Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - Mihina Era
 Post Poslato: 14 Feb 2014 14:48 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Drulović......

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 14:51 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Može.

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 14:55 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Editovano "ustaša", Garnet rekao sam ti 100 puta da se maneš nacionalističkih ispada. Ako je neko uvek bio korektan što se svakog slova u svakoj izjavi tiče - to je onda on. Apolitičan pre svega.

Sa druge, forumaške strane, pre bi njemu dao repku nego BILO KOME ko je spominjan. Zabole me i da je Japanac.

Ok, al kad oni sami sebe nazivaju ustaše, ne vidim šta je tebi ili bilo kome drugom tu strašno,uvredljivo il nacionalističko? :-?
Kad nama govore čede,četnici,ti se vređaš ili bilo koji drugi Srbin,il ti je svejedno?

Šiptari na Kosovu se sami tako nazivaju,a ovde na forumu ti smatraš da je to nacionalizam,vređanje?Kako mogu nekog da vređam,ako taj neko sam sebe tako zove? :frost:
Lepo te pitam,pa mi ti lepo i odgovori?

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 15:19 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Neće ti svaki Hrvat reći da je ustaša. Od onog ustaškog pozdrava na Maksimiru ili gde već se ogradio ogroman deo Hrvata, naravno, intelektualno barem prosečno obdarenih.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 15:51 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
garnet je napisao:
Sećam se jako dobro slika dotičnog gospodina, i radovanja i reakcija posle pobede nad Partizanom.To što je ovog uhvatila kamera,a ovog vašeg ne, to ne umanjuje stvar da su bar za to isti

Kakvih reakcija na pobedu protiv partizana? Kad?

garnet je napisao:
On nije ostavio trag u srpskom, nego jugoslovenskom fudbalu,a ti što si izgubljen u vremenu i prostoru,tvoj problem.Kupi kompas.

Zvezda Srbija, nikada Jugoslavija. :D Tako da je on igrajući za nas, ustvari igrao za Srbiju. Čovek je u Zvezdu osvoju KPE najveći uspeh jednog SRPSKOG kluba! :)
Tako da..izvini.

garnet je napisao:
Moja uznemirenost je moj problem,a dolazi od likova koji se kunu u srpstvo(pogotovo vi cigani) da bi radije da im stranac bude selektor nego Srbin, a razlog zbog kojeg ste protiv je smešan da smešniji ne može biti, a soliš meni pamet o moždanim vijugama?Zapitaj se malo...

Pa što da ne da nam stranac bude selektor. Kao da je prvi put? Ne razumem. Ako mi je selektor stranac, ja sam manji Srbin od tebe koji zelis Stanoja? Ej!?!? WTF?

garnet je napisao:
Ako ste vi protiv Stanoja, samo zato što je pevao jednu pesmu, šta misliš koliko će biti protiv ovog vašeg, i to ne računajući grobare?

Prvo to sto je pesmu pevao, to je manje bitna stvar. To je stvar nekulture i njegovog nedoraslog mozga. Meni vise smeta njegova neopravdana argonacija i lupetanje gluposti koje on sipao u medije, pred sam njegov odlazak iz partizana.
Sve to kada se uzme u obzir, takav čovek nema integritet da bude selektor jedne zemlje koja preteduje da bude ozbiljna u fudbalu. Nema čovek ni autoriteta, jer nije bio nikada igrač, a ni trener, niti zna šta znači biti pravi pobednik u tom sportu. Prosinečki, je čovek igrao u RM, Baresloni, bio kapiten reprezentacije koja je bila III na svetu, čovek je veličina fubalska u Evropi. I stvarno mi nije jasno da neko moze da kaze da nema razlike između njih dvojice ili da je Stanoje bolji izbor.

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 18:13 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Video sam u pm koji je Miha autoritet!!!A plus je bio igrač za sve ove potencijalne kandidate.Ta ti priča ne pije vodu.

Stranac može da bude,ali iz koje zemlje,to je već pitanje.

Tu titulu nisu osvajali samo Srbi, i osvojena je u vreme Jugoslavije,tako da ajnštajne,izvini!

U Realu i Barsi je grejao klupu,više su Perica i Spasić igrali od njega.

Pitao sam te za trenersko mesto,pošto sporiš Stanojeviću gde je radio?Izvrćeš stvari i izbegavaš odgovor,klasično za cigane.

Stanoje je bolji izbor.Trenirao je neke od klinaca u mladoj,Partizanu,po mentalitetu im je bliži...Itd...

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 18:16 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Neće ti svaki Hrvat reći da je ustaša. Od onog ustaškog pozdrava na Maksimiru ili gde već se ogradio ogroman deo Hrvata, naravno, intelektualno barem prosečno obdarenih.

90 % hoće,i ti to jako dobro znaš.

Videli smo koliko ih je osudilo ponašanje onog majmuna.Vedrana,Milanović,Dežulović i onaj novinar što smo mu okačili tekst ovde.Lepo ti kažem,bili su moji u zadnje vreme zbog posla često u Zagrebu,iznenadio bi se.
Al ti veruj u šta hoćeš,ja tu ne mogu ništa.

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 18:47 
WitchKing
Korisnikov avatar

Jel bi ti stvarno Prosinečkog svrstao u krug tvrdih nacionalista Hrvatskih, ustaša? Daj mi jednu zamerku na račun njega, jedna primer kada se bilo šta oglasio loše u smislu Srbije, Srba i sl? NEMA, NE POSTOJI. Čovek nije nacionalnost, on je njegovo ponašanje i njegova dela, Robi je jedan preterano dobar lik, na zemlji 100% koji ne mrzi nikoga i nikada se ni na jedan način nije kompromitovao u tom smislu i to je jedino što je bitno.

Kakav je trener, možemo da pričamo.

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 20:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ne bi ni sad Mihajlovića, a sećamo se šta je pričao i radio.Jedan od suprotnih primera recimo.

Koje su šanse da uopšte pomislimo,a kamoli bude,da Srbin sedne na klupu Hrvatske u bilo kom sportu,a ne fudbalu?

Ajde da tako postavimo temu.Tu se sve završava.Jel opet mi da budemo kulturni i fini,a drugi da bolje prolaze?

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 21:35 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
garnet je napisao:
Video sam u pm koji je Miha autoritet!!!A plus je bio igrač za sve ove potencijalne kandidate.Ta ti priča ne pije vodu.

Jel mi pričamo o Mihi ili Prosinečkom?

garnet je napisao:

A ti si taj koji ce da odredi iz koje zemlje može da bude, a iz koje ne! jer od normalnih ljudi (kakav je Robi) stvaraš u svojoj glavi neprijatelja Srpskog naroda i Srpstva! :lol:

garnet je napisao:
Tu titulu nisu osvajali samo Srbi, i osvojena je u vreme Jugoslavije,tako da ajnštajne,izvini!

Alo kompleksaš, Zvezda je osvojila KPE, Zvezda je Srpski klub. Srpski klub za koju si igrali, Srbi, Crnogorci, Makedonci, Hrvati i Rumun (Belodedić). Šta ti nije jasno? To sto je osvojena u vreme SFRJ? I sad to nije najveći uspeh SRPSKOG fubala?

garnet je napisao:

Kompleksaš uhvaćen u laži. :wacko:

Zvanični podaci REAL MADRID-google izvor
Robert Prosinečki : 55 (10)
Perica Ognjenović: 12 (0)
Predrag Spasić: 22 (0)
Aleksandar Stanojević: Unknown person :)

garnet je napisao:
Pitao sam te za trenersko mesto,pošto sporiš Stanojeviću gde je radio?Izvrćeš stvari i izbegavaš odgovor,klasično za cigane.

Pored toga sto je fudbalska igračka veličina bio, u trenerskim vodama je bi asistent reprezentacije Hrvatske koja je u to vreme (2010) bila među privih 10 reprezentacija SVETA! Što je mislim daleko veća kvalifikacija od Stanojevica koji je oteran iz dva kineska kluba u roku od godinu dana.

garnet je napisao:
Stanoje je bolji izbor.Trenirao je neke od klinaca u mladoj,Partizanu,po mentalitetu im je bliži...Itd...

Po mentalitetu...kralju, bravo :thumbup:

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 14 Feb 2014 22:24 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Koje su šanse da uopšte pomislimo,a kamoli bude,da Srbin sedne na klupu Hrvatske u bilo kom sportu,a ne fudbalu?

Ajde da tako postavimo temu.Tu se sve završava.

Care, to je naša prednost, a ne mana. Što nismo zaslepljeni, ozlojeđeni, iskompleksirani. Barem neki od nas.

TU se priča završava. ;)

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 12:52 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ne tu nije naša prednost,jel se tačno vidi gde su oni sa takvim razmišljanjima,a gde mi sa našim.Toliko.

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 13:01 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

bigfoot je napisao:
garnet je napisao:

Jel mi pričamo o Mihi ili Prosinečkom?

garnet je napisao:

A ti si taj koji ce da odredi iz koje zemlje može da bude, a iz koje ne! Bolestan si u svojoj mržnji, jer od normalnih ljudi (kakav je Robi) stvaraš u svojoj glavi neprijatelja Srpskog naroda i Srpstva! :lol:

garnet je napisao:

Alo kompleksaš, Zvezda je osvojila KPE, Zvezda je Srpski klub. Srpski klub za koju si igrali, Srbi, Crnogorci, Makedonci, Hrvati i Rumun (Belodedić). Šta ti nije jasno? To sto je osvojena u vreme SFRJ? I sad to nije najveći uspeh SRPSKOG fubala?

garnet je napisao:

Kompleksaš uhvaćen u laži. :wacko:

Zvanični podaci REAL MADRID-google izvor
Robert Prosinečki : 55 (10)
Perica Ognjenović: 12 (0)
Predrag Spasić: 22 (0)
Aleksandar Stanojević: Unknown person :)

garnet je napisao:

Pored toga sto je fudbalska igračka veličina bio, u trenerskim vodama je bi asistent reprezentacije Hrvatske koja je u to vreme (2010) bila među privih 10 reprezentacija SVETA! Što je mislim daleko veća kvalifikacija od Stanojevica koji je oteran iz dva kineska kluba u roku od godinu dana.

garnet je napisao:

Po mentalitetu...kralju, bravo :thumbup:

1.Da znaš da razmišljaš video bi o kome mislim.

2.A ti admine ako znaš meni da koriguješ postove i da me upozoravaš na iste,mogao bi i svog prijatelja da upozoravaš ili nećeš pošto na ovoj temi,zamisli,ste se složili.I posle nisu u pravu, oni koji su napustili forum,kada kažu da imaš duple aršine.I nemoj ti da me učiš šta je Srbija,kada bi znao neke stvari,ne bi serendao ovde,internet patrioto!!!

3.Svi mi znamo ko ima komplekse.Posle 12 godina jebanja u zdrav mozak u basketu,6 u fudbalu...Batali komplekse. :shock:

4.Spasić i Perica,zajebancija?Ali, džabe,bukva ostaje bukva.

5.Asistent?I?Stanoje vodio mladu?Igračka veličina je bio i Miha i?Opet lupetanje.Pa i ovaj je oteran iz Zvezde,Turske...A oni kineski klubovi su jači od njih! :D :P

6.Po mentalitetu,dakako.

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 14:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Garnet, ja vaše prepiske kontam kao zajebancije, tako i ono "bolestan", cenim da ni on nije mislio onako kako si ti shvatio, no editovano je i jedno i drugo.

O duplim aršinima i forumu i sl... Brate, kako ti jebeno ne dosadi....... Nepopravljiv se.

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 17:26 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Više dosledan.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport