kako vežbaju i kako dobro izgledaju i ja dobijem volju.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 07:39 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2007 09:40
hhehee.....pa pazi, onda probaj mozhda sa nekom borilachkom veshtinom.....
a ako ikad zalutash u Novu, ja trchim skoro svaki 2,3 dan... Radnichki je za sada free mada ga zakljuchavaju negde oko 20h ... :(

Za stadion u Staroj ne znam..ali verujem da je slichna pricha kao kod nas...

Srecno..... :bye:
Slika
e, da..nekoliko saveta :)
http://www.fitness.com.hr/savjeti/treni ... canje.aspx

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 11:25 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2006 22:49
Ponekad trcim na Jedinstvu rano ujutro - oko pola 6,6 ... Posle toga tusiranje,dorucak,kafa i ko nov sam...
Uvece je takodje ok za trcanje,ali zdravije je ujutro....

@Sirius9: Ne moras odmah da krenes u teretanu,pocni da vezbas kuci - gimnastika,vezbe snage,potrazi na youtube-u neke snimke - ima odlicnih ideja za vezbanje kod kuce bez predrkanih sprava i tegova...
Ne oslanjaj se na drustvo,nateraj sebe da vezbas/trcis sam - to je jedini nacin da postignes nesto....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 14:38 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Uz sve tužne i odrvatne pokušaje fudbalskih "gazda" da onemoguæe prilaz terenu kada nema treninga i utakmica (BE DAJ BOŽE da se neko malo rekreira ili popije vode sa èesme posle fudbala!!!), to je lako, i ima dosta ljudi koji se rekreiraju na taj naèin.. Zakljuèaju oni kapije, ali na dva mesta ima razvaljenih šipki, tj povaðenih, kroz koje može da se proðe neometano i da se džogira, a i svako veèe ima ljudi, tako da ne treba da se brineš od kriviènog gonjenja. :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 14:50 
Korisnikov avatar

Citiraj:
tako da ne treba da se brineš od kriviènog gonjenja.

e kad Milan kazhe da nema u zatvor, onda nema............ :lol: :lol:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 14:52 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
imas par fitnessa u pazovi.....

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 15:11 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 02:05
mogu da zakljuchavaju stadion koliko hotje... ja tju uvek mozhem udjem :tokyo:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 18:12 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Paaa, za borilaèke veštine baš i nisam nešto, niti me to zanima niti me privlaèi.
Da budem iskren ne volim ja ni trèanje ali je to, koliko sam upuæen, jedan od najboljih naèina da se skinu zalihe eurokrema 8-) tako da mislim da bi uz malo teènog karnitina i društvance za motivaciju trèanje dalo najbolje rezultate.
Ranije sam dosta vozio bicikl (pravi) ali sad kad vidim onu kršinu od bicikla izgubim volju, odem do banovaca i na pola puta pri povratku poène da mi škripi zadnja suspenzija ma doðe mi da ga bacim pod buldožer a love za novi/kvalitetan nemam.

Ja ipak mislim da je teretana dobra varijanta (bar za mene) kad vidim ljude kako vežbaju, trude se (iz ovih ili onih pobuda, nije bitno) i meni je nekako lakše i imam volje , a i platio sam èlanarinu koja mi propada ako neidem...
Ako zbog nièeg drugog, onda bi barem zbog velikih teretana voleo da živim u BG.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 21:08 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
Ja svakog leta trcim na stadionu, meni najvise prija uvece oko 10, jer ranije ako trcim imam osecaj da cu svakog trenutka dobiti srcku. Nema grupa, niko to ne organizuje. Dodjes lepo sam ili sa nekim drustvom, komsilukom, trcis i to ti je to:)
Najbolje je da pocnes po malo, ako se preforsiras odmah u pocetku nisi nista uradio. Kile se najbolje i skoro jedino skidaju aerobnim vezbama, tako da sve zavisi od tvoje volje. Jednom kad se organizujes i redovno trcis sve postaje rutina a kile se tope same od sebe - pod uslovom da ne glodjes uvece kao neki :roll:
Kasnije misice 'definises' u teretani ako je potrebno...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Jul 2008 23:14 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Tako sam i ja mislio, uveèe, jer radim do 8-8.30 a pre 8 ustajem samo kad moram :)
Što se grupa tièe, nisam mislio na nešto organizovan nego èisto onako neko malo društvance koje nema ništa protiv da im se prikljuèi još jedan èlan, èisto da ne trèim sam, od komšiluka slaba vajda.

Hej tacky_kockalone, kakav ti je bre ovo sajt, kliknuh na vežbe i naiðoh na sledeæi text:
"Seks kao tjelovježba !
Najmanje tri puta tjedno jutarnjeg seksa, poboljšava rad srca i time smanjuje opasnost od infarkta i moždanog udara. Zaboravite jogging oko kvarta ili èuènjeve - u seksu se koriste sve skupine mišiæa, osim što pokreæe srce i pluæa na ubrzani rad, sagorijeva oko 300 kalorija na sat!"

Šta reæi, bataljevam trcanje/teretanu/bajk i tražim novog liènog trenera, zapravo trenericu :thumbsup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 03 Jul 2008 00:23 
WitchKing
Korisnikov avatar

Sirius9 je napisao:
Hej tacky_kockalone, kakav ti je bre ovo sajt, kliknuh na vežbe i naiðoh na sledeæi text:
"Seks kao tjelovježba !
Najmanje tri puta tjedno jutarnjeg seksa, poboljšava rad srca i time smanjuje opasnost od infarkta i moždanog udara. Zaboravite jogging oko kvarta ili èuènjeve - u seksu se koriste sve skupine mišiæa, osim što pokreæe srce i pluæa na ubrzani rad, sagorijeva oko 300 kalorija na sat!"

Možda to Tacky pokušava nešto da ti kaže... :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 03 Jul 2008 00:49 
Korisnikov avatar

ahaha.... pa da :)

sex je zdrav!
:lol: :lol:
ali...kako god bilo, pochitaj onaj o trchanju, a 'ex ce dodje kada smrshash :P

:bleh: :bye:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Okt 2008 01:36 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Jedinstvo noæu... rulesss... nigde nikog.... nabiješ sluške na uši i cepaj... letos je bilo "gužva" na stazi, èim je zazimilo, niðe nikog..
Mada, ljudi greše, isti je ðavo, trèao leti ili zimi... ništa ti ne može biti ako je hladno napolju, èitao sam nekog docu, èak preporuèuje po "ladnom" vazduhu....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Okt 2008 17:48 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

pa u suštini samo paziš kako dišeš, udah kroz nos, izdah kroz usta i to bi trebalo da bude to i naravno dobar izbor odeæe.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Okt 2008 00:53 
WitchKing
Korisnikov avatar

Sirius9 je napisao:
pa u suštini samo paziš kako dišeš, udah kroz nos, izdah kroz usta i to bi trebalo da bude to i naravno dobar izbor odeæe.

JAKO bitan je i ritam disanja. Recimo tri koraka udah, 3 izdah, ali da bude "simetrièno" i ujednaèeno, u kontinuitetu naravno.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Sport u opstini