Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Kvalifikacije za Euro
 Post Poslato: 08 Sep 2010 09:37 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Druga tekma,èetiri boda,Antiæ pod suspenzijom,katastrofalna igra,pljuvanje u savezu,Cleo da ili ne...Idemo na Euro ili ne?Ajmo,komentari!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Sep 2010 13:05 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 21:38
Ja sam protiv Klea i generalno protiv stranaca u repkama, ali u našem sluèaju je svejedno, pošto èisto sumnjam da bi poboljšao igru, jerbo napadaèi ne dobijaju loptu, igre preko krila nema (iz meni nepoznatih razloga)...

bod juèe smo jedva isèupali, a kako æemo tek na strani, ne znam... a i okrenut sam basketu, tako da me zabole više za fudbalsku repku, koja srlja iz razoèarenja u razoèarenje...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Sep 2010 13:56 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Ovo je nešto oèekivano. I mislim da nas tek oèekuju razoèarenja. Sledeæe EP teško da cemo videti, daj Bože da grešim. Ova reprezentacija je dala svoj maximum, koji je realan maximum. Oèekivati više, to je lepo, ali nerealno, imajuæi u vidu kvalitet igraèa, taènije osrednji kvalitet igraèa.
Trebalo bi zahvaliti odreðenim igraèima, na svemu što su uèinili i malo podmladiti reprezentaciju.
Što se tièe, Clea, apsolutno, apsolutno sam za njegovo posrbljavanje. Jer zaista ne vidim, domaæeg igraèa, koji je bolji centarfor od njega u ovom trenutku, što da se ne iskoristi, kad èovek ima volju da igra za nasu reprezentaciju. Ne samo da bi njemu dao državljanstvo nego, bi Panteliæu i Žigiæu oduzeo srpsko državljanstvo. :)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Sep 2010 14:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
hamzinho je napisao:
Ja sam protiv Klea i generalno protiv stranaca u repkama, ali u našem sluèaju je svejedno, pošto èisto sumnjam da bi poboljšao igru, jerbo napadaèi ne dobijaju loptu, igre preko krila nema (iz meni nepoznatih razloga)...

Good point, a igre krila nema zato što igrom preko krila tj preko Krasiæa i Jovanoviæa i postigli šta smo postigli u prošlim kvalifikacijama, sada pak to znaju i vrabci na granama, zato od kraja kvalifikacija za Svetsko nismo odigrali jednu poštenu utakmicu.

Što se tièe Klea - meni je uvek bilo jasno to ponacionalizovanje nekoga samo da bi igrao fucu, gubi se identitet nacionalne repke kakva bi trebala da bude, mada opet, ako bi donelo rezultat why not. Da moram da biram - ipak sam protiv.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 09:25 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Provalili su to odavno,plus su potpisali ugovore koje su hteli,pa da se malo sada i prièuvaju.Lane mi stvarno nije jasan sa onolikim sebièlukom,koji sve više iritira,tako da je dobar potez uvoðenje Tošiæa umesto plavog,šteta samo što je Jankoviæ sjeban,pa da i ovog pošaljemo na klupu.Kaèar i Ninkoviæ moraju da imaju prednost,Stankoviæu zahvalnica,Panteliæa nikad više i ne zvati,možda probati sa Mrdjom,zvati neke klince iz mlade,i naravno,soška Cleu SRBINU!!!!Ne može niko da me ubedi da su ovi naši manekeni bolji igraèi od njega.Jedan stranac,dobar igraè i pre svega èovek,može samo da nam donese boljitak,i motiv klincima da jaèe grizu! :thumbup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 11:42 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... -i-Krasica

Èo'eèe... mogu i ja budem fudbalski struènjak, pošto sam manje, više i ja istu prièu složio, kada sam struèno analizirao utakmicu... :lolbre:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 13:00 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
O èemu vi ljudi prièate? :)

Slika
Slika
Slika

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 13:48 
WitchKing
Korisnikov avatar

Cassius, bolje da si otvorio topik na tu temu, nego što troluješ ovaj.

Inaèe, loši smo bili protiv Slovenaca, jako loši, treba neko osveženje u repki, ali problem je i što više niko skoro da ne zna šta bi to bilo.

I drago mi je da ga je Žiginjo spakovao, još jedan pokazatelj da kad igramo ko bulja, samo on može da ga da.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 13:50 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

da, otvorite temu... :)

a što se tièe repke, nama fala klasièna 10-ka, plejmejker, polušpic, ono što od Piksija ne postoji u ovoj zemlji...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 14:07 
Avlijaner
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Cassius, bolje da si otvorio topik na tu temu, nego što troluješ ovaj.

Za tebe je svaki moj post "trolovanje"...

Samo sam hteo da pokažem koliko je besmisleno komentarisati polupismene fudbalere dok su na terenu pravi sportisti...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 14:19 
WitchKing
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:
Za tebe je svaki moj post "trolovanje"...

Ne svaki, samo oni koji su offtopic.

Citiraj:
Samo sam hteo da pokažem koliko je besmisleno komentarisati polupismene fudbalere dok su na terenu pravi sportisti...

Nešto se ne seæam da si ih otpisivao kada su drali sve redom i kao prvi u grupi otišli na Svetsko kao ni da si ih nazivao polupismenima.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 14:26 
Avlijaner
Korisnikov avatar

A zašto bi se ti seæao? Ko treba da zna šta ja o kome mislim, taj to i zna...

Ovaj moj stav o fudbalerima nije od juèe, mada uopšte ne sumnjam da æe se plasirati na prvenstvo... Ali isto tako verujem i da æemo uvek biti proseèna ekipa sa proseènim igraèima i ispodproseènim ljudima u tom sportu... Tu mislim i na fudbalere i na rukovodioce i trenere...
Vi se ložite na tu prièu o kvalifikacijama, a oni misle samo o tome kako da što više prljavog novca smeste u džepove... Nije briga njih ni za rezultate ni za ovu zemlju...
Osvestite se...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 16:00 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Druže,ja ovo komentarišem kao neko ko voli fudbal,ovu zemlju,i kao neko kome smeta ovako sramotno zalaganje manekena.Mi svi vrlo dobro znamo koja sve mafija vodi naš fudbal i šta se tu dešava,ali ovde samo prièamo o fudbalu.Ja bar netreba da se osvešæujem,znam o èemu prièam,tebi ako smeta ova naša spika o repki,jbg.preskoèi.Basket otvori pa æemo i o tome.Jedino što o njima i vaterpolistima netreba trošiti reèi.Njihova dela i rezultati govore za njih!Pozz

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Sep 2010 16:16 
WitchKing
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:
Ovaj moj stav o fudbalerima nije od juèe, mada uopšte ne sumnjam da æe se plasirati na prvenstvo... Ali isto tako verujem i da æemo uvek biti proseèna ekipa sa proseènim igraèima i ispodproseènim ljudima u tom sportu... Tu mislim i na fudbalere i na rukovodioce i trenere...
Vi se ložite na tu prièu o kvalifikacijama, a oni misle samo o tome kako da što više prljavog novca smeste u džepove... Nije briga njih ni za rezultate ni za ovu zemlju...
Osvestite se...

Grešiš, jer smo mi trenutno ekipa sa nadproseènim igraèima i sa kriminalcima u savezu za koje me briga (msm, sve bi ih pobio, nije da me briga), fudbal igraju fudbaleri, ja gledam repku zbog fudbala ne zato što neko vodi savez dobro ili loše. I da, ložimo se na prièu o kvalifikacijama jer smo igrali DOBAR FUDBAL posle 20 godina, nismo li svi mislili da je to nemoguæe pored milion debaklova u istoriji? Što je sve to kratko trajalo ne treba lupati glavu, kakav nam je fudbal i nacionalni i klupski, pobeda nad Nemcima na Svetskom prvenstvu je verovatno najviše što smo u stanju da uradimo.Dosta dugo nismo ni to mogli.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 15 Sep 2010 16:32 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

ode Antiæ...

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport