Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opste teme » Sport

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1391 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Tenis!
 Post Poslato: 28 Feb 2007 19:05 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ovaj topik namenjen je tenisu i svim dogaðanjima iz ovog sporta.

Za divno èudo, i te kako imamo èime da se pohvalimo u ovom sportu posle dugo godina, npr, pogledajte Amerikanke, Serena Vilijams je 15. na svetu i mnogo je bliže kraju kraju karijere nego nekom zenitu, sledeæa njihova na listi je Megan Šnezi na 40. mestu, a ovo sve govorim kako bi ih uporedio sa 14. i 10. mestom Ivanoviæke i Jankoviæke što je zaista i više nego sjajno. Mislio sam da je Ivanoviæka poæela da stagnira ali me jako iznenadila kada je oèistila Jankoviæku pre mesec dva u jednom meðusobnom delu, pogotovu jer je pre toga Jankoviæka imala rezultate iz snova bukvalno gazeæi sve pred sobom.

Nole je nedavno na turu u Roterdamu isprašio Robreda koji je 7. na svetu a u polufinalu protiv Južnjog pukao je gluplje da gluplje ne može, propustivši gomilu meè lopti. Sada je u Dubaiju ušao u treæe kolo.

Dodavši tu i Zimonjiæa koji je jedan od najboljih dubl igraèa na svetu, Srpski tenis stvarno ima zavidan potencijal, tj kapital.

Inaèe, gledao sam malo sada Federa, pa sam motivisan njime napravio ovaj topik. Koliko je taj èovek dobar, to je jednostavno neobjašnjivo. :hail:

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Feb 2007 19:39 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Doha 1/8

Jelena Jankovic (Srb) 6 6
Maria Elena Camerin (Ita) 0 1

Jednostran mec u svakom smislu, kako je samo Italijanka slavila kada je osvojila taj jedan gem...
Jedino sto me brine je stanje Jeleninog skocnog zgloba koji je povredila protiv Morezmo prosle nedelje, ali nadam se da ce izdrzati jer danas je odlicno igrala i to pokazuje da je u stvarno dobroj formi.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Feb 2007 19:39 
WitchKing
Korisnikov avatar

Jankoviæka otišla u 3. kolo WTA tura u Dohi, otkinula Camerin sa 2-0, 6-0, 6-1. :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Feb 2007 19:50 
WitchKing
Korisnikov avatar

Hehe, u isti minut.

To sa povredom mislim da nije vredno brige. Naši su, nažalost, poznati po tome da kukaju kad krenu da gube, setimo se Novaka i njegovog povlaèenja sa svakog drugog meèa jedno vreme, te disanje, te leða... Naravno, gubio je svaki od tih, i naravno. èisto sumnjam da je vodio da bi uèinio isto.

Ne želim da grešim dušu, samo se nadam da nije ništa ozbiljno and trajno u vezi njenog zgloba...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Mar 2007 19:02 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2006 15:35
Jel gleda neko Djokovica vs. Federer drzi se jako dobro,mada i imao je srece ko nikad do sad.Trenutno rezultat stoji 1:1___3-2 u gemovima...
Ja verujem u njega,mozda sam lud :)
ps. sutra JJ igra polufinale Dohe i ima live prenos u 16h mislim na avali...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 02 Mar 2007 16:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Samo za posetioce najboljeg foruma u univerzumu pa i u opštini Stara Pazova, live prenos 1/2 finala WTA turnira u Dohi. Sastaju se jedna od najboljih igraèica današnjice (po mom skromnom mišljenju najbolja), Justine Henan Arden sa svojim fenomenalnim jednoruènim bekendom i Jelena Jankoviæ, Srpsko ubojito ružno paèe sa paklenim forhendom.

Trenutni rezultat 4-3, Jankoviæka popila brejk u prvom gemu, ali se žestoko bori da ga vrati. Jak vetar ometa Justine pri servisu u 8. gemu.

Edit 1: 4-4!

Justine jednu skraæenu loptu jakim forhendom šalje daleko u aut i Jelena koristi prvu Brake loptu. Jankoviæka igra dosta agresivno, i èini se da Ardenova polako popušta pod pritiskom.

Edit 2: FENOMENALAN drop šot Jankoviæke! 30-30 u 9. gemu!

Edit 3: Ardenka ne koristi prvu brake loptu u ovom gemu, Jelena je sjajno provozala po terenu, dokusurivši je snažnim i preciznim bekendom.

Edit 4: 4-5! Arden koristi drugi brake tako što Jankoviæka pravi duplu servis grešku. Složiæete se, jako glup naèin da se izgubi gem na svoj servis pri rezultatu 4-4 u gemovima...

Edit 5: Jankoviæka na poèetku lobuje Ardenovu, ova pokušava da stigne ali ne uspeva te ispada smešna pred svima na tribinama. Jankoviæka koristi prvu brake loptu i to je 5-5!

Edit 6: 5-6! Kao krava koja da dosta mleka pa onda se ritne i prospe sve, tako i Jankoviæka 2. put za redom ne uspeva da osvoji gem na svoj servis posle brejka i to bez osvojenog poena.

Edit 7: 3 brejk lopte za Jankoviæku!

Edit 8: Smešno je šta nije iskoristia Jelena u prvoj brejk lopti, ali se iskupila u sledeæem poenu i to je 6-6! Jelena u ovim momentima igra sjajno sa osnovne linije.

Edit 9: 1-0 u setovima za Jelenu!!! Odlièno je krenula tie break, povela 4-1 , posustala do 5-6, tu Arden greši i to je to.

Edit 10: Arden lako uzima prvi gem, 0-1

Edit 11: Jankoviæ gubi svoj prvi servis u 2. setu, 0-2

Edit 12: BREJK! 1-2

Edit 13: Jelena ponovo ne uspeva da uzme svoj servis posle brejka. Ardenova lako uzima gem i vodi sa 1-3

Edit 14: Arden lako uzima gem i sada vodi sa 1-4

A vi upalite Avalu, ja moram po neku hranu. :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 06 Mar 2007 00:50 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 11 Sep 2006 18:14
django je napisao:
Jel gleda neko Djokovica vs. Federer drzi se jako dobro,mada i imao je srece ko nikad do sad.Trenutno rezultat stoji 1:1___3-2 u gemovima...

Mislim da je to Federeru prvi izgubljeni set ove godine!
Covek je stvarno tata,ali mislim da tje Nole biti taj koji tje mu sesti za vrat :)
Stvarno dobar mech bio!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Mar 2007 14:49 
WitchKing
Korisnikov avatar

loshmee je napisao:
django je napisao:

Mislim da je to Federeru prvi izgubljeni set ove godine!
Covek je stvarno tata,ali mislim da tje Nole biti taj koji tje mu sesti za vrat :)
Stvarno dobar mech bio!

Ipak mu je seo za vrat Giljermo Kanas, tridesetogodišnjak, 60. na svetu i to sa 2-0. Nekako ne verujem, ali je istina ipak. :)

Zato je na turniru Masters Serije u Indiand Welsu na kome naši odlièno guraju Tipsareviæ napravio zaista SJAJAN poduhvat opravši 20. na svetu a nekada prvog - Lejtona Hjuita! Btw, jednog od najiritantnijih tenisera svih vremena! U 3. kolu, Tipsu èeka Španac Ferero, Novaka godinu dana mlaði Rus Koroljev, a Jelenu kineskinja na Li, koju ako proðe verovatno ide na Šarapovu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Mar 2007 20:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

Novak 2-0 lagano, 61, 62.

Edit: Ana istim rezultatom dobila Molikovu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 14 Mar 2007 11:38 
WitchKing
Korisnikov avatar

Jankoviæ pukla u 1/8 finala od Kineskinje Na Li, Ivanovic takoðe od Austrijanke Bamerove, jedina nada ostao Novak koji cepa sa Francuzom ne mogu da mu se setim imena, savladiv u svakom sluèaju.

Kvota na Jankoviæ bila 1.20... :(

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Mar 2007 00:00 
WitchKing
Korisnikov avatar

Novak u 1/2 finalu Indian Velsa, u 1/4 finalu oljuštio Ferrera 2-0 (63, 64)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 17 Mar 2007 10:56 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2007 00:37
Zelim da poklonim Ferreru dva nova reketa
Slika

Sinoc ih je bilo svuda samo ne u njegovoj ruci

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Mar 2007 02:41 
WitchKing
Korisnikov avatar

Novak u Finalu!

Marej pao za sat vremena. Glumio je neku povredu stalno, no da ne grešim dušu, novak je bio Maestralan.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Mar 2007 14:05 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Ha, ha, onaj Marej je takav folirant... To mu je proslo protiv Hasa ali Novak ga je pocistio. Gledao sam u jednom trenutku samo kako se Marej krece ne obracajuci paznju na lopticu i momak je bio i eksplozivan i brz sve do trenutka dok se poen ne zavrsi, onda pocne da se previja. Niko normalan ne bi igrao povredjen i rizikovao jos tezu povredu. Cak da teniser i insistira da igra nijedan ozbiljan trener mu to ne bi dozvolio.
Novak ga je istresao iz gaca(kao i sve protivnike na turniru do sada).
Veceras protiv Nadala. Gledao sam njegov mec protiv Rodika, odigrao je verovatno jedan od tri najbolja meca u karijeri(uz ona dva kada je pobedio Federera u finalima Francuske i jos negde zaboravio sam), u strasnoj je formi bice cupavo. Novak izuzetno brzo napreduje i takodje odlicno igra pa nista nije nemoguce, ipak mislim da je Nadal veceras favorit iako Novak ima veci potencijal od njega, Nadal je odigrao mnogo ovakvih finala i mogao bi se bolje snaci u kriznim situacijama.
Veceras u osam svi uz tv i uz Novaka.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Mar 2007 06:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Apr 2006 15:35
Kakva partija Novaka i gushenje od strane gosta konsultanta na sport klubu ali bez obzira Nadal je razbijen 6/3 6/4 :kolce:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1391 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Sledeća

Index boarda » Opste teme » Sport