Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: KK Crvena Zvezda Sezona 2011/12
 Post Poslato: 08 Okt 2011 10:38 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Konačno neki pomaci i u ovom raspalom nam delu našeg sportskog društva. :)

Pre svega, fuzija sa FMP-om, pa dolazak Karija Pešića (:hail:), dolazak Morisona koji je zaista igrač extra klase...

Partizan je takođe dobro pojačan, i što se mene tiče, ako Kari uspe da dogura dokle i u poslednjem mandatu (majstorica u finalu plej offa) - to je to. Partizan je naravno favorit kao košarkaška institucija na ovim prostorima, ali možda je to naša prednost...

Naše najbolje pojačanje :D

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda Sezona 2011/12
 Post Poslato: 08 Okt 2011 21:26 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Pukla 100-tka nad Hemofarmom večeras. :)
Napokon da se nadamo da ce nam zvezda u kosarci doneti malo navijacke radosti.

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 08 Okt 2011 21:29 
The Prvokator
Korisnikov avatar

I da Adam Morison :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 08 Okt 2011 23:50 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Moram da vam skrenem pažnju na neke netačne informacije koje su iznete. Niko se nije fuzionisao, već je FMP promenio ime u Crvene Zvezda Beograd i dobio nekoliko zvezdinih igrača u zamenu za... Pa ne znam za šta... Spominje se da će FMP da otplaćuje polako zvezdine dugove, ali nije objašnjeno na koji način i koliko...
Crvena Zvezda, višestruki prvak bivše Jugoslavije, se takmiči u nekoj nižoj ligi, a klub koji se ovde spominje je onaj koji je poslednjih godina više puta menjao imena, a čiji je vlasnik Ćoki...

Meni je drago što se Pešić vratio u našu košarku i nadam se da će ponovo kao kada je bio pre par godina u zvezdi unaprediti igru nekih talentovanih igrača i stvoriti od njih potencijalne reprezentativce.

Stvarno se radujem što je Crvena Zvezda Beograd napravila solidan tim i što će se boriti za završni turnir NLB lige, jer to svima samo može da donese dobre stvari, ali ne razumem kako neko može da bude toliko naivan i poistovećuje KK Crvena Zvezda Beograd sa KK Crvena Zvezda, kad se radi o dva različita kluba.

Sa druge strane, Partizan je danas protiv jednog od najbojih timova lige i ovogodišnjeg učesnika evrolige, poslao veoma jasnu poruku svim protivnicama. Odavno nisam video dominantniji tim na ovim prostorima. :)

I jedan predlog. Da se preimenuje naslov teme u nešto uopšteno za srpsku klupsku košarku, jer ni u ranijim danima foruma nismo imali baš mnogo komentara u vezi košarke, apa ne verujem ni da sada treba da imamo temu za svaki klub pojedinačno. Bolje je da sve ide u istu temu i da tu polemišemo o svim utakmicama naših klubova, a nisu tu samo Partizan i FMP zanimljivi.

Vrh 

Post Poslato: 09 Okt 2011 10:37 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Neverovatno koliko su grobari puni kompleksa. Sad su oni najveći legalisti ovoga sveta pa brinu brigu da li je Crvena Zvezda ona Crvena Zvezda ili neka druga Crvena Zvezda. Šta vas, blago receneo, zabole za te stvari. Imate svoj klub, i navijajte za njega. Jeste neka vrsta integracije je nasatala, vi ne znate kako i sta, ali znate da eto to nije ta zvezda. Po tom ugovoru Čovićevog FMP-a i zvezde su dogovorene dok prava zvezda ne dođe na svoje (ako ikad dođe), FMP ce nositi zvezdine ime boje, grb i sve sto osvoji dodavaće se staroj zvezdi. Ne vidim u čemu je vaš problem. Ako nama to ne smeta, vama treba da smeta jos manje.
Naravno da cu da ga poitovecujem sa stvarom zvezdom. Jer nose ime zvezdno i boje zvezdine i grb zvezdin i sve sto osvoje pripadace ZVEZDI. Naravno da cu da navijam za njih.

Meni se cini da ta vasa prica je samo alibi za sledece poraze od naše ZVEZDE. Jer sa takom pricom lakse ce te ih podneti. :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 09 Okt 2011 11:16 
WitchKing
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:
ali ne razumem kako neko može da bude toliko naivan i poistovećuje KK Crvena Zvezda Beograd sa KK Crvena Zvezda, kad se radi o dva različita kluba.

Stvarno misliš da si otkrio toplu vodu? Trebala je Čoviću Zvezda i više nego Zvezdi FMP. Jer u narednih 50 godina bi bio marginalac na našoj sceni, uz možda neko polu ili finale play offa i sl sa svih svojih par stotina navijača. Tehnički, to jeste stari FMP, ali ceo koncept je napravljen na obostranom interesu, na dresu piše Zvezda, igra se u pioniru, istorijat kluba je naš, titule i uspesi su naši, kao i svi neuspesi.

Situacija je komplikovana, i na taj način je rešena.

Vrh 

Post Poslato: 09 Okt 2011 11:17 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
bigfoot je napisao:
Neverovatno koliko su grobari puni kompleksa. Sad su oni najveći legalisti ovoga sveta pa brinu brigu da li je Crvena Zvezda ona Crvena Zvezda ili neka druga Crvena Zvezda. Šta vas, blago receneo, zabole za te stvari. Imate svoj klub, i navijajte za njega. Jeste neka vrsta integracije je nasatala, vi ne znate kako i sta, ali znate da eto to nije ta zvezda. Po tom ugovoru Čovićevog FMP-a i zvezde su dogovorene dok prava zvezda ne dođe na svoje (ako ikad dođe), FMP ce nositi zvezdine ime boje, grb i sve sto osvoji dodavaće se staroj zvezdi. Ne vidim u čemu je vaš problem. Ako nama to ne smeta, vama treba da smeta jos manje.
Naravno da cu da ga poitovecujem sa stvarom zvezdom. Jer nose ime zvezdno i boje zvezdine i grb zvezdin i sve sto osvoje pripadace ZVEZDI. Naravno da cu da navijam za njih.

Meni se cini da ta vasa prica je samo alibi za sledece poraze od naše ZVEZDE. Jer sa takom pricom lakse ce te ih podneti. :)

Ne znam ko smo to mi, ja govorim u svoje ime i samo komentarišem da ste neverovatno naivni kad poistovećujete svoj klub sa nekim drugim privatnim.

To sve što si ti nabrojao su izmišljotine koje su u javnost plasirali čovićevi novinari da bi privukli navijače, a što je najgore izgleda da im i uspeva. Pravno i svakako drugačije gledano Crvena Zvezda Beograd je nekadašnji FMP, Refleks, Železnik ili kako se već sve zvao, i svaki rezultat koji ostvari piše se tom klubu, koji će sutra verovatno opet menjati ime kad se Zvezda vrati u prvu ligu. Nažalost taj klub CZB neće verovatno ništa ni osvojiti, pa nećeš moći da se uveriš u ovo što pričam, a to i oni koji plasiraju takve informacije znaju, pa im je lakše da se igraju sa mislima navijača.

Cela ta priča je urađena u dogovoru sa nekoliko političkih stranaka koje već godinama podržavaju zvezdu, da bi se uvukli navijačkom glasačkom telu pred sledeće izbore. Očekivao sam da ćeš barem ti to moći da uvidiš i ne primaš se na političke igre.

Spominješ i neke komplekse... Izazvane čime? :)

Vrh 

Post Poslato: 09 Okt 2011 14:38 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:

Ne znam ko smo to mi, ja govorim u svoje ime i samo komentarišem da ste neverovatno naivni kad poistovećujete svoj klub sa nekim drugim privatnim.

Naivni u čemu? U tome sto navijam za klub koji se preimenovao u ime kluba koji sam ja voleo i koje je propao. Vao, al su me zajebali. Baš sam naivan. Hvala dragom Bogu da su tu grobari da nas prosvetle.

Cassius je napisao:

To sve što si ti nabrojao su izmišljotine koje su u javnost plasirali čovićevi novinari da bi privukli navijače, a što je najgore izgleda da im i uspeva. Pravno i svakako drugačije gledano Crvena Zvezda Beograd je nekadašnji FMP, Refleks, Železnik ili kako se već sve zvao, i svaki rezultat koji ostvari piše se tom klubu, koji će sutra verovatno opet menjati ime kad se Zvezda vrati u prvu ligu. Nažalost taj klub CZB neće verovatno ništa ni osvojiti, pa nećeš moći da se uveriš u ovo što pričam, a to i oni koji plasiraju takve informacije znaju, pa im je lakše da se igraju sa mislima navijača.

To ti ne možeš da znas, da se nece prepisati titule (koje ti kazes da necemo osvojiti). Dobro videcemo, ako nesto osvojimo. Mozda se stara zvezda nece nikada opraviti, ali eto tu je nova. Navijamo za nju.

Cassius je napisao:
Cela ta priča je urađena u dogovoru sa nekoliko političkih stranaka koje već godinama podržavaju zvezdu, da bi se uvukli navijačkom glasačkom telu pred sledeće izbore. Očekivao sam da ćeš barem ti to moći da uvidiš i ne primaš se na političke igre.

Da inace, SD Partizan je imuno na političke partije.
A ja se upravo spremam da glasam za Čovića! :)

Cassius je napisao:
Spominješ i neke komplekse... Izazvane čime? :)

Iste one komplekse koje i Hrvati imaju prema Srpskom sportu i njenim uspesima. Eto i oni su proslo EP u kosarci zvanicno najavili reprezantaciju Srbije kao da ona prvi put učestvuje na EP i naznačili da nema ni jednu medalju osvojenu i tako to. Shvataš li paralelu u ovom slučaju? :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 08:53 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Vi ste taj isti grb(u koji se zakljinješ)dali u rem kako bi namaknuli neku kintu!!!Toliko o tome.Dalje.Da li vas,kao navijače Zvezde,koja je uz Partizan,institucija,ne boli činjenica(nije vas sramota) što vas je kupio tajkun koji vodi klub koji postoji jedva desetak godina?Što vas je kupio čovek čiji je uspon krenuo u vreme slobe,pa se prešaltao u demokrate,čiji radnici primaju neredovne minimalce,koji je u svakoj čorbi miriđija?Tačno je,nije to fuzija,on vas je kupio.Klub sa sve navijačima.Ne priznaje dugove,al je uzeo igrače,navijače,sve ono što jedan klub čini velikim.Uzeo je brend.A sve ovo možete da uzmete u obzir i politički.Ako napravi nešto od vas,tu su glasovi,vođe navijača mogu da budu odlični saradnici za sve.Mene bi bilo sramota da sam navijač vašeg kluba.Iskreno,najiskrenije.Zvezda prodata,i to Čoviću.I sve je to uvio u oblande pričom kako je on spasilac,mesija,kako on jedini to može.

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 10:18 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... -4wx92FPMQ

Čisto da dokumentujem.

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 13:59 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Vi ste taj isti grb(u koji se zakljinješ)dali u rem kako bi namaknuli neku kintu!!!Toliko o tome.Dalje.Da li vas,kao navijače Zvezde,koja je uz Partizan,institucija,ne boli činjenica(nije vas sramota) što vas je kupio tajkun koji vodi klub koji postoji jedva desetak godina?Što vas je kupio čovek čiji je uspon krenuo u vreme slobe,pa se prešaltao u demokrate,čiji radnici primaju neredovne minimalce,koji je u svakoj čorbi miriđija?Tačno je,nije to fuzija,on vas je kupio.Klub sa sve navijačima.Ne priznaje dugove,al je uzeo igrače,navijače,sve ono što jedan klub čini velikim.Uzeo je brend.A sve ovo možete da uzmete u obzir i politički.Ako napravi nešto od vas,tu su glasovi,vođe navijača mogu da budu odlični saradnici za sve.Mene bi bilo sramota da sam navijač vašeg kluba.Iskreno,najiskrenije.Zvezda prodata,i to Čoviću.I sve je to uvio u oblande pričom kako je on spasilac,mesija,kako on jedini to može.

Za koje pare prodata i odakle informacija?

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 15:22 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Direktno ne,kada Pavlović i ekipa saniraju(uz pomoć Žike pauka,Vesića)dug,preuzimanje je gotova stvar.A budžet koji je Kariju dat je otprilike cifra.Misliš da prodaja nekoga ili nečega uvek mora biti direktno prikazana?Ne u Srbiji.

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 17:14 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Maj 2006 13:51
Trebalo bi zabraniti Partizanovcima da kometnarišu ovu temu, zato što niko od istih ne može da bude nepristrasan. Dokle god buzde postojala Crvena Zvezda i bude iz Beograda i bude nosila grb koji nosi ja ću da navijam za nju. Jedno je sigurno, zvezda je društveni klub, program koji je čović smislio sigurno ide najviše njemu u prilog ali nebi vlasti i grad Beograd dizvolile da ide zvezdi u štetu, iskreno verujem u taj projekat, mislim da neko kao što je Svetislav Pešić nebi sebi dopustio neke prevare.

Otelio sam se u redu za sezonsku i ostao kratkih rukava, ako neko hoće da proda istu nek mi se javi...

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 17:58 
WitchKing
Korisnikov avatar

Bravo sokiss, sezonska je smešne cene, soma dinara, to je zaista ništa. Ali trudim se da budem realan, ako budem išao, to će da bude par puta, realno, pa mi sezonska nije toliko bitna.

Ne mislim da je tu Čović nešto mnogo bolje prošao. On je dobio ono što parama NIKAD ne bi mogao da plati, pa da ima i milijarde. Najveći sportski brend na ovim prostorima i milione navijača. Hala može da se izgradi, sve to manje više može parama da se plati, ali to što sam rekao - ne.

Vrh 

Post Poslato: 10 Okt 2011 21:12 
The Prvokator
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Vi ste taj isti grb(u koji se zakljinješ)dali u rem kako bi namaknuli neku kintu!!!Toliko o tome.

Pa?
Založila ga nesposobna uprava! I sad ne treba da navijam za zvezdu zobg tog? Ne
razumem šta hoćeš da kažeš?

garnet je napisao:
Dalje.Da li vas,kao navijače Zvezde,koja je uz Partizan,institucija,ne boli činjenica(nije vas sramota) što vas je kupio tajkun koji vodi klub koji postoji jedva desetak godina?

:D
Inače klubove po evropi i svetu kupuju vredni sidikalni radnici i ljudi koji imaju viška novca posle plaćenog poreza! Mislim čoveče o čemu ti pričaš???

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport