Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 04 Sep 2007 17:33 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2007 14:02
Slavniæ: Presudila slobodna bacanja

Posle poraza od Rusije na startu Evropskog prvenstva, selektor reprezentacije Srbije Zoran Slavniæ ocenio je da je loša igra našeg tima u prvom poluvremenu i slab šut sa penala odluèio pobednika derbi meèa prvog kola grupe A. Meè u Granadi završen je rezultatom 73:65 u korist Rusije:

“Oèekivao sam više, jer mi zaista možemo bolje. Dati samo 30 poena za jedno poluvreme je zaista razoèaravajuæe. Šut i statistika pokazuju sve. Šut sa penala 31/18 je zaista loše. Nemamo vremena da razmišljamo o ovom porazu. Èeka nas Grèka i ne bi me iznenadilo da na toj utakmici odigramo mnogo, mnogo bolje. Rusija je zaista dobra еkipa. Oni nisu igrali savršeno, ali su vodili 40 minuta. Neverovatno lako smo se vraæali u igru i neverovatno lako padali, a i zaista veèeras nismo imali sreæe”, kaže srpski selektor.

Slavniæ nije želeo da analizira pojedinaène uèinke, ali je, ipak, prokomentarisao igru Teodosiæa i Guroviæa, najefikasnijih u našem timu u meèu protiv Rusije:

“Primetna je nervoza kod igraèa od kojih to nisam oèekivao, a nismo mogli da spreèimo veliku tremu kod veæine mladih igraèa, izuzimajuæi Teodosiæa, ali i na njegovu igru imam mnogo zamerki. Ne može tako komotno da se igra, nije ovo FMP, reprezentacija takvu igru ne trpi”, izjavio je Slavniæ.

“Od vodeæih igraèa, Guvoriæu ne mogu da zamerim apsolutno ništa. Prvo je bio izolovan, po 5-6 minuta nije primio loptu, onda ga svi preuzimaju i ta igra u napadu nije išla onako teèno kako smo oèekivali”.

Pred duel sa Grèkom u drugom kolu, Slavniæ oèekuje mnogo bolju partiju našeg tima:

“Znamo dobro koliko nam je ova utakmica bila važna. Razoèaran sam što u finišu nismo barem smanjili razliku, koja bi na kraju mogla da bude bitna. Ovako smo samo sebi otežali posao. Nemamo mnogo vremena za oporavak. Pokušaæemo da naðemo unutrašnji mir i energiju u borbi za prolazak u naredni krug. Više neæu igrati sa ”lažnim èetvorkama“. Svako æe imati svoje mesto i pokušaæu da ponovim onu igru sa kojom smo Grke dobili tokom priprema. Nismo naivni da oèekujemo da æe oni ponoviti tako slabu igru, ali ja se zaista ne predajem protiv Grèke. Ponekada protiv težih igraš bolje”, zakljuèio je selektor reprezentacije Srbije u razgovoru sa srpskim novinarima posle meèa sa Rusijom.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Sep 2007 01:23 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Vidite ljudi,niko od nasih vrhunskih trenera nije hteo vruc krompir,osim Moke.Ispali su mali ljudovi,bas mali.Moka je uzeo,podmladio tim,nije kukao i teraj.Ajd da ispostujemo coveka.Nije mu lako,ipak je basket nasa dika i prilika.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Opste teme » Sport