Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Zabava » Chit - Chat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Deda Mraze, bio sam dobar ove godine..
 Post Poslato: 30 Dec 2009 12:18 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
Da je Deda Mraz zaista fin i dobar dekica koji jednom godišnje ispunjava želje, a ne u stvari matora drtina koja me svaki put izneveri, šta bi ste poželeli? Dajte mašti na volju :)

Slika

Ja bih želeo 300 evra, Yamaha c70, 365 PEZ bombonica, još 200 evra i èvrste trbušnjake.. Skromno..

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Dec 2009 12:23 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
Citiraj:
Dragi Deda Mraze,

Znam da je ovo bila teška godina, Deda Mraze, i zato se neæu ljutiti ako mi ne doneseš poklone. Razumem situaciju, tata mi je objasnio da si zbog svetske ekonomske krize morao da otpustiš vilenjake i da ti irvasi veæ danima štrajkuju glaðu, preteæi da æe izneti u javnost nekakve podatke o nabavci paketiæa mimo tendera i da æe te èika Ivica sigurno uhapsiti u okviru razbijanja novogodišnje mafije kroèiš li na tlo Srbije.

Možda bi, kaže, kao i onaj èika Ljubiša, što je nekada bio kriminalac ali je obeæao da više neæe, pa ga sad država èuva i neguje kao da je deo kulturne baštine, mogao da se nagodiš sa sudijom i dobiješ status svedoka saradnika ako kažeš sve što znaš o ostalih 325 mafija i gde se krije onaj èika što je suviše star da bi ga zvali Mladiæ, ali šta ja znam o tome, još sam dete...
Samo, nije mi jasno zašto me je tata šljepio preko nosa kada sam ga pitao jel i on vilenjak s obzirom na to da je ostao bez posla, a deka irvas, jer danima ništa nije jeo zakljuèan u sveèanoj sali fabrike, u koju sam nekada išao na priredbe i po paketiæe. Posle je tata hteo da otkupi deku iz bolnice, barem tako mislim, video sam kada je doktoru davao pare, ali nije imao pojma koliko deka vredi, a izgleda da vredi mnogo, èim se doktor drao na tatu: „Zar samo ovoliko!"
Inaèe i tata bi se još drao na mene zbog onog pitanja o vilenjacima i irvasu da mama nije pritrèala i gurnula mu u usta neku malu tableticu koja, izgleda, sadrži mnogo sreæe u sebi jer se samo smeškaju i gledaju u plafon kad god je popiju, a piju je nekoliko puta dnevno...
Dobro, tata je malo sreæniji od mame, on posle tabletice popije i nekoliko èašica rakije - one posebne koju je hteo da otpeèati kada upišem studije, ali je pre nekoliko nedelja, posle neke vesti u „Dnevniku", ipak otvorio, otpio èetiri prsta i promrmljao: „Ku....ac æeš ti moæi na fakultet - koj' bubreg da prodam za školarinu?!"
Kad sam veæ kod Boga, moram da ti se pohvalim, Deda Mraze, da ove godine prvi put postim i ponosan sam zbog toga! Mama je jedno jutro otvorila frižider, zatvorila ga i rekla: „Postimo!" Za Božiæ æu i da se prièestim. Ako ne znaš, to je onaj dan kada jedni govore: „Mlaða dade pet akcija", a drugi odgovaraju: „Vaistinu dade!"
Tata kaže da bi Hrist još umirao na krstu da je èekao to èudo i svaki put kad vidi tog Mlaðu na televiziji pomene mu nekakvih pet majki, mada sam ja bio ubeðen da je majka samo jedna. Možda zato i jeste tako poseban, ko zna?! Ne znam da ti kažem koliko æemo taèno para dobiti, ali sam siguran da je u pitanju velika lova, èim æe nam, osim za dva ruèka, ostati i „za kanapèe", što moji kažu. Zato bih te zamolio da ako ikako možeš barem tom èika Mlaði odneseš neki poklonèiæ - vidiš da je najbolje dete od svih!
U stvari, možda je još bolji onaj èika što strašno lièi na tebe, ali ga zovu premijer. Deka kaže da je zahvaljujuæi njemu završio u bolnici i da sad pije šaku lekova za koje mora satima da èeka u redu. Mi ga èak i ne poznajemo, a vidiš koliko je uèinio za dedu, kao da su rasli zajedno. Bilo mi je žao kada sam ga sve ove godine slušao kako prièa da nikada u životu nije popio lek, valjda je bio toliko siromašan?! Sada, zahvaljujuæi tom divnom èiki, sve to nadoknaðuje punom šakom pilulica u svakojakim bojama. Nego, da ne zaboravim, molim te da i za tog èika premijera spremiš neki poklon, i on ga je itekako zaslužio! Znam da nije dete, ali se ponaša tako, a valjda se i to raèuna?!
Uzgred, mislim i da znam šta bi voleo da dobije - novi kabinet! Izgleda da mu se stari raspada, pa mu je onaj lepi èika, što su ga osudili zbog pijanèenja na stadionu, rekao da mora pod hitno da ga rekonstruiše, na šta mu je ovaj odgovorio da „tim koji pobeðuje ne treba menjati", što valjda znaèi da ne dozvoljava da mu nareðuje jedan „alkoholièar"?! To sam i ja rekao tati kada mi je pripit naredio da rekonstruišem moj kabinet i sklonim sve sa poda, ali me je opet šljepio preko nosa, za razliku od èika Mirka, koji nije udario lepog!
Meni poklon zaista ne treba, vidiš i sam da sam darivan svakim novim danom života ovde. Ako baš insistiraš, spusti kroz dimnjak nekoliko kutija onih sreænih tableta za mamu i tatu, jer nema veæe radosti za dete od roditeljskog osmeha, makar gledali tupo u plafon.
Iskreno, tvoj ja!

Stiglo mi na mail ...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Dec 2009 12:29 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
:z7: brutalno.. istinito, nažalost..

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jan 2010 01:06 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ne odgovorih na ovo...

Skroman sam i poželeo bih samo jednu stvar. ;)

I smrad sam pa neæu reæi koja je :P

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jan 2010 18:45 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007 02:17
2009 je bila jedna od gorih godina in my life. Pa za 2010 nemam nikakve preambicionze zelje. Jedino sto stvarno zelim je da mi dragi ljudi budu zivi i zdravi, a sve ostalo je nebitno.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 04 Jan 2010 19:42 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2008 23:15
Hm, jednu futrolu za dzitru koju merkam vec mesec dana :roll: I da Deda Mraz otplati mojoj kevi i caletu sva zaduzenja po bankama da ne moram vise da ih slusam kako drve o tome.. I da,kartu za Guitar Art :] To bi bilo to. Za ostalo cu se sama potruditi :]

kao nekada davno?
Ako lisce sto pada nije dovoljan znak,ako vetar sto zvizdi nije dovoljan znak..Ja cu pokriti lice ovim rukama da mi ne vidis oci kada gledas u mrak!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Jan 2010 00:49 

Pošto deda mraz nepostoji, nego je on koka kolin matori pedofil obuèen u crveno odelo i lažnu bradu i koristi priliku da mu deca sednu na onu stvar, da na onu stvar, ne pitaj na koju, želim da se vrati Šešelj, pobedi na izborima i uvede zakon kojim se zabranjuje maskiranje u deda mraza.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Avg 2010 19:54 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 11 Feb 2010 01:17
novi auto

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Index boarda » Zabava » Chit - Chat