Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: FK Crvena Zvezda 2011/12
 Post Poslato: 20 Jul 2011 16:22 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Prelazne rokove pratim onako, sa strane, mnogo je priča po novinama, mnogo bombi i sličnih gluposti od čega se uglavnom ništa ili jako malo desi.

Uskoro igramo prvu takmičarsku utakmicu i imamo velike probleme na pozicijama štopera, drugim rečima, sukob Prosinečkog i Vilotića i odstranjivanje dotičnog iz tima je highlight priprema. Adi takođe pravi sranja, a mi alternative na tim mestima nemamo. Da li će Robi da popusti pa ćemo da obojicu vidimo u timu, ili će ostati dosledan svojim odlukama? Da li će "agilna" uprava na čelu sa Adžićem naći nova rešenja na poziciji štopera?

Videćemo u danima koji slede. :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta: Re: FK Crvena Zvezda 2011/12
 Post Poslato: 20 Jul 2011 16:43 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Maj 2006 13:51
To što oni zovu fudbal, nema apsolutno nikakve veze sa tim sportom, ovde bi trealo mnogo toga da se menja u FSS da bi ta igra zaživela ponovo na ovim prostorima. Ovo što se sada odigrava je sramota za takvo ime kao što je Crvena Zvezda. A toliko su medijski ispraćeni da se samo o njima piše i priča, puno je love u fudbalu i to se ne može promeniti ali se može ta lova pametnije iskoristiti.

Uzaludno je trošiti reči na njih.

P.S. Zašto se ne dogovori regionalna liga recimo istočni balkan, ako već nemožemo sa hrvatima zbog ko zna kojeg po redu gradjanskog rata a oni da naprave ligu zapadni balkan pa da se recimo igraju neka finala balkana ili tako nešto, odnosno rešenja ima koliko hoćeš kad pare nisu u prvom planu ali ko sam ja da pišem o tome, čak me mrzi i da razmšljam o toj temi..

Vrh 

Post Poslato: 20 Jul 2011 19:42 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ceo Srpski fudbal je sramota, pre sveha zahvaljujući gospodinu Karadžiću.

Ali stanje u FK CZV je rapsodija u odnosu na ono pre 2, 3 godine. To ne govori toliko o trenutnoj situaciji koliko o tome kako je bilo.

Videćemo šta će pokazati prve takmičarske utakmice.

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 08:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
A u vreme vaših Piksija,Trzića bilo je bajno?Što?Zato što ste tada osvajali titule?Za vreme Karadže mi smo bili na mundijalu,dobili kuću fudbala,Partizan gazi...

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 09:27 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
A u vreme vaših Piksija,Trzića bilo je bajno?Što?Zato što ste tada osvajali titule?Za vreme Karadže mi smo bili na mundijalu,dobili kuću fudbala,Partizan gazi...

Naravno da nije bilo bajno, ali eskalacija raspada saveza je u Toletovo vreme. A nismo bili na SP za vreme Karadžića već za vreme Antića. Dokaz - pogledaj sada kako stojimo sa Pižonom.

A da ne idemo u off...

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 09:56 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Karadžića.Al da se zna,ja sam za Antića u svakom trenutku.Kako misliš raspad,šta podrazumevaš pod tim?

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 12:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Podrazumevam totalni sunovrat Srpskog fudbala. Partizan je kao prvak, u Evropi ne može bod da uzme. I dalje se namešta kako ko stigne, naravno, prednjači Partizan, zahvaljujući Tolu. Od finala kupa pa na dalje, mnogo mnogo čudnih stvari se dešava. Nemoj samo da krećemo plemiku oko toga, pošto nije topik za to, samo iznosim mišljenje. Ne želim da kažem mi ne nameštamo, ne želim da kažem da je naš čovek na čelu FSS da ne bi bilo isto, samo konstatujem kako je sada. Nekada te stvari postanu previše očigledne, samim tim i tragikomične.

U repci su sklonili Antića da ne talasa, doveli retardiranog Pižona koji je trebao da donese promene u igri, šta li... Kako je uspeo, vidi se. Nikad neću zaboraviti rečenicu "sa Antićem nećemo pobediti..." koga - ne mogu da se setim, ali znam da ni sa Pižonom nismo uspeli. Ma smešno.

Kuća fudbala me ne zanima, država platila na krilima uspeha u prošlim kvalifikacijama, plus je pokradeno barem koliko je uloženo.

Decu od 17 godina vodi jebeni Milovan Đorić. Dok je taj u savezu, jel treba da pričamo o nekoj ozbiljnosti?

Ekipa marioneta u službi don Karadžića. Mafija, lopvi i nesposobnjakovići.

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 12:38 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pa,znači,svodi se na isto.Kad su naši na vlasti,mi smo prvaci,krademo,nameštamo.Kad su vaši vi.Pa to onda nema veze sa Toletom,nego sa nama svima.Samo tako i napišite.Ali ne,vama je lakše ko vaš predsednik,samo neka saopštenja.Đorić,Pižon,Kosan,Govedrica,tu se slažemo.Đorić i ovi su bili i u vreme Terze,pa i prethodnika,ne samo Toleta.Vas više boli četiri godine sexa,to je prava istina,a ne dobrobit srpskog fudbala.

Vrh 

Post Poslato: 21 Jul 2011 15:43 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Vas više boli četiri godine sexa,to je prava istina,a ne dobrobit srpskog fudbala.

Tu se napaljeni navijač kao ti i ljubitelj sporta tj ja razlikujemo. ;)

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 14:39 
WitchKing
Korisnikov avatar

Možemo reći koju o večerašnjem meču (18h, prvo poluvreme na prvom, drugo na drugom, ja na strimu neadam se dobrom, sa posla).

Msm da se nikad nije čekao početak sezoe sa više očekivanja u poslednjih par godina. Zaista šteta što ne ulazimo u meč sa najboljim pojačanjem, Pačekom, ali i ovo što imamo je u stanju da pruži solidan fudbal, svakako bolji nego onaj koji smo gledali pre Robija.

Nezahvalno je pričati o Letoncima o kojima naravno ništa ne znamo, možemo samo da se nadamo dobrom rezultatu. Imam neki osećaj da će biti meč 0-2, 2-3 gola maks ali naravno, sa nama se nikad ne zna...

Recimo 1-2

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 15:15 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A otkud ti to da je on najveće pojačanje?Msm,po čemu vi to zaključujete?Što ga je preporučio Rambo?(koji ima tu proviziju btw)Pročitaj šta je Perović(otišao u Rad)izjavio po ovom pitanju,tj.čija ste filijala postali.Xe,xe,napaljeni navijač i ljubitelj sporta! :D :frost:

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 15:58 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
RicMan je napisao:
Msm da se nikad nije čekao početak sezoe sa više očekivanja u poslednjih par godina.

Kad ćete više naučiti... :)

Nema od tog fudbala ništa. Taj Prosinečki je probao da uvede malo reda, ali su ga odmah spustili na zemlju... Dajem mu par meseci pre nego što sam spakuje kofere i pobegne od lukića, vesića i kompanije...

Već neko vreme ste KK, a sad postajete i FK sledeća sezona... :)

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 16:19 
WitchKing
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:
RicMan je napisao:
Msm da se nikad nije čekao početak sezoe sa više očekivanja u poslednjih par godina.

Kad ćete više naučiti... :)

Nema od tog fudbala ništa. Taj Prosinečki je probao da uvede malo reda, ali su ga odmah spustili na zemlju... Dajem mu par meseci pre nego što sam spakuje kofere i pobegne od lukića, vesića i kompanije...

Već neko vreme ste KK, a sad postajete i FK sledeća sezona... :)

Ne možeš da kažeš da od tog fudbala nema ništa, jer smo mi osetno bolji fudbal igrali već prošle godine, što nam naravno, daje za pravo da i ove očekujemo napredak, manji ili veći, videćemo.

Da postoji šansa da ovaj vidi sa kim ima posla i sklisne, najebenužalost, postoji, ali videćemo na šta će to da liči. Sa njim su napravili pravi potez, i svaki njegov dobar rezultat i pomak u igri je i njihova zasluga, dakle, drži ih tu gde jesu. Ako se prisetimo atmosfere posle Kristića, i raspoloženja prema upravi, jasno je na šta mislim.

Tako da, trenutno, veći interes imaju oni da ga zadrže nego on da ostane, tako da možemo očekivati da mu ipak izađu u susret po mnogim stvarima i spreče konflikt i njegov odlazak.

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 17:21 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Zar ga nisu već potkopali u slučaju Vilotić, zato što tog igrača treba prodati i staviti proviziju u svoj džep?

To što ti pričaš ima logike i verovatno bi tako postupali ljudi koji imaju dugoročni cilj da ostanu na čelu uspešnog kluba. Ali ovde se radi o ljudima koji su došli samo da napune džepove za par godina i onda se lepo sklone kao da ništa nije bilo, ne obazirući se na dugoročne interese kluba i rezultate.

Vrh 

Post Poslato: 28 Jul 2011 22:16 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ako klub kao što je CZV ne postiže nikakve rezultate, oni će izgubiti funkcije. Već su dovoljno tu, sa jako malo rezultata, i znaju da svaki sledeći može da bude fatalan. Naravno, nebitno što bi se vrlo verovatno pojavili isti skotovi ili njima slični, banda je to...

Inače, loša tekma, seckao mi je stream, ali ništa posebno nismo odigrali, baremsam pogodio rezultat. 8-)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport