Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Fudbalska Reprezentacija Srbije - Mihina Era
 Post Poslato: 28 Maj 2012 18:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Videli smo da je Miha znatno podmladio sastav, neki igraču su tu koje nikad nisam gledao (Ignjovski) ili za koje nikad nisam čuo (Radovanović), mada se kao radi o velikom talentu. Utakmica sa Špancima nije pokazala ništa osim rupa u odbrani, ali budimo realni, ovo je prvi nastup ovog tima ni manje ni više nego protiv prvaka Sveta, dakle, treba svima dati vremena.

Vest dana je da je Adem LJajić izbačen jer nije hteo da peva himnu Bože pravde, šta mislite o tome? Svi igrači su potpisali protokol o ponašanju, da li je treba odmah da kaže da neće hteti da peva ili...?

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta: Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije - Mihina Era
 Post Poslato: 29 Maj 2012 00:08 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2011 11:46
podrzavam Mihu, svi su unapred znali sta on trazi, ako ti ne odgovara nisi u obavezi da prihvatis ucesce u reprezentaciji, i jos nesto to nije himna Srba neko Republike Srbije, i tako treba gledati na stvari.

Vrh 

Post Poslato: 30 Maj 2012 15:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Jedina Ljajićeva greška je to što je potpisao taj "ugovor" pa je onda uradio to što je uradio.Debilno je uopšte raspravljati šta je himna,terati igrače da potpišu da će pevati himnu(to može samo retard),da će poštovati protivnika,njegovu himnu,zastavu il šta već.Veću glupost nisam mogao ni da zamislim.Ali pošto je od Mihajlovića,to se i moglo očekivati.Čovek koji je dobio više crvenih kartona nego što je dao golova i asistencija za reprezentaciju,koji je pljuvao protivničke igrače,koji je direktan krivac za mnoge neuspehe reprezentacije(zbog svog nasilnog temperamenta),koji dvadeset i kusur godina neživi ovde,kome deca nisu ni kročila u Srbiju,taj i takav Mihajlović će da uči nekog o poštovanju,čestitosti i sl.Pazi kurca.Taj isti Ljajić je odbio pozive i Bosne i Turske.Prošao je sve mlađe selekcije Srbije,i uvek se odazivao pozivu za dres Srbije.Iks puta je javno izjavljivao za koga hoće da igra.Tako da komenatari tipa musliman,balija,ko ga jebe nek ide u Tursku i sl padaju u vodu.Ponavljam,samo mu zameram što to ranije nije raspravio sa Mihajlovićem,i doveo sebe u ovu situaciju.Nek Mihajlović i svi oni koji opravdavaju ovu debilnu odluku,odu u Novi Pazar,nek žive koji mesec u koži familije Ljajić,nek prođu sve ono što oni prođu(politička pripadnost,protivljenje Ugljaninu i onom muftiji kandidatu)pa nek se jave.Pre neki dan finale španskog kupa igrali su Bilbao i Barsa u Madridu.Ceo jebeni stadion je ZVIŽDAO himni države Španije!!!!!I,jel neko negde ne igra?Da li je Bekamu,Ronaldu i ostalima letela glava il im je neko zamerio što ne pevaju himnu?Ne.Oni igrom i odazivanju opravdaju svoju ljubav prema dresu.Ko hoće da peva,neka peva,ko neće,ok.Ovi što su potpisali i šatro otvaraju usta a niko ne ide po tekstu himne,da li su oni veće patriote od Adema?Što nisu pevali kog Antića,Pižona?Sad je Mihajlović ispao neki Srbin,on će nekog da uči šta je Srbija?Videće na prvoj utakmici koju Srbija bude igrala ovde šta mi mislimo o njemu i o ovoj odluci.Sad se vidi da su istoričari bili u pravu(kao i Vuk Drašković) kada su predlagali da himna Srbije bude Vostani Serbie,a ne Bože Pravde.Mnogim nacionalnim manjinama smetaju delovi teksta,i zato im je ona problematična.A glavna stvar je što mi nismo više(da li smo i ikada bili)fudbalska sila,pa da možemo da se odričemo talentovanih igrača.A o igri....Jednom rečju,katastrofa.Al dobro,makar su naučili(valjda)tekst himne. :dry:

Vrh 

Post Poslato: 30 Maj 2012 22:22 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Garnet ti si ovaj sukob shvatio kao sukob zevezdaša i partizanovca! :)

Garantujem glavom da je obrnut slučaj, da je trener poreklom partizanovac, a igrač poreklom zvezdaš i da se desio ovakav slučaj ti bi branio himnu Srbije i Srpstvo generalno!
;)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 31 Maj 2012 07:51 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ma jok bre.Ja Mihajlovića odavno ne mirišem.Mrzim takve isfolirane likove.Sa druge strane,i dan danas izuzetno cenim recimo Jugovića,Belodedića,Diku Stojanovića...Ima tu još zvezdaša.Sad ti sam uporedi ovu trojicu,sa onim mediokritetom koji je dobio(ne znam kako i na osnovu čega)takvu čast i privilegiju,da vodi državni tim.Koji rezultati stoje iza njega?Sinoć je oko 18.00 bila emisija Oko na rts-u,baš povodom ovog slučaja,ko je gledao,video je još ljudi koji se ne slažu sa ovakvim vođenjem reprezentacije,pa čak i sa dovođenjem Mihe na mesto selektora.To što Tole tim potezom kupuje sebi još jedan mandat(stavio cigana na mesto selektora)ne znači da ću ja sve da aminujem.Ja Mihajloviću čak ni ne zameram koga je sve zvao,tu pre svega mislim na odnos Par-C.Z,sam će snositi odgovornost za eventualne neuspehe ili će pokupiti slavu kao Antara kad nas je odveo u Afriku.Mene užasno nervira njegovo patetično ponašanje,glumatanje nekakvog mesije,koji će da ispravi krivu sliku o fudbalu u Srbiji i njenim navijačima,štampanjem nekakvog priručnika,manifesta il šta već.Msm...

Vrh 

Post Poslato: 31 Maj 2012 17:21 
The Prvokator
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Ma jok bre.Ja Mihajlovića odavno ne mirišem.Mrzim takve isfolirane likove.Sa druge strane,i dan danas izuzetno cenim recimo Jugovića,Belodedića,Diku Stojanovića...Ima tu još zvezdaša.Sad ti sam uporedi ovu trojicu,sa onim mediokritetom koji je dobio(ne znam kako i na osnovu čega)takvu čast i privilegiju,da vodi državni tim.Koji rezultati stoje iza njega?

Da bas, Dika i Belodedić su uspešniji od Mihe. Oni su sam vrh i krem fudbala, a ovaj je mediokritet. O da. Baš tako. :roll2:

Bre, bre, koliko grobarskog cinizma na uspeh jednog zvezdaša.
Miha, bre čoveče, jednom rečiju CAR. Čovek je prvo uzeo u Italiji sve sto se uzeti može, bio u svoje vreme jedan od najboljih odbrabenih igrača ( izabran u timu sveta 1998), u svakom klubu u kojem je igrao bio AUTORITET za primer. Čovek je vodio nekoliko italijnaskih klubova, doduse nije napravio uspeh neki, ali zamisli ko dobije sansu da se uči trenerskom poslu u seiji A. Ko to može? Tumbaković (lol) ?! To može samo neko čije ime znači puno u Italiji.
Čovek ima dovoljno iskustva da vodi reprezentaciju, dovoljno veliko ime da pokrene u nešto u glavama ovih mladim zvezdicama u reprezentaciji ( a to je najbitnije).
Mihajlović je sasvim korektno rešenje u odnosu na izbor koji se stavljao pred reprezentaciju.

garnet je napisao:
Sinoć je oko 18.00 bila emisija Oko na rts-u,baš povodom ovog slučaja,ko je gledao,video je još ljudi koji se ne slažu sa ovakvim vođenjem reprezentacije,pa čak i sa dovođenjem Mihe na mesto selektora.To što Tole tim potezom kupuje sebi još jedan mandat(stavio cigana na mesto selektora)ne znači da ću ja sve da aminujem.Ja Mihajloviću čak ni ne zameram koga je sve zvao,tu pre svega mislim na odnos Par-C.Z,sam će snositi odgovornost za eventualne neuspehe ili će pokupiti slavu kao Antara kad nas je odveo u Afriku.Mene užasno nervira njegovo patetično ponašanje,glumatanje nekakvog mesije,koji će da ispravi krivu sliku o fudbalu u Srbiji i njenim navijačima,štampanjem nekakvog priručnika,manifesta il šta već.Msm...

Jel to Gorčin Stojanović, veliki fudbalski poznavalac komentarisao Mihin izbor i odluku da ukloni Ljajića?

Što se tiče Ljajica, dečko očigledno je iritantan i negativan za sredinu. Nije ni čudo sto ga je Delio Rosi pokušao da prebije. :)
Ako je već potpisao i prihvatio uslove novog trenera, trebao je da se potrudi i da otpeva tu himnu. On je čini mi se prvo rekao da "mora da postuje sebe" zato nije otpevao, pa onda je njegov otac izjavio da "nije znao text". Znači nije problem na nacionalnoj osnovi (čini mi se da se izjasnio kao Srbin, sto je nebitno), nije problem ni to sto je ateista, već jednostavno sto nije se potrudio da nauči text himne reprezentacije čiji dres nosi. Ja ga iskreno ne bi isključio zbog toga, ja bi ga upozorio, ali odluka Mihajlovića je takva kakva je.
Najgore što se sad to politizuje, svi se javljaju, pa i vi grobari se javljate, kao branite manjine i kako himna nevalja (i Vuk Drašković je rekao TO), možeš misliti. Kao "videćete vi sta mi mislimo o toj odluci", ma daj bre.

U svakom slučaju, Mihajlović je postavio uslov pevanje himne kao obavezu, to je jedan od uslova, meni je to sasvim legitimno i čak poželjno.

E sad igra i sve ostalo, ne može preko noći da se promeni. Postoje sad pripremne utakmice, verujem da ce Mihalović u njima stvoriti kostur ekipe za kvalifikacije i da će uspeti da se kvalifikuje za sledece veliko takmičenje.

Bože pravde, neka bude tako! :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 31 Maj 2012 19:46 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

I Dika i Belodedic su vise zasluzni za ciganske uspehe nego ovaj isfolirani patriota.I po meni su iks puta bolji ljudi od ove spodobe.Ovom buzdovanu bog je dao samo sut,i nista vise.Ti si prijatelju naveo samo klupske uspehe doticnog,a to ovde nije toliko bitno koliko on kao trener,gde je nula na kvadrat.Kakvo mu je bilo ponasanje u repki i koje je on to uspehe imao u dresu reprezentacije?Osim onih koje je nabrojao Gorcin?Pljuvanje Jeremisa u usta,vredjanje Vijere na rasnoj osnovi,milion crvenih kartona koji su nas direktno kostala mnogih pobeda?Sto pominjes Tumbu?Da li sam ga ja negde pomenuo ili predlozio za selektora?I sam sam rekao da je Adem kriv sto to nije ranije resio,ja sam samo rekao da je debilna i retardirana odluka da nekom nesto nameces i da ga uslovljavas.Zamisli da Portugalci kazu Ronaldu,matori moras da pevas ili nema igranja? :lol: Cak ni pola skupstine plus novi predsednik danas nisu pevali himnu, i? :dry: Da li je iritantan ili negativan nije na nama da sudimo,cim ga je ovaj zvao(cak ga je i trenirao)on je znao o kakvom se igracu radi,i da nam je potreban.A ti ako opravdavas Rosija,onda... :wacko: :frost:

Vrh 

Post Poslato: 01 Jun 2012 08:01 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Jos jedno dranje,ponizavanje.Sreca,samo dva komada.Onaj Ninkov,ma necu bre ni da komentarisem.Dajte još nekog reprezentativca na preporuku Decembarskog. :joj:

Vrh 

Post Poslato: 01 Jun 2012 09:34 
The Prvokator
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
I Dika i Belodedic su vise zasluzni za ciganske uspehe nego ovaj isfolirani patriota.

Po čemu su više zaslužili?
Tvoja procena ili....??

garnet je napisao:
I po meni su iks puta bolji ljudi od ove spodobe.Ovom buzdovanu bog je dao samo sut,i nista vise.Ti si prijatelju naveo samo klupske uspehe doticnog,a to ovde nije toliko bitno koliko on kao trener,gde je nula na kvadrat.

A klupske uspehe, samo! Ko je namestio dva gola protiv Hrvata u Zagrebu i tako otišli na EP2000 + bio igrač utakmice.
Neprocenjivo!!!

garnet je napisao:
Kakvo mu je bilo ponasanje u repki i koje je on to uspehe imao u dresu reprezentacije?Osim onih koje je nabrojao Gorcin?Pljuvanje Jeremisa u usta,vredjanje Vijere na rasnoj osnovi,milion crvenih kartona koji su nas direktno kostala mnogih pobeda?

Vao, pljunuo Jeremisa i uvredio Vijeru! Ali si ti čistunac.
Prvo Vijera mu je rekao da je cigan, pa mu je ovaj vratio sličnom merom. I Jeremis je nesto uradio, pa ga je ovaj pljuo, i jebi ga uletelo u usta. :)
Mislim čovek je malo temperamentniji, na terenu, ali ne van njega. Sasvim korektno.

garnet je napisao:
Sto pominjes Tumbu?Da li sam ga ja negde pomenuo ili predlozio za selektora?

Miha FUDBALSKA VELIČINA tolika, da mu je dozvoljeno da uči trenerski zanat u seriji A.
Tubaković je vama grobarima sinonim trenerskog posla, najbolji trener svih vremena u partizanu (a i šire), pa reko čisto da uporediš te dve veličine. Dok je Tuba trener u Saudiskoj Arabiji i njihovoj prvoj džihad ligi, Mihajlović uči trenerski trenerski zanat u Seriji A. Svataš li razliku!?
Pošto stalno govoris "čime je on zaslužio da bude selektor" eto time je zaslužio jer ga cene mnogo u jednoj od najboljih liga na svetu.

garnet je napisao:
Zamisli da Portugalci kazu Ronaldu,matori moras da pevas ili nema igranja? :lol: Cak ni pola skupstine plus novi predsednik danas nisu pevali himnu, i? :dry:

Zamisli ti da je Ljajić Ronaldo!?
Pa bi mogli onda da poredimo. ;)

garnet je napisao:
Da li je iritantan ili negativan nije na nama da sudimo,cim ga je ovaj zvao(cak ga je i trenirao)on je znao o kakvom se igracu radi,i da nam je potreban.A ti ako opravdavas Rosija,onda... :wacko: :frost:

Ne opravdavam Rosija, ali ako mu je Ljajić rekao to sto se prica da mu je rekao, trebao je posle utakmice da ga sačeka i opet da proba da ga prebije.

Mali je iritantan i pokušava neopravdanom arogancijom da bude iznad ostalih u reprezentaciji.

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Poslednji put menjao bigfoot dana 01 Jun 2012 15:37, izmenjena samo jedanput

Vrh 

Post Poslato: 01 Jun 2012 09:39 
The Prvokator
Korisnikov avatar

E sad utakmica sa Francuskom.

Ponovo nov tim, mlada ekipa, neuigrana, niskusna za sad. Sto se kaže Miha meša karte, probava varijante.
Meni se iskreno ne sviđa ova formacija sa 3 odbrambena, mislim da nemamo dovoljno dobar kvalitet igrača za takvu igru. No dobro, nisam očekivao pobedu, mislio sam čak da ce biti i ubedljivije.
Igra je delovala na trenutke konfuzno, sto je i ocekivano, a bilo je i par lepih akcija i na momente su delovali solidno.
Bitno je da se ove jake utakmice igraju, da vide da mogu da igraju i da se koliko toliko nose sa najboljim reprezentacijama sveta.

Idemo dalje.
Red, rad i Mihina disciplina. ;)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 01 Jun 2012 22:13 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Po mom misljenju vise su uradili i vise vrede kao ljudi.Namestio dva gola a ovamo zbog njegovih kartona i divljanja nikad grupo nismo prosli.Kad su nas naguzili Holandjani onomad,za sve golove bila je kriva ova tvoja igracina! :lol: :P A sta mu je Jermis uradio?Izvozao ga kao majmuna? 8-) Vijera takodje.I sta ce primitivac,nego da reaguje kao buzdovan sabanski. :D Opet ti o Tumbi?Jel se lozis na istog? :bleh: Da ga nije Mancini pogurao...Zasluzio je time sto je vodio ispod prosecne zabarske klubove da bude selektor?Pa onda je komotno mogao i Tumba.Ima vise titula nego ovaj tvoj pajser. :lol: Za nas je Ljajic buduci Ronaldo,mada ti ocigledno ne kontas sta je pisac hteo da kaze.Ljajic mu nije NISTA rekao,to su potvrdili svi igraci i strucni stab.Ti bi naravno VOLEO da mu je ovaj nesto rekao,al eto,nije.Bolje vi komentarisite vaseg selektora i ovu sramotu od igre.Sa Spancima Karleusa kiksno,sa Francuzima Ninkov pa Jankovic.Msm da je sve jasno.Zovite vi jos nekog,mozda Evandra,treba nam jedan dobar plej. :whistle: Reda nema,rada jos manje,a o disciplini...Da se ne ponavljam. :roll2:

Vrh 

Post Poslato: 01 Jun 2012 22:18 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Pre nego što se detaljnije izjasnim o Mihi, Ljajiću i sl, garnet, ako je neko usro /skoro/ sve golove protiv Holanđana, to je onaj vaš klovn Ivica Kralj. Da ne govorim da je i protiv Holandije na čuvenom Evropskom usro kada je primio gol od Bergkampa pored noge, 5,5km na sat, retard običan.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 02 Jun 2012 10:25 
The Prvokator
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Po mom misljenju vise su uradili i vise vrede kao ljudi.

Daj nešto konkretno, šta su više uradili i zašto više vrede kao ljudi od Mihe!?

garnet je napisao:
Namestio dva gola a ovamo zbog njegovih kartona i divljanja nikad grupo nismo prosli.Kad su nas naguzili Holandjani onomad,za sve golove bila je kriva ova tvoja igracina! :lol: :P A sta mu je Jermis uradio?Izvozao ga kao majmuna? 8-) Vijera takodje.I sta ce primitivac,nego da reaguje kao buzdovan sabanski.

Da namestio dva gola protiv hrvata, na utakmici kada je debil (na kub) Bata grobar Mirković uhvatio Jarnija za muda (u prvom polu vremenu) i na takav način ostetio našu reprezentaciju. Ali tu je bio MIHA CAR koji je prosto rečeno odvalio Hrvate. NEPROCENJIVO!

A protiv Holandije, zna se ko je odgovoran i ko ga primao kao prositutka.

garnet je napisao:
:D Opet ti o Tumbi?Jel se lozis na istog? :bleh: Da ga nije Mancini pogurao...Zasluzio je time sto je vodio ispod prosecne zabarske klubove da bude selektor?Pa onda je komotno mogao i Tumba.Ima vise titula nego ovaj tvoj pajser. :lol:

Poredim ti vašeg trenerskog Boga Tumbakovića sa Mihalovićem. Opet ti ponavljam da je za vas Tumbaković etalon trenerskog posla, pa čisto da napravimo paralelu. Jer svaki put kada se postavlja pitanje o selektoru, ko bi mogao da bude, gomila gobara predlažu Tumbakovića kao nekog ko bi osvojio sto se osvojiti može. :)

Kažeš mogao je komotno i Tumba da vodi proseče italijanse klubove, ali se odlučio za prvu Saudi Arabi ligu, više potencijala ima. hihih.....lol

garnet je napisao:
Za nas je Ljajic buduci Ronaldo,

:roll2: :roll2:
Stani ubijaš me!

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 02 Jun 2012 12:17 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Pre nego što se detaljnije izjasnim o Mihi, Ljajiću i sl, garnet, ako je neko usro /skoro/ sve golove protiv Holanđana, to je onaj vaš klovn Ivica Kralj. Da ne govorim da je i protiv Holandije na čuvenom Evropskom usro kada je primio gol od Bergkampa pored noge, 5,5km na sat, retard običan.

Da,da,da...Jeste,jeste.Mada je i cinjenica da je Kralj buzdovan,mada mnogo manji nego ovaj retard.

Vrh 

Post Poslato: 02 Jun 2012 12:23 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

bigfoot je napisao:
garnet je napisao:
Po mom misljenju vise su uradili i vise vrede kao ljudi.

Daj nešto konkretno, šta su više uradili i zašto više vrede kao ljudi od Mihe!?

garnet je napisao:
Namestio dva gola a ovamo zbog njegovih kartona i divljanja nikad grupo nismo prosli.Kad su nas naguzili Holandjani onomad,za sve golove bila je kriva ova tvoja igracina! :lol: :P A sta mu je Jermis uradio?Izvozao ga kao majmuna? 8-) Vijera takodje.I sta ce primitivac,nego da reaguje kao buzdovan sabanski.

Da namestio dva gola protiv hrvata, na utakmici kada je debil (na kub) Bata grobar Mirković uhvatio Jarnija za muda (u prvom polu vremenu) i na takav način ostetio našu reprezentaciju. Ali tu je bio MIHA CAR koji je prosto rečeno odvalio Hrvate. NEPROCENJIVO!

A protiv Holandije, zna se ko je odgovoran i ko ga primao kao prositutka.

garnet je napisao:
:D Opet ti o Tumbi?Jel se lozis na istog? :bleh: Da ga nije Mancini pogurao...Zasluzio je time sto je vodio ispod prosecne zabarske klubove da bude selektor?Pa onda je komotno mogao i Tumba.Ima vise titula nego ovaj tvoj pajser. :lol:

Poredim ti vašeg trenerskog Boga Tumbakovića sa Mihalovićem. Opet ti ponavljam da je za vas Tumbaković etalon trenerskog posla, pa čisto da napravimo paralelu. Jer svaki put kada se postavlja pitanje o selektoru, ko bi mogao da bude, gomila gobara predlažu Tumbakovića kao nekog ko bi osvojio sto se osvojiti može. :)

Kažeš mogao je komotno i Tumba da vodi proseče italijanse klubove, ali se odlučio za prvu Saudi Arabi ligu, više potencijala ima. hihih.....lol

garnet je napisao:
Za nas je Ljajic buduci Ronaldo,

:roll2: :roll2:
Stani ubijaš me!

Frajeru,aj ti ponovo u skolu,posto ne znas da citas.Ja sam rekao da je ovaj vas skot vodio prosecne italijanske klubove,a da ovaj nas ima makar neke trofeje,za razliku od ovog smeca koje nam je nametnuto kao selektor,i da zato i on moze da bude selektor.Makar ima nesto iza sebe,pa bile to i titule u Srbiji,Kini,S.Arabiji.Za Ljajica se smej,al za nas je on to.Il je to Bosko Jankovic mozda? :roll2:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 175 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport