Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Kvalifikacije za Euro
 Post Poslato: 12 Okt 2011 08:00 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Pa istina da nam nije bio dan, i jos su nas Italijani iscrpeli i nije mi jasno kako su Estonci pobediliu S.Irskoj. I za sve je kriv Antić, koji se nije kvalifikovao u drugu fazu SP 2010, od kojih je evidentno da vucemo posledice.

Tole nije kriv i dokaz tome je skandiranje navijača partizana Tole, Tole...

:)

Jebote......

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 12 Okt 2011 09:31 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Slika

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 13 Okt 2011 19:43 
Ugledna Forumska Persona!
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/n ... 136258.php

Vrh 

Post Poslato: 13 Okt 2011 21:56 
The Prvokator
Korisnikov avatar

pa80 je napisao:
http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/namestaljka-hrvat-znao-parove-baraza-pre-izvlacenja-136258.php

Možda ga je ukenjalo da pogodi.
Mada sve se namesta na svetu, pa sto ne bi i baraž. :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2011 08:18 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
bigfoot je napisao:
Pa istina da nam nije bio dan, i jos su nas Italijani iscrpeli i nije mi jasno kako su Estonci pobediliu S.Irskoj. I za sve je kriv Antić, koji se nije kvalifikovao u drugu fazu SP 2010, od kojih je evidentno da vucemo posledice.

Tole nije kriv i dokaz tome je skandiranje navijača partizana Tole, Tole...

:)

Jebote......

Pa vidi ovako.Nemam nameru da nešto polemišem,ali nisi baš u pravu.Tole ima krivicu(ja mu zameram Antića do koske),i još pored ovoga nešto,ali i sam je rekao.Nije on primio gol sa 40 metara,nije on promašio penal,nije on tražio premije ako iz dve tekme(Irci i žabari)uzmemo četiri boda(uzeli),nije on sastavio ekipu koja je igrala sve samo ne fudbal.Nije on zvao kvazi patriote kojima su bankovni računi preči nego državni grb,dres...Bambi izjavi kao i Pižon.Imali su veću želju!!!!!!!Tu je najveći problem,u igračima.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2011 10:49 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Najveći problem je što je umesto trenera koji je fudbalsku reprezentaciju SRBIJE koja je godinama bila predmet sprdnje naučio da igra fudbal, koji je punio marakanu, koji je pobedio Nemačku, koji je za mikron sreće omašio plasman u 1/8 finala doveden RETARD!!!

Nije čak ni on kriv već onaj ko ga je doveo. To se odrazilo na igrče tako da ih zabole ona stvar. Ne opravdavam ih, i naravno da svi nose svoj deo odgovornosti. Zamenili su Antića sa izjavom "on ne može da nas odvede na Euro" i doveli su nekoga ko kao može. Zajebali su se, neka snose posledice, neka se nose van saveza u 3... Zemlje sveta po izboru. :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 17 Okt 2011 11:16 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Najveći problem je što je umesto trenera koji je fudbalsku reprezentaciju SRBIJE koja je godinama bila predmet sprdnje naučio da igra fudbal, koji je punio marakanu, koji je pobedio Nemačku, koji je za mikron sreće omašio plasman u 1/8 finala doveden RETARD!!!

Nije čak ni on kriv već onaj ko ga je doveo. To se odrazilo na igrče tako da ih zabole ona stvar. Ne opravdavam ih, i naravno da svi nose svoj deo odgovornosti. Zamenili su Antića sa izjavom "on ne može da nas odvede na Euro" i doveli su nekoga ko kao može. Zajebali su se, neka snose posledice, neka se nose van saveza u 3... Zemlje sveta po izboru. :)

Kao što rekoh gore,meni bi Antić doživotno vodio reprezentaciju,bez dileme.Makar smo tada na trenutak osetili šta je reprezentativni fudbal.A igrači su smeće(čast izuzecima).Nema veze ko ti je selektor,igraš za svoju ZEMLJU!!!!Ajde neka se pobune u klubovima kad im ne odgovara trener?Nek Vidić onako šutne penal kod Fergija?

Vrh 

Post Poslato: 18 Okt 2011 10:08 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=550239

Ajd da vidimo.

Vrh 

Post Poslato: 18 Okt 2011 15:27 
WitchKing
Korisnikov avatar

Isto tako je Tole rekao da veruje "da će glavnica sadašnje uprave biti tu i u novom savezu".

Vrh 

Post Poslato: 19 Okt 2011 08:02 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

U FSS NIŠTA NOVO
Niko ne sme protiv Toleta
Protivnici Tomislava Karadžića poručuju da je krajnje vreme da FSS dobije novog predsednika, ali niko od njih ne zna ko bi to mogao da bude. Po svim zakonima neko drugi bi trebalo da dođe na čelo FSS i pokrene srpski fudbal sa mrtve tačke, samo ne znam ko, kaže bivši reprezentativac Ljubinko Drulović

Mnogi su za promene, samo ne znaju kakve! Da se danas održavaju vanredni izbori u Fudbalskom savezu Srbije, aktuelni predsednik te organizacije Tomislav Karadžić ne bi imao protivkandidata, pokazalo je istraživanje Pressa!

Čak i zagovornici teze da Tole zbog debakla reprezentacije u kvalifikacijama za EP mora da prepusti fotelju prvog čoveka srpskog fudbala, Ljubinko Drulović i Dragiša Binić, ne vide ko bi mogao da nasledi privrednika iz Subotice. Takođe, čelnici Crvene zvezde juče nisu bili spremni da navedu svog favorita u borbi za fotelju na Terazijama 35.

Đurić za Karadžića

S druge strane, prvi čovek Rada i poznati evropski menadžer Ranko Stojić tvrdi da Karadžić treba da ostane na funkciji, a Tole bi u ovom trenutku imao podršku i Partizana, ako je suditi po jučerašnjim rečima predsednika crno-belih Dragana Đurića.

- Ja podržavam ljude koji su imali uspehe, a Karadžić ih je imao. Međutim, suludo mi je da pričam o izborima koji nisu raspisani - rekao je za Press Dragan Đurić.

Član šampionske generacije Crvene zvezde Dragiša Binić poručuje da u Srbiji sigurno ima boljih kandidata od Karadžića. Prema njegovom mišljenju, novi predsednik ne bi morao da bude bivši fudbaler.

- Ja sam za to da dođe do promena. Da na Karadžićevo mesto dođe neko bolji, a takvih u Srbiji ima! Ne mogu da licitiram imenima, ne znam stvarno ko bi to mogao da radi u ovom trenutku, ali siguran sam da će političke strukture iznedriti neku jaku ličnost. Nama posle svega treba dobar menadžer u savezu. Nismo se plasirali na EP, uzeli smo kredit za Kuću fudbala, a na održavanju zdanja u Staroj Pazovi radi 100 ljudi. Treba obezbediti plate tim ljudima. Od čega, pitam se ja? Neka upregnu ovu gospodu sa terena i neka im organizuju utakmice po belom svetu kako bi izvadili štetu - rekao je Binić.

Učesnik Mundijala u Francuskoj i nekadašnji krilni fudbaler Porta Ljubinko Drulović takođe nema dilemu. On kaže da su se problemi u Savezu množili od Svetskog prvenstva u Africi 2010. godine.

- Moralo bi da dođe do promena u Savezu. Klubovi su nam na evropskoj margini, reprezentacija se nije plasirala na EP, grešilo se sa selektorima. Po svim zakonima trebalo bi da dođe neko drugi i pokrene srpski fudbal sa mrtve tačke. Samo ne znam ko, niti sam nešto razmišljao o tome - ostao je nedorečen Drulović.

Tradicionalni oponenti Tomislava Karadžića iz Ljutice Bogdana ostali su uzdržani, uz reči „da nemaju komentar i da će imati stav kada za to dođe vreme". Neodlučan je bio i predstavnik regiona Zapadne Srbije Duško Sekulić.

Dujković: Tole da ostane

Prvi čovek Rada Ranko Stojić bio je mnogo konkretniji, rekavši da ga je iskustvo sa Zapada naučilo da Karadžić i dalje treba da vlada fudbalskom Srbijom.

- Tamo gde se igra fudbal na top nivou doslovce kažu: Ne menjaj nešto da bi menjao i da bi ti bilo gore. Da se ne zavaravamo, mi u ovom trenutku nemamo mnogo dobrih kadrova. Karadžić može da ostane, naravno da se suoči sa problemima, da na bolji način organizuje ligu... On je napravio grešku sa selektorom, mnogo mi je žao što to moram da kažem jer je Pižon izvanredan čovek. Međutim, to je samo jedan od devet uslova da bi neko bio uspešan selektor. Ima Karadžić odličnih strana, na primer sjajno sarađuje sa Zoranom Lakovićem, kog izuzetno cenim - istakao je Stojić.

Stranu Tomislavu Karadžiću drži i iskusni stručnjak Ratomir Dujković.

- Ima iskustvo, cenjen je u svetu, tako da će Karadžić biti najbolji izbor ako se kandiduje - kratak je bio Dujković.

Ajd sad.Oće promene,ali ne znaju ko bi mogao to da bude.Ne ulazim u odnos cigani-grobari,ali nemoj baš ovoliko licemerstvo.Pre metar dana urlali su na svim medijima,smena,nameštanje,lopovi,a sad,nemaju kandidata.Smešan mi je bre i ovaj Binić.Smehoteka.

Vrh 

Post Poslato: 19 Okt 2011 09:21 
WitchKing
Korisnikov avatar

Sve moj do mojega ga podržava. Đurić, svi znamo zašto :lol:, Stojić koji ga počasti sa vremena na vreme da neki njegov pulen malo digne cenu sa vremena na vreme nekim nastupom za repku, i tako dalje.

Ako govno ostane, želim FSS-u sve najgore dokle god je ovaj tamo. Od rezultata tima pa na dalje.

Vrh 

Post Poslato: 19 Okt 2011 10:30 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Stoji sve to,ali nemoj da dižeš frku ako nemaš rešenje.Ispadaš mentol.Mi bi ovo,mi bi ono,i kad kažeš dobro,ajde,izvolite,jao pa mi nemamo kandidata,ali treba da odu.

Vrh 

Post Poslato: 19 Okt 2011 21:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pa šta treba da pričaju, mislimo da treba da odeš, ali ostani jer nema bolji? Pa svako je bolji.

Vremenom će se već pojaviti neka budala ko što je ispao Savo, pa možda i bude nešto.

Vrh 

Post Poslato: 20 Okt 2011 08:15 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

I Savo je grobar,i on bi vam zasmetao pre ili kasnije. :D Ko će vama ugoditi?
Pa nek daju neko ime jebote!Nemoguće da niko iz zvezdine garniture ne zna za nikog ko bi adekvatno zamenio Toleta? :-? Ajde ti daj neko ime.

Vrh 

Post Poslato: 20 Okt 2011 14:02 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ja bi Savu sutra uposlio. Pa i Piksija recimo. Ali Savu prvog. On baš baš pizdi na ovu garnituru i verujem da je to tako zato što bolje od nas zna šta tamo ne valja i koja je ono bagra iako smo i mi svi upućeni u to poprilično jer je sve totalno transparentno. Samim tim, morao bi da radi totalno drugačije da bi bilo kredibilan, jer je bio najglasniji kritičar.

A može i Jugović. Car koji je do sada odbijao da se petlja sa govnima u prednosti je u startu.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport