Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 185 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Premier League
 Post Poslato: 15 Maj 2011 14:03 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
So Long liverpool, došlo je do smene na listi najjtrofejnijih klubova u Engleskoj, i to je sada Man Utd :hail:

In Youre Face GuybT! :)

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 18 Maj 2011 08:23 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Ne diraj redse!Da vam nije američkih para u zadnjih deset godina(pa i više)đoku bi osvojili.Samo jedan klub vredi u Engleskoj,sa istorijom i tradicijom,a to je Liverpool!!!!Keni je potpisao trogodišnji ugovor,ima lepu kintu za pojačanja,a i ove igrače koje je utefterio su pravi(iz Vile,Jang i Dauning,Huan Mata-Valensija...)Posle smešnih transfera još iz vremena Ulijea,konačno sunce na horizontu:

Vrh 

Post Poslato: 18 Maj 2011 13:15 
WitchKing
Korisnikov avatar

Kada je Liverpool osvajao titule? Ne bih da ih nipodaštavam, ali UTD je osvojio masu titula od kada je premijer lige, i od kada Premier kvalitetom zasenjuje sve ostale.

Da ne govorim da su Glejzeri koliko u UTD-u, par godina? Smešno... :)

GLORY GLORY MAN UTD!

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2011 08:34 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Kada se igrao pravi fudbal,engleski,ostrvski!!!Kada je na stadionima bilo i po sto hiljada ljudi.Sada balerine,primadone...O premijer ligi i pričam.Samo pare rade.Glejzeri jesu par godina sami vlasnici,a i pre toga su imali udeo u akcijama kao i neke američke banke i osiguravajuće kompanije.Inače,iako nam je najljući rival,bolje i mutd da uzme titule,nego oni londonski pederčići!!! :D

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2011 08:46 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

When you walk through a storm
Hold your head up high
And don't be afraid of the dark

At the end of the storm
Is a golden sky
And the sweet silver song of the lark

Walk on through the wind
Walk on through the rain
Though your dreams be tossed and blown

Walk on walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone
You'll never walk alone

When you walk through a storm
Hold your head up high
And don't be afraid of the dark

At the end of the storm
Is a golden sky
And the sweet silver song of the lark

Walk on through the wind
Walk on through the rain
Though your dreams be tossed and blown

Walk on walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone
You'll never walk

You'll never walk
You'll never walk alone

Kad zagrmi Anfield!!!

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2011 09:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Kada se igrao pravi fudbal,engleski,ostrvski!!!Kada je na stadionima bilo i po sto hiljada ljudi.Sada balerine,primadone...O premijer ligi i pričam.Samo pare rade.Glejzeri jesu par godina sami vlasnici,a i pre toga su imali udeo u akcijama kao i neke američke banke i osiguravajuće kompanije.Inače,iako nam je najljući rival,bolje i mutd da uzme titule,nego oni londonski pederčići!!! :D

Ja zaista ne znam o čemu ti pričaš, stadioni u Engleskoj su najpuniji u Evropi, a fudbal koji se igra u premijer ligi, pogotovu u poslednjih par godina i od kada je premijer lige je najbolji fudbal koji se igrao u Evropi ikada, jedna titula danas jednaka je kao ranije dve... ;)

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2011 17:01 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pogledaj tekme ranije i sad,pa onda pricaj o popunjenosti stadiona.Po navijacima u Engleskoj,ovaj fudbal je smesan u odnosu na sedamdesete,osamdesete.Tada su igrali iskljucivo Englezi,Irci,Velsani,po koji Skot!!!A danas?Kakva je borba ranije bila,startovi,trcanje.Oprema,stanje terena,plate...Igralo se samo za klub,navijace,grad,mesto.Tada je vise klubova konkurisalo i osvajalo prvenstvo,sda se svelo na dva i ti pricas o kvalitetu?Sada vredi jedna kao ranije dve?Daj bre.Po tome,svi rezultati u svim sportovima ne trebaju da se vrednuju,nego da samo gledamo sada,jer su sada uslovi drugaciji plus kinta.Da nije Runi bolji od Pelea,Maradone,krojfa?Ili Mesi,Ronaldo,Toti?

Vrh 

Post Poslato: 19 Maj 2011 19:36 
WitchKing
Korisnikov avatar

Vidi, nema potrebe da se drami toliko, samo zato što nam se ne poklapaju mišljenja.

Moje mišljenje je da se sada igra 5 puta zahtevniji fudbal, pre svega fizički, tempom, sada ako nemaš 20kg mišića, možeš da sanjaš da igraš u premijeru. Cela premijer liga ima dobre timove, bez premca su najjača liga u Evropi, ali bukvalno bez konkurencije što rezultati u Evrokupovima govore. Kao rezultat pravog PRISTUPA fudbalskoj igri, super spremnim igračima i superkvalitetnim igračima - samo u premijer ligi imaš po jedan 4-4 rezultat svake nedelje. Svi znaju da igraju, i to je to.

Što se tiče popunjenosti stadiona, samo ću ti reći da je ako se ne varam, Engleski Čempionšip treća ili četvrta najgledanija liga u Evropi, pa ti vidi. Najgledanija je naravno PREMIJER liga. Sada, manje ili više gledalaca - ako je manje, razlog su stolice kojih pre nije bilo.

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2011 08:50 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ubedljivo je bundes liga najgledanija,i to godinama,ako ćemo stvarno.O kvalitetu fudbala danas i pre.Ja se baš ne bih tu složio u potpunosti sa tobom.Danas je doping prisutan kao dobar dan,ranije,sirova snaga.Tehnički,danas je bolji,mada i tu može da se diskutuje.Tv,net,mediji uopšte,stvorili su od fudbala,igrača,to što on danas jeste.Ništa više.Najkvalitetniji,najbolji fudbal danas,igra se u premijer ligi,tu nema spora,samo po meni,ono ranije je bilo ono pravo.

Vrh 

Post Poslato: 23 Maj 2011 08:20 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ćao volino štrkljasta,mrš u čempionšip.Žao mi Blekpula,al jbg.Makar motku neću više gledati.Milwall-West-ham!!!!Konačno!!!!Pičvajz u najavi.

Vrh 

Post Poslato: 04 Okt 2011 22:41 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ajd da overimo novu sezonu.Dvojac iz Mancestera za sada najvise pokazao.Celzi stuca,nije to ona ekipa od pre par sezona,al ima vremena.Livepool solidan,moze i bolje.Arsenal?Mislim da ce se tesko oporaviti od prodaje Seska,Nasrija.Sanja polomio nogu,nema Klisija,jos par igraca u autu,crno im se pise.Tu je i Totenhem.Bice zanimljivo.

Vrh 

Post Poslato: 05 Okt 2011 00:32 
WitchKing
Korisnikov avatar

Utd me iznenadio iako sam fan. Sjajan, sjajan fudbal. Ferguson je lud šta izvlači iz ovog tima.

Arsenal nema šta da traži. Čelzi msm takođe. Liverpool takođe mislim da nije zreo za titulu svakako će biti ispred Arsenala npr. Verovatno i Totenhema. Siti je po meni i dalje ekipa koju će par loših rezultata poremetiti više nego što bi trebalo i da će ispasti iz trke. Ali su svakako kandidat za prva tri mesta, oni UTD i Čelzi. Možda se Liverpool umeša, ali sumnjam.

Vrh 

Post Poslato: 05 Okt 2011 00:32 
WitchKing
Korisnikov avatar

Utd me iznenadio iako sam fan. Sjajan, sjajan fudbal. Ferguson je lud šta izvlači iz ovog tima.

Arsenal nema šta da traži. Čelzi msm takođe. Liverpool takođe mislim da nije zreo za titulu svakako će biti ispred Arsenala npr. Verovatno i Totenhema. Siti je po meni i dalje ekipa koju će par loših rezultata poremetiti više nego što bi trebalo i da će ispasti iz trke. Ali su svakako kandidat za prva tri mesta, oni UTD i Čelzi. Možda se Liverpool umeša, ali sumnjam.

Vrh 

Post Poslato: 05 Okt 2011 08:54 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Mene nisu iznenadili.Čim sam video koga dovodi,bilo je jasno da je to to.Jang?Bruka od igrača.Meni je žao što Keni nije jače zagrizao i doveo ga.Mi ćemo (redsi) :D sledeće godine napasti tiulu.Potrebno je tu još neke kockice da se slože.Sa ovim ostalim se slažem sa tobom.City(odvratna seljačka ekipa) će proći kao i Real(bar se nadam).Džabe sve pare i sve fudbalske zvezde,mora neko i fudbal da igra.Naravno da će sa tolikom količinom dobrih,vrhunskih fudbalera uvek biti u vrhu,ali nikad na.Ego je čudo.

Vrh 

Post Poslato: 05 Okt 2011 09:12 
WitchKing
Korisnikov avatar

Jang je ubica, sve je to u redu, ali meni je i prošlogodišnji tim delovao kao da to-nije-to, pa videsmo šta bilo. Onda City dovede 5 vruhnskih top igrača, Čelzi malo manje, a ovaj dovede 2 i objasni svima. :D Msm, pokenja im se na sve te pare Fergi, samo tako.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 185 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport