Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: POPLAVE
 Post Poslato: 20 Maj 2014 14:56 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Jedna vrlo zanimljiva stvar. Pre par dana, Blic je objavio, a to su prenele i druge novine, da OGROMNI poplavni talas dolazi iz Evrope. Može se naći ta informacija na hrvatskim portalima. Ono što me brine, to je sa Blica, Telegrafa, Alo novina izbrisano...Nema tih vesti. Da li se nešto krije?
Isto je i sa vešću da je gradonačelnik tražio od ljudi iz Obrenovca da se ne evakuišu, da bi par sati posle svi vrištali da se evakuišu? Obrisano...Ima naravno gugl keš, pa ostane, ali jako čudno...Da ne pominjem intervju one žene (na Prvoj tv) koja tvrdi da se pre poplave čula eksplozija i da ona misli da je miniran nasip. Posle eksplozije, voda je jako brzo stigla, i krenula da raste...
Ova vest sa Dunavom me jako brine, jer je Dunav mnogo opasnija reka od Save...Tu brale, džakovi ne pomažu...Naši prognostičari uveravaju da nema mesta panici i da će Dunav rasti do redovne mere odbrane od poplave, i da će biti niži nego 2006 i velikih poplava. Ali, u Beču, Bratislavi, Budimpešti kažu da je Dunav najviši u istoriji. I Hrvate je uhvatila panika...Ne znam samo kako onda ovi naši mogu ovo da tvrde. Malo me je strah... :unsure:
Da li je na ovo mislio predsednik (koji se inače ne vidi dok ovo traje) kada je juče izjavio, da nas tek čeka pakao...Ja se nadam da je mislio na obnovu!

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo