Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Na
 Post Poslato: 03 Dec 2006 22:37 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Uvek mi je jako drago kad "naše gore list"™ bez obzira u kojoj ekipi je poèeo karijeru dobro reprezentuje i sebe i svoj klub, kao i zemlju iz koje dolazi dobrim igrama.

Trenutno je stanje takvo da imamo vrhunske igraèe u svim jaèim ligama, i skoro da ne proðe nedelja da neko od naših ne da gol ili ne odigra odlièno. Žiga u Španiji, Vidiæ je verovatno najbolji odbrambeni igraè na svetu (možda sam pristrasan ali jel možete da zamislite boljeg? :) ), Panteliæ Prvi strelac Nemaèke, Stankoviæ je fenomenalan u Interu, Kežman sjajan u Turskoj...

Ovde æemo sa vremena na vreme da komentarišemo igre naših u Evropi kada neko odigra dobro, da gol, ili se istakne na bilo koji naèin.

Ovaj vikend, Žiga pre par sati dobio crveni, ali Jankoviæ dao odlièan gol za Majorku. Juèe Ljuboja za Hamburger i danas Kežman za Fener...

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 07 Dec 2006 21:08 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 14:39
jeste stvarno su pocheli odlichno da peglaju (da ih ne ureknemo)
sinoc Sale Ilic dao pobedonosni gol za Galatu, a Vidara odlichan gol glavom Benfici...
Stvarno VRHUNSKI, sada sa nestrpljenjem chekam neku utakmicu gde igraju nashi da uzivam i navijam kao da igra Partizan :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Dec 2006 14:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Dali ga LJuboja i Jankoviæ juèe, Žiga asistirao za pobedonosni gol protiv Majorke.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 21 Jan 2007 16:32 
WitchKing
Korisnikov avatar

Stavio ga Dexa za 2-1 za Inter protiv Fiorentine. Roma gubi, dakle, prilika da se Inter za još jedan koran približi tituli...

35. minut u toku...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jan 2007 18:54 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ljuboja dao prvi za Hamburg, džabe pošto su posle primili 4 komada.

Panteliæ iz penala za 2-1 pobedu Herte desetak minuta pre kraja.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Feb 2007 01:47 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 17:24
Laza Jovišiæ imao prvi trening sa prvim timom Herte. Idemo Lakiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Feb 2007 01:54 
WitchKing
Korisnikov avatar

Guybrush Threepwood je napisao:
Laza Jovišiæ imao prvi trening sa prvim timom Herte. Idemo Lakiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Prucureo je i prvi traè sa treninga:

Blitz:

"Laza Jovišiæ je na prvom ttreningu uspeo da oèara sve prisutne. Naime, on se opkladio da Markom Panteliæem da mu ovaj iz 123 penala neæe dati nijedan. Posle odbranjenih 87 uzastopnih penala, Jovišiæ je ipak popustio, i izgubio opkladu.

Po dogovoru, Jovišiæ æe Panteliæu morati da prosleðuje sve svoje stipendije iz ugovora. Kada su Panteliæa pitali kako je imao srca za tako nešto, on je odgovorio: "Mali je odlièan. Ali mora od poèetka da se navikne na težak gastarbajterski život." :D

Ne daj se Lazoooo :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Feb 2007 23:22 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

He he, nije bilo baš tako. Evo kako je izgledalo:

Po dolasku u Berlin mladog Lazu doèekao je naš reprezentativac i jedan od vodeæih strelaca nemaèke lige Marko Panteliæ, i pošto se smestio, rasporeðen je u selekciju Herte za svoje godište ('89).

Posle prvog treninga za 89-o na kome je Laza ODVALIO I POJEO ZA UŽINU svoje vršnjake i na kome niko nije mogao da mu da gol, prebaèen je u Hertine amatere, filijalu-ekipu Herte koja igra treæu ili èetvrtu nemaèku ligu (nisam siguran).

Posle par treninga u Hertinim amaterima, pošto su trener i pomoæni trener bili bukvalno ODUŠEVLJENI, mladi Jovišiæ prelazi na treninge prvog tima.

Meðutim, na treninzima amatera i njihovim prijateljskim/pripremnim utakmicama (utakmica 'B' timova) se, kako to obièno biva, zadese i 'njuškala' drugih timova, pa je tako Lazu uoèilo skaut Real Madrida i Udinezea. Laza takoðe dolazi pod patronat menadžera kome sam, na žalost, zaboravio ime, ali pod èijom 'negom' se nalazi Deco (Barcelona).

Posle zakazanih proba za Real i Udineze, nešto se stvar komplikuje sa Realom, i dolazi do otkazivanja ove probe, tako da Laza putuje u Italiju. Predivni berlinski dani, u kojima je najviše blejao sa prvotimcem Herte i 'bratom' iz susedne nam države Šimuniæem, se završavaju...

I poslednja vest, mladi Jovišiæ je potpisao predugovor sa Udinezeom i sada se èeka odluka Italijana o dozvoljavanju sportske vize. U narednih 7-10 dana saznaæemo da li æe dobiti vizu ili ne...

Držimo palèeve i Seria A here we come!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Feb 2007 00:08 
WitchKing
Korisnikov avatar

Jankoviæ ušao u drugom (iako je najbolji strelac i asistent Majorke) i dao odluèujuæi gol za 3 boda u 83. minutu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 12:36 
Počasni član Foruma
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006 13:12
Taèno ! Kolko sam ja shvatio iz prièe(bio je kod nas u sporskoj redakciji i on i Dragin)
stvar je završena ,Laza treba samo da potpiše i postaje drugi golman Udinezea...Samo napred!A za one koji lazu neznaju , evo slike od pre par godina ,kad je još igrao za kadete Jedinstva.Slikano pred utakmicu sa Kabelom u N.Sadu (Laza drži loptu)
Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 12:49 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006 01:43
Citiraj:
Vidiæ je verovatno najbolji odbrambeni igraè na svetu (možda sam pristrasan ali jel možete da zamislite boljeg?

RicMane u potpunosti si u pravu. Mislim da je i ovaj vikend odigrao ekstra protiv Chrlton-a gde je Manchester slavio sa 2:0. Mislim da se Nemanja sve vise oslobadja i da ce sve bolje i bolje da igra! Samo napred pa da nam bude oslonac na evropskom i svetskom prvenstvu!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 13:01 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 21:38
Chilli je napisao:
Citiraj:
Vidiæ je verovatno najbolji odbrambeni igraè na svetu (možda sam pristrasan ali jel možete da zamislite boljeg?

RicMane u potpunosti si u pravu. Mislim da je i ovaj vikend odigrao ekstra protiv Chrlton-a gde je Manchester slavio sa 2:0. Mislim da se Nemanja sve vise oslobadja i da ce sve bolje i bolje da igra! Samo napred pa da nam bude oslonac na evropskom i svetskom prvenstvu!

a Terry?

mislim, Vidiæ kako je došao u Utd igra fenomenalno i mnogo je napredovao pored Ferdinanda, posebno u napadu, definitivno je u TOP 10 najboljih odbrambenih na svetu, ali da je najbolji... nije :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 13:41 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Nemanja Vidic je vrhunski odrambeni igrac, svetska klasa, kao i Ferdinand i Terry i jos par igraca. A razlike su u nijansama, ko je medju njima najbolji to je samo stvar ukusa, nista drugo.
Inace po meni je najbolji, i jos uvek neprevazidjeni, odbrambeni igrac bio Ajala iz Valensije pre nekoliko sezona, mada se jos uvek sasvim dobro drzi...
A Fabio Canavaro je sigurno najprecenjeniji igrac na svetu(uz Bekama).
Znam da je ovo poslednje malo of-topic ali morao sam da napisem. 8-)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 13:58 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006 01:43
Citiraj:
a Terry?

mislim, Vidiæ kako je došao u Utd igra fenomenalno i mnogo je napredovao pored Ferdinanda, posebno u napadu, definitivno je u TOP 10 najboljih odbrambenih na svetu, ali da je najbolji... nije

Evo ovako po meni Vidic ima prednost sto je vec tu sa tim igracima a njegovo tek dolazi! Mladji je i tacno je da uci od Ferdinanda ali mislim da ga polako prestize. Postujem tvoje misljenje u svakom slucaju, ja jesam pristrasan jer je Zvezdin igrac i zato sto je nas cova a da ne pominjem sto ima srce kao lubenicu! :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Feb 2007 14:16 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Neocassius, ne bih se složio ni za Cannavara, ni za Beckhama.

A Vidiæ je još u Zvezdi bio u top10 odbrambenih na svetu.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport