Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Delhaize,lidl...
 Post Poslato: 08 Nov 2013 16:42 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Ne znam o cemu pricas u celoj opstini u svim mestima se ulaze jednako,koliko vidim pazovacki bazeni su blize Novoj Pazovi nego Staroj,drugo imate ogromnu industrijsku zonu bukvalno kao jedno selo,pa i to vam je opstina omogucila,u Starim Banovcima je nedavno sredjen i promenjen centar skroz pa ne sredjuje se sve u Staroj Pazovi samo i ne vidim cime je Stara Pazova povlascena u odnosu na ostala sela u opstini.

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 19:00 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
deki_88 je napisao:
Tom tvojom logikom onda u Ikei i Ajmaksu trebaju raditi samo ljudi iz Banovaca :)
Ne kažem da ne treba gurati, al'ne možeš nikome striktno narediti da mora zaposliti ljude samo sa određene teritorije.
Jel bi po tebi bilo onda ispravno da svi koji iz opštine rade u coca-coli, Galenici, Mostogradnji, Zemunskoj bolnici ili KBC Bežanija...dobiju otkaze jer ne žive u opštini Zemun gde trenutno rade.

A ukoliko sve ovo bude kod nadvožnjaka moraće se poboljšati i javni prevoz, bar do ovog kompleksa će saobraćati gsp.
E da, i mi hoćemo sa Novom Pazovom :)

Rekao sam OPŠTINA Stara Pazova,ne m.z. ;) Nisam ni rekao narediti,nego probati usloviti.Ipak,ako već dobijaju silne beneficije,olakšice,subvencije,pa brale,može im se i tražiti nešto zauzvrat.Kako rešavati nezaposlenost u svojoj kući,ako ne na taj način.Nije jedini naravno,možda ni popularan,ali svako treba da brine prvo o svojoj kući.Nismo mi baš velika ni jaka opština,kako vlada opšte mišljenje.Upravo sam ti odgovorio na pitanje o Galenici,Koka koli i sl.I MI NEĆEMO SA N.P! 8-)

Vrh 

Post Poslato: 12 Nov 2013 14:15 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

MOL u Banovcima zakupio pumpu na 5 godina.Provereno.

Vrh 

Post Poslato: 12 Nov 2013 23:55 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Odlicno imacemo kvalitetno gorivo,zna li neko kakve ce se plate kretati za delhaize,da li ce biti oko 30 000? I kakav profil radnika im treba da li samo magacioneri,ili i viljuskaristi itd...? Zna li neko gde moze uopste da se konkurise ili ce konkurs biti raspisan...

Vrh 

Post Poslato: 13 Nov 2013 09:31 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Trebalo bi da se raspiše konkurs.Mislim prvi kvartal sledeće godine.Plate,pa tih 30 soma je najrealnije.Na žalost.Možda neki rukovodeći kadar koji dinar preko,ostalo...Prosek i ispod njega.

Vrh 

Post Poslato: 19 Nov 2013 12:32 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=779149

Vrh 

Post Poslato: 20 Nov 2013 23:13 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

A ajmaks kad se zavrsi da li ce iste profile radnika da traze tj.prodavce i magacionere? Neko kaze da ce tu biti vece plate ali i sumnjam da ce i tu biti vise od 25-30 000 kao i u svim trgovinama...samo da ne bude da bude prazan kao indjijski trzni centar...za delhaize sam cuo da ce biti moderan magacin,preko razglasa ce da govore koju robu radnik da spremi...

Vrh 

Post Poslato: 21 Nov 2013 09:05 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Delez je evropski džin,gigant,tu će biti najsavremeniji oblik poslovanja,tu nema priče.Inđijski je prazan jer deru sa cenama.Za ovaj naš ne znam ništa.Daj da ga naprave,pa da vidimo.Za plate sam već rekao,ne verujem da će ići iznad proseka.

Vrh 

Post Poslato: 21 Nov 2013 17:10 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Don Shone je napisao:
A ajmaks kad se zavrsi da li ce iste profile radnika da traze tj.prodavce i magacionere? Neko kaze da ce tu biti vece plate ali i sumnjam da ce i tu biti vise od 25-30 000 kao i u svim trgovinama...samo da ne bude da bude prazan kao indjijski trzni centar...za delhaize sam cuo da ce biti moderan magacin,preko razglasa ce da govore koju robu radnik da spremi...

Nije Inđijski baš toliko prazan. Bio sam jedno veče kada je bio neki popust na sve 20%, redovi po SVIM radnjama su bili bukvalno po 15 metara, a JEDVA smo našli mesto na parkingu. Msm, radnim danima i jeste da ima malo ljudi, ali to je cena izolovanosti objekta. Ja tamo obično nađem barem jednu ok stvar, i dobru cenu.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 06 Apr 2014 23:15 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Где је тачно локација Делеза који се гради у Старој Пазови?

Vrh 

Post Poslato: 07 Apr 2014 09:12 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pored auto-puta za N. Sad. Nema šanse da ga ne vidiš. :D

Vrh 

Post Poslato: 18 Nov 2014 12:20 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2008 01:13
Zna li neko koliko će radnih mesta tamo biti otvoreno? Nešto nisam ubeđena da će ih biti mnogo, distributivni centar je verovatno prilično automatizovan. Zna li neko nekoga ko se tamo zaposlio?

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/5119 ... nog-centra

Više proizvodnje nego trgovine bi bila druga priča.

Vrh 

Post Poslato: 18 Nov 2014 15:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Znam ja gomilu ljudi koji su se tamo zaposlili.

Inače, u sklopu Delhaize-a su sredili skoro ceo put Nova Stara Pazova... Bukvalno za par dana.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 18 Nov 2014 22:11 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

U pravu si Enka. Samo proizvodnja pokreće ekonomiju. Ništa drugo. Sa proizvodnjom, izvozom, dobija se rast BDP-a! Sve ostalo, bez ovoga, džabe.

Vrh 

Post Poslato: 22 Jan 2015 09:35 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Stara Pazova - raj za preduzetnike
IZVOR: B92
Stara Pazova -- Opština Stara Pazova jedna je od najrazvijenijih u našoj zemlji, a na procentu nezaposlenih, od svega pet odsto pozavideli bi i mnogi evropski gradovi.

Tweet

Ključ njihovog uspeha je u malim i srednjim preduzećima.

Da od porodične manufaktrure može da nastane kompanija sa 130 zaposlenih i godišnjim prometom od više miliona evra dokazale su porodice Vuković i Zeković koje su danas lideri u proizvodnji peći.

"Proizvodimo nekoliko hiljada jedinica različitih modela. Promet je između 3,5 i 4 miliona evra. Danas izvozimo u Latinsku Ameriku, Rusiju, Čile i zemlje EU. Najvise izvozimo peći na drva i pelet", kaže Dušan Ilić iz kompanije "Tim Sistem".

Inostrane kompanije investirale su preko 150 miliona evra u ovu opštinu. Iako smeštena između dva najveća srpska grada, Stara Pazova nije koristila samo geografski položaj u privlačenju stranih investicija.

"Mi smo doprineli tome sa našim odličnim odnosima i šta smo se dogovorili nismo izneverili", kaže Đorđe Radinović, predsednik ove opštine.

U staroj Jugoslaviji, uz Maribor, Stara Pazova bila je lider po broju malih i srednjih preduzeća, danas ih ima oko 2.500.

Jovo Bijelić iz Udruzenje preduzetnika smatra da je tajna uspeha ove opštine jednim delom u tradiciji, a kao drugi razlog navodi blizinu srpske prestonice.

"Mi smo imali zanatski dom gde su se okupljale zanatlije. Blizina Beograda je drugi razlog", tvdi Bijelić.

Opština pomaže mala preduzeća i novčano, iz budžeta, jer novca za tako nešto ima.

Pazova sa okolinom ima oko 70.000 stanovnika. Od tog broja samo je 3.500 nezaposlenih. Međutim, i taj broj mogao bi da postane manji kada se na ovoj poljani na prolece izgradi prvi Lidlov objekat u Srbiji.

Blago nama!!!

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo